NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

silovanje

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

silovanje
Autor Poruka
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Pon Mar 03, 2008 11:40 pm Odgovoriti sa citatom

U neobaveznom razgovoru sa jednom osobom, a ne temu silovanja (bilo zene ili muskarca), docekalo me pitanje: da li silovana osoba moze da ne bude svesna toga da je siluju Confused
Rekla sam da mislim kako to nije moguce.
Docekalo me objasnjenje da je ipak moguce.
A kako...
U snu - dobila sam odgovor. Dakle, u stanju kada je zena nesvesna, i kada je poslednja svesna informacija (sa kojom je zaspala) bila ta da je njen muz pored nje u krevetu.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Myself
Prolaznik
Prolaznik

Pol: ?
Pridružio: 28 Feb 2008
Teme: 0

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pon Mar 03, 2008 11:58 pm Odgovoriti sa citatom

Ja ipak mislim da bi je bol probudio jer ona nije "pripremljena" na