NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Geopatogeno, kosmicko i drugo stetno zracenje

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Društvo Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Geopatogeno, kosmicko i drugo stetno zracenje
Autor Poruka
MaBre
Pocetnik
Pocetnik

Pol: ?
Pridružio: 25 Apr 2007
Teme: 2

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pon Avg 06, 2007 10:00 pm Odgovoriti sa citatom

Mnogo se prica o ovome u poslednje vreme, a bogami i traje i od ranije.
Kazu da postoji vise vrsta stetnog zracenja, te da su geopatogena i kosmicka najstetnija. Mesto medju njima zauzimaju i tehnicka zracenja, a to su kucni uredjaji, dalekovodi, trafo-stanice kao najpogubnije, mobilni telefoni gde je dokazano da temperaturu mozga, kada se prica podize za 1 stepen za neko vreme, sto je za mozdane celije katastrofa.

Najpogubnije je kada se dva ili vise stetnih zracenja ukrste i to mesto se zove tacka smrti i garant da ce se u kratkom vremenu dobiti kancer. Mnogi ispastaju zbog ovoga.
Deo tela koji je ozracen postaje pogodno mesto za razvoj patogenih organizama, koji kasnije stvaraju veliki opseg bolesti.

Najrizicnija mesta su ona gde se najvise zadrzavamo, a pri tome su ozracena. To je mesto za spavanje, mesta za sedenje u dnevnom boravku i ostala.

Nelagodan osecaj, tesko disanje, nervoza, brzo umaranje, glavobolja, smetnje srcanog ritma, oscilacija krvnog pritiska, iscrpljenost, razdrazljivost mogu biti znaci da ste pod uticajem stetnog zracenja.

Kazu da su egipatske piramide imale posebnu moc i da nisu sluzile kao grobnice, pa se i u sadasnje vreme nude umanjene kao zastite od zracenja takozvane biopiramide.

Da li vredi boriti se za svoje zdravlje preventivnim metodama ?
Da li su nagli razvoji nekih bolesti sa smrtnim ishodima posledice zracenja ?
Da li su nasi preci znali za stetno zracenje, pa su ih vesto izbegavali, a u danasnje vreme urbanizacije na to se zaboravilo ?
Da li ljudi ispastaju zbog neznanja?

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
maximus28
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pridružio: 22 Jan 2007
Teme: 28
Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Avg 06, 2007 10:31 pm Odgovoriti sa citatom

zatvoris se u staklenu kutiju i eto ti bre najbolje preventive!

ZBOGOM MAESTRO!
VECNA TI SLAVA...
sudijag
Pocetnik
Pocetnik

Pridružio: 31 Jul 2007
Teme: 0
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Poruka Upisano: Uto Avg 07, 2007 9:51 am Odgovoriti sa citatom

maximus28 ::
zatvoris se u staklenu kutiju i eto ti bre najbolje preventive!

Tacno tako, i niposto vise nemoj da sedas za racunar jer on najvise zraci. Nemoj da rizikujes da ocelavis. help

Pametan covek uci i zaboravlja, inteligentan se podseca a glup sve zna!
DiplomiraniDuduk
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pol: Muski
Pridružio: 29 Maj 2007
Teme: 37
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Sre Nov 07, 2007 5:32 pm Odgovoriti sa citatom

MaBre ::
Mnogo se prica o ovome u poslednje vreme, a bogami i traje i od ranije.

Razne vrste zračenja postoje oduvek! (Kosmičko zračenje!)
Zaista se o tome jako mnogo piše u poslednje vreme. Međutim ako malo pažljivije pogledate članke koje potpisuju stručnjaci (NE novinari!!!) svuda se podvlači da još nema nikakvih pouzdanih dokaza o štetnosti zračenja!
Pošto nema pouzdanih dokaza, očigledno je, da su, ako i jeste štetno, posledice neznatne!
(Da su znatne, lako bi se utvrdile. Današnja je tehnika može da izmeri gotovo sve!)

Poređenja radi: ako se u kući popuši samo jedna jedina cigareta ukućani (koji ne puše!) pretrpe veću štetu nego od zraćenja svih kućnih aparata za godinu dana!

Ima li onda priča o zračenju bilo kakvog smisla?

MaBre ::
Da li ljudi ispastaju zbog neznanja?

Da, oduvek!

