NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Crna magija

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Duhovnost i religija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Crna magija
Autor Poruka
KASPER
Pocetnik
Pocetnik

Pol: Muski
Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 0
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Sub Okt 04, 2008 2:58 pm Odgovoriti sa citatom

Suzana, samo jaka vera u Boga pomaze!

Nikakve odze-hodze ili sta vec nece ti pomoci a po najmanje baba vrace koje bacaju pasulj... girl_witch

Uzdaj se u sebe i Boga, jedino je to pravo! Thumb Up

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Sub Okt 04, 2008 3:55 pm Odgovoriti sa citatom

Obrisan je deo posta "saskavu", gde se navodi adresa spomenutog hodze.

Molim vas da na ovom mestu ne reklamirate svakojake... stvari, i iznosite svakakav spam.
Svaka naredna slicna poruka bice obrisana.

Takodje molim da postujete Pravilnik ovog foruma i ne pravite lepeze od citata.

Hvala

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
saskavu
Novajlija
Novajlija

Teme: 0

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Okt 04, 2008 4:09 pm Odgovoriti sa citatom

Izvinjavam se .Nisam znala da je to zabranjeno.Ponoviti se nece.
Za ove neverne Tome postujem vase misljenje ali vas molim da i vi moje uvazite.Vi koji zelite informacije o doticnom gospodinu slobodno me kontaktirajte na pp.Ako mogu pomoci ja cu pomoci pa bar sa tom informacijom a onda je do vas.Nismo svi isti.
Hvala

JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Teme: 35

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Okt 04, 2008 4:18 pm Odgovoriti sa citatom

Ja sam iz istocne Srbije gde kao sto znate deluje veci broj tih baba vangi i vidovitih raznih charobnjaka, moje licno misljenje o magiji ne ide dalje od objasnjenja da je to cista potreba danasnjeg coveka da sebi objasni neke pojave u prirodi i zivotu koje ne moze konvencionalnim metodama. Drugim recima ne verujem u crnu magiju vise nego u vanzemaljce, deda mraza ili religiju. Pobogu ljudi, naucnici ce izvesti veliki prasak?!?! u laboratorijskim uslovima a mi jos verujemo u trange frange vradzbine. Ja licno nisam imao iskustva sa magijom cisto iz razloga sto uopste ne verujem da je tako nesto moguce i da postoji, ali posto su ljudi po prirodi cvrsto autosugestivna i uopste bica podlozna uticaju okoline verujem da neko od vas zaista veruje da je bio u cinima magije ili sta vec...

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
Zeljko
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pridružio: 23 Sep 2008
Teme: 21
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Poruka Upisano: Sub Okt 04, 2008 4:24 pm Odgovoriti sa citatom

Najplodnije tlo za razne magije, vradzbine, religije, itd itb jesu nerazvijena podrucja gde zivi siromasno i polupismeno stanovnistvo.
I mnogi samoproglaseni vidovnjaci iz ovih nasih kamenih balkanskih krajeva su to dobro zapazili i koriste razne TV stanice da zarade lak novac....a ovde na Balkanu hvala bogu, ovaca koliko hoces...

www.zeljkoart.com
http://www.chrisrea.nl/community/index.php

www.roberthjackson.org

"The privilege of opening the first trial in history for crimes against the peace of the world imposes a grave responsibility. The wrongs which we seek to condemn and punish have been so calculated, so malignant, and so devastating, that civilization cannot tolerate their being ignored, because it cannot survive their being repeated. That four great nations, flushed with victory and stung with injury stay the hand of vengeance and voluntarily submit their captive enemies to the judgment of the law is one of the most significant tributes that Power has ever paid to Reason." ROBERT H. JACKSON
dollar
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Pridružio: 27 Jul 2007
Teme: 1
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Poruka Upisano: Sub Okt 04, 2008 7:31 pm Odgovoriti sa citatom

Zeljko ::
Najplodnije tlo za razne magije, vradzbine, religije, itd itb jesu nerazvijena podrucja gde zivi siromasno i polupismeno stanovnistvo.

A za bogato i malo vise pismeno stanovnistvo imamo zvanicne religije (mada one se 'pothranjuju' i iz grupe koju si ti naveo) Smile

Zeljko
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pridružio: 23 Sep 2008
Teme: 21
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Poruka Upisano: Sub Okt 04, 2008 7:46 pm Odgovoriti sa citatom

dollar ::
Zeljko ::

A za bogato i malo vise pismeno stanovnistvo imamo zvanicne religije (mada one se 'pothranjuju' i iz grupe koju si ti naveo) Smile

To bogato drustvo sto traga za necim duhovnim radi iz cistog hira ili dosade...oni ne tragaju za tim zbog ocajanja kao drustva u siromasnim zemljama..... primer Tomislava Kruza recimo...
A naravno, moje misljenje je da se SVE RADI ZBOG PROFITA.

