NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Guzve u Beogradu

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sve i svašta Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Guzve u Beogradu
Autor Poruka
Harlekina
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pol: Zenski
Pridružio: 28 Mar 2009
Teme: 6
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Sub Dec 19, 2009 12:18 am Odgovoriti sa citatom

vlaky ::
kako si ti tako sigurna? da li si ti zavirila u svaku kucu?pa tako samouvereno odbacujes moje stavove?

A gde si ti video da sam ja išta tvrdila? I gde ja odbacujem tvoje stavove, pa još i samouvereno? Neutral Ja te samo pitam. Po treći put... Pitanjem ne kažem ni da jeste ni da nije. Naprotiv, evo vidi šta sam rekla
Harlekina ::
Sve je tačno što si ti napisao

Citiraj me ako sam igde išta tvrdila, ako sam rekla kako jeste a kako nije, možda sam zaboravila da jesam...
i gde sam ja rekao da su svi takvi???

Nisi rekao svi, ali evo šta si rekao, između ostalog:
....beograd je zivotni cilj mnogih sa strane...... brdo njih po privatnim fakultetima....... gomila nekih kurtona koji su dosli sa strane......

Dakle, ti govoriš o većini. A ja te samo pitam na osnovu čega? Djoše, nekoliko devojaka koje poznaješ, i par ljudi koje sretneš u autobusu? Pitam, ne zaključujem.
I da, ja mislim da se odnosi na manjinu. One kategorije koje si ti opisao moraju biti manjina. Zašto? Pa eto pominjao si one koji daju po 3000 evra na školarinu i imaju para... Ti koji u Srbiji imaju para su svakako u manjini. Ja lično nemam statistiku, ali eno ti pogledaj prosečne plate pa mi reci je l' većina ili manjina ima para Smile

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Ma koliko čovek dobro govori, kad previše govori on uvek na kraju kaže neku glupost.
trnova_ruzica
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Teme: 2
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Dec 19, 2009 12:54 am Odgovoriti sa citatom

Ja da sam imala zeljeni fakultet i neku lepsu buducnost i perspektivu u mom Valjevu,ja ne bih isla u bgd...ali neee,u Valjevu je mrtvo more nit valjanog faxa nit posla nit nista.Tako da ja dalje ne bih polemisala.
Na privatnom sam faxu Vlaki to znas,ali i meni je muka i od maminih i tatinih sinova i od prostaka koji bi zbog priv. faxa da glume neko ludilo i postaju pokondirene tikve.
ali mi je isto muka kad vidim i cujem prestonicke Seljacine.
skoro sam jednom takvom rekla da je bolje biti seljak iz unutrasnjosti nego seljacina iz prestonice.

http://www.youtube.com/watch?v=6UsiiEbBpgQ

Per aspera ad astra!
Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Sub Dec 19, 2009 8:33 am Odgovoriti sa citatom

kakve su?? kako se zivo? kako se nalazi posao?? reci mi molim te

Plate su nikakve. Uglavnom se živi loše. Posla nema. Posao se nalazi tako što ili imaš debelu vezu, ili debeo džep. Gradovi su mrtvi...u unutrašnjosti ne postoji nešto kao "beogradski oglasi" gde sedmično imaš na raspolaganju preko 500 poslova u ponudi, pa makar to bilo i slaganje robe po rafovima u supermarketima. Ovde postoji dakle neki izbor... tamo - skoro nikakav. Ljudi iz unutrašnjosti imaju tu sreću da imaju ili rodbinu, ili neko svoje imanje po okolnim selima, pa se opet tokom godine snađu nekako, u proleće odu tamo, poberu malo povrća, stave to u zamrzivač, pred zimu stave meso u zamrzivač i tako...
Da - u Beogradu jesu jake cene. Možda i duplo jače... ali su i plate prilično duplo jače, kao i izbori. I stanovi su duplo skuplji (stanarina), ma i troduplo u zavisnosti od lokacije. Ali taj neko, ko dođe ovde da radi, može naći 2-3 cimera pa mu stan u startu izađe 3 puta jeftinije. Može naći 2 posla. Može naći honorarni posao. Može švercovati nešto pored regularnog posla, napraviti neku šemu...jer će među 3 miliona ljudi naći kupca lakše nego među par hiljada.
Eto, to bi bilo onako ukratko o tome kako se gde živi, i o razlikama. Ukratko.

otkud znas da govorim o maminim i tatinim sinovima??? kako si tako sigurna da se to odnosi na njih??? vidis da ne znas pravo stanje stvari.... takve "mame i tate" ne zive na selu svakako...a pogotovo ne njihova deca...

ovde imaš ukupno 6 znakova pitanja - a to znači da se mnogo pitaš, a malo čitaš i malo obraćaš pažnju na ono što si rekao. Citiram te, odakle znam da govoriš o maminim i tatinim sinovima: "satro u unutrasnjosti nema love..ma vazi, ne zna se ko kupuje stanove na boljoj lokaciji, brdo njih po privatnim fakultetima, nije cim dati 3000e za skolarinu ali je tv pretplata preskupa, psenica suvise jeftina.."

