NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

preživeti ekskurziju

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

preživeti ekskurziju
Autor Poruka
Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Pol: Zenski
Pridružio: 14 Okt 2008
Teme: 123

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pet Maj 15, 2009 1:51 pm Odgovoriti sa citatom

boksi ::
Pa stvarno je sramota da salju takav autobus da vozi decu. Ja sam licno u poslednje vreme vidjao decu samo u novim , dobrim autobusima. Mozda ste se na licu mesta trebali organizovati , i zahtevati drugi !? Ne znam da li bi to imalo svrhe, ali ako su ljudi odlucni da ne puste decu da se voze nekim krntijama , ne vidim kako bi to mogli da ignorisu ?!

E pa, organizovala sam se, al' sama Laughing Svi ostali su negodovali sebi u bradu, a jedino je budala istupila i rekla. Nisam očekivala da me neko podrži, ali nisam očekivala ni da svi i dalje ćute... Shocked
Bilo mi je glupo, zbog mog deteta, da ga izvedem iz autobusa i ne pustim na ekskurziju... Sad

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Boriti se, tražiti, ne naći i ne klonuti...
ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
Kome zakon leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom!
boksi
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 20 Feb 2009
Teme: 3
Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Maj 15, 2009 2:05 pm Odgovoriti sa citatom

Kakvi likovi?!
Pa ja mislim da ne bi imali kud' nego da vam posalju drugi autobus. A imaju takav sigurno.Takva losa reklama ne treba nikom . Da deca nisu otisla na ekskurziju zbog neozbiljnosti prevoznika koji im je poslao stari autobus.
Kakvi ljudi ?! Cute na takve stvari?!

Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Pol: Zenski
Pridružio: 14 Okt 2008
Teme: 123

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Maj 15, 2009 2:14 pm Odgovoriti sa citatom

Nije agencija kriva. Verujem da su se uslovi znali i ranije. Poznato je da izabrana agencija ima stare autobuse, ne idu deca prvi put s njima. Moj problem je što to nisam znala ranije...
Pretpostavljam da ostoje osobe u rukovodstvu škole koje su direktno odgovorne za ovo. Direktor se šećkao tuda s mobilnim u rukama, a on je trebalo da kaže: Stani! Nismo se ovako dogovorili, čekamo drugi autobus.
Ili se ipak jesmo tako dogovorili Shocked

Boriti se, tražiti, ne naći i ne klonuti...
ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
Kome zakon leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom!
Prijatelj
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 16 Avg 2007
Teme: 22
Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Maj 15, 2009 5:26 pm Odgovoriti sa citatom

kako da kaže bilo šta protiv agencije kojoj je ministarstvo dalo licencu za
đačke ekskurzije pa da ga skinu sa liste poželjnih poltrona....

Gledam da preživim i ovu buldožer demokratiju,
ovog puta neće tako lako proći (b)lokatori
nenadovic.sr
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Pridružio: 21 Mar 2009
Teme: 4
Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Maj 20, 2009 1:47 am Odgovoriti sa citatom

Natasa Miljkovic ::
najstrašnije stvari se dogadjaju na ekskurzijama.
Pre neki dan, najbolji drug je ubio druga jer je bio pijan.
Arhiva smrtnih slučajeva je ogromna.
Za decu su eksurzije mesto gde žele da oslobode svoje nagone. Jesu li nastavnici obučeni da se nose sa tim, ili sve rade rutinksi.
Kako roditelji da se pomire da je opasnost svuda?
Nisam pristalica ekskurzija, barem ne ovakvih kakve se organizuju u nasoj zemlji. Ono sto posebno brine, je organizovanje ekskurzija , po zavrsetku razreda, ili skolovanja. Tada su djaci, euforicni , postaju hiper aktivni ,prepusteni su sami sebi,profesori nemaju obavezu prema djacima kao u skoli, kocnice popustaju i desava se ono sto niko ne zeli. A postavlja se pitanje ,zbog cega, kada se sve ovo zna , i dalje radi po starom. Postoji , ako mi dozvolite nekoliko razloga, ali je jedan ,da kazem , glavni. Zavrsena je skolska godina, i djaci umesto da odu svojim kucama, svojim roditeljima, i u krugu porodice, i na nekoliko dana sa svojima da proslave uspeh postignut u skoli, bilo da je to more, planina, sta god,i time porodica bude jos snaznija, odvode se kao stado sa cobanima na ekskurzije ,a roditelji ostaju da krse ruke i brinu. To je KOMUNISTICKI sablon za odvajanje dece od porodice i priprema za zivot u KOMUNAMA, bez roditelja. Pitam se zbog cega, kada vise nismo i ne zivimo u komunizmu ili socijalizmu, i dalje zivimo po njihovim sablonima. A EKSKURZIJA je samo jedan od njih. Zbog cega se na ekskurzije ne ide tokom skolske godine,pa da to bude jedan vid nastave, i pod odredjenom dozom ozbiljnosti i uslova da se djaci moraju ponasati isto kao i u skoli. A profesori imati obaveze iste kao i na casu u skoli. Kada se zavrsi skolska godina, nikakve vise obaveze nema djak a ni roditelj prema skoli i profesorima. ali neka pokusa neki roditelj da zabrani svome detetu da ide u partizane, PARDON , na ekskurziju. Pa svi idu ,a samo ja ne. Tu se vezuju ruke roditeljima. OVO je problem koji treba resavati na najvisem nivou , na nivou ministarsva prosvete. To ministarstvo ,MORA,da razmatra i da osmisljava , nove i bezbedne vidove SKOLSKIH EKSKURZIJA . Takodje bi primetio da djaci sticu NOVE nagone , na tim ekskurzijama ,a po povratku u porodicu vracaju se izmenjeni , a mnogi od njih se vezuju za svoje drugove , nastavljaju grupna druzenja i posle ekskurzije, a njihova porodica za njih nije vise ono sto je bila pre te ekskuzije.........Tema je jako ,jako ozbiljna pre svega, pa bi po meni MINISTAR prosvete mogao biti gost u jednoj od narednih emisija ,a na ovu temu, naravno.

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Jednog dana Ona vredi milijona Čet Maj 07, 2009 3:43 pm  Pogledaj zadnje poruke
Trudnice u Srbiji, ko je lud da radja decu daki77 Sre Maj 06, 2009 7:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Zatvori Vanja Sub Apr 19, 2008 12:04 am  Pogledaj zadnje poruke
ko je bogat dekameron Ned Apr 06, 2008 12:55 pm  Pogledaj zadnje poruke
vidla zaba da se konj potkiva pa i ona digla noge!! vlaky Ned Apr 15, 2007 8:37 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!