NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Pa sta ako sam od "plastike"...

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Društvo Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Pa sta ako sam od "plastike"...
Autor Poruka
GluMica
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Zenski
Pridružio: 26 Okt 2007
Teme: 90

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pon Dec 17, 2007 9:40 pm Odgovoriti sa citatom

Brad Pitt je zbog uloge u "Snatchu" umalo umro u teretani, Cher izgleda kao dvadesetogodišnjakinja jer zdravo jede, redovno vežba i uredno spava, Michael Jackson je izbledeo od čestog umivanja, a Melanie Griffith su se grudi povećale od zaljubljenosti. To su priče za naivne. Oni su pristali zatvoriti oči i pustiti da ih hirurski nož oblikuje. Naravno, nisu ni prvi ni posljednji. Deo su porodice plastikom popravljenih, u koju polako a moze se reci i brzo ulaze i ''nepoznate''licnosti. Za sada, skidanjem sala i povećanjem grudi i usana,zadnice,oblikovanje pojedinih delova tela...zele da dodju do savrsenstva..ali..da li razmisljaju o mogicim posledicama?ozilcima?neostvarenog oblika?

Pevaci,pevacice,glumci,glumice...pa dp striptzeta,gogo-igracica,bilo kojih da su godina,biti star i debeo znaci smrt...Koliki je rizik stavljati plastiku na sebe,posledice,obaveze,da nakon svake 3-4 god menjate silikone u grudima,da trpite bol za neprirodnu lepotu?? Rolling Eyes Crying or Very sad

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
GluMica
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Dec 17, 2007 9:59 pm Odgovoriti sa citatom

Na jednoj klinici za plasticnu hirurgiju,citira se jedan od pionira, Tagljakocija, koji je još 1570. godine rekao da je glavni zadatak ove grane medicine da “popravi ono što je priroda dala a sudbina uzela, ne samo da bi prijalo oku već da uspravi duh oštećenih”. Sa ovim se u velikoj meri slaže i doktor Pol Šnur, predsednik Američkog udruženja estetskih hirurga (ASPS) koji u velikoj meri demantuje da je plastična hirurgija krajnje komercijalizovana, odnosno kozmetička. “Istina je da je više od polovine zahvata napravljenih u 1998. bilo rekonstruktivne prirode”, iznosi Šnur, dodajući da se tu uglavnom radi o deformitetima, bolestima, infekcijama, povredama i tumorima.
Confused
Karakas -- Predsednik Venecuele Ugo Čavez kritikovao zemljake koji dozvoljavaju kćerkama da ugrade silikone u grudi.
"Neki ljudi misle: 'Moja kćerka puni 15 godina, hajde da joj povećamo grudi'. To je strašno, to je degeneracija", rekao je Čavez tokom redovnog pojavljivanja na televiziji, koje je ove nedelje trajalo rekordnih osam sati.

Stanovnici Venecuele, zemlje bogate naftom i čije predstavnice često osvajaju prvo mesto na svetskim takmičenjima lepote, sve više troše na proizvode koji bi se u drugim zemljama smatrali luksuzom.

Čavez je kritikovao sve rasprostranjeniju modu poklanjanja operacije uvećanja grudi devojčicama za 15. rođendan, uzrast kada po tradiciji Latinoamerikanke postaju žene, tvrdeći da je to fenomen koji nameće Zapad svojim potrošačkim ikonama, poput Barbike.

Silikoni se redovno reklamiraju na televiziji, a banke nude specijalne kredite za operacije plastične hirurgije, koje u Venecueli koštaju po nekoliko hiljada dolara. Hurt

Hehehehe// Razz Cool Shocked Pojam sternomantija potiče od grčke reči sternon, što znači grudi, a odnosi se na proricanje iz obeležja ili nepravilnosti na grudima ili grudnim kostima.

PREMA DOLE

Grudi koje idu nadole odaju dame koje su izrazito oštroumne. Marljive su, što im omogućava da brzo napreduju. Ipak, retko ćete ih videti na najvišim pozicijama, jer im pomanjkanje ambicija onemogućava preuzimanje bilo kakvih inicijativa po tom pitanju. Ovaj tip žena lako se prilagođava životu s bilo kojim muškarcem koji smatra da su dobre supruge. Njihove karakteristike su vernost, nezasitost i inventivnost u krevetu.

