NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

cobel: ne date kosovo? ode i vojvodina!

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Svet oko nas & Svet i mi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

cobel: ne date kosovo? ode i vojvodina!
Autor Poruka
Dzerod
Prolaznik
Prolaznik

Pol: ?
Pridružio: 01 Maj 2009
Teme: 0

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Uto Maj 12, 2009 11:02 pm Odgovoriti sa citatom

mislim da mi u vojvodini nemamo problem sa hrvatima nego sa samima sobom kao i uvek i svuda. Ako neko napravi problem u vojvodini to ce biti srbi. Najveci ustasa nije Ante pavelic vec srpski mentalitet. Makar je to moja mini teorija. A ne vidim sta bi mi radili sa tolikom kolicinom siptara u Srbiji. Bolje da ih nema. Jeste bolno i tuzno, ali mislim da je za Srbiju bolje da bude bez Kosova nego sa Kosovom. Kad nismo mogli sa crnogorcima da se dogovorimo kako bi tek sa siptarima. Da ne spominjem njihov i nas natalitet.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
nenadovic.sr
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Pol: Muski
Pridružio: 21 Mar 2009
Teme: 4
Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Maj 13, 2009 2:05 am Odgovoriti sa citatom

Dzerod ::
mislim da mi u vojvodini nemamo problem sa hrvatima nego sa samima sobom kao i uvek i svuda. Ako neko napravi problem u vojvodini to ce biti srbi. Najveci ustasa nije Ante pavelic vec srpski mentalitet. Makar je to moja mini teorija. A ne vidim sta bi mi radili sa tolikom kolicinom siptara u Srbiji. Bolje da ih nema. Jeste bolno i tuzno, ali mislim da je za Srbiju bolje da bude bez Kosova nego sa Kosovom. Kad nismo mogli sa crnogorcima da se dogovorimo kako bi tek sa siptarima. Da ne spominjem njihov i nas natalitet.
Ja tebe , ali ,stvarno ne razumem. Koje to mi probleme imamo sa samim sobom. I nevidim ,cime bi to mogli srbi da naprave problem u Vojvodini. LJudi , zar VI stvarno ne vidite da su Hrvati napravili etnicki cistu njihovu lijepu hrvatsku. Dali ima roma u Hrvatskoj i koliko. Dali ima Srba i koliko.Dali ima siptara,i koliko. Dajte ljudi ,molim vas,razmislite. Sta bi se desilo ,kada bi doslo do odvajanja Vojvodine. Opet izbeglice, glad... Dali to neki zele od Srbije da naprave LOGOR . Sabiti sve na uzu Srbiju a oko nje bodljikavu zicu u vidu sankcija ili sl. EEE NEEECE MOCI OVE NOCI. Srbija je demokratska drzava, Vojvodina je deo Srbije gde zivi preko dvadeset nacionalnosti potpuno ravnopravno i slozno ,a koji su primer i uzor demokratskog zivota u jednoj savremenoj drzavi. Naravno da to smeta, nasim NEprijateljima , kojima nije bilo dosta Srpske, Jevrejske,Romske....krvi . Apsolvirali smo da oni koji pricaju ,mi smo Srbi ovakvi, onakvi ,ustvari nisu SRBI. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Dzerod
Prolaznik
Prolaznik

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Maj 13, 2009 2:48 am Odgovoriti sa citatom

