NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Igre na sreću

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Igre na sreću
Autor Poruka
Page
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 04 Apr 2007
Teme: 7

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Sre Dec 12, 2007 1:11 pm Odgovoriti sa citatom

Kladionica nije naivna - stvara klasicnu zavisnost, kao i svaka kocka!

Kupuje liste, prati ko kad igra, posle prati rezultate...tako mu prodje pola nedelje - a knjiga ga ceka! Prvo da diplomira, pa neka igra kladionicu po ceo dan!
Sreca njegova sto ne zivimo zajedno - udario bih mu ja veto na to kockanje. Wink

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Bad_Girl
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Zenski
Pridružio: 06 Dec 2007
Teme: 17

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Poruka Upisano: Sre Dec 12, 2007 2:32 pm Odgovoriti sa citatom

da li je normalno da u gradu od 25000 stanovnika ima 25 kladionica? strasno,.. a nisu samo odrasli u pitanu,.. iako pise da je zabranjeno za mladje od 18, cesto vidim bukvalno decu koja daju svoj dzeparac za uzinu na kladionicu,.. meni je ovo zastrasujuce,... ljudi moji, nacija je bolesna,...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
I'm like a wind. You can't catch me, but you can feel me .
Helloween
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 12 Nov 2007
Teme: 20
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Sre Dec 12, 2007 2:50 pm Odgovoriti sa citatom

Velika je zabluda da kladionicari igraju kladionicu da bi uzeli novac. Ovde mislim na iskusne kladionicare, ne na decu i klince koji zele da zarade dzeparac.

Zavisnost postoji, to najbolje pokazuje primer mog oca koji jednostavno mora da ode u kladionicu, da bi mu dan bio ispunjen, ali... i to veliko ALI...

svi kladionicari se pre svega vode ljubavlju prema sportu, najvise fudbalu... oni utakmice, lige i sva ostala takmicenja prate jednostavno iz ljubavi prema igri, a s obzirom da redovnim pracenjem sticu odredjena znanja, vole da okusaju to znanje u praksi...

Bas sam pomenuo danas Zeljku... ja sam opet sinoc prosao dva tiketa... uplatio sam 100 dinara a uzeo 3000... e sad... to je moguce samo ako covek prati, a ako dodje da nalupa nesto i nada se da ce proci, vara se... desava se i te kako da padnem, ali kada sve saberem u debelom sam plusu...

Fudbal kao igru obozavam, znam vecinu timova, citam sportske strane i pamtim odredjene informacije koje mi jednostavno pomazu da imam celokupnu sliku o nekoj ligi ili timu...u takvim uslovima jako su retka iznenadjenja... medjutim ja nisam ovisnik... igram 4 ili 5 kola za redom, i onda pauziram nekoliko pa sve tako...

Ko god se bavio kladjenjem da uzme novac, puk'o je... Wink

E da, i jos nesto... nacija nije bolesna zato sto se kladi... to se radi svuda u svetu, i to je samo vid razonode... iskreno mislim da je mnogo bolesnije sedeti za racunarom ceo dan, nego pratiti i voleti fudbal Wink

* "Non nobis, Domine, non nobis sed nomini tuo da gloriam ... Justus et paciens" *

"All the war-propaganda, all the screaming and lies and hatred, comes invariably from people who are not fighting."
-- George Orwell
Page
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Dec 12, 2007 3:10 pm Odgovoriti sa citatom

Kad udjes u kladionicu, likove koje vidis tamo su sve, osim ljubitelja sporta! Tamo ces sresti tapkarose, sibicare, sanere...Koliko god voleo fudbal, nemoj mi reci da te interesuje Skotska 3. ili Svedska 4. liga?

Kad napises da si bio u balonu da pikas balun - po tome je razumljivo da volis fudbal, ili neki vid rekreacije...Ali mi nemoj reci da onaj ko se hronicno kladi radi to iz ljubavi prema zdravom duhu.

