NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Đinđić: šta bi uradio sa Kosovom?

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Đinđić: šta bi uradio sa Kosovom?
Autor Poruka
Sasha SPO
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 15 Okt 2007
Teme: 29
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Uto Feb 26, 2008 1:13 am Odgovoriti sa citatom

Citat:
govorilo se da su sva tri lava otišla.

Verujes u traceve? Rolling Eyes
Citat:
mada oni neka budu marginalizovani

Ne mogu biti marginalizovani!!!
Jedan je gen.direktor sajma jos uvek.
A jedan je savetnik gen.direktora BG Aerodroma"Nikola Tesla".
Znaci da nesto vrede i nesto znaju, cim su ostali na funkcijama i posle promene vlasti Wink
Citat:
otišle su hiljade i hiljade ljudi od vas mnogo vrednijih od ta tri lava sa kojima se ne mogu ni uporedjivati.

Kao naprimer?
Borislav Borovic?Vlajko Senic?Voja Mihajlovic?Velja Ilic? Verko Stevanovic?Zivkucin? etc.....
Svo ovi crni su otisli u NS-DSS dupetom za funkcijom.
Vlajko Senic?Takodje mu se guza navikla na koznu fotelju. SPO ga je skolovao napravio od njega coveka, ziveo je od ove stranke...i otisao da bude sekretar za sport i zamenik predsednika GO Beograd u G17? Rolling Eyes
Citat:
a to da li je dss i srs smrt za srbiju....za nekog smrt za nekog spas.

Da, za vecinu smrt!!!

A sto se tice ovog prepucavanja oko SPO-a mozemo otvorimo posebnu temu? pa da diskutujemo da ne idemo ovde u off Wink

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku

LJUDI, DOKAZALI SMO DA HOCEMO EVROPSKU SRBIJU!!!
E U NJOJ CEMO I ZIVETI!!!
slikarbg
Prolaznik
Prolaznik

Pol: ?
Pridružio: 17 Dec 2007
Teme: 0

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Uto Feb 26, 2008 1:21 am Odgovoriti sa citatom

može otvori je. vidi se da si nov član. otišli su mihajlo marković, pok. zoran horvan, slobodan rakitić, milan komnenić, ljiljana lašić, to su samo neki od poznatih a spisak može biti i poduži. ja kažem o običnim ljudima i običnim članovima koji se ne mogu meriti sa tim trpkovićem. otvori temu ako hoćes ima u dosta da se piše. posebno su lavovi interesantna priča Laughing

SVE NAJBOLJE:)
Ahileis912
Prolaznik
Prolaznik

Pridružio: 06 Mar 2008
Teme: 11

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Mar 06, 2008 10:40 pm Odgovoriti sa citatom

hmm bio je vraski pametan Djnidjic..ko zna sta bi bilo..

hm
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 11 Feb 2007
Teme: 70

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Jul 06, 2008 5:40 pm Odgovoriti sa citatom

http://youtube.com/watch?v=vCr_NFIiPqc
http://youtube.com/watch?v=PBAzxqrZb8o

sujeta je mali ostrasceni cuvar iluzija koji cuci u skoro svakom od nas i ceka pravi cas...

sva religiozna ucenja, sve ideologije, i sva ostala lazna znanja, su pre svega egoisticni obrazci ponasanja koji vode ka otudjenju coveka od sebe i svog okruzenja......
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Ned Jul 06, 2008 6:58 pm Odgovoriti sa citatom

Hvala, Hm...

Iako je svaka rec na mestu, izdvojicu na brzaka samo par stvari (meni najzanimljivijih).

1. deo

- Kad citam, cudim se koga sve podrzavaju Amerikanci, koga Evropa, Rusija,... Kakve to veze ima? Vazno je samo to koga podrzavaju ljudi koji zive u ovoj zemlji.
- Bolesno je ukljucivati strance kao deo svoje unutrasnje politike. Mi tu bolest imamo. Imamo ambasadore koji se ponasaju kao da su sefovi stranaka, kao da su izabrani na izborima, koji pozivaju nase ministre i moj kabinet. I cude se sto ja necu da ih primim. Kazem im: "zamislite da moj ambasador u vasoj zemlji pozove vaseg premijera i pita ga da sa njim ruca. Nemojte misliti da vas ambasador u nasoj zemlji moze raditi nesto sto nas ambasador ne bi ni u kom slucaju mogao da radi u vasoj zemlji."
- Moramo sami da postujemo sebe, i da ne dopustimo da se toliko sa strane mesaju u nase odnose. Da mi to ne trazimo, oni isto ne bi ni radili. Da imamo ministre koji kazu da nemaju vremena za to, oni bi odustali.

2. deo

- Najgore je da KiM bude fakticki nazavisno, i da nam ga onda kao mlinski kamen prikace na nogu i kazu da smo odgovorni za njega, i da ne mozemo da idemo dalje dok ne harmonizujemo odnose. To znaci da smo za sva vremena iskljuceni iz istorije.

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
hm
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 11 Feb 2007
Teme: 70

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Jul 06, 2008 9:22 pm Odgovoriti sa citatom

ja bih izdvojio sledece delove:

Citat:
..vracaju se neki normalni svakodnevni odnosi i tako dalje, a iza paravana se stvara drzava
i onda sam ja prva faza digao prasinu oko toga, podigao paniku, jer vi u svetu nista ne mozete da uradite ako ne napravite krizu..

