NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Razvod: da, dok nas sud ne rastavi

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Razvod: da, dok nas sud ne rastavi
Autor Poruka
Helloween
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 12 Nov 2007
Teme: 20
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Pet Nov 16, 2007 6:45 pm Odgovoriti sa citatom

Jasa ::

Mislim da nije problem ni u jednom ni u drugom... Mišljenja sam da sve to ide sa godinama. Ne znam koliko je tvoja verenica imala tad godina, ali da je imala npr. 26,7,8... to su već godine kada je devojka zrela za udaju i kojoj, pored savršene veze ne treba nazadovanje, već napredovanje - zajednički život, brak... Da je bila malo starija, kladim se da bi stvari drugačije funkcionisale...

Tada je imala 22, ali realno, nisam ja njoj prislonio pistolj na glavu i rekao joj da mora da pristane. Cak je ona to inicirala kroz neke ranije razgovore, a ja sam samo preduzeo sledeci korak. Onda sam joj predlozio da pocnemo da zivimo zajedno. Verovatno se mi ne bi jos vencali, ipak je tu zavrsetak faksa i sl.
Mene je najvise ustvari povredilo to sto je rekla da ne moze, i otisla sa tim likom posle svega 2-3 nedelje, a vec posle mesec dana su poceli da zive zajedno. Rekoh vec lik je stariji od nje 10 g.
E sad ono sto je stvarno zadivljujuce je sto se mi za 2.5 godine nikada nismo posvadjali, ali mozda to bas i nije valjalo

Laughing

Jasa ::

Kada se muškarac maksimalno posveti devojci, počinje nekako da gubi muževnost... sad ne znam kako bih tačno definisala tu posvećenost, ali evo plastičnog primera:
On radi, isplanirao je dan, želi da se posveti poslu ili hobiju... I onda ga ja zovnem, kažem da želim s njim da provedem dan i on bez pogovora sve ostavlja zbog mene... Rolling Eyes Meni se to ne dopada. Gde je njegovo ja? Ono "ja" zbog koga sam se i zaljubila u njega... Rolling Eyes

Pa da, ali da uradi drugacije, onda bi ti verovatno rekla da je skot i da mu nije stalo do tebe, i vrlo moguce potrazila utehu kod nekog drugog muskarca koji bi imao vise razumevanja.

Zbog slicnih stvari se najcesce desavaju prevare i raskidi.

Mac sa dve ostrice...

Mislim da zene generalno nikad nisu zadovoljne.

Evo recimo ja imam gomilu hobija i uvek, ali bas uvek imam sta da radim. Ipak... kada god bi me osoba koju volim pozvala da izadjemo negde ili provedemo neko vreme zajedno ja bih pristao.
To ne znaci da sam ja papucar, nego da mi je prijatno u drustvu te osobe. Ako ona ima imalo pameti, trebalo bi da joj bude drago da je za nekoga najbolja i najzanimljivija.
A muzevnost se ogleda kroz druge stvari ... i tu ne mislim na sex, da ne bude zabune.

Ako ne shvata, hvala - do vidjenja... razidjemo se i sve super. Ali bez zavlacenja.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
* "Non nobis, Domine, non nobis sed nomini tuo da gloriam ... Justus et paciens" *

"All the war-propaganda, all the screaming and lies and hatred, comes invariably from people who are not fighting."
-- George Orwell
Zlotjko
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pridružio: 21 Okt 2007
Teme: 21
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Poruka Upisano: Pet Nov 16, 2007 6:49 pm Odgovoriti sa citatom

Matori, nisu generalno nezadovoljne, ali moras da imas onaj osecaj za filing....
Kad joj i kolko povladjivati, a isto tako i kad reci stop!...
Sve je osecaj trenutka i igraca...
Staviti joj do znanja da je na prvom mestu, ali tek iza tebe... ( ne bukvalno naravno, nemoj sad feminstkinje da me napadaju Very Happy )... ali... uvek ima ono ali ( a to one vole, kad to ali nestane, nestaje sve....)

www.srceodmeda.com
www.nova-pazova.com

Copyright ©2007 Zlotjko
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Nov 16, 2007 7:03 pm Odgovoriti sa citatom

Bas mi je zao sto se tako zavrsilo, Helloween...
Ne volim kada se lepe price tako zavrsavaju...

Nisam planirala da komentarisem na ovoj temi, ali hajde da pokusam, kad si vec trazio zensko misljenje Smile
Naravno, govorim u prvom licu jednine.