POPUT JABUKE

Većina žena s okruglim grudima poput jabuke u osnovi je frigidna i potrebno je dosta truda i vremena da dožive orgazam. Pozitivna stvar jeste da su spremne da isprobaju bilo koji položaj u krevetu da bi usrećile svog partnera. Žene s okruglim grudima ne vole često da menjaju partnere i obično se udaju mlade.

TROUGLI

Dame s trouglastim grudima ubrajaju se među najuzbudljivije i najsamostalnije pripadnice slabijeg pola. Za njih u seksu ništa nije zabranjeno, a u jednom danu mogu da promene i po nekoliko seksualnih partnera. Žene ovog tipa često postanu glumice.

PLAVI PATLIDŽANI

Žene s grudima u obliku plavih patlidžana su prepune ljubavi. Za njih se u apsolutno svim sferama života može reći da su divne. Idealne su u ulozi menadžerki ili direktorki, a svaki muškarac koji se uz njih nađe i ostane, neizbežno će dobiti etiketu papučara.

SILIKONI

Silikonske grudi su nekima možda i privlačne, ali za većinu njihovih vlasnica misli se da su super za nekoliko dana avanture, ali ne i za zasnivanje porodice. Dosta žena koje se odluče na silikonsko povećanje grudi obično se nosi s ozbiljnim psihološkim problemima poput straha od konkurencije i narcizma. Bez obzira na to koliko privlačno izgledale njihove silikonske grudi, seks s ovim devojkama se obično pokaže kao formalan i ne preterano strastven..
Razz Shocked Very Happy Surprised Sad Rolling Eyes
A da li znate za mnoge pevacice(folk pevacice) koje NE znaju da pevaju,svuku se,stave silikone gde god mogu i wow ja sam pevacica.. Rolling Eyes

Natašin naslednik
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 06 Dec 2007
Teme: 16

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Dec 17, 2007 10:01 pm Odgovoriti sa citatom

Shocked Shocked Shocked
Cekaj, ti ovo predlazes za temu????

"Postoje ljudi pčele i ljudi muve. Pčele i na djubristu naidju na cvet, muve i u najlepšoj bašti traže samo g....Budi pčela!"
Helloween
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 12 Nov 2007
Teme: 20
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Pon Dec 17, 2007 10:21 pm Odgovoriti sa citatom

Sto da ne.. tema je odlicna... sve mane i stetnosti plasticne hirurgije... vrlo korisna tema koja moze pomoci edukaciji mladih, posebno devojaka koje su na dobrom putu da ugroze zdravlje zarad sto boljeg izgleda... podrzavam Wink

s tim sto se ne bih bas slozio za Brad Pita... mnogi sa mnogo manje para uspeju da izgledaju tako, ne vidim zasto on sa nekoliko licnih trenera ne bi Wink

* "Non nobis, Domine, non nobis sed nomini tuo da gloriam ... Justus et paciens" *

"All the war-propaganda, all the screaming and lies and hatred, comes invariably from people who are not fighting."
-- George Orwell
GluMica
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Dec 17, 2007 10:26 pm Odgovoriti sa citatom

Helloween ::
Sto da ne.. tema je odlicna... sve mane i stetnosti plasticne hirurgije... vrlo korisna tema koja moze pomoci edukaciji mladih, posebno devojaka koje su na dobrom putu da ugroze zdravlje zarad sto boljeg izgleda... podrzavam Wink

s tim sto se ne bih bas slozio za Brad Pita... mnogi sa mnogo manje para uspeju da izgledaju tako, ne vidim zasto on sa nekoliko licnih trenera ne bi Wink

E pa za Breda ne znam ni ja..opet sve je moguce u njihovom svetu poznatih,ali to sam sa interneta skinula...ali iskreno i ja msilim da je tema cool Very Happy

Natašin naslednik
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 06 Dec 2007
Teme: 16

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Dec 17, 2007 10:28 pm Odgovoriti sa citatom

Onog trenutka kada Natasa uradi emisiju o grudima "prema dole", "poput jabuke","plavi patlidzani" postace osoba koju necu shvatati za ozbiljno. Takvu temu sam video kod Timofejeva i, blago receno, zgrozio sam se. Koji je to neprofesionalizam.