Ovo za sedenje pored racunara si potpuno u pravu - ne znam koga da psujem, kad sam se uclanio na ovaj forum! Wink

Helloween
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Dec 12, 2007 3:20 pm Odgovoriti sa citatom

Page ::
Kad udjes u kladionicu, likove koje vidis tamo su sve, osim ljubitelja sporta! Tamo ces sresti tapkarose, sibicare, sanere...Koliko god voleo fudbal, nemoj mi reci da te interesuje Skotska 3. ili Svedska 4. liga?

Kad napises da si bio u balonu da pikas balun - po tome je razumljivo da volis fudbal, ili neki vid rekreacije...Ali mi nemoj reci da onaj ko se hronicno kladi radi to iz ljubavi prema zdravom duhu.

Ovo za sedenje pored racunara si potpuno u pravu - ne znam koga da psujem, kad sam se uclanio na ovaj forum! Wink

Moj otac i moj stric su kladionicari, a nisu saneri, i sl. vec su bivsi fudbaleri ( Partizana i Hajduka), i jako vole fudbal. Ja nisam saner, nego volim fudbal (mada se ne kladim tako cesto kao oni), mogao bih ti navoditi primere danima...
Kada sam pricao o kladjenju vezanom za ljubav prema fudbalu, apsolutno nisam mislio da je to vid rekreacije. Ne znam od kud ti ta ideja...
To je jednostavno strast prema fudbalu... pratiti ko je kad pobedio, kog je mladog igraca doveo, kako taj igrac igra, koliko je golova dao, kako tim funkcionise u celini... fudbal je izuzetno zanimljiva strategijska i takmicarska igra samo ako ga posmatras na pravi nacin, i u tome je car...

A rekreativni deo je kada odemo u balon da igramo, i onda probas da izvedes sve fore koje si pre toga video na televiziji, i das sto lepsi gol... nije to samo jurcanje za loptom, fudbal treba znati igrati... Wink

By the way... veceras se ne kladim, nema nista zanimljivo Razz Ali zato za vikend: Liverpul - Mancester, Celzi - Arsenal Twisted Evil

* "Non nobis, Domine, non nobis sed nomini tuo da gloriam ... Justus et paciens" *

"All the war-propaganda, all the screaming and lies and hatred, comes invariably from people who are not fighting."
-- George Orwell
Page
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Dec 12, 2007 3:31 pm Odgovoriti sa citatom

Znas sta sam hteo da kazem, naravno bez da nekog uvredim...Pricao sam o vecini kladionicarske populacije.

Ono za finte te razumem - jer i ja igram u napadu i cesto umirem u lepoti...Igramo za raju i zanemarujemo taktiku Wink

Cisto da kladionica ne uzme pare - mogli bi ti i ja po hiljadarku (na Mancester, naravno), pa ko izgubi na sledecoj cajanci placa svima turu!

MJ
Prolaznik
Prolaznik

Pridružio: 23 Nov 2007
Teme: 1
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Sre Dec 12, 2007 3:42 pm Odgovoriti sa citatom

Helloween ::
Velika je zabluda da kladionicari igraju kladionicu da bi uzeli novac. Ovde mislim na iskusne kladionicare, ne na decu i klince koji zele da zarade dzeparac.

Zavisnost postoji, to najbolje pokazuje primer mog oca koji jednostavno mora da ode u kladionicu, da bi mu dan bio ispunjen, ali... i to veliko ALI...

svi kladionicari se pre svega vode ljubavlju prema sportu, najvise fudbalu... oni utakmice, lige i sva ostala takmicenja prate jednostavno iz ljubavi prema igri, a s obzirom da redovnim pracenjem sticu odredjena znanja, vole da okusaju to znanje u praksi...

Bas sam pomenuo danas Zeljku... ja sam opet sinoc prosao dva tiketa... uplatio sam 100 dinara a uzeo 3000... e sad... to je moguce samo ako covek prati, a ako dodje da nalupa nesto i nada se da ce proci, vara se... desava se i te kako da padnem, ali kada sve saberem u debelom sam plusu...