nenadovic.sr ::
Ja tebe , ali ,stvarno ne razumem. Koje to mi probleme imamo sa samim sobom. I nevidim ,cime bi to mogli srbi da naprave problem u Vojvodini. LJudi , zar VI stvarno ne vidite da su Hrvati napravili etnicki cistu njihovu lijepu hrvatsku. Dali ima roma u Hrvatskoj i koliko. Dali ima Srba i koliko.Dali ima siptara,i koliko. Dajte ljudi ,molim vas,razmislite. Sta bi se desilo ,kada bi doslo do odvajanja Vojvodine. Opet izbeglice, glad... Dali to neki zele od Srbije da naprave LOGOR . Sabiti sve na uzu Srbiju a oko nje bodljikavu zicu u vidu sankcija ili sl. EEE NEEECE MOCI OVE NOCI. Srbija je demokratska drzava, Vojvodina je deo Srbije gde zivi preko dvadeset nacionalnosti potpuno ravnopravno i slozno ,a koji su primer i uzor demokratskog zivota u jednoj savremenoj drzavi. Naravno da to smeta, nasim NEprijateljima , kojima nije bilo dosta Srpske, Jevrejske,Romske....krvi . Apsolvirali smo da oni koji pricaju ,mi smo Srbi ovakvi, onakvi ,ustvari nisu SRBI. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Kako to mislis da nemamo probleme sa samima sobom?
Pa zar nismo neslozni? Je l ne guraju koncept vojvodine srbi iz vojvodine? Je l crnogorci nisu bili nekad svi srbi pa ih sad gomila antisrpska? Je l nisu najveci komunisti bili srbi? Je l se ne svadjamo jos oko cetnika i partizana? Je l ne olajavamo svoje po inostranstvu? Je l nisu mnogi oficiri iz 1999. penzionisani, a NATO pilotima prostiran crveni tepih? Je l nismo lenjivci, krivine, lopovi i zabusanti na poslu? Je l se ne krade sakom i kapom? Jesmo li dobili srpske simbole tek kad su svi otisli od nas? Je l nije nasa nacionalna parola "nek komsiji crkne krava" i "srbin srbina sekirom sece"? Je l nismo treci u evropi po broju pusaca po glavi stanovnika? Je l nije 1990. od ukupnog broja obolelih od hiv u sfrj 90% bilo u Beogradu? Jesmo li doneli nacionalni program? Je l znamo sta hocemo? Je l se ne prodaju srbi sakom i kapom za pare? Koliko su samo drzavljanstava izdali siptarima i koliko ce sad jos pasosa da daju? Je l nije godisnje nestao ceo jedan Cacak kroz abortuse? Je l ne moze u Srbiji slobodno da se pljuje po srbima i srbiji ko hoce i kako hoce? Je l se ne ukljucuju iz bgd u hrt razni likovi i pljuju tamo po svojima?
Koliko jos nabrajati...

nenadovic.sr
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Maj 13, 2009 4:43 am Odgovoriti sa citatom

nenadovic.sr ::

