NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Samoubistvo

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Samoubistvo
Autor Poruka
nenadovic.sr
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Pol: Muski
Pridružio: 21 Mar 2009
Teme: 4
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pon Maj 04, 2009 12:58 pm Odgovoriti sa citatom

Izuzetno lep dan a meni stao auto na sred Brankovog mosta. Srecom imao sam u gepeku kanticu benzina. Sipajuci benzin,okrenuo sam glavu na desnu stranu da ne bi udisao isparenja benzina. Sledio sam se . Na nekih desetak metara od mene ,stajala je devojka ,vidno potreshena i u suzama. pricala je sa nekim mob. telefonom. Spustio sam kanticu sa benzinom na asfalt i krenuo ka njoj .Nije me primetila ,ali sam primetio ,kada sam prishao da jeca , spushtene glave. Naravno ,stao sam izmedju nje i ograde mosta ,ako bi zelela da krene ka ogradi mosta. Tokom razgovora ,rekla mi je da razgovara sa majkom,da je pala na ispitu, nema uslov za sledecu godinu, i da je iz Sombora. Ime ,nije bitno, ni koji fakultet studira . Koliko sam bio uplashen samom situacijom,toliko sam bio i ljut, pa sam je izgrdio. Izuzetno si lepa devojka , ko ti daje za pravo da sebi uskratish lepu decu koja ce liciti na majku. Mogu zamisliti kako je bilo zeni njenoj mami ,ako je uopshte znala shta se deshava i gde sa nalazi u tom momentu njeno dete. Ostavio sam i auto i benzin i krenuo sa tod devojkom ka pocetku mosta u pravcu Zelenog venca. Sviraju vozaci ,psuju a meni sasvim sve jedno. Ja sam se raspricao i usput objasnio da je mogla samo malo da se okupa jer , sve vreme dole na obali dezuraju elitni policajci recne policije sa svojim brzim camcima.. Naravno da bi se povredila prilikom pada .Samo je cutala , ili klimala glavom, da bi na kraju video divan osmeh na njenom licu. Obaranje na ispitu je za nju najveci problem. Nije znala za veci. Cula se ponovo sa majkom, ali sada je razgovor bio jako lep. Samo sam cuo, kada je rekla,mama puno te ,volim. Gledao sam dok je odlazila Brankovom ulicom. Pokushao sam da zapalim cigaretu .Nisam mogao. Ruke su mi se tresle. Neznam dali od srece ili stresa. Po povratku kod auta, nekoliko minute stajao sam ,naslonjen na ogradu mosta i gledao u Savu . Desno u pristanishtu recne policije,gegao se gliser na talasima . Iza mojih ledja vozaci su arlaukali i psovali mi i ono za shta do tada nisam znao. Nisam se ljutio .Bio sam nasmejan i zadovoljan .

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
ZeljkoS
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 10 Apr 2009
Teme: 48

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Maj 04, 2009 1:03 pm Odgovoriti sa citatom

nenadovic.sr ::
Izuzetno lep dan a meni stao auto na sred Brankovog mosta. Srecom imao sam u gepeku kanticu benzina. Sipajuci benzin,okrenuo sam glavu na desnu stranu da ne bi udisao isparenja benzina. Sledio sam se . Na nekih desetak metara od mene ,stajala je devojka ,vidno potreshena i u suzama. pricala je sa nekim mob. telefonom. Spustio sam kanticu sa benzinom na asfalt i krenuo ka njoj .Nije me primetila ,ali sam primetio ,kada sam prishao da jeca , spushtene glave. Naravno ,stao sam izmedju nje i ograde mosta ,ako bi zelela da krene ka ogradi mosta. Tokom razgovora ,rekla mi je da razgovara sa majkom,da je pala na ispitu, nema uslov za sledecu godinu, i da je iz Sombora. Ime ,nije bitno, ni koji fakultet studira . Koliko sam bio uplashen samom situacijom,toliko sam bio i ljut, pa sam je izgrdio. Izuzetno si lepa devojka , ko ti daje za pravo da sebi uskratish lepu decu koja ce liciti na majku. Mogu zamisliti kako je bilo zeni njenoj mami ,ako je uopshte znala shta se deshava i gde sa nalazi u tom momentu njeno dete. Ostavio sam i auto i benzin i krenuo sa tod devojkom ka pocetku mosta u pravcu Zelenog venca. Sviraju vozaci ,psuju a meni sasvim sve jedno. Ja sam se raspricao i usput objasnio da je mogla samo malo da se okupa jer , sve vreme dole na obali dezuraju elitni policajci recne policije sa svojim brzim camcima.. Naravno da bi se povredila prilikom pada .Samo je cutala , ili klimala glavom, da bi na kraju video divan osmeh na njenom licu. Obaranje na ispitu je za nju najveci problem. Nije znala za veci. Cula se ponovo sa majkom, ali sada je razgovor bio jako lep. Samo sam cuo, kada je rekla,mama puno te ,volim. Gledao sam dok je odlazila Brankovom ulicom. Pokushao sam da zapalim cigaretu .Nisam mogao. Ruke su mi se tresle. Neznam dali od srece ili stresa. Po povratku kod auta, nekoliko minute stajao sam ,naslonjen na ogradu mosta i gledao u Savu . Desno u pristanishtu recne policije,gegao se gliser na talasima . Iza mojih ledja vozaci su arlaukali i psovali mi i ono za shta do tada nisam znao. Nisam se ljutio .Bio sam nasmejan i zadovoljan .

