NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

(Pre)ziveti Beograd

Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

(Pre)ziveti Beograd
Autor Poruka
dekameron
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 11 Jan 2007
Teme: 144

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Pet Maj 22, 2009 8:52 pm Odgovoriti sa citatom

22:05h

izvolite sa analizom Smile

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".

Page
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 04 Apr 2007
Teme: 7

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pet Maj 22, 2009 10:32 pm Odgovoriti sa citatom

Sad bi pre trebali da se jave beogradjani i oni koji u njemu zive...
Mene privlaci Beograd jer ima taj smek velegrada...Oseti se kad se ulazi u njega...To recimo NS nema....Zbog toga mi je zao sto nisam studirao u Bg, pa da posle mladalackog ludila zbrisem odatle, recimo u Ns koji je mnogo bolji za neki mirniji, porodicni zivot...
Vidim da je trend da se stari beogradjani povlace na periferiju grada, da bi dosljaci okupirali centar. Moji drugari koji su studirali medicinu u Bg su se svi vratili u Zr, nije mi jasno zasto.... uopste nisu bili odusevljeni Beogradom.

Cak je i Cane iz Partibrejkersa dosao da zivi u Zr ;)
Da sam se setio Natasa, da ti predlozim da njega pozoves da objasni svoje pobude...

sirom sveta
Nina Dodig
Novajlija
Novajlija

Pridružio: 22 Maj 2009
Teme: 0
Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Maj 22, 2009 10:50 pm Odgovoriti sa citatom

Rodjena sam u Beogradu 1968.i smatram svojom velikom srecom sto nisam zivela u njemu do fakulteta tj.1987.godine.Diplomirala sam na Farmaceutskom fakultetu i vratila se u Zajecar ,sto je bila prava odluka.Ja ovde imam sve.Svi oni koji zive u manjem gradu a imaju sva pitanja resena i pripadaju tzv,krem drustvu znaju o cemu pricam.Beograd je tesko voleti ako ste podstanar.

musicmaster
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pol: Muski
Pridružio: 17 Apr 2009
Teme: 7
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Poruka Upisano: Pet Maj 22, 2009 11:46 pm Odgovoriti sa citatom

U manjim gradovima ima manje idiota, manje kriminalaca, pardon - političara, ....
dete ti se može igrati u dvorištu neke osnovne škole sa vršnjacima bez da nosi mobilni i tome slično...

Romantičan je Beograd, zaista....
Izuzetno mjuzikalnih ljudi ima tamo, eno na Pinku.
Centar naše zemlje.

Moram priznati da mi je drago što su marljivi "vodiči" te naše zemlje,
svi tamo... U jBG.... A ja, ne.... Very Happy
Ne moram da udišem njihovo delovanje u prvim redovima.
Skoncentrisani vodiči dubokoumno rade na rešavanje problema bOgrada
i kako pomeriti prosek plata sa 30 na 70 'iljada...
Ovaj, sa 12.000 na makar 30.000.... hehehe
Ovaj, onaj.... Statistike u PM.

Ja ne razumem da neko sa 2 zanimanja,
ima srca da muči roditelje sa dodatnih 300 evra za gajbu.
Nataša je isto bila malo u čudu..
Očekivala je neki malo jači odgovor,
kad ono, sve se svodi na to da je really cool, moderno biti u Beogradu.
Gde joj je dečko, muž,... ljubavnica na kraju krajeva,
pa da rešava tih 300 evra sa nekim u paru?
A njena sestra da podeli sa cimerkom kiriju na pola, recimo...
Zašto da se oslanjaš na mamu i tatu a pri tom se ponašati:
"du** mi nije zinulo, to se vama čini".

Jedino da tata mnogo voli svoju ćerku,
koja beše student number one, pa ajde...
Da to ide od srca, ajde i nekako...
Mada, ja SAM SEBI i to ne bih dozvolio ni kao primeran student.
Ne znam, možda sam samo manje razmažen.

Free Exchange here!
Day for Good Night, at no cost - at all! ... ♫♪♫♪
[size=8:5545ee73c3]Women might be able to fake orgasms. But men can fake a whole relationship.[/size:5545ee73c3]
Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Sub Maj 23, 2009 1:43 am Odgovoriti sa citatom

S dužnim poštovanjem, devojka Ivana mi je nekako pametnije zvučala pre 5 godina nego sad... Embarassed
Voditeljka Bg hronike - super... puno pametnih stvari je rekla. Naročito mi se sviđa deo gde objašnjava prednosti malog grada, jednostavno ljudi imaju manje briga i više vremena jedni za druge...
Gradonačelnik... klasika... Cool bzvz...
Svetlana Velmar Janković - unela je toplinu u emisiju, baš se vidi da voli svoj grad Smile
Dečko iz Bg sindikata - hehe... inteligentno je isprozivao Đilasa u par navrata, ali ok..
Na prekide sam gledala emisiju, ali rado ću je ponovo odgledati kad bude u sekciji za download...

Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 23, 2009 9:47 am Odgovoriti sa citatom

Super je bila emisija, i slusajuci goste svi su bili u pravu, "tetka" Rada nekako najjaci utisak ostavi na mene. Vise sam ocekivao od gospodina Djilasa da nesto vise kaze ali je ipak malo mudrovao to ne lici na njega.
Rada je najbolje objasnila prednosti manjeg mesta, ali ljudi izgleda vole da se zlopate jos oni koji su podstanari pogotovo robuju Beogradu. Da bi se osetili cari Beograda treba para a bez para ko dodje u Beograd da zivi taj mu robuje ali kad ode u zavicaj ko onaj gospodin iz priloga pa kad pokaze kucu trospratnicu pa kad mu zemljaci vide tablice BG mislim khm sta reci.
Karleusa i splavovi ne mogu biti ikone Beograda, njegov potpis, to je nesto najgore sto je moglo da ga zadesi. Kultura treba da bude potpis Beograda takav Beograd sam znao i to je bio pravi Beograd, sad nisu samo dodjosi krivi jer medju dodjosima dodje i kvalitetnog i obrazvonaog sveta. Uvek su ljudi dolazili u Beograd ali mi se cini da je ranije bilo tiho i neprimetno i ne u ovolikom broju pa se to brzo stapalo sa beogradjanima a ovih 20 godina je odjednom doslo mnogo sveta, sto izbeglica sto ljudi koji su zbog posla dosli u Beograd i tesko se to prilgodjava iz razloga jednostavno nemaju potrebu za prilagodjavanjem jer nisu sami jer ima mozda dosta njeogvih zemljaka i imaju svoj mali svet, tako da njihova pravila ponasanja su zadrzali ko da su u zavicjau. Beograd je samo slika svih vecih gradova.

Mistery
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 13 Mar 2009
Teme: 35
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 23, 2009 10:30 am Odgovoriti sa citatom

Meni je nazalost, na pola emisije nestala struja Very Happy
Ovo sto sam uspela da odgledam, nije bilo lose...mada tema nije preterano zanimljiva... Wink
Gosti su bili OK... Very Happy

Dum Spiro, Spero...
Harlekina
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pridružio: 28 Mar 2009
Teme: 6
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 23, 2009 10:44 am Odgovoriti sa citatom

Nisam ni sumnjala da ce me gospodja Rada oduseviti, svaka joj je bila na mestu Very Happy Mene jeza uhvati ako samo pomislim da postoji mogucnost da moja deca odrastaju u Beogradu Shocked
Mozda decka iz Bg sindikata nisam najbolje razumela, ali ucinilo mi se da je aludirao na to da su dodjosi "odgovorni" za to sto je Karleusa ikona Beograda. Za pocetak, ne mogu uopste da se slozim sa tim da je ona ikona Beograda. Kada neko nju pomene Beograd nije prvo na sta pomislim, a ni obrnuto. I to sto su sada "u modi" splavovi, Grad i ostali sund, nema toliko veze sa samim Beogradom koliko sa nacinom zivota, sa pomerenim sistemima vrednosti u celoj zemlji. A normalno je da takve stvari budu najizrazenije u Beogradu koji je najveci grad. Nisu dodjosi doveli takav nacin zivota u Beograd. Gospodja Jankovic je jako lepo rekla da su kroz Beograd oduvek ljudi dolazili, ostajali i prolazili. Izmedju ostalog, to je ono sto Beograd cini Beogradom, i sada i pre dva veka. Ako nam je sada ruzan, ruzan je sto smo mi ruzni! I za sve sto nam se ne svidja krivi smo mi sami, grad je onakav kakvim ga naprave ljudi koji zive u njemu.
A gradonacelnik je izgleda ipak morao da se hvata za politiku, to je bas mogao i da izostavi...
Jos jednom, gospodji Radi svaka cast! Very Happy

Ma koliko čovek dobro govori, kad previše govori on uvek na kraju kaže neku glupost.
boksi
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 20 Feb 2009
Teme: 3
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 23, 2009 3:28 pm Odgovoriti sa citatom