www.zeljkoart.com
http://www.chrisrea.nl/community/index.php

www.roberthjackson.org

"The privilege of opening the first trial in history for crimes against the peace of the world imposes a grave responsibility. The wrongs which we seek to condemn and punish have been so calculated, so malignant, and so devastating, that civilization cannot tolerate their being ignored, because it cannot survive their being repeated. That four great nations, flushed with victory and stung with injury stay the hand of vengeance and voluntarily submit their captive enemies to the judgment of the law is one of the most significant tributes that Power has ever paid to Reason." ROBERT H. JACKSON
Ahileis912
Prolaznik
Prolaznik

Pridružio: 06 Mar 2008
Teme: 11

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Okt 04, 2008 10:33 pm Odgovoriti sa citatom

Izvrsna tema svaka cast,svi smo mi laici da bi nesto strucno rekli o ovome.
Nije poenta u tome da postoje tamo neke tetkice bakice koje skidaju magiju i za to naplacuju...poenta je da nazalost postoje one druge koje
se bavi tim poslom.Sad ima li efekta ako neko na vasu kucu baci zemlju sa groblja ili rep od pacova ja stvarno nisam strucan.U Bibliji stoji "Po vjeri vasoj neka Vam bude" Ako su se u nekim krajevima Srbije ti obicaji odrzali vekovima pitanje je zasto je to tako.Pozvati svestenike,hodze,psihologe i obicne ljude bilo bi odlicno.

miks
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 21 Jan 2009
Teme: 24

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Jan 23, 2009 9:36 pm Odgovoriti sa citatom

Ovo je tema o kojoj se moze govoriti sa dva stanovista: teistickog i ateistickog.
Ne bih govorio iz ateisticke perspektive iz razloga sto se sama tema dotice neceg "onostranog".
Citirana je biblija, a uglavnom, sve hriscanske religije se temelje na njoj. Pogledajmo sta 'zakon' biblije kaze na tu temu. Sama biblija najstroze osudjuje (zabranjuje) vesticarenje! Za one koji ne veruju, postoji "nesto"... ili, postoji samo iluzija. I tu su u potpunosti u pravu. Dok za one koji veruju (ma sta to znacilo), bilo u Boga ili u razne vracare, ipak postoji dobro i zlo. Sama biblija govori o pocetku zla i kako se ono pojavilo. I kada se pojavilo, doslo je do sukoba izmedju dobra i zla. (o svemu ovome biblija jasno pise, pa ne zalazim u detalje jer bi oduzelo jako puno prostora). Kada se zlo prosirilo i na celo covecanstvo, cinjenica je da u nasem okruzenju postoji i zlo i dobro, i sami ludi su uvuceni u ovaj sukob, svesno ili ne.
E sad, Bog je jasno rekao u svojoj pisanoj nam reci, t.j. bibliji, da ne mozemo znati sta ce biti u buducnosti osim onog sto nam je vec otkriveno u, vec pomenutoj, bibliji. A to opet znaci da su svi ti, razno razni vidovnjaci, propoci, vracevi, vestice ili kako vec... najblaze receno, veliki prevaranti!
Sam tvorac zla, sotona, demon... ima natprirodne moci i u nekim granicama moze na osnovu odredjenih ljudskih postupaka predvideti sta se moze dogoditi, a sugestijom to i postici, samo onima koji veruju u takve magije. Medjutim, on sam ne zna buducnost! Ali se moze posluziti medijumima da bi demonsrirao svoje moci, sto su neki ucesnici ove debate imali prilike da vide.
Ima se o ovome jos dosta toga govoriti, ali bi ovde zavrsio opet jednim citatom iz biblije: "zla kletva ne stize pravednika"!
A savet moje malenkosti svima, bio bi : ne uplicite se u takve stvari! Bicete puno mirniji a i u novcaniku ce vam ostati neki dinar vise...[/b]

Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Ned Dec 27, 2009 8:06 am Odgovoriti sa citatom

Ne znam zašto... Cool hehe.. ali ova pesma me NEVEROVATNO asocira na to kako bi se moglo zlim ljudima stati na put:

Uništiti... psihički... prodali đavolu dušu za novac, za zlo? Vračaju? Nanose bol, veruju u crnilo Question

Zerstören. Cool

(iako pesma ima malo drugačije značenje, asocira me neverovatno na tu gamad od ljudi)....

Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Duhovnost i religija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Strana 8 od 10

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Prijateljstva koja prelaze u nešto više Eric Cantona Sre Maj 26, 2010 5:41 am  Pogledaj zadnje poruke
Foklandi ~ Ostrva koja je rat promenio nabolje Eric Cantona Uto Jan 19, 2010 5:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Najvece lazi srpskih politicara Eric Cantona Sub Jan 02, 2010 4:28 am  Pogledaj zadnje poruke
Koja god vlast da je, policija i zandarmedija su uzas Dobrovoljac Sre Dec 05, 2007 7:39 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!