To o čemu ti ovde pričaš, zovu se: mamini i tatini sinovi. Eto odakle znam. Čitam kako je napisano, ne čitam tuđe misli. Dakle, situaciju o kojoj govoriš si toliko generalizovao da je to strašno. Pričaš o 5% ljudi, kao da pričaš o 95% ljudi. U buduće navedi konkretno o koliko procenata ljudi govoriš, mislim da bi to bilo ok.

Jassa ::
Tamo ljudi jadni rade šta umeju i kako znaju, da bi deci ovde platili školarine, stanove, hranu... kome to ide u džep?

gresis...

A? Ne razumem. Rekoh: tamo ljudi jadni rade šta umeju i kako znaju, da bi deci ovde platili školarine, stanove, hranu... kome to ide u džep? Hoćeš da ti odgovorim ako ti nije jasno, mada ne znam šta ima da bude nejasno. Ide Beogradu u džep. Ne sigurno Vlasotincu, Beču ili Londonu. Nego Beogradu. Grešim? LOL

u kojoj kategoriji si sebe pronasla??

Ovde konkretno u ovoj priči, sebe nalazim u kategoriji: ljudi iz unutrašnjosti. Ja sam iz Čačka, remmember? I i dalje imam malo čačanskog akcenta i volela bih da se ne izgubi ikada, iako i sama ne volim nešto da ga čujem. Ali taj akcenat je MOJ, ja ga slušam od rođenja, sa sobom sam ga donela i ponosim se njime.
Pa ti kažem, pošto si izjavio da ti je muka od raznih akcenata koje čuješ po tvom lepom Beogradu, da - da sam znala koliko ti to smeta, poštedela bih te svog blago čačanskog akcenta. Drugim rečima, učinila bih ti drugarsku uslugu... da sam znala stanje stvari. Ali nisam Smile Evo, sada znam. Hvala što si me prosvetlio Smile

uvrede na licnoj osnovi ne doprinose kvalitetnoj diskusiji Cool Bad

Slažem se. Ako si moje mišljenje - da treba još malo vremena da prođe da odrasteš shvatio kao uvredu, onda izvini. Nemam nameru da vređam nikoga.
Btw... možeš mi na ovo odgovoriti ako imaš želju, ja ću pročitati, sve ok. Ali što se mene tiče, u okviru ove teme i sve zajedno sa ovim odgovorom (pošto smatram da je sa moje tačke gledišta potpun), ova diskusija je za mene završena.

Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
trnova_ruzica
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Teme: 2
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Dec 19, 2009 10:59 am Odgovoriti sa citatom

pa nego sta,pogledajte koliko ljudi je doslo u beograd poslednjih 15 godina... nisu krivi za kolaps,kriva je infrastruktura koja je slabo pratila masovno naseljavanje beograda...
a i doneli su POJEDINCI svoje navike, i time od beograda napravili selendru..da se razumemo,nemam nista protiv ljudi iz unutrasnjosti,ali ako dodjes u novu sredinu, mislim da je red postovati neka pravila koja ovde vaze...

Koja pravila?Da ni u jednoj beogradskoj opstini ne smem da kazem odakle sam?

Sve vise vidim da ni rodjeni beogradjani iz Mirijeva,Karaburme,Zemuna,Novog Beograda(blokovi) itd ne smeju van svoje teritorije da kazu gde zive......ma vlaki pobogu,beograd je bas grad bez pravila u njemu svaki sljam radi sta hoce.Kad ga ne postuju ljudi koji zive u njemu ne mozes ocekivati da ga svi postuju koji su dosli iz unutrasnjosti.
ja jako volim beograd,nekada mi dosadi naravno ali Jassa je fino rekla u postu za plate,nalazenje posla ,ponudu i potraznju.

http://www.youtube.com/watch?v=6UsiiEbBpgQ

Per aspera ad astra!
vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 245
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Dec 19, 2009 11:39 am Odgovoriti sa citatom

Citat:
ali mi je isto muka kad vidim i cujem prestonicke Seljacine.
skoro sam jednom takvom rekla da je bolje biti seljak iz unutrasnjosti nego seljacina iz prestonice.

o da..to je posebna prica....