Nazalost gledao na prekide. Nije mi jasno zasto se stalno potencira prica da je skup zivot u Beogradu. Pa nije valjda struja skuplja u Beogradu nego u drugim delovima zemlje ? Ja recimo placam grejanje skuplje nego ljudi u Beogradu. I paradajz i zelenu salatu placam skuplje. Kod mene nema rasprodaja sa 70% snizenja ili prodaje modela patika od prosle sezone po duplo nizim cenama... ili kupovine zaplenjene robe na carini . Kafici nisu skuplji , klopa nije skuplja ... Uvek se nesto kvalitetno moze naci i po povoljnim cenama. Postoje megamarketi na sve strane koji se bore za svaku musteriju. A bore se kako? Uslugom i sto nizim cenama . Plazma keks je jeftiniji Smile. Kako zivot u gradu u kom vlada ogromna konkurencija u svim segmentima biznisa , moze biti skuplji nego na nekom mestu gde nije tako ? Skup zivot je cini mi se stvar izbora, jer ocigledno mozes i jeftinije ziveti od ljudi na drugom mestu.
Naravno Djilas , ne zna da prica nista sto nema veze sa politikom . Beograd ima dusu ?! Pa naravno da ima dusu grad koji ima 2 miliona stanovnika . Novi Sad nema dusu ?!
Stekao sam utisak da je najveci problem u Beogradu guzva u saobracaju, za sta su pored nadleznih pametnjakovica u velikoj meri krivi i gradjani, jer svako hoce svojim kolima u centar grada . Treba Bajden da dodje u posetu, pa da guzve sa ulica nestanu , jer su mnogi odustali da idu kolima na posao.
Znaci Beogradu trebaju taj metro i neki mostic , da resi jedan od glavnih problema. I naravno treba i ljudi da pocnu da razmisljaju kako oni i njihove navike u odredjenoj meri uzrokuju neki problem.
Drugi problem prenaseljenosti ce resiti time sto ce se Beograd odreci malo para koje se slivaju u njegovu kasu i reci neka se i na drugim mestima podigne par zgrada , bazena , sportskih dvorana... Ne nudi se kvalitetna alternativa. Kvalitetnog zivota van Beograda nema u dovoljnoj meri ili ga nema uopste.
Mozda gresim , ali nisam siguran da neko iz Indjije ili slicnog mesta u koje se ulagalo i gde se puno toga uradilo, ima zelju danas da zivi u Bg-u, kao sto je pre desetak godina mozda imao . Sigurno da ima i takvih , ali se pojavljuju i oni iz Bg-a koji pomisle da bi mogli otici u neki slican mali gradic gde sve funkcionise dosta sporije i mirnije... gde je bezbriznije u krajnjem slucaju. A imas sve sto ti treba za sadrzajan , normalan zivot.
Kljucna rec ... manje para Beogradu , malo vise ostalima i bice malo bolje ( posto mnogo, jednostavno ne moze) svima nama .
Smile

JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 23, 2009 6:31 pm Odgovoriti sa citatom

Odgledao sam danas. Sve pohvale. Jedna od emisija na koje nemam zamerki ama baš nikakvih. Nataša odličan posao. Gosti relevantni temi (možda, ali to je moje mišljenje samo, možda si mogla da pozoveš i nekog sadašnjeg studenta iz unutrašnjosti (unutrašnjost je reč koja se treba usvojiti umesto provincija, em je provincia strana, em je uvredljiva, zvuči uvredljivo bilo kome ko zna šta znači.) Dobra je ideja i sa pre i posle studenticom Ivanom, ok, osim što je promenila mišljenje o Beograđanima, ni ja nisam razumeo baš razloge zbog kojih živi sa sestrom, radi dva posla i roditelji joj plaćaju stan... Znači ili je razmažena i iz bogate porodice, ili se zaljubila u beograđana koji je oženjen i ima decu... druge razloge ne vidim da pod tim uslovima živi radi "bogatijeg društvenog života". Beograđani su prijatni i otvoreni onoliko koliko ste vi prema njima, isto važi i u suprotnom smeru. To znam iz prve ruke jer sam dve godine živeo u Beogradu. Svetlana Velmar Janković... Odlično razmišlja, vidi se da je zrela žena, koja je nešto uradila u životu i nema komplekse bilo koje vrste. Barem koliko sam mogao površno da procenim u okviru emisije. Još je i potvrdila ono što sam napisao ranije o poreklu, i vremenu od kada je porodica u Beogradu... Njena porodica je od kog veka ne sećam se krajem 19.? Nebitno ali rekla je da i pored toga, ne oseća višu vrednost od nekoga ko je došao sada. Jer i sam mislim ništa konkretno od toga nema... Osim osećaja ponosa na svoje porodično stablo koje je zdravo i uspelo je da se razvija i napreduje u jednoj sredini. To treba poštovati. Ali većina Beograđana to koristi nažalost kao argument protiv doseljenika. Đilasa sam prokomentarisao u izradi tema pa neću ovde, ne bi bilo u redu a i nije mesto dok je Rada bila cool kao i uvek i iako nisam iz BG-a rado sam gledao BG hroniku, kad god sam imao prilike. Odličan novinar. Dečka iz bg sindikata ne bih da komentarišem, cenim da mu nije pravo što je sistem vrednosti u bg-u spao na splavove i Karleušu pa ga donekle i razumem što je ozlojeđen prilivom stanovnika. Ali nije ekstremni protivnik doseljenika koliko sam primetio, čak se i družio sa nama, što rekoh Katančiću jednom prilikom, marsovcima Wink

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 1 od 4

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
(Pre)ziveti u Beogradu Natasa Miljkovic Čet Maj 06, 2010 8:16 am  Pogledaj zadnje poruke
Kakav smo zivot vodili pre.. GluMica Pon Maj 11, 2009 7:04 pm  Pogledaj zadnje poruke
Pre ili kasnije svi smo nepusaci Vanja Pet Nov 14, 2008 11:56 pm  Pogledaj zadnje poruke
Pre ili kasnije svi smo nepusaci Vanja Sub Nov 08, 2008 4:01 pm  Pogledaj zadnje poruke
[ Glasanje ] Ne pre braka Cacikica Pet Sep 05, 2008 2:38 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!