Zeni je bitan stil.
Bitno je imati stila.
Ne samo znati, vec i umeti.
Neko zna da dodirne dusu drugog bica, a neko to ume.
Ume da ostavi trag u secanjima.
da istanca senzibilitet.
da uoblici elan koji se javlja.
da u kovanju svoje posebnosti ne izostavi originalnost i neponovljivost.
...
Postoje tri subjekta - posiljalac, primalac, ili oboje.
Biti oboje, a dvoje - to je onaj stil sa pocetka price.

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Helloween
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Nov 16, 2007 7:11 pm Odgovoriti sa citatom

Zlotjko ::
Matori, nisu generalno nezadovoljne, ali moras da imas onaj osecaj za filing....

Znaci moram jos da veDZbam... i sto vise ALI Wink I get it Razz

Vanja ::
Bas mi je zao sto se tako zavrsilo, Helloween...
Ne volim kada se lepe price tako zavrsavaju...

Nisam planirala da komentarisem na ovoj temi, ali hajde da pokusam, kad si vec trazio zensko misljenje Smile
Naravno, govorim u prvom licu jednine.

Zeni je bitan stil.
Bitno je imati stila.
Ne samo znati, vec i umeti.
Neko zna da dodirne dusu drugog bica, a neko to ume.
Ume da ostavi trag u secanjima.
da istanca senzibilitet.
da uoblici elan koji se javlja.
da u kovanju svoje posebnosti ne izostavi originalnost i neponovljivost.
...
Postoje tri subjekta - posiljalac, primalac, ili oboje.
Biti oboje, a dvoje - to je onaj stil sa pocetka price.

Ne treba da ti bude zao... danas mislim da je mozda tako i bolje. Bilo je prilika za mirenje, plakala je i dramila, ali ne hvala. Jednom raskid i gotovo. Bio bih neiskren prema samom sebi da sam posle svega uradio drugacije. Nikada se ne mirim i ne pravim kompromise. To je moje JA Wink

Zensko misljenje je uvek dobro doslo, a poslednja recenica u tvom postu je ono sto sam uvek negovao.
Cudna ti je filozofija ta ljubav Laughing

E a sad malo o temi... U Nemackoj je dat predlog zakona o razvodu, po kom ako se dvoje vencaju i zele da se razvedu pre isteka sedam godina braka treba debelo da plate. Posle toga mogu da se besplatno razvedu i naravno da se dogovore oko podele zajednicke imovine. Sta mislite o tome?

* "Non nobis, Domine, non nobis sed nomini tuo da gloriam ... Justus et paciens" *

"All the war-propaganda, all the screaming and lies and hatred, comes invariably from people who are not fighting."
-- George Orwell
Dunjica
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 15 Mar 2007
Teme: 32
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Poruka Upisano: Pon Nov 19, 2007 8:08 am Odgovoriti sa citatom

Helloween ::
Stvar je u tome da je bilo jos nekoliko slicnih primera u mom drustvu. I to uvek od strane devojaka, iako su muskarci bili spremni da im se posvete i do kraja zivota ako treba.

U cemu je onda problem? Je l' to ono sto zene zovu "strah od vezivanja"? Ili je mozda problem finansijske prirode?

Voleo bi da mi to neko objasni.

Mozda ti Dunjice... mislim da bi ti imala stosta pametno da kazes na tu temu Wink Wink

Verovatno te devojke nisu bile u kriznim godinama Smile Salim se naravno...
Mislim da su to nezrele zene....Zene kojima muskarci nisu vise zanimljivi ako nisu "cool" i ako pocinju ozbiljno da se "vezuju" ...Ili nezrele ili nedovoljno zainteresovane.....U svakom slucaju "strah od vezivanja" je malo izvikana kategorija.....Ili se varam?

Citat:
Drugo, ja ne volim (kao ni većina devojaka), npr. neku maksimalnu pažnju ili da sve bude po mom... Lepo je kad je to u suštini tako, ali veza bez malo dinamike i trzavica nije veza. Pod ovim ne smatram prevaru, niti neke slične teže stvari, ali malo ljubomore je uvek zdravo za vezu Malo samoinicijative, privatnosti... Jednostavno, jedno drugo ćete tako više poštovati...
Kada se muškarac maksimalno posveti devojci, počinje nekako da gubi muževnost... sad ne znam kako bih tačno definisala tu posvećenost, ali evo plastičnog primera:
On radi, isplanirao je dan, želi da se posveti poslu ili hobiju... I onda ga ja zovnem, kažem da želim s njim da provedem dan i on bez pogovora sve ostavlja zbog mene... Meni se to ne dopada. Gde je njegovo ja? Ono "ja" zbog koga sam se i zaljubila u njega...

