NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Ključ?

Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Pitanja i predlozi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Ključ?
Autor Poruka
hemicar
Prolaznik
Prolaznik

Pol: ?
Pridružio: 20 Dec 2006
Teme: 1

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Čet Sep 30, 2010 6:34 am Odgovoriti sa citatom

Strpite se. Tijanic se bije ove godine sa Mitrovicem, te nema mesta ya normalne emisije. Protiv farme se ne moze. ne znam cemu ta uzaludna bitka, ali nadam se da ce i to proci.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Natasa23
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Zenski
Pridružio: 03 Jan 2007
Teme: 40
Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Nov 01, 2010 12:21 pm Odgovoriti sa citatom

Saša ::
Bio bi doprinos edukaciji Srbije da Kljuca opet bude, a jutarnji? Pa kad je to mogla Jovana da radi, moze se naci neka nova, a kvalitetan kadar RTS-a angazovati na sadrzajnije programe, Kljuc je jedan od tih.

Funkcija javnog servisa ide dublje i dalje od reprize repriza jeftinih serija, zabave i kocke.

Svakako, ali bez obzira sto sam Kljuc rado gledala i sto mi nedostaje, ne mislim da treba da se "vrati".

Ali nesto poput okruglog stola ( kao sto je kod "nas" Pauw&Witteman) bi trebalo da postoji jednom-dva puta sedmicno u terminu 22:30 sa nazivom na pr. "Pricaonica u sitne sate" ili mozda jos bolje "I jos nesto...." a Natasa bi mogla da taj posao radi sa jos jednim kolegom poput na pr. Ivana Bauera....znaci gosti aktuelni....sto podrazumeva i gostovanje ministara , pa i premijera....I naravno ne smemo zaboraviti da emisija mora imati osim informativnog i zabavni karakter....znaci orkestar uzivo. Trajanje 90min sa sve reklamama. Wink

Mislim da svemu dodje kraj, pa i "Kljucu" ali da je nesto poput Kljuca neophodno to svakako....pa mislim u sta su se pretvorili mediji posebno TV u medijsku anarhiju....mislim na sta lici "Utisak nedelje" u kome na pr. Sergej Trifunovic arogantno i ignorantno ucestvuje i pri tome omolovazava sve prisutne u studiju tipkajuci sms pretpostavljam i sadrzaj "joj brate sto ovaj psiholog davi...."

Ja zaista nisam par meseci gledala nasu televiziju, pa sam se nedavno ukljucila.....i konstatovala da nemam sta da pogledam Sad

Eto.... jeste da ja nisam JK, ali valjda ce i mene neko procitati Wink Laughing

Ne bojim se nacizma i terorizma, imam strah od pomodarstva i primitivizma

http://www.youtube.com/watch?v=24Yubszwmmg
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Nov 01, 2010 1:06 pm Odgovoriti sa citatom

Nato23, delim misljenje sa tobom, ajde da se Kljuc ne vrati ali nesto informativno i edukativno kao pomenuti "Pauw & Witteman" bi svakako bila evolucija i samom Kljucu.

"Pauw & Witteman" je svaki radni dan Very Happy u trajanju od sat vremena i obradjuje aktuelnosti tog dana ili aktuelne drustveno politicke teme sadasnjice, uz redovne priloge umetnosti i ponekad muzicki prilog nekog life style benda.

Ide uzivo sa nekoliko gostiju za stolom i u opustenoj atmosferi, cak i kad premijer gostuje a novinari Jeroen Pauw i Paul Witteman ih bombarduju kritickim i nepopularnim pitanjima........

Izazov im je da za aktuelne teme imaju gosta za stolom, sve ostale teme se pripremaju kao Kljuc, s'obzirom da ide svaki dan, sto za Natasu verovatno ne predstavlja promenu jer ona kao Urednik Jutarnjeg vec ima slican izazov. Wink

Na RTS-u se sad emituje Raspakivanje sto nije isto kao Kljuc, ali nekako imam utisak da konkurise. Teme Raspakivanja nisu iste kao teme Otkljucavanja, ali izgleda je popularna rehabilitacija bivsih Slobinih kadrova pa se nema termina za edukativnu emisiju poput Kljuca.

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
boksi
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 20 Feb 2009
Teme: 3
Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Nov 01, 2010 8:34 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
sto podrazumeva i gostovanje ministara , pa i premijera

Mozda je u drugim drzavama i zanimljivo kada u emisiju dodje premijer, ali kod nas je to znak da se pocne zevati i razmisljati o laganoj promeni kanala. Ovaj nas em prica tiho, em sporo... em nista ne kaze... i sve to nekim piskavim glasom... za pred spavanje ubilo se:)

Ja ne mislim da se ,, Kljuc" ne treba vratiti. Kada bi se to danas moglo izvesti, ali ovako, kako prolazi vreme to je sve besmislenije i pominjati.

,, Kljuc" je pre svega emisija sa lepim imenom:)
Za razliku od, recimo DA MOZDA NE Rolling Eyes
Tako bi se neki kviz sa Mandom mogao zvati:)
Kljuc je trajao, imao svoju publiku... Natasa bila njegovo zastitno lice.
I sto je najbitnije, ona je to dobro i profesionalno radila.
Ne vidim zasto bi se koncepti nekih emisija menjali, zato sto je to nekakav trend?
Mozda produkcija, ambijent, ali sada svuda ubacivati bend sa zivom muzikom... Evo zamisljam sada jedan takav u Utisku nedelje:)
Ne ide...
Inace ne znam kako je Olja mogla da predvidi da ce Sergej da kucka poruke na telefonu. To je ipak pitanje osnovne kulture.
Nije ga trebala ni zvati, po meni, ali to je opet stvar ukusa...

