NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Srbija..... ali cela

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Društvo Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Srbija..... ali cela
Autor Poruka
FLOOOXY
Prolaznik
Prolaznik

Pol: ?
Pridružio: 06 Jan 2007
Teme: 2
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Poruka Upisano: Pon Jan 08, 2007 11:34 pm Odgovoriti sa citatom

Jedna manja primedba na sve ovo večeras. Ne želim da zvučim kao klasičan ''provincijalac'' (mada su toliko pomerene granice, da se više i nezna ko je ko), ali čini mi se da cela emisija, ma koliko ne želeli to da priznate (RTS, urednici i ko već je glavni i odgovorni), vuče (opet i samo opet) ka Beogradu?????

Zašto se u emisiji ne priča o nečemu što nije toliko usko vezano za Bg? Da li je moguće da nema nijedne teme koja prelazi naplatnu rampu ka jugu???? Ograđujem se u startu, jer možda je i bilo tako nečega, ali ako ''javni servis moderne Srbije'' ima neke svoje granice..... ok. Ja sam iz Niša, gde isto ima i korumpirnih doktora, sudija, nasilja, splavova...... pa još uvek niko o tome ne priča jer........ Bg je bitniji?????

Ne znam.... malo sve ovo liči na ono čega ne želim da se sećam ali tada kada zatreba sledeći 5-ti oktobar, Niš, elektronski, građevinski, generacija koja je PRVA izašla na ''BRANIK OTADŽBINE'' Very Happy Very Happy .......... teško, jer sada kao da ne postojimo.

Ne slušam tu vrstu muzike, ali moram da citiram: ''Ako Beograd je srce, zapitaj se šta su vene''

Na kraju. Predlog teme. Nato, prođi malo kroz Srbiju, ima još mnogo toga groznog, odvratnog, nepodnošljivog ali i nečega što nema tu oko tebe. Pozovi nekog odavde da čuješ njegov stav, jer ćeš čuti nešto što i ne možeš da predpostaviš Very Happy (uz prevodioca naravno Very Happy )

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
NetShopMarket.com
MilaN
Novajlija
Novajlija

Teme: 0

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Pon Jan 08, 2007 11:45 pm Odgovoriti sa citatom

Ce da ispadne dogovarali smo se, al bas mi malopre palo na pamet da pokrenem slichnu temu.
Ja sam inache bash sa juga, i primecujem da nas sve manje primecuju Smile Ko zna mozda je to i dobro? Do skora na b92 i josh nekim televizijama na vremenskim prognozama na mapi, Vranja jednostavno nema?? Sad skoro ubacili... Samo mali primer da docharam dokle sve to ide.

Kontam ja da u Beogradu zivi skoro 2 miliona ljudi, da se tu deshava mnogo zanimljivih, bitnih i upecatljivih dogadjaja, al nekako je bezveze da se ostatak zemlje vidi samo u predizbornim kampanjama? Smile

Trazim Pravdu
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Pridružio: 27 Dec 2006
Teme: 3
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Uto Jan 09, 2007 12:41 am Odgovoriti sa citatom

Nece postojati JAVNI SERVIS SRBIJE sve dok postoje dopisnistva.

Iako sam RTS-u, B-92, Kuriru dostavio informacije u kojima se jasno vidi da je u proces u kome bivsi predsednik suda tuzilac, sudije pristrasne i neprofesionalne, sadasnji predsednik suda pristrasan i neprofesionalan, cilj - kuca u poslovnoj zoni (lokacija)...

Iako sam dostavio fotokopije dokumenata i CD-ove sa skeniranom dokumentacijom...

Svi su me upucivali na lokalna dopisnistva!

A ko od lokalnih novinara zeli da talasa?

Urednica dopisnistva RTS-a iz Krusevca nije zainteresovana za pricu!!!

Ali zato je vest dana problem sa napuklom cevi u Grockoj i losa kablovska u Kaludjerici!!!

Zato sam morao da naucim i da pravim WWW, i da postavim svoj WWW - jer mi nemamo javni servis, nemamo novinare istrazivace,... a prica koja nije severno od Grocke nije interesantna!!!

Srbija ne postoji!

Postoje Vojvodina, Beograd i KRAVA. Ostatak Srbije je krava muzara. Deo novca za AUTONOMNU POKRAJNU, veeeliki deo novca za BEOGRADSKI PASALUK,... a mi ostali??????

Ne volim podele, ali - `ajmo mi ostali da napravimo trecu pokrajnu?!

Da li RTS u Vojvodini emituje isti program kao i u ostatku Srbije? Kakav je to medijski servis Srbije koji se u vojvodini ne zove Radio Televizija Srbije, vec Radio Televizija Vojvodine? Evil or Very Mad

Mnogo toga nije u redu i nece biti u redu dok mi kao pojedinci ne postanemo uceniji, dok se ne "srede" prosveta i pravosudje.