... Ali ako vi zelite da stvorite sada Albansku drzavu u 21.veku na teritoriji koja pripada drzavi Srbiji,
onda cete ponovo otvoriti proces koji ste mislili da ste Dejtonom zatvorili. i to nije moja zelja,to je opis stanja.
Mislim da je to bio jedan, vrlo konstruktivan pristup, koji je izazvao u Sarajevu, po mom misljenju neopravdano nervozne
reakcije
, koji je naravno izazvao u Vasingtonu mozda, vrlo opravdane nervozne reakcije i koji u Briselu nije bio dobro primljen.
Ali je to istina.
Naravno, ja sam mnogo vise izgubio licno nego sto sam dobio ali vrlo svesno. Ja sam svoj kredit koji imam za ovih poslednjih
desetak godina, kao jedan demokratski politicar na Balkanu, stavio na tas, za jednu stvar za koju mislim da je od drzavnog
i nacionalnog interesa
.
Ako moji prijatelji u svetu kazu, e...sad si nas razocarao, onda oni nisu vise moji prijatelji. Jer, ako ja kazem, meni je jedna stvar
vazna i za moju zemlju je vazna i podrzite me u tome, a oni kazu ne, mi te podrzavamo samo u onome sto je za nas vazno, onda to nisu prijatelji.
I to je jedan dobar test na kojem ce se videti ko nas zapravo podrzava, a ko nas podrzava samo zato sto misli da ce tako da nas uljuljka
i da nas odvrati od toga da resavamo svoje probleme
...

po meni intervju je ne neki nacin politicki testament Djindjica i ukazuje na to da je uvideo svo licemerje politike "zapada" prema Srbiji.

Amerika i NATO ne dozvoljavaju zaista nezavisno vodjenje politike, a neposlusnost kaznjavaju ...

sujeta je mali ostrasceni cuvar iluzija koji cuci u skoro svakom od nas i ceka pravi cas...

sva religiozna ucenja, sve ideologije, i sva ostala lazna znanja, su pre svega egoisticni obrazci ponasanja koji vode ka otudjenju coveka od sebe i svog okruzenja......
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pol: ?
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Mar 13, 2009 9:53 am Odgovoriti sa citatom

Beleške ::
A šta u pismu Vladimiru Putinu navodi premijer Đinđić? U kucanom tekstu, sa naznakom da se prevede na ruski, premijer kaže:
„Uvaženi predsedniče,
Uveren sam da ste upoznati sa komplikovanom situacijom na Balkanu. Neobična državna tvorevina BiH, veoma netipična federacija Srbije i Crne Gore, potpuno otvoren problem Srbije i Kosova, nestabilna Makedonija. Mnogo državnih eksperimenata na malo prostora.
Svaki pogrešan potez mogao bi ozbiljno da ugrozi ovu krhku stabilnost do koje se došlo velikim trudom i velikim žrtvama. Mislim da međunarodna zajednica u rešavanju kosovskog problema ulazi u ogroman rizik upravo jedne takve opasne greške. Spontano (ova reč je pod znacima navoda, prim. nov.) klizanje Kosova ka nezavisnosti, uz odlučno odbijanje da Srbija i Jugoslavija imaju bilo kakav uticaj na događaje na delu svoje teritorije, sve to vodi vrlo eksplozivnoj situaciji u bliskoj budućnosti“, piše premijer i navodi da „zbog toga misli da je pravi trenutak da se ozbiljno promisli koncepcija trajnog rešavanja tog problema.
„Naš predlog je da se odmah krene u traženje kompromisa koji bi zadovoljio obe strane, i srpsku i albansku. Takvo rešenje je moguće jer mi u Srbiji nemamo nameru da ubeđujemo ili prisiljavamo kosovske Albance da žive u zajednici sa nama. Ono što želimo je da sačuvamo državni interes Srbije, odbranimo prava srpske zajednice na Kosovu i obezbedimo zaštitu naših verskih i kulturnih spomenika. To je moguće učiniti uz puno uvažavanje interesa albanske nacionalne zajednice, sve do podele Kosova ako drugačije nije moguće“, piše premijer Đinđić.

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 245
Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Mar 13, 2009 12:11 pm Odgovoriti sa citatom

nije li slicne stvari govorio i tadic?? Shocked

bolje jedno vruce pivo nego cetir ladna
Helloween
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 12 Nov 2007
Teme: 20
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Pet Mar 13, 2009 12:37 pm Odgovoriti sa citatom

vlaky ::
nije li slicne stvari govorio i tadic?? Shocked

To je ono sto sam ja rekao u drugoj temi... svi jos uvek lete na krilima Zoranove slave, i sluze se njegovim izjavama, i njegovim idejama... e po tome je on bio veci od svih ostalih...

* "Non nobis, Domine, non nobis sed nomini tuo da gloriam ... Justus et paciens" *

"All the war-propaganda, all the screaming and lies and hatred, comes invariably from people who are not fighting."
-- George Orwell
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strana 16 od 16

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
sta sad.. bombom na merkator.. Natasa Miljkovic Uto Feb 19, 2008 6:49 pm  Pogledaj zadnje poruke
Levoruki i šta sa njima :: Eric Cantona Čet Dec 13, 2007 6:55 pm  Pogledaj zadnje poruke
"Realan kurs evra" - šta je to? DiplomiraniDuduk Uto Jul 24, 2007 10:01 am  Pogledaj zadnje poruke
Engleski, sta je to? tamarana Ned Jun 10, 2007 2:44 pm  Pogledaj zadnje poruke
šta www srbi traže? Vladimir Banić Uto Jan 16, 2007 12:18 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!