Zasto je neko izgubio svoje "ja" ukoliko mu je zadovoljstvo i prioritet da bude sa nekim do koga mu je stalo....???? To moze samo da laska.....Muzevnost se ne gubi tako lako ili je postojala iluzija o muzevnosti...A zena koja zna da je muskarac imao isplaniran dan a onda zeli da bude sa njim pa kad on sve ostavi zbog nje a ona kaze da on nije muzevan je u najmanju ruku razmazena. Zar ne? Jer koliko kapiram "muski mozak" muskarci su prilicno prakticni...Dza ili bu! Zelis da provedem dan sa tobom- trebam ti - eto me!!! Ne vidim tu nista lose.....
A zene su cudo, zele cvrstu ruku a onda se zale kako muskarci nisu romanticni Very Happy

Najgore je svadjati se sa budalom.Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuce iskustvom...
U velikim stvarima ljudi se pokazuju onakvima kakvi bi hteli da budu, a u malim onakvim kakvi jesu.
Razgovor izmedju dve osobe vodi se na nivou gluplje.
vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 245
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pon Nov 19, 2007 9:54 am Odgovoriti sa citatom

Verovatno te devojke nisu bile u kriznim godinama Salim se naravno...
Mislim da su to nezrele zene....Zene kojima muskarci nisu vise zanimljivi ako nisu "cool" i ako pocinju ozbiljno da se "vezuju" ...Ili nezrele ili nedovoljno zainteresovane.....U svakom slucaju "strah od vezivanja" je malo izvikana kategorija.....Ili se varam?

milion puta sam od mnogo ljudi cuo taj izgovor"plasim se vezivanja"..zasto bi se neko plasio neceg sto je lepo...valjda svi tezimo nekom stabilnom emotivnom ljubavnom stanju,zadovoljstvu,ispunjenoscu...e sad te izgovore imaju mozda oni koji ili zele da se dokazuju lupajuci recke ili su emotivno osakacene osobe zbog nekih ranijih trauma..mada ni to nije izgovor..ako nije lepo,dovidjenja-prijatno desice se opet nesto lepo i cao....

..to su gluposti za pubertetlije...

Drugo, ja ne volim (kao ni većina devojaka), npr. neku maksimalnu pažnju ili da sve bude po mom... Lepo je kad je to u suštini tako, ali veza bez malo dinamike i trzavica nije veza. Pod ovim ne smatram prevaru, niti neke slične teže stvari, ali malo ljubomore je uvek zdravo za vezu Malo samoinicijative, privatnosti... Jednostavno, jedno drugo ćete tako više poštovati...
On radi, isplanirao je dan, želi da se posveti poslu ili hobiju... I onda ga ja zovnem, kažem da želim s njim da provedem dan i on bez pogovora sve ostavlja zbog mene... Meni se to ne dopada. Gde je njegovo ja? Ono "ja" zbog koga sam se i zaljubila u njega...

Svakako je normalno da partneri u vezi sacuvaju svoje ja...ali mislim da je veza ili brak,kako god jedna jako lepa "dobrovoljna" "institucija"..prosto tu ljudi su u vezama zato sto se jedno drugome dopadaju iz nekih razloga ...kad se pojave neke trzavice,svadje i sl..prosto je normalno da u znak postovanja i ljubavi jedno prema drugom pristanu na komplromise...mislim da je veza idealna prilika za obostrano"ispipavanje"
potreba partnera,testiranje kompromisa itd...op meni bez toga veza nije veza i uzivanje..vec muchenje...zbog navike ili vishih ciljeva...ljudi su emotivna bica,i svako potiskivanje istog nas odaljava od ljudskosti...

zato mi nisu jasni oni koji traze nesto savrseno...pa ljudi moji tako neesto ne postoji...nemoguce je da se 2 osobe totalno poklope...stvar je samo u tome koliko smo spremni na kompromise i da amortizujemo stavove i potrebe svog partnera...

smesno mi je...a zamisli da muz nece da ti izadje u susret??sta je po tebi gore?? ako je nesto sto mi nije od vitalnog znacaja ja bi izasao u susret,naravno dok takve situacije ne postanu cesta pojava i opterecivanje,vucaranje za nos...a mislim da na mnogo nacina muskarac moze da pokaze svoje ja...ovakav gest bi bio samo izraz postovanja,ljubavi..a nikako izraz snishodljivosti...mada to je sve individualna stvar...ne mozemo generalizovati...

bolje jedno vruce pivo nego cetir ladna
Helloween
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Nov 19, 2007 10:29 am Odgovoriti sa citatom

vlaky ::

smesno mi je...a zamisli da muz nece da ti izadje u susret??sta je po tebi gore?? ako je nesto sto mi nije od vitalnog znacaja ja bi izasao u susret,naravno dok takve situacije ne postanu cesta pojava i opterecivanje,vucaranje za nos...a mislim da na mnogo nacina muskarac moze da pokaze svoje ja...ovakav gest bi bio samo izraz postovanja,ljubavi..a nikako izraz snishodljivosti...mada to je sve individualna stvar...ne mozemo generalizovati...