Fudbal kao igru obozavam, znam vecinu timova, citam sportske strane i pamtim odredjene informacije koje mi jednostavno pomazu da imam celokupnu sliku o nekoj ligi ili timu...u takvim uslovima jako su retka iznenadjenja... medjutim ja nisam ovisnik... igram 4 ili 5 kola za redom, i onda pauziram nekoliko pa sve tako...

Slazem se sa tobom, ali gde je granica izmedju kocke i obozavanja fudbala i drugih sportova. Poznajem ljude koji odigraju par tiketa po kolu i mislim da je to ok, tako im je zanimljivije da prate kao sto i ti radis. Takodje poznajem i dosta ljudi koji ne igraju da bi zaradili pare na kladionici zato sto vec imaju, medjutim oni mesecno sigurno ostave u kladionici 200-300e pa mozda i vise. E sad da li je to kladjenje i zavist ili samo kao izgovor sluzi da se "kao" zanimljivije prate utakmice.

Mislim da svako ko malo dublje udje u tematiku kladjenja u kladionicama, pocinje da se gubi i onda juri velike iznose, sto po mom misljenju je apsurdno kada se ulazu velike pare.

ili kome je zanimljivije da prati utakmice igrajuci kladionicu zasto se onda svi ne zadrze na malim iznosima ulazuci 100 do 200 din po tiketu pa oko 2000-3000din mesecno to je ok, neko toliko potrosi na cigarete.

Medjutim svi tako pocnu (bar vecina koju ja znam) pa onda se krene, daj jos ovo da ispratim pa jos ovo, i onda se igra svaki dan po 2-3 tiketa da bi se kao sto neko rece ovde na forumu "pratila 3. i 4. skotska liga" koja fora!

Kada sam pitao neke moje drugove ko od njih zna kako izgledaju dresevi i grb nekog kluba iz Meksika na koji su svi jedno vreme stavljali pare, od njih 6-7 samo je jedan znao. To je primer onih koji igraju da bi pratili fudbal. Bezveze izgovor!

Najprostija je racunica 1000din x 4 utakmice=3000din Smile

pozz za kladionicare, samo da napomenem da nemam nista protiv kladjenja

"Steta sto nemam deset godina vise pa bi me starost cuvala od pobuna, ili deset godina manje pa bi mi bilo svejedno"
Page
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Dec 12, 2007 3:45 pm Odgovoriti sa citatom

Zaboravio sam...Kako mislis nema nista zanimljivo?
Rengers - Lion je utakmica sezone!

Stavicu na X da se dozidam malo!

Helloween
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Dec 12, 2007 5:38 pm Odgovoriti sa citatom

Page ::
Zaboravio sam...Kako mislis nema nista zanimljivo?
Rengers - Lion je utakmica sezone!

Stavicu na X da se dozidam malo!

Bolje onda igraj 0 - 2 gola Wink

A sto se tice Liverpool - Mancester (ako si na to mislio), moze... Twisted Evil
Liverpool kicks ass...

E sad za cajanku, nije u redu da bilo sta obecavam posto ko zna gde cu biti, a ja ne volim da obecavam ono sto nisam siguran da mogu da ispunim Wink

-- George Orwell
Page
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Dec 12, 2007 10:58 pm Odgovoriti sa citatom

Pazi sta sam stavio...

Roma - Mancester 0-2
Slavia - Sevilja 0-2
PSV - Inter 1
Rangers - Lion x

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 4 od 6

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Mladi spavaju do podneva... i tako to... Jassa Pet Feb 27, 2009 3:08 am  Pogledaj zadnje poruke
zenske tajne- da li je bas tako dekameron Uto Jan 27, 2009 12:08 pm  Pogledaj zadnje poruke
Nedeljom u 2,Ratko Polič i ostali tako nam i treba... Ahileis912 Čet Jan 22, 2009 9:55 pm  Pogledaj zadnje poruke
Filozofsko pitanje, tako kažu... Jassa Sre Jun 18, 2008 1:19 pm  Pogledaj zadnje poruke
Grafički dizajn (tako rade majstori) Borsky Uto Mar 18, 2008 11:16 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!