Citat:
A da li znate za mnoge pevacice(folk pevacice) koje NE znaju da pevaju,svuku se,stave silikone gde god mogu i wow ja sam pevacica..

Ovo bi verovatno bila kljucna recenica.

Sve najbolje...

"Postoje ljudi pčele i ljudi muve. Pčele i na djubristu naidju na cvet, muve i u najlepšoj bašti traže samo g....Budi pčela!"
Mile jna.,.
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pol: ?
Pridružio: 30 Nov 2007
Teme: 10
Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Dec 17, 2007 10:29 pm Odgovoriti sa citatom

ajde nek' mi neko kaze da preterujem
ali svaka holivudska zvezda, ako se malo bolje zagledate
je ruzna

Straight outta Compton
Helloween
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 12 Nov 2007
Teme: 20
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Pon Dec 17, 2007 10:32 pm Odgovoriti sa citatom

Natašin naslednik ::
Onog trenutka kada Natasa uradi emisiju o grudima "prema dole", "poput jabuke","plavi patlidzani" postace osoba koju necu shvatati za ozbiljno. Takvu temu sam video kod Timofejeva i, blago receno, zgrozio sam se. Koji je to neprofesionalizam.

Ja nisam mislio na to da Natasa treba da prica o sisama, uz svo duzno postovanje...

Plasticna hirurgija nosi sa sobom mnogo rizika, i to je tema kojoj treba posvetiti dosta paznje, jer je mnogo ljudi koji bi se rado podvrgli nekom hirurskom zahvatu, a da ne znaju kakve to posledice moze da ima...

Zdravlje na prvom mestu --- kljucna rec Wink

Mile jna.,. ::
je ruzna

Skoro svaka, ali zato su nasi stari i izmislili onu "I tudje *ovno je sladje" Wink

* "Non nobis, Domine, non nobis sed nomini tuo da gloriam ... Justus et paciens" *

"All the war-propaganda, all the screaming and lies and hatred, comes invariably from people who are not fighting."
-- George Orwell
GluMica
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Dec 17, 2007 10:38 pm Odgovoriti sa citatom

Natašin naslednik ::

Citat:
A da li znate za mnoge pevacice(folk pevacice) koje NE znaju da pevaju,svuku se,stave silikone gde god mogu i wow ja sam pevacica..

Ovo bi verovatno bila kljucna recenica.

Sve najbolje...

hahahahahaahaha e baaas si me nasmejala,haha pa nisam mislila da tema bude oblik grudi...breee Shocked
Nego sam to samo naverla kao primer vrsta grudi Rolling Eyes , i vezano za silikonske grudi,a mislila sam da tema bude vezano za plasticnu hirurgiju,o komplikacijama,da porucimo mladim ljudima Razz koji je rizik..i to

GluMica
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Dec 17, 2007 10:40 pm Odgovoriti sa citatom

Mile jna.,. ::
je ruzna

Bez sminke...skoro sve,ali su sve skroz drugacije nego kad su sa make-up-om

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Društvo Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 1 od 8

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
poslednja knjiga koju ste procitali i sta preporucujete homo homini lupus est Uto Jun 30, 2015 8:59 pm  Pogledaj zadnje poruke
Visokoškolovani - vest koju ni Njuz.net nije smeo da objavi! DiplomiraniDuduk Pon Apr 25, 2011 11:04 am  Pogledaj zadnje poruke
Globalizacija i promene u psihologiji DNK koju ona donosi Katančić Sre Dec 16, 2009 2:42 am  Pogledaj zadnje poruke
Sta biva sa decom koju prisvoji Socijalna sluzba? Kuler Čet Sep 13, 2007 8:56 pm  Pogledaj zadnje poruke
Studenti koji nikad nisu dobili manju ocenu od desetke Oni Eric Cantona Čet Apr 19, 2007 9:36 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!