Znam da sam se malko rasplinuo, ali mi je ovo bolna tacka.
Pokusavam da mislim globalno, a delujem lokalno, pa otud:

www.trazim-pravdu.com!

Cool

Srecna nam Nova! (Bice nam to itekako potrebno!!!)

U ime naroda!
www.trazim-pravdu.com
Kajalena
Hronicar foruma
Hronicar foruma

Pridružio: 20 Dec 2006
Teme: 5

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Uto Jan 09, 2007 1:01 am Odgovoriti sa citatom

APSOLUTNO POD OBAVEZNO I POD HITNO DA SE OBRADI PROBLEM BEOGRAD-OSTALO.

Beogradjanka sam ali me to mnogo nervira - narocito otkako zivim ovde gde je sve decentralizovano... i svako selce ima svoju funkciju...

hemicar
Prolaznik
Prolaznik

Pridružio: 20 Dec 2006
Teme: 1

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 09, 2007 4:09 pm Odgovoriti sa citatom

To je bila tema prvog kljuca...

FLOOOXY
Prolaznik
Prolaznik

Teme: 2
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Poruka Upisano: Uto Jan 09, 2007 4:15 pm Odgovoriti sa citatom

hemicar ::
To je bila tema prvog kljuca...
I? Toliko? Ok? Jedna emisija koja se bavi pitanjima van Bg-a, pa zatim sledeća, jubilarna 1000-ta, možda opet dotakne neki deo van Bg-a? Super. Mislim da nije pravilno raspoređeno. Možda se i varam Surprised Surprised Surprised ???

NetShopMarket.com
levca
Novajlija
Novajlija

Pridružio: 12 Jan 2007
Teme: 1
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 16, 2007 6:27 pm Odgovoriti sa citatom

Drag Natasa, u nemoci da se ovaj glas cuje, a vezano za temu ostajes nam samo ti, a pisem ovo u ime zitelja 20-tak sela na krajnjem jugu Srbije - valjda se tako zove drzava u kojoj ovi ljude zive, Ali sobzirom da su u mogucnosti DA gledaju samo jedan kanal MKTV (Makedonske TV) oni znaju sta se ponesto desava u toj drugoj drzavi dok u svojoj drzavi nemaju pojma sta se desava. Drzava ih se seti samo kada su izbori I kada treba DA plate TV pretplatu, Ali ovi ljudi se pitaju kome DA plate kada u 21-om veku nemaju nijedan TV signal osim makedonskog, a nalaze se na vratima I bukvalno na braniku drzave jer se vojska iz ovih krajeva odavno pvukla, a ovi ljudi tj. Poneki do njih imaju one predratne radio stanice za hitne pozive(jer gore imaju samo makedonski signal T-Mobile) tako DA im je I koriscenje mobilnih telefonau ovom vremenu onemoguceno.
Napominjem DA je u par navrata dolazila komisija (Ali u vrema Milosevica) I odredila lokaciju za postavljanje repetitora na brdu zvanom BUKOVA GLAVA (tik uz makedonsku granicu) I posle toga osim lazne nade ljudima naravno do toga nista nije bilo.
Radi se o selima iz opstine Trgoviste:Petrovac, Sumata Trnica, Gornovac, Siroka Planina, Barbace, Rajcevac itd.

Ovim putem bih zamolio nekog do nadleznih (Na internetu Sam pronasao ime Vladana Andjusa iz Ministarstva telekomunikacija) ako je u mogucnosti DA pokrene nesto Po ovom pitanju I DA nas ZIVE LJUDE ove drzave ucini DA stvarno osecamo pripadnost ovoj drzavi
As nadom DA ovo nece zavrsti u nekom kosu I DA ce neko naci razumevanje za nas veliki pozdrav

Trajkovic Borko - predsednik mesne zajednice sela Petrovac - opstina Trgoviste

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Društvo Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Strana 1 od 1

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
download emisija pre 2007 paradajz Uto Nov 26, 2013 12:26 am  Pogledaj zadnje poruke
Arhiva emisija .... Aristotel Pon Jul 12, 2010 9:39 pm  Pogledaj zadnje poruke
Preporucite emisije sa domacih TV stanica Joe Average Ned Mar 14, 2010 4:39 pm  Pogledaj zadnje poruke
Lekari i sarlatani Natasa Miljkovic Čet Jun 11, 2009 10:33 am  Pogledaj zadnje poruke
voditelji/voditeljke u SRB potraga Sub Dec 08, 2007 8:07 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!