NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Prijateljstva koja prelaze u nešto više

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Ljubav i seksualnost Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Prijateljstva koja prelaze u nešto više
Autor Poruka
LeeA
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 05 Jun 2007
Teme: 13

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Sub Maj 22, 2010 11:08 am Odgovoriti sa citatom

miks ::
Citat:
uz USLOV da je obostrano...

Ovo je kljucni odgovor!
Ako je obostrano, onda nema prepreke ni razloga da prijateljstvo preraste u nesto vise. Normalno, prijateljstvo ostaje ali radja se i ljubav.

Medjutim, problem je ako je jednostrano! A ni tu ne bi trebalo da bude problema ako je 'zainteresovana' strana svesna da nije moguce odrzati prijateljstvo ako drugoj strani nameces nesto sro je nece uciniti srecnom!

Thumb Up

Ne verujem da bi jedna strana nametala, mada ako bi , to bi znacilo da to prijateljstvo bas i nije prijateljstvo, i to bi onda znacilo kraj prijateljstvu, nazalost. Zato bi bilo dobro da osoba odustane od takvih osecanja, posto nije obostrano, da ne pati i da ne uskracuje sebe za neku drugu ljubav.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
The best and most beautiful things in the world cannot be seen, nor touched ... but are felt in the heart.
95,8
Now watch what you say or they’ll be calling you a radical,
Liberal, fanatical, criminal.....!

Harlekina
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pol: Zenski
Pridružio: 28 Mar 2009
Teme: 6
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Maj 25, 2010 6:22 pm Odgovoriti sa citatom

Uh... Koliko lončića se ovde pomešalo... Neutral
Kako to od prijateljstava koja ponekad mogu da se pretvore u ljubav dođosmo do prijateljstava gde bi drugari malo da se druže u krevetu? Shocked Shocked
Kako i zašto krevet upade u priču o prijateljstvu? Shocked

Ma koliko čovek dobro govori, kad previše govori on uvek na kraju kaže neku glupost.
jole_85
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 01 Feb 2008
Teme: 23

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Maj 25, 2010 7:13 pm Odgovoriti sa citatom

Itekako verujem u muško-ženska prijateljstva... Prvo, najvažnije razgraničiti prijatelja od dobrog drugara...Imam jednog najboljeg druga i 6 dobrih, jako dobrih drugara... Ali izmedju njega i njih je VELIKA razlika. Naše prijateljstvo traje već 12 godina. Poznaje me bolje od mojih roditelja, bar mi se tako čini. Moram (opet) se složiti sa Deksi, on je za mene bespolno biće. Nikad ga nisam posmatrala kao potencijalnog dečka, niti sam osetila nešto u tom smislu prema njemu. Nisam ni sa njegove strane ništa osetila sem iskrenog prijateljstva.

Verujem (znam Wink ) da dobro drugarstvo (poznanstvo) može dovesti do veze. Ali isto tako sumnjam da posle možeš ostati sa nekim u još boljim odnosima. Moguće je samo u situacijama, ukoliko shvatiš da baš neke jake osećaje nisi ni imao prema toj osobi, u suprotnom teško. Korektan i fer odnos da, ali prijateljstvo nakon veze teško. Prosto neverovatno, po meni...

A te priče, šatro mi prijatelji, a u kres varijanti... To nije prijateljstvo, niti može da bude. Verjuem da ima takvih slučajeva, ali to dvoje ljudi su sve samo ne prijatelji.

"Svoju snagu prepoznaćeš po tome koliko si u stanju da prebrodiš trenutak, jer trenutak je teži, strašniji i duži od vremena i večnosti!"
gavrani
Naj forumas 2011.

Pol: Muski
Pridružio: 13 Maj 2010
Teme: 88
Lokacija: austrougarski deo prestonog grada zemaljske srbijice
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Maj 25, 2010 8:02 pm Odgovoriti sa citatom

sve je to individualno.
svako od nas je svemir za sebe.
i svako nosi svoj krst.

miks
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 21 Jan 2009
Teme: 25

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Maj 26, 2010 4:41 am Odgovoriti sa citatom

miks ::

Ovo je kljucni odgovor!
Ako je obostrano, onda nema prepreke ni razloga da prijateljstvo preraste u nesto vise. Normalno, prijateljstvo ostaje ali radja se i ljubav. Medjutim, problem je ako je jednostrano! A ni tu ne bi trebalo da bude problema ako je 'zainteresovana' strana svesna da nije moguce odrzati prijateljstvo ako drugoj strani nameces nesto sro je nece uciniti srecnom!

Davno je to bilo kada sam gledao "lepoticu i zver", ali koliko se secam, zver na kraju pusta lepoticu da ode iako je svestan da ce tako zauvek ostati pod prokletstvom, jer je toliko voli da ne bi mogao podneti da ona bude nesretna s' njim.
Bas lep primer. Iako je zver, ipak je razum i ljubav prevladala. Koliko bi vise onda kod nas ljudi trebao razum biti iznad strasti...

Ovde sam prvenstveno mislio da se podrazumeva da ti je partner ujedno i najbolji drug-prijatelj!!! Zar nije ta kombinacija nejbolja moguca!?
Ili sam ja mozda prfekcionista (ili iluzionista Neutral )???

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Ljubav i seksualnost Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 od 11

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Foklandi ~ Ostrva koja je rat promenio nabolje Eric Cantona Uto Jan 19, 2010 5:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Najvece lazi srpskih politicara Eric Cantona Sub Jan 02, 2010 4:28 am  Pogledaj zadnje poruke
Susret sa ljudskom osobom koja je zaboravila da je čovek Katančić Čet Maj 01, 2008 3:10 pm  Pogledaj zadnje poruke
Koja god vlast da je, policija i zandarmedija su uzas Dobrovoljac Sre Dec 05, 2007 7:39 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!