Uffff.....suze mi krenule.... Sad

Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Pol: Zenski
Pridružio: 14 Okt 2008
Teme: 123

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Maj 04, 2009 1:08 pm Odgovoriti sa citatom

Tužna priča (njen deo) i srećan kraj. Ne znam da li je off ako napišem koju na ovo tvoje. Jedno dobro delo danas Smile
Surova je stvarnost da u nekom trenutku života ne vidimo izlaz. Kao da smo u zatvorenoj prostoriji bez vrata i prozora, iz koje je jedino rešenje odlazak u smrt Sad
Koliko vremena treba čoveku da shvati da je to ipak samo trenutak, koliko god mu se bezizlaznim sve tada činilo? Zašto nije bila jača pomisao na one koji ostaju od želje za odlaskom... Zašto drugim samoubicama neko nije naišao tako kao što si ti naišao toj devojci... Sad

Boriti se, tražiti, ne naći i ne klonuti...
ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
Kome zakon leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom!
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pol: ?
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Maj 04, 2009 1:19 pm Odgovoriti sa citatom

@nenadovic.sr, na ovo imas pravo biti ponosan!! Thumb Up

Bravo.

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Pridružio: 14 Okt 2008
Teme: 123

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Maj 04, 2009 1:24 pm Odgovoriti sa citatom

Saša ::
@nenadovic.sr, na ovo imas pravo biti ponosan!! Thumb Up

Bravo.

Reci to ovima koji su svirali... Shocked
Ili da drugi put razmislimo da li ćemo leći na sirenu... Wink

Boriti se, tražiti, ne naći i ne klonuti...
ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
Kome zakon leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom!
boksi
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 20 Feb 2009
Teme: 3
Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Maj 04, 2009 1:35 pm Odgovoriti sa citatom

Tako malo dobrote je nekad potrebno i stvarno je tuzno sto neki ljudi toga nisu svesni.

Bravo nenadovicu Thumb Up Thumb Up

Harlekina
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pridružio: 28 Mar 2009
Teme: 6
Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Maj 04, 2009 4:54 pm Odgovoriti sa citatom

Nenadovicu, stvarno svaka cast! Koliko njih bi samo proslo i pomislilo "ma neka ludaca" Sad Ili ne bi ni okrenuli glavu... Kako je strasno koliko ljudi mogu da budu slabi nekada. A za tako nesto dovoljan je samo trenutak slabosti i nemoci. Nekada nam se zaista ucini da nam se ceo svet srusio i da nema izlaza. To svima moze da se desi... Zato nikada ne smemo da osudjujemo ljude koji pokusaju tako nesto, lako je kada neko gleda sa strane... A eto, nekada je dovoljno samo par recenica sa potpunim strancem pa da taj trenutak nemoci prodje... Nenadovicu, stvarno trebas biti ponosan na sebe!

Ma koliko čovek dobro govori, kad previše govori on uvek na kraju kaže neku glupost.
nenadovic.sr
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Pridružio: 21 Mar 2009
Teme: 4
Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Maj 04, 2009 5:29 pm Odgovoriti sa citatom

boksi ::
Tako malo dobrote je nekad potrebno i stvarno je tuzno sto neki ljudi toga nisu svesni.

Bravo nenadovicu Thumb Up Thumb Up
Hvala vam prijatelji .

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 od 10

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Vestacka oplodnja /neuspeh ljiljana Čet Jan 20, 2011 5:46 pm  Pogledaj zadnje poruke
Poligamni brakovi i svingeri, interesantna tema za emisiju primeran Uto Apr 28, 2009 12:31 pm  Pogledaj zadnje poruke
Tema godine Dunjica Uto Dec 18, 2007 5:21 pm  Pogledaj zadnje poruke
Nasilje Vladimir Banić Ned Jul 08, 2007 12:52 am  Pogledaj zadnje poruke
Indigo deca Eric Cantona Pon Maj 14, 2007 7:38 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!