Umetnost življenja je u tome da se svemu nađe prava mera!
"Danas je ludo vreme! Ko nije lud taj nije normalan!" (citat)
Pametan čovek uzima reč zato što ima šta da kaže, a budala zato što ima pravo da govori!
http://diplomiraniduduk.wordpress.com/
MaBre
Pocetnik
Pocetnik

Pridružio: 25 Apr 2007
Teme: 2

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Maj 29, 2013 2:44 pm Odgovoriti sa citatom

Čuo sam da će se uskoro Radiestezija staviti na spisak relevantnih metoda za detekciju štetnog zračenja, trenutno na tome radi Ministarstvo zdravlja.

Takođe, postoji mogućnost da će se Geopatogeno zračenje naći na listi potencijalnih uzročnika bolesti kod ljudi... mada ovo zračenje ima poguban efekat i na životinje i biljke, samo što se životinje intuitivno sklanjaju od toga, dok biljke postaju zakržljale i suše se...

Staniša
Novajlija
Novajlija

Pol: Muski
Pridružio: 26 Jan 2014
Teme: 0
Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Jan 26, 2014 2:20 pm Odgovoriti sa citatom

Ja sam imao mnogo problema sa lošim spavanjem a i sa zdravljem poprilično. Hronično sam bio umoran i neispavan a imunitet 0... A kada odem negde na odmor ja se resetujem pa budem ko nov. Logički sam razmisljao i shvatio da verovatno nešto nije u redu sa stanom gde zivim ili krevetom...
Požalio sam se jednom prijatelju i on je došao sa nekim likom koji se bavi rašljarstvom i ustanovio zračenje podzemne vode tu iznad kreveta... Posavetovali su me da prebacim krevet na drugo mesto ali to nije bilo moguće posto je stan bio jako mali a i merenjem je utvrdjeno da je skoro ceo stan je bio manje više pod zračenjem.
Jedno pola godine sam probavao neke piramide, pa neke zice sa strujom ali je sve otprilike jedna velika nula po pitanju zaštite od zračenja. Već sam polako počeo da gubim nadu i sasvim slučajno na vašaru pronadjem neku tezgu sa proizvodima od trske (rogoza). Sam Bog zna zašto sam ja tu stao i počeo da razgovaram sa prodavačicom... Malo sam razgledao i video da tu ima svačega: torba od trske, podmetači,neki ukrasi a najviše je bilo asura od trske. Pitao sam prodavačicu zar ih još prodaje pošto je prošla sezona odlaska na more i plažu a ona mi kaže da se to koristi za ispod kreveta kao zaštita od zračenja podzemnih voda... Bila mi je malo neverica ali mi je prodavačica delovala prilično ubedljivo u celoj priči. Cena asure je bila beznačnajna, svega par eura pa sam uzeo da probam a ako ništa drugo koristiću je za letovanja. Dosao sam kuci, ubacio ispod kreveta i čekao rezultate. Prve noći sam imao nemiran san, stalno sam nešto sanjao. Druge noći je već bilo malo bolje ali ništa specijalno bolje tako da sam se malo razočarao ali nisam hteo pomerati asuru već sam je ostavio da leži ispod kreveta jer velim to je prirodno i nemože da škodi. Kako je vreme prolazilo počelo sam sve lepše i lepše da spavam, sve sam se manje noću budio, košmari su nestali i postepeno je nestajao onaj hroničan umor. Zravlje se u roku od dva meseca dobrim delom normalizovalo... Onda sam došao u situaciju da se opet budim rano ujutru (oko 5h) ali ovoga puta je to bila znatna razlika u odnosu na pre jer se sada budim tako rano jer se organizam dovoljno odmorio i naspavao... Za samo 5-6 sati ja se naspavam više nego ranije za duplo više.

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Društvo Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Strana 1 od 1

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Jednog dana Ona vredi milijona Čet Maj 07, 2009 2:43 pm  Pogledaj zadnje poruke
Trudnice u Srbiji, ko je lud da radja decu daki77 Sre Maj 06, 2009 6:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Zatvori Vanja Pet Apr 18, 2008 11:04 pm  Pogledaj zadnje poruke
ko je bogat dekameron Ned Apr 06, 2008 11:55 am  Pogledaj zadnje poruke
vidla zaba da se konj potkiva pa i ona digla noge!! vlaky Ned Apr 15, 2007 7:37 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!