Citat:
Plate su nikakve. Uglavnom se živi loše. Posla nema. Posao se nalazi tako što ili imaš debelu vezu, ili debeo džep. Gradovi su mrtvi...u unutrašnjosti ne postoji nešto kao "beogradski oglasi" gde sedmično imaš na raspolaganju preko 500 poslova u ponudi, pa makar to bilo i slaganje robe po rafovima u supermarketima. Ovde postoji dakle neki izbor... tamo - skoro nikakav. Ljudi iz unutrašnjosti imaju tu sreću da imaju ili rodbinu, ili neko svoje imanje po okolnim selima, pa se opet tokom godine snađu nekako, u proleće odu tamo, poberu malo povrća, stave to u zamrzivač, pred zimu stave meso u zamrzivač i tako...
Da - u Beogradu jesu jake cene. Možda i duplo jače... ali su i plate prilično duplo jače, kao i izbori. I stanovi su duplo skuplji (stanarina), ma i troduplo u zavisnosti od lokacije. Ali taj neko, ko dođe ovde da radi, može naći 2-3 cimera pa mu stan u startu izađe 3 puta jeftinije. Može naći 2 posla. Može naći honorarni posao. Može švercovati nešto pored regularnog posla, napraviti neku šemu...jer će među 3 miliona ljudi naći kupca lakše nego među par hiljada.
Eto, to bi bilo onako ukratko o tome kako se gde živi, i o razlikama. Ukratko.

zaboravila si da mi to iskazes u procentima Smile
ja znam sasvim drugu pricu...
unutrasnjost ne cine samo gradovi..vec i sela... i ljudi koji zive na selu i od sela,itekako imaju... to svi znaju...kuca,okucnica,traktor,automobil..itd... stoku,zivinu..i od toga jako dobro zive..znam neke koji imaju stanove po beogradu...a nisu mamini i tatini sinovi... e sad to sto na sav glas kukaju to mora zvucati tuzno i tera coveka na sazaljenje..ali samo onima koji se nisu licno uverili u pravo stanje stvari... svako ko ima traktor po selu za druge obalja polj.poslove,i to sa dobre pare,od proizvodje svega i svacega uzimaju dobru lovu,a to sto zele vise i stalno nesto kukaju,uopste ne znaci da su siromasni i da nemaju,vec da su bezobrazni
veliki deo sumadije je zaposlen izmedju ostalog na kolubarskim kopovima uglja... i za vreme ratova nisu znali sta ce od para...danas obican gumar (moj rodjak) ima platu oko 800e!!!!!!!!a vise ne radi nego sto radi..i po obicaju pljuje tranziciju itd jer kad se jednog dana uvede red za te pare ce morati da se oznoji debelo...napominjem da veliki deo sumadije zivi od kopa... sta je sa ostalim mestima?
na kopovima su uvek imali odlicne plate, plus to sto imaju dobre prihode od poljoprivrede,od proizvoda koje prodaju zadrugama... obican plast sena ne kosta ispod 200E!!! obratite paznju ako prolazite kroz neka sela... 200E plast sena..to je manje od pola prosecne plate u beogradu...!!

Citat:
To o čemu ti ovde pričaš, zovu se: mamini i tatini sinovi. Eto odakle znam. Čitam kako je napisano, ne čitam tuđe misli. Dakle, situaciju o kojoj govoriš si toliko generalizovao da je to strašno. Pričaš o 5% ljudi, kao da pričaš o 95% ljudi. U buduće navedi konkretno o koliko procenata ljudi govoriš, mislim da bi to bilo ok.

dobro jasso nedokazna si...