Kako to mislis da nemamo probleme sa samima sobom?
Pa zar nismo neslozni? Je l ne guraju koncept vojvodine srbi iz vojvodine? Je l crnogorci nisu bili nekad svi srbi pa ih sad gomila antisrpska? Je l nisu najveci komunisti bili srbi? Je l se ne svadjamo jos oko cetnika i partizana? Je l ne olajavamo svoje po inostranstvu? Je l nisu mnogi oficiri iz 1999. penzionisani, a NATO pilotima prostiran crveni tepih? Je l nismo lenjivci, krivine, lopovi i zabusanti na poslu? Je l se ne krade sakom i kapom? Jesmo li dobili srpske simbole tek kad su svi otisli od nas? Je l nije nasa nacionalna parola "nek komsiji crkne krava" i "srbin srbina sekirom sece"? Je l nismo treci u evropi po broju pusaca po glavi stanovnika? Je l nije 1990. od ukupnog broja obolelih od hiv u sfrj 90% bilo u Beogradu? Jesmo li doneli nacionalni program? Je l znamo sta hocemo? Je l se ne prodaju srbi sakom i kapom za pare? Koliko su samo drzavljanstava izdali siptarima i koliko ce sad jos pasosa da daju? Je l nije godisnje nestao ceo jedan Cacak kroz abortuse? Je l ne moze u Srbiji slobodno da se pljuje po srbima i srbiji ko hoce i kako hoce? Je l se ne ukljucuju iz bgd u hrt razni likovi i pljuju tamo po svojima?
Koliko jos nabrajati...
Kako su to svi Crnogorci bili srbi. Ajde da ti pojasnim. Od prevlake pa do Petrovca na moru su katolici i Bokelji. Od Ulcinja pa do Bara i Sutomora su SIPTARI. Srbi iz Crne Gore su od Bara do Budve. I ima nesto malo Srba po brdima Crne Gore. I u Cetinju, Niksicu ...itd. Srba u Crnoj Gori ,onih koje je NJegos smatrao CRNOGORCIMA ,u Crnoj Gori vise skoro i da nema. Da se zna da je... Petar Petrovic NJegos ostavio u amanet Crnogorcima,misleci naravno na Srbe u Crnoj Gori, da nikada ne okrenu ledja sestri svojoj Srbiji. Daj Boze da Crna Gora postane kraljevina kao u doba Kralja Nikole. A sto se tice problema ,imamo ih , a jedan veeeliki problem je napravio Kralj SRBIJE u zelji da ujedini Juzne Slovene u jednu drzavu. JUGOSLAVIJU. Trebalo je da Slovenci ostanu pod Italijom , Izola ,Kapodistrija ili Kopar i cela sadasnja slovenacka obala bude, kao sto je i bila Italijanska, a Istra i veliki deo Dalmacije koja nikada nije bila Hrvatska ostala bi u sastavu Italije. Kapitulacijom Italije i kapitilacijom Nemacke ,sve navedeno pripalo je Sloveniji i Hrvatskoj, zaliveno srpskom krvlju. Pripalo im je zaslugom Josipa Broza i Kardelja. A najveci komunisti su bili TITO , Kardelj i Dolanc.... i jos puno njih,a nisu srbi. Koliko je samo Srba TITO likvidirao po zavrsetku II sv. rata, po uzoru na Staljina. A mi Srbi nismo lenjivci,a navedene parole su iz doba komunisticke diktature , Kada su komunisti ulazili u sve pore i strukture tadasnje Srbije i kudili kao satro mi smo OVAKVI ,MI SMI ONAKVI, a pitanje je zasto. Uneti nesigurnost u redove radnika i seljaka u Srbiji ,i da su samo komunisti sposobni da vode Jugoslaviju , iz straha od povratka SRPSKOGA kralja u zemlju. A kome je i zabranjen povratak u zemlju. I umesto da kralj zlato koje je odneto u Englesku , po zavrsetku rata vrati u Srbiju , TITO uzima ogromne kredite i zaduzuje se kod Amerikanaca. Pocetkom II svetskog rata i ekspanzije nacizma u Evropi mnogi suvereni Evropskih drzava su otisli u ENGLESKU a zlatne zalihe svojih drzava prebacili u Svajcarsku. Milovan DJilas je krojio granice FNRJ sa dve autonomne pokrajine. KO je bio predsednik omladine SFRJ , AZEM VLASI . KAKO je prosao SLOBODAN PENEZIC-KRCUN . likvidiren je na Ibarskoj magistrali kod LJiga kao u saobracajnoj nesreci, jer se usprotivio TITU. A sremski front je posebna prica .To je bila klanica Srpske omladine.Tito naredjuje napad na Nemacke trupe koje su bile u povlacenju ka Madjarskoj granici. Oni bi otisli i moglo je da se zavrsi bez zrtava. ALI zlikovcu kakav je bio Josip Broz nije bilo dosta prolivene Srpske krvi , i zato se desio SREMSKI FRONT, a koJi Hrvati smatraju svojim,sve do Zemuna. Oni koji i neznaju sta je rat. Neka mi neko navede jednu ofanzivu koja se dogodila na tlu ND Hrvatske. Pogledajmo ratni put JOSIPA Broza -TITA i dali je tokom cele N.O.Borbe od 1941-1945 krocio u Hrvatsku. Nije teo da se bori protiv Ante PAVELICA. Mnoooogo toga ima ....ovo je samo deo Mad A ONI kojima je toliko mrsko sve sto je Srpsko, sirom su otvorena i vrata i granice, PA NAKA IDU TAMO GDE IM JE LEPSE ,STA CE OVDE. NASA JE, I NAMA JE JAKO DRAGA NASA SRBIJA. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Dzerod
Prolaznik
Prolaznik

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Maj 13, 2009 5:07 am Odgovoriti sa citatom