miks
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 21 Jan 2009
Teme: 25

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Nov 01, 2010 8:51 pm Odgovoriti sa citatom

Hej vas obatroje gore!!!! Imate li naloge na Facebook-u!? Ako nemate, pod hitno otvarajte i da nam se pridruzite http://www.facebook.com/group......amp;v=info Razz

Salu na stranu (ali ipak nam se pridruzite Smile ) ne znam da li ce kljuc ikada ponovo zaziveti, ali smatram da je to bila jedinstvena emisija. Svaka je bila prica za sebe, nikada dosadna, nikada suvoparna, uvek je bilo kratko vreme ma koliko da je trajala a i gledaocu je vreme proteklo za tren, upravo zahvaljujuci koncepciji emisije i umecu voditeljke.
Jednom sedmicno je sasvim dovoljan kontinuitet. Dovoljno i da se kvalitetno pripremi emisija, a i da se gledaoci uzele i s nestrpljenjem iscekuju novu...

Politickih emisija i politicara imamo na pretek. Kljuc je bio zakon!

Inace, i sam u zadnje vreme jako, jako malo gledam TV. Nisam bas upucen u kvalitet programske seme... ali, kada bi se vrati kljuc, i ja bi se vratio TV-u Laughing

Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Pon Nov 01, 2010 9:30 pm Odgovoriti sa citatom

Kljuc treba da se vrati, Jutarnji neka ostane takodje sa Natasom a moze i nedeljno popodne da vodi...i naravno Tijanic da odresi kesu, Nati njegovu platu Cool

Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Nov 02, 2010 3:51 pm Odgovoriti sa citatom

boksi ::
Citat:
sto podrazumeva i gostovanje ministara , pa i premijera

Mozda je u drugim drzavama i zanimljivo kada u emisiju dodje premijer, ali kod nas je to znak da se pocne zevati i razmisljati o laganoj promeni kanala. Ovaj nas em prica tiho, em sporo... em nista ne kaze... i sve to nekim piskavim glasom... za pred spavanje ubilo se:)
...

To u mnogome i zavisi od kreativnosti novinara, voditelja....

Veruj mi da prethodni holandski premijer bi od dosadne pojave komotno konkurisao nasem Cvetkovicu, ali su novinari pravili tu razliku da izvuku maksimum iz njega.

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Dec 21, 2010 12:06 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
NATAŠA MILJKOVIĆ: SITA SAM PRIČAONICA I RIJALITIJA
(0) Subota, 18. Decembar, 2010.| Autor:

Prirodna, vedra i predusretljiva, informativna taman koliko je potrebno, Nataša Miljković priznaje da je još drži isto uzbuđenje kao i na početku rada u Jutarnjem programu. Da joj ova vrsta programa prija, vidi se svaki put kad nam s prvog programa RTS poželi dobro jutro. Međutim, priznaje da je sad malo umornija nego pre pola godine. Da li se uželela autorskih emisija, o idejama i daljim planovima, o pomirenju karijere i materinstva, o tome šta nedostaje našim televizijama, o mogućnosti davanja autorskog pečata u emisijama kao što je Jutarnji program, Nataša za TV magazin

Kurira priča...
- Mesta za lični pečat ima dovoljno. Moglo bi da ga bude i više, ali nisam sigurna da to u ovom trenutku želim. Odmaraću se od viška obaveza i nepotrebnih stresova još koji mesec. Posle ćemo videti.

Šta biste voleli da radite pored Jutarnjeg programa?
- Željna sam neke dokumentarne, analitičke emisije, rada na terenu. Nikako studijskih pričaonica. Previše ih je i čini mi se da su ih se gledaoci zasitili. Već dugo mi se u glavi „krčka“ jedna divna, plemenita i zabavna emisija, ali, kad budem videla da mogu da joj se posvetim, krenuću da je pravim i da se borim za nju.

Da li i kada gledaoci mogu da vas očekuju u „Ključu“ ili sličnoj emisiji u večernjem terminu?
- O tome se više ne usuđujem da govorim. Ne bih rekla „nikad“, a sve drugo moglo bi da bude netačno. Videćemo.

Kako vam se čine sadržaji ostalih domaćih televizija?
- Naše televizije su trome, dosadne, staromodne i spore. Isti kliše na svakoj. Red informacija, pričaonica, administrativnog jezika, pa onda red rijaliti programa. I dok god je između golem paket reklama, nema potrebe da se bilo šta menja. Pratim rad stranih televizija pa gledanje domaćih kanala prilično bolno doživljavam. Dopada mi se „Raspakivanje“ Censored , „Sasvim prirodno“. Dopada mi se Prva televizija jer liči na neke strane kanale.

Šta mislite da nedostaje RTS, a šta drugim domaćim kanalima?
- Šta nedostaje RTS, to uvek govorim tamo gde treba, a ne u medijima. Šta god da joj fali, sigurno je da je prvak u poverenju, tačnosti i medijskoj moći. Drugim kanalima nedostaje upravo to.

Kako najradije provodite slobodno vreme?
- Šetam sa sinom, treniram i čitam neke lepe pesme.

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Pitanja i predlozi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Svastika Axios Pon Jun 08, 2009 1:45 pm  Pogledaj zadnje poruke
Rad na crno (Neprijavljeni radnici) Milena Uto Apr 28, 2009 3:27 pm  Pogledaj zadnje poruke
Teror mladosti Vanja Pet Dec 05, 2008 3:17 pm  Pogledaj zadnje poruke
Sta znaci biti dobar roditelj? hm Ned Nov 18, 2007 2:58 pm  Pogledaj zadnje poruke
Saobraćajne nesreće: Zemlja krajputaša Eric Cantona Pet Nov 02, 2007 11:18 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!