Citat:
A? Ne razumem. Rekoh: tamo ljudi jadni rade šta umeju i kako znaju, da bi deci ovde platili školarine, stanove, hranu... kome to ide u džep? Hoćeš da ti odgovorim ako ti nije jasno, mada ne znam šta ima da bude nejasno. Ide Beogradu u džep. Ne sigurno Vlasotincu, Beču ili Londonu. Nego Beogradu. Grešim? LOL

logicno

Citat:
Ovde konkretno u ovoj priči, sebe nalazim u kategoriji: ljudi iz unutrašnjosti. Ja sam iz Čačka, remmember? I i dalje imam malo čačanskog akcenta i volela bih da se ne izgubi ikada, iako i sama ne volim nešto da ga čujem. Ali taj akcenat je MOJ, ja ga slušam od rođenja, sa sobom sam ga donela i ponosim se njime.
Pa ti kažem, pošto si izjavio da ti je muka od raznih akcenata koje čuješ po tvom lepom Beogradu, da - da sam znala koliko ti to smeta, poštedela bih te svog blago čačanskog akcenta. Drugim rečima, učinila bih ti drugarsku uslugu... da sam znala stanje stvari. Ali nisam Smile Evo, sada znam. Hvala što si me prosvetlio Smile

iskren da budem nisam ni primetio bilo kakav naglasak... a nisam ni znao da si iz cacka dok mi nisi rekla... ne mislim sad,nego ranije...

i opet napominjem da nemam nista protiv ljudi sa strane koji dodju i ponasaju se kao gradjani,a ne kao seljani...to je poenta!! i obavezno cu da prilozim svaki sledeci put neku sliku kao objasnjenje kako me nebi shvatili kako vam odgovara nego kako treba...

bolje jedno vruce pivo nego cetir ladna
jole_85
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 01 Feb 2008
Teme: 23

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Dec 19, 2009 11:51 am Odgovoriti sa citatom

U Bg živi možda 10% (slobodna procena) pravih beogradjana. Kao što reče moja rodica Nisam ja beogradjanka, iako sam rodjena u Bg i živim tu već 22 godine, a majka mi iz Bosne, otac iz Leskovca.

Bg je metropola, bila je i u ono vreme, samim tim pruža više mogućnosti i normalno je da svet ide trbuhom za kruhom, iako mislim da je Bg sve teže i teže živeti. Cene stalno rastu, a plate ...

Citat:
mnogi studenti cak iz druge drzave,kao sto je npr crna gora,zauzimaju mesta na budzetu studentima iz srbije, gomila ljudi na direktorskim pozicijama su crnogorci,bosanci itd... u sred beograda.... yebem ti beograd..vise ni ne lici na sebe...

Ovo se dešava skoro u svakom većem, finansijskim sigurnijem gradu. Tako je i u NS, Kg, Svim univerzitetskim gradovima. U Bg. obično studiraju crnogorci u NS: bosanci Very Happy Uostalo, ni u mom gradu nije ništa bolje zbog ebenog budžeta i visokih plata, skoro polovina zaposlenih nije iz Brčkog. A na birou preko 1 000 diplomaca čekaju posao. Samo nije kriv taj svet što je došao, i ja sam od nekud došla, a možda ću opet negde otići... Wink

Malo ofujem Very Happy

Vama beogradjanima možda smetaju gužve zimi, meni je kolaps i u proleće i u lepo, jesen... Stvarno ne znam kako bih se navikla da živim u Bg. Svi negde jure, žure, one gužve... Grad kao grad je prelep i ima toliko toga za ponuditi, ali dovoljno da opstanem 7 dana u komadu. Meni dovoljno i previše Very Happy

"Svoju snagu prepoznaćeš po tome koliko si u stanju da prebrodiš trenutak, jer trenutak je teži, strašniji i duži od vremena i večnosti!"
Harlekina
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Dec 19, 2009 12:58 pm Odgovoriti sa citatom

Vlaky ::
i ljudi koji zive na selu i od sela,itekako imaju... to svi znaju...kuca,okucnica,traktor,automobil..itd... stoku,zivinu..i od toga jako dobro zive..znam neke koji imaju stanove po beogradu...

Neki je ključna reč... Znam i ja neke Beograđane koji imaju para ceo moj grad da kupe, pa ništa. Neki koji imaju para su manjina u Srbiji, i na osnovu nekih ne možemo izvoditi zaključke.
Ili ti stvarno misliš da svi koji žive na selu imaju para koliko im duša hoće? Polovina mog odeljenja iz srednje škole su deca sa sela. Svi imaju neko imanje, neku kuću i okućnicu. Polovina njih je završila srednju školu u jednim patikama. Toliko o tome... Shocked
Previše generalizuješ i nećeš to da priznaš. I naravno da nećeš, jer bi to onda značilo da nisi u pravu, a koliko mogu da primetim, ti tako nešto ne dozvoljavaš... Neutral Ako već želiš da pogledaš kako je, otvori još malko oči...