Ma jes, vala, uvek nam je drugi kriv, a mi tako dobri, a tako nam sve lose...prirodni fenomen
srpski narod je bio u jugoslaviji najkomunistickiji narod, to ne moze da se porekne
dzaba ti prica o drugom svetskom ratu
sto su srbi znemarivali svoje srpstvo, sto su prodali svoju crkvu, sto su od njih napravili nove nacije i sto su jedino srbiju podelili na tri dela
ne bi to nista proslo da su srbi malo bolji narod
kako se to nije sve hrvatima desilo

nenadovic.sr
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Maj 13, 2009 6:51 am Odgovoriti sa citatom

Ma jes, vala, uvek nam je drugi kriv, a mi tako dobri, a tako nam sve lose...prirodni fenomen
srpski narod je bio u jugoslaviji najkomunistickiji narod, to ne moze da se porekne
dzaba ti prica o drugom svetskom ratu
sto su srbi znemarivali svoje srpstvo, sto su prodali svoju crkvu, sto su od njih napravili nove nacije i sto su jedino srbiju podelili na tri dela
ne bi to nista proslo da su srbi malo bolji narod
kako se to nije sve hrvatima desilo
Ne razumem kada su to Srbi i na koji nacin zanemarivali svoje Srpstvo. Kako su Srbi to prodali svoju crkvu. Kako smo mi Srbi TO radili sami sebi .Da nismo mozda i sami sebe klali u Jasenovcu. Osim ako ne mislis na komunisticku zabranu na veroispovest i ismejavanje svakog onog ko je isao u crkvu .Ali to su bili Tito-vi komunisti- katolici i hrvati na privremenom radu u Srbiji. A Srbiju nismo MI SRBI podelili, niti je ista podeljeno,ako se misli na granice bivsih SAP ,vec oni koje sam naveo a da se ne ponavljam. Nismo bili pazljivi na casu. A citat .. NE BI NISTA PROSLO DA SU SRBI MALO BOLJI NAROD... je zakljucak o nama koji smo Srbi.Pa dobro. Takvi smo kakvi smo. A Hrvatima se nije desilo jer je Josip Broz Hrvat ,i nije teo da bude protiv svojih. PA jos i MASON. Mad Mad Mad

JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Maj 13, 2009 7:32 am Odgovoriti sa citatom

Slažem se sa Nenadovićem manje više (ne verujem u masonske teorije zavere), više nije u pitanju nikakav velikosrpski nacizam, niti imamo problema sa samim sobom, sve je to politika zemalja kojima jaka Srbija nešto smeta, zašto? e to mi nije jasno, pa mi osvajačke ratove nismo vodili već nešto manje od 1000 godina! sve se nešto branimo, kome to može da smeta... I stvarno ga preteraše, juče Kosovo, danas Vojvodina, sutra je na red Krajina (moja Krajina, Istočna. znam o čemu pričam) ... Rumuni/Vlasi se već osilili, imaju i partiju i zastavu i himnu a po jutjubu već kroje i karte gde će NAŠ Zaječar biti NJIHOV. E pa stvarno, ako treba rat onda rat, i nemojte sad vi pacifisti i tzv. puritanci da me smarate, moja Krajina je u pitanju i nego šta nego ću oružjem da je branim. Pa ne može više, neću da mi deca žive u Beogradskom pašaluku i gledaju požutele slike svog rodnog kraja, kao što sad to rade deca hrvatskih, bosanskih, kosovskih Srba... NEĆU.

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Svet oko nas & Svet i mi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strana 23 od 23

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Lepljiva: Ljudi koje biste voleli da vidite u emisiji Eric Cantona Pet Nov 26, 2010 8:46 pm  Pogledaj zadnje poruke
10 stvari koje bi trebalo da znate o cigaretama. Eric Cantona Pet Nov 09, 2007 1:22 pm  Pogledaj zadnje poruke
Spisak repriza koje ce se emitovati tokom letnje pauze! Eric Cantona Uto Jul 10, 2007 8:42 am  Pogledaj zadnje poruke
Birajte emisije koje ce se reprizirati tokom letnje pauze 07 Eric Cantona Pon Jul 09, 2007 7:43 pm  Pogledaj zadnje poruke
Bolesti koje češće ostaju bez prave dijagnoze Eric Cantona Pet Maj 25, 2007 4:32 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!