NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Forma VS Sustina

Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sve i svašta Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Forma VS Sustina
Autor Poruka
Kaena
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Pol: Zenski
Pridružio: 14 Sep 2007
Teme: 3
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Čet Dec 13, 2007 12:00 pm Odgovoriti sa citatom

Dunjica ::
Evo ovako, da preformulisem.
Neko voli da peva, dobija sansu, ako je uz to i pametan iskoristice je svakako.
Neko ima "problem" sa svojim izgledom, resava to i tacka. Znaci ona je izabrana na tom takmicenju jer lepo peva...Super!!!
Ali o njenom povecanju poprsja odlucuje i GRAND rukovodstvo Shocked
Znaci poprsje prodaje CD-ove=> forma je bitnija od sustine.....
Ponavljam ne pricam o operaciji vec o medijskoj paznji...Zar je to ispravan nacin (pisanje o tome) da se bude popularan????
Ma shvatam ja da smo otisli u drugu krajnost i hvala sto si vratila na pravi put ... ja samo konstatujem da je to zalosno, to je danas moderno, to se trazi, to prodaje diskove. A najzalije u celoj prici je sto o tome odlucuje rukovodstvo. Gde su njeni roditelji u celoj prici, decko? Shvatam ja da mi govorimo o sferi zabave. Da se bavila biznisom, menadzmentom ili sl odlucivala bi iskljucivo sama i pitanje je da li bi uopste o tome razmisljala. Iskreno nisam cula da Milka Forcan prica o ugradnji silikona, a vrlo je cenjena i po fizickom i po mentalnom.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
"I believe in the sun, even when it is not shining, I believe in love, even when I do not feel it. I believe in God, even when He is silent"
* Kad mudrac pokaze ka mesecu, budala vidi samo prst *
Kaena
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Dec 13, 2007 12:04 pm Odgovoriti sa citatom

Eric Cantona ::
Citat:
Ja te u potpunosti podrzavam i razumem kako na vas muskarce sve to utice, vizuelni utisak je bitan.
Da.. na nas vizuelno deluje.. na vas zene, ne...
Vi kad se okrecete za muskarcima uvek gledate direktno u dusu Wink

Now... to je plitko ...
Laughing iskreno, za druge zene ne mogu da komentarisem, govorim samo u svoje ime i svoje stavove zastupam, drugi me nisu za to ni ovlastili ni platili. A ti nemoj da donosis ishitrene zakljucke, kad nekog ne poznajes, niti imas nameru da ga upoznas. Savrseno je normalno da imamo razlicite poglede na svet, jer imamo i razlicita iskustva. Wink

"I believe in the sun, even when it is not shining, I believe in love, even when I do not feel it. I believe in God, even when He is silent"
Redrose
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 06 Okt 2007
Teme: 7
Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Dec 13, 2007 12:07 pm Odgovoriti sa citatom

Kad je moja mama bila mlada,ceo svet je poludeo za nekom Tvigi..... neko mozda zna bolje od mene,ali ta zena je imala 30 kila sa krevetom,bila ravna kao daska i licila na osusenu granu....ali sve devojke su zelele da izgledaju kao ona.....da mi je znati zasto......ali tad je TO bila moda..........
Sad su u modi ogromantne grudi,a posto se i izgladnjivanje zadrzalo kao (opet) moda onda jednostavno ne moze da se postigne 30 kila i velike grudi(kad su i one same uglavnom masno tkivo) pa se pribegava plasticnim operacijama...........
uopste ne osudjujem bilo kakve korektivne promene na telu i estetsku hirurgiju ako i samo ako je to samo zelja osobe da se bolje oseca u nekom boljem pakovanju,i ako ce to pomoci necijem samopouzdanju i sreci.....

Ali nije o tome rec.........
rec je o veoma mladim devojkama koje stavljaju implante kojekuda da bi bolje izgledale na televiziji,i da bi ih poslodavci mogli vise izrabljivati,a samim tim na njima vise i zaraditi........
meni to dodje isto kao da poslodavac od tebe trazi da smrsas 10 kg,ili da promenis boju kose da bi zadrzao posao,kao da to ima bilo kakve veze sa uspehom..........

nego sta bese tema...ah da Danas je forma mnogo bitnija od sustine,tuzno ali istinito..........
a ono pitanje....da li bi dozvolili?
ne verujem da bi dozvolila da me popularnost i uspeh opiju toliko da u svemu tome izgubim sebe,ali ne mogu biti ni sigurna kad nisam osetila to na svojoj kozi Smile

moc je najaca droga,a zavisnost se javlja odmah...... Sad

I really am a nice person
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken winged bird that cannot fly!
Minds are like parachutes-They only function when they are open.
Dunjica
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 15 Mar 2007
Teme: 32
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Poruka Upisano: Čet Dec 13, 2007 12:09 pm Odgovoriti sa citatom

@ Redrose

To Thumb Up To su bila pitanja.... Very Happy Thanks

Citat:
rec je o veoma mladim devojkama koje stavljaju implante kojekuda da bi bolje izgledale na televiziji,i da bi ih poslodavci mogli vise izrabljivati,a samim tim na njima vise i zaraditi........meni to dodje isto kao da poslodavac od tebe trazi da smrsas 10 kg,ili da promenis boju kose da bi zadrzao posao,kao da to ima bilo kakve veze sa uspehom..........