Ma koliko čovek dobro govori, kad previše govori on uvek na kraju kaže neku glupost.
vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 245
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Dec 19, 2009 5:57 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
Previše generalizuješ i nećeš to da priznaš. I naravno da nećeš, jer bi to onda značilo da nisi u pravu, a koliko mogu da primetim, ti tako nešto ne dozvoljavaš... Neutral Ako već želiš da pogledaš kako je, otvori još malko oči...

e ne lupaj... nisam rekao ni jednog trenutka da su svi takvi..nisam generalizovao... procitaj malo bolje sta sam pisao do sad...

bolje jedno vruce pivo nego cetir ladna
Harlekina
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Dec 19, 2009 6:06 pm Odgovoriti sa citatom

Dobro, dobro, hajde eto ja lupam i ne čitam kako treba...Rolling Eyes Ne moraš da se biješ odmah. Wink

Marko_L
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pol: ?
Pridružio: 29 Apr 2007
Teme: 3
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Sub Dec 19, 2009 9:18 pm Odgovoriti sa citatom

vlaky, kad kažeš

Citat:
i opet napominjem da nemam nista protiv ljudi sa strane koji dodju i ponasaju se kao gradjani,a ne kao seljani...to je poenta!! i obavezno cu da prilozim svaki sledeci put neku sliku kao objasnjenje kako me nebi shvatili kako vam odgovara nego kako treba...

da li to znači da je u redu ako se rođeni Beograđanin (kakvih u Beogradu i nema previše Smile) ponaša kao seljanin ? A vidim nisi potkačio ni Kineze, ni crnce, ni arape kojih je takođe pun Beograd, a neki od njih se ne ponašaju baš najcivilizovanije.

Vidi, Beograd se po tim stvarima ne razlikuje ni od jedne svetske metropole. Njujork, London, Pariz, Rim... svima njima je zajedničko to da su prepuni ljudi kako iz unutrašnjosti, tako i iz celog sveta. To je i normalno, jer metropole su obično centri svih dešavanja, u njima je obično najbolja zabava, najbogatiji noćni život, najveći izbor dobrih škola, najveći izbor radnih mesta i slično... pa samim tim predstavljaju atraktivnu lokaciju za većinu ljudi. Hebi ga, i ranije (kad kažem ranije mislim i na vreme od pre više vekova) su ljudi migrirali tamo gde je centar dešavanja i gde imaju najbolje uslove za napredak. Jedina je razlika u tome što je u 21. veku to mnogo lakše i jeftinije. Zašto bi Beograd sad bio drugačiji.

Istina, u tim nekim drugim državama o kojima pričamo ne postoji samo jedan atraktivan grad kao u Srbiji, tj. u Engleskoj pored Londona imaš Mančester, Liverpul, Njukasl... itd. U USA pored Njujorka imaš Los Anđeles, Dalas, Majami, Vašington, Sijetl... itd. Ali to nije problem ljudi iz unutrašnjosti, već centralizovane države koja je napravila tako da jedino Beograd bude centar svega. A to je zato što imamo nacionalističke stranke koje svaku vrstu decentralizacije vide kao rasparčavanje zemlje. Eto, i ti si na onoj temi o vizama pričao kako si protiv toga da Vojvodina dobije statut i veću autonomiju. A ovde kukaš kako ti je Beograd preplavljen došljacima. Pa odluči se za šta jesi, a za šta nisi, tj. protiv čega si. Kada bi se Srbija decentralizovala, i ta ista Vojvodina dobila autonomiju, i kada bi novci od privređivanja u Vojvodini umesto u Beograd išli u Novi Sad, kao glavni grad Vojvodine, onda bi isti taj Novi Sad bio veoma atraktivna lokacija za ljude iz Vojvodine. Ovako imamo situaciju da ljudi iz Novog Sada migriraju u Beograd, jer sve pare odlaze tamo. Znači, ne može i jare i pare. Ti bi da i dalje sve pare idu u Beograd, a da ujedno ljudi ne krenu za tim parama. Neće to da ide tako.

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sve i svašta Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 4 od 6

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Jednog dana Ona vredi milijona Čet Maj 07, 2009 2:43 pm  Pogledaj zadnje poruke
Trudnice u Srbiji, ko je lud da radja decu daki77 Sre Maj 06, 2009 6:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Zatvori Vanja Pet Apr 18, 2008 11:04 pm  Pogledaj zadnje poruke
ko je bogat dekameron Ned Apr 06, 2008 11:55 am  Pogledaj zadnje poruke
vidla zaba da se konj potkiva pa i ona digla noge!! vlaky Ned Apr 15, 2007 7:37 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!