NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Jednog dana

Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sve i svašta Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Jednog dana
Autor Poruka
deep blue
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pol: Zenski
Pridružio: 01 Apr 2007
Teme: 22
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pet Okt 31, 2008 12:55 pm Odgovoriti sa citatom

Laughing Mnogo sam se smejala citajuci sve ovo....
Sad hocu I ja u gerontoloski centar...Ja sam to zasluzila u godinama koje dolaze ,svojim dobrim vezama a I zato sto sam postala poznata kao prva zena koja se odlucila na duboko zamrzavanje dok se ne pronadje lek protiv starosti,ali zbog globalnog zagrevanja, odrzavanje uredjaja za zamrzavanje je preslo finansijsku konstrukciju koju sam ja imala,te su me odmrznuli pre vremena.
To je za pozitivnu posledicu imalo to da sam izgledala kao da imam 80 god.za razliku od vas koji ste imali preko 100,a za negativnu to da sam I dalje bila prikljucena na uredjaj za rashladjivanje ,jer moje telo nije vise moglo da funkcionise na temperaturi vecoj od 5 stepeni,te je moje zivotno prokletstvo da me ljudi dozivljavaju kao hladnu osobu,dobilo svoj konacni fizicki oblik,sto bi neki nazvali ironijom sudbine,ali ne I vi jer vi ste u tome videli samo lepu stvar... a to je da pored mene mozete uvek brzo da rasladite lubenicu… Laughing

vanja Wink

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pol: Muski
Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Pet Okt 31, 2008 1:04 pm Odgovoriti sa citatom

a ti si nasa snezna kraljica Laughing sneguljica cemo te zvati Wink mi u gerentloskom centru, pa to bi bila vesela kuca...neki sa stapom, neki krepki, neki ili ja u kolicima i svi po jedan laptop u krilu forum mora da radi zar ne Laughing

nenadovic.sr
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Pol: Muski
Pridružio: 21 Mar 2009
Teme: 4
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Čet Maj 07, 2009 3:43 pm Odgovoriti sa citatom

vlaky ::
Ne volim matorce...znaju da budu mnooogo bezobrazni
Neznam odakle da pocnem. Najbolje od pocetka. . Pre mnogo vekova u jednom carstvu vladao je car,koji je naredio da svi stari ljudi ili MATORCI ,kada nemogu da rade sami za sebe , budu ubijeni. Jednom coveku bi zao i on sakri svoga oca na tavan gde mu je kradom donosio hranu. posle par godina ,zavlada glad u carevini. Na pitanje oca ,zasto mi sine donosis samo proju ,On mu odgovori da ni car ne jede psenicni leba. Uzmi sine onu slamu iz dvorista, protresi je pa ono zrnevlje psenice sto skupis zasej u bastu iza kuce. Rece mu otac. Sin tako uradi i u njegovoj kuci sledece godine zamirisa pogaca. Naravno dosla je ta vest i do cara i on naredi da dovedu coveka u cijoj se kuci pece pogaca a na carskome dvoru je nema. Priznace on,rece,odaklemu psenica, ali pod uslovom da ga ne ubije i nikoga iz njegove kuce. Obeca car, i ovaj mu rece da nije ubio svoga oca ,i da ga je on posavetovao. Od toga vremena, vise nisu ubijali stare i nemocne koji nisu mogli da rade,ali vise nije bilo gladi u carevini.

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sve i svašta Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Prijateljstva koja prelaze u nešto više Eric Cantona Sre Maj 26, 2010 5:41 am  Pogledaj zadnje poruke
Foklandi ~ Ostrva koja je rat promenio nabolje Eric Cantona Uto Jan 19, 2010 5:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Najvece lazi srpskih politicara Eric Cantona Sub Jan 02, 2010 4:28 am  Pogledaj zadnje poruke
Koja god vlast da je, policija i zandarmedija su uzas Dobrovoljac Sre Dec 05, 2007 7:39 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!