=

Citat:
Budući da je Lepa Brena nedavno platila stavljanje novih zuba Silvijinim kolegama Radmili Manojlović, Milanu Stankoviću, Slavici Ćukteraš i Milanu Dinčiću,

Najgore je svadjati se sa budalom.Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuce iskustvom...
U velikim stvarima ljudi se pokazuju onakvima kakvi bi hteli da budu, a u malim onakvim kakvi jesu.
Razgovor izmedju dve osobe vodi se na nivou gluplje.
Kaena
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Dec 13, 2007 12:11 pm Odgovoriti sa citatom

Redrose ::
Kad je moja mama bila mlada,ceo svet je poludeo za nekom Tvigi..... neko mozda zna bolje od mene,ali ta zena je imala 30 kila sa krevetom,bila ravna kao daska i licila na osusenu granu....ali sve devojke su zelele da izgledaju kao ona.....da mi je znati zasto......ali tad je TO bila moda..........
Sad su u modi ogromantne grudi,a posto se i izgladnjivanje zadrzalo kao (opet) moda onda jednostavno ne moze da se postigne 30 kila i velike grudi(kad su i one same uglavnom masno tkivo) pa se pribegava plasticnim operacijama...........
uopste ne osudjujem bilo kakve korektivne promene na telu i estetsku hirurgiju ako i samo ako je to samo zelja osobe da se bolje oseca u nekom boljem pakovanju,i ako ce to pomoci necijem samopouzdanju i sreci.....

rec je o veoma mladim devojkama koje stavljaju implante kojekuda da bi bolje izgledale na televiziji,i da bi ih poslodavci mogli vise izrabljivati,a samim tim na njima vise i zaraditi........
meni to dodje isto kao da poslodavac od tebe trazi da smrsas 10 kg,ili da promenis boju kose da bi zadrzao posao,kao da to ima bilo kakve veze sa uspehom..........

nego sta bese tema...ah da Danas je forma mnogo bitnija od sustine,tuzno ali istinito..........
ne verujem da bi dozvolila da me popularnost i uspeh opiju toliko da u svemu tome izgubim sebe,ali ne mogu biti ni sigurna kad nisam osetila to na svojoj kozi Smile

Bravo Thumb Up

Eric Cantona
On Hiatus
On Hiatus

Pol: Muski
Pridružio: 25 Jan 2007
Teme: 291
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj
Poruka Upisano: Čet Dec 13, 2007 12:13 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
Iskreno nisam cula da Milka Forcan prica o ugradnji silikona, a vrlo je cenjena i po fizickom i po mentalnom.
On the other hand... Milka Forcan moze da radi sta god zeli na sebi a da niko od nas to i ne zna jer je odavno postala daleko mocnija od bilo kog medija koji bi je mogao komentarisati...
A i Milka vrlo retko prica o bilo cemu licnom....
Inace... koliko Milki ima Srbija?
Da se bavila biznisom.. menadzmentom...

Pre neki dan mi kaze sestra od ... hm... ne znam ni sam.. al dalja sestra... upisala sam menadzment... i sta ces ti sa time da radis... pa da budem menadzer... da budem direktor... aha... i koliko vas ima... 2000... aha... i Srbiji treba toliko direktora?

Milkine sposobnosti uopste ne dovodim u pitanje, ona je jedna neverovatna zena i za to kapu dole... ali on aj jedna a tako neverovatnih zena u najgorem slucaju ima bar 1000 u Srbiji...

Od 90% njih Silvija posle par meseci ozbiljnije karijere zaradjuje vise...

Pre neki dan citam kako su one prve generacije Zvezdi Granda pokupovali stanove i kola za kesh...
Respect!
Koji procenat dece njihovih godina to moze da uradi.. od svog rada! Oni i sportisti... i to je to.