Upravo... Wink

-- George Orwell
BUBI
Prolaznik
Prolaznik

Pridružio: 30 Okt 2007
Teme: 0
Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Nov 19, 2007 1:06 pm Odgovoriti sa citatom

Brak....
Ljudi su prilicno nevaspitani u odnosu na mnoge zivotne stvari pa i po pitanju braka.

POSTOVANJE-kljucna rec za bilo koji odnos medju ljudima a pogotovo u braku.
Ljubav i zaljubljenost su razlicite stvari,ljubav i sex su razlicite stvari.
Koliko god da su povezane,ako nema postovanja,desavaju se i preljube i razna druga manja ili veca maltretiranja.

Zajednicki zivot treba da podrazumeva zajednicke obaveze i ulaganja,buducnost koja je dugorocna.
Ako jedan od partnera nema isti cilj ili zelju da ucestvuje-bolje dobar razvod.
Za potezanje konopa potrebne su dve strane.

Moje bracno iskustvo nije veliko,tek 6 godina,ali kljuc dobre situacije je u obostranom postovanju.Nekad se i ne slazemo,ali se nikada ne svadjamo,ne prekoracujemo granicu uvazavanja i zelje da se dogovor uspostavi.
Nekad se volimo i zaljubljeni smo vise,nekad manje ali nikad ne gubimo postovanje.
I,nas brak tece kao reka u istom smeru i sa istim ciljem.
Imam iskustvo predhodnog braka...Nije bilo tako,ja sam i dalje ista osoba.
Znaci istu sebe i sa istim ciljem ulazem...ali,druga strana nije postovala "pravila igre".I naravno usledio je dobar razvod.
Sreca sto je tako.
Danas sam zadovoljna i imam divnu porodicu i muza koga volim i postujem iznad svega.Osecam se voljenom i postovanom i nigde ne talasa,
To je to.

Preljuba-najprimitivniji oblik ponasanja u braku.
Meni se recimo kao frajer izuzetno dopada Brus Wiliss..ok.
Ali zamislimo situaciju da mi je dostupan...
Ne-ni u kom slucaju ne bi rizikovala gubitak voljene i vredne osobe za rad neke avanture.
Na zalost u mom okruzenju ne postoji bolji primer jer je moj muz najbolji frajer kojeg mogu da sretnem u krugu od par hiljada km2.

Ali,da je situacija da ne volim i ne postujem svog muza,da on isto tako u meni ne gaji osecaj bitnosti i ljubavi-ne bi ga prevarila.
Prvo bi se razvela,pa svako svojim putem.
Pre svega jer ne bi mogla da zivim sa saznanjem da sem ucinila nesto "prljavo "sa sobom.Iz postovanja prema sebi ako vec ne postujem partnera.
Nesto tako.

Zlostavljanje-do toga ne moze da dodje,istog trenutka bi nestala u vidu mehura od sapunice.Ili bi morao da me ubije ,i u tom slucaju bi isto nestala-jel?
Deca-nikakav razlog nisu za opstajanje braka.Institucija braka i dece jesu povezani ali nisu uzrocni.
I njima je bolje da odvojeno komuniciraju sa roditeljima ili ne-komuniciraju ,nego da trpe razne vrste trauma u koje bivaju upleteni a nemaju veze sa njima.

Pamet u glavu ,ne udajte se mlade.
Muskarci neka se emancipuju i obrazuju o svojim ulogama u braku i porodici.
A zene nisu duzne ikoga da trpe zbog vezanosti za svoje neostvarive zelje...da ih voli,novac,stan,vreme,deca....
Patologija medjusobnih odnosa je velika,pa i na polju braka i porodice mozda samo statisticki uocljivija.

Obrazovanje bi trebalo da ukljuci kao obavezan predmet komunikaciju medju ljudima i obrazuje i po tom pitanju.Mnogi su predmeti u skoli preobimni na ustrp pravih stvari koje bi se izucavale.
Ko bude uveo pravu reformu obrazovanja taj bi trebalo da dobije najpocasnije nagrade i uvazavanja drustva.