Citat:
iskreno, za druge zene ne mogu da komentarisem, govorim samo u svoje ime i svoje stavove zastupam, drugi me nisu za to ni ovlastili ni platili. A ti nemoj da donosis ishitrene zakljucke, kad nekog ne poznajes, niti imas nameru da ga upoznas. Savrseno je normalno da imamo razlicite poglede na svet, jer imamo i razlicita iskustva.
O tome mozemo da pricamo kada ti ne budes iznosila zakljucak o svim muskarcima.. dokle god je tako, i ja cu donositi zakljucke o zenama...
Znam... to je vecita prica.. vi kad krenete da uzdisete na ulici to je zbog duse... I kada pricate o glumcima i pevacima, vi samo o duhovnim kvalitetima...
Citat:
Danas je forma mnogo bitnija od sustine,tuzno ali istinito.....
Uvek je forma privlacila mnogo vise paznje Wink

Njen je osmeh cudestan, njen je osmeh srece definicija, njen je osmeh radostan, njen je osmeh radosna policija, njen je osmeh reka, more, njen je osmeh para brdo, planina, njen je osmeh dorucak, njen je osmeh leba, luk i slanina.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu su licno moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pol: ?
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Dec 13, 2007 12:15 pm Odgovoriti sa citatom

Redrose ::

Podrzavam. Wink

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
Dunjica
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 15 Mar 2007
Teme: 32
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Poruka Upisano: Čet Dec 13, 2007 12:17 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
Milka Forcan moze da radi sta god zeli na sebi a da niko od nas to i ne zna jer je odavno postala daleko mocnija od bilo kog medija koji bi je mogao komentarisati...
A i Milka vrlo retko prica o bilo cemu licnom....

Tacno!!! Znaci za njen uspeh je verovatno zasluzna sustina a forma je samo dobrodosla...

Znaci neka Silvija peva i neka radi na sebi na sve nacine ali "iza zatvorenih vrata"...Ovakvo pravljenje popularnosti je jadno...To me razocarava...Neko je pomenuo JAZZ pevacice i SOUL...Tacno GLAS....I to je njihova vrednost. Ali dovoljna!!! Zasto toga nema (ili malo ima) u Srbiji?

Najgore je svadjati se sa budalom.Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuce iskustvom...
U velikim stvarima ljudi se pokazuju onakvima kakvi bi hteli da budu, a u malim onakvim kakvi jesu.
Razgovor izmedju dve osobe vodi se na nivou gluplje.
Eric Cantona
On Hiatus
On Hiatus

Pol: Muski
Pridružio: 25 Jan 2007
Teme: 291
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj
Poruka Upisano: Čet Dec 13, 2007 12:21 pm Odgovoriti sa citatom

U svetskoj muzickoj hijerarhiji gde se one nalaze u odnosu na ove sto vrckaju?
Dakle, hajde da gledamo svet, ne samo nas...

Inace...
Ako gotovo sve najlepse zene sveta imaju iza sebe neku operaciju (skoro je bilo u novinama), ne vidim sto to ne bi imale i devojke ovde...
Ne podrzavam to, samo razumem...

U idealnom svetu svi se radjamo sa savrsenim tenom, oblikom tela, lica i sl. U realnom svako ima vise ili manje nedostataka. Konkretno, nemam ni jednu stvar koju bih resio korektivnom hirurgijom, ali verujem da vecina ljudi ima. Da li su u pitanju klepmave usi, kriv nos, ili male grudi... nebitno...

Njen je osmeh cudestan, njen je osmeh srece definicija, njen je osmeh radostan, njen je osmeh radosna policija, njen je osmeh reka, more, njen je osmeh para brdo, planina, njen je osmeh dorucak, njen je osmeh leba, luk i slanina.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu su licno moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pol: ?
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Dec 13, 2007 12:27 pm Odgovoriti sa citatom

Eric Cantona ::
.......
Pre neki dan mi kaze sestra od ... hm... ne znam ni sam.. al dalja sestra... upisala sam menadzment... i sta ces ti sa time da radis... pa da budem menadzer... da budem direktor... aha... i koliko vas ima... 2000... aha... i Srbiji treba toliko direktora?

Eric, priznaj nekad kad nisi u pravu, ovo nije OK, cemu defetizam, trebao si u svakom pogledu da podrzis sestru, Srbiji je potreban obrazovan kadar i ne samo muskarci nego i zene podjednako. Vreme je za promene, diskriminacija nije savremena a promene pocinju od nas samih, ne sa vrha.

Blago sestri kad je brat tako savetovao Confused Dali bi njoj (samo primera radi jer ti je najmilije) ili bilo kom svom najmilijem savetovao da ide pod noz.......

Radi se o tome dali zelis svom najmilijem ovo dole umesto psihijatrijske pomoci:

Ovo dole nije primer psihicki stabilne i zadovoljne osobe:

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sve i svašta Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 3 od 5

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Prijateljstva koja prelaze u nešto više Eric Cantona Sre Maj 26, 2010 4:41 am  Pogledaj zadnje poruke
Foklandi ~ Ostrva koja je rat promenio nabolje Eric Cantona Uto Jan 19, 2010 5:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Najvece lazi srpskih politicara Eric Cantona Sub Jan 02, 2010 4:28 am  Pogledaj zadnje poruke
Koja god vlast da je, policija i zandarmedija su uzas Dobrovoljac Sre Dec 05, 2007 7:39 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!