Ko obrazuje i leci ljude taj jeste stozer uspeha i blagostanja u drustvu.
Nikada mi ne bi bilo tesko da dajem i dupli porez ako znam da ce plate ucitelja i lekara biti velike...Oni ce onda dobro i pazljivo uciti moju decu pametnim i korisnim stvarima i lecice ih kad je to potrebno najsavesnije moguce.

Iz toga ce deca rasti u svesne i zdrave ljude koji ce na najbolji moguci nacin privredjivati drustvu u kome zive i standard svih bi bio najbolje moguce zadovoljen.

Brak je dobra i korisna institucija za sve koji znaju sta ona znaci i koliko jeste bitno da je dobar i stabilan.

Radite na svom obrazovanju ,pa i vise na svom braku i porodici.
[/quote]

Deca su ukras sveta a VW-Buba je ukras porodicne ljubavi.
Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Pon Nov 19, 2007 9:19 pm Odgovoriti sa citatom

vlaky ::

Ok, ok... kada sam to rekla što si citirao, mislila sam na apsolutno svaki put kada bi mi izašao u susret... to mi se ne dopada.
I u vezi i u braku ljudi moraju sebično sačuvati delić sebe, imati svoju privatnost... Ali mnora da se zna u kom segmentu, kako i kada... Tako ljubav i poštovanje opstaju, između ostalog.

Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
milan-zemun
Novajlija
Novajlija

Pol: ?
Pridružio: 19 Nov 2007
Teme: 0

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Nov 20, 2007 12:15 am Odgovoriti sa citatom

nadam se da ce bar neko imati strpljenja da procita ovaj poduzi tekst.znam da ce na forumu biti i ona gdja psihoterapeut,pa se nadm da ce i ona moci da mi pomogne.
eeee negde sam cuo da je ponekad bolje savet traziti od potpunih stranaca.prijatelji su ponekad subjektivni,pristrasni,....evoi jednog moguceg buduceg razvoda.jbt,nisam se ni ozenio a vec razmisljam o tome.moj problem,zbog kog ne mogu da funkcionisem mesecima,a mozda i duze.
Devojka "A"
bio sam sa njom 3 godine.raskinuli pre godinu dana.cujemo se i vidimo na kafi s vremena na vreme.mogu da budem ponovo sa njom ako hocu.ja nju i dalje volim,ali ne znam da li bih mogao da predjem preko njenih mana,i da sa njima zivim ceo zivot.sebicna je-jbg jedinica Smile misli da je jedina osoba na svetu,moze da gazi preko drugih samo da je njoj lepo.pod dva,u toj vezi,niz odluka je ona donosila.ne mislim vecinu,ali dosta njih.ja ne mislim da zena treba da bude sluskinja,ali ipak mislim da muskarac treba da bude muskarac.odluke se zajedno donose,ali kad ne moze kompromis,muskarac bi trebalo da presece.sa njom u vezi i kad bi izboksovao nesto sto zelim,to bi bilo uz mnogo zivaca napora,....
moguce je i da je pogresno to sto ja mislim da od 100 procenata odluka muskarac treba da donese 60 posto,ali taj svoj stav nemam nameru da promenim-i ne mogu,i ne zelim,jer to vise ne bih bio ja.obrazovana je,sto mi dosta znaci.kad bih cuo da se udaje ,ne znam kako bih preziveo.kad mislim na nju to mi je najveci strah,ali opet ne znam da li bi bio srecan u tom braku
Devojka "B"
smuvao sam se sa njom pre 6 meseci.u pocetku sam mislio da je sve zezanje,veza bez obaveza(ne mislim seks kombinacija),ali vremenom....devojka je dooobra,razume tudje emocije,voli ljude,stalo joj je i do stranaca,ne zeli nekog da povrei da bi njoj bilo dobro,...ima samo srednju,ali upisala bi ona nesto,kad bih je ja stegnuo.i na kraju bas je lepa,jbt.ja osecam nesto prema njoj,ali ne mogu da kazem da je volim.

ako verujes da mozes,u pravu si.ako ne verujes da mozes-u pravi si opet
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 4 od 7

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Mobbing Ona vredi milijona Sre Feb 20, 2013 7:04 pm  Pogledaj zadnje poruke
Ljubav i drugi zlocini Chanel Pet Maj 07, 2010 12:23 pm  Pogledaj zadnje poruke
Crna magija homo homini lupus est Uto Jan 05, 2010 9:54 pm  Pogledaj zadnje poruke
Drugi rodjendan foruma Vanja Pet Dec 26, 2008 2:50 am  Pogledaj zadnje poruke
Gradjanski kutak Katančić Pon Apr 07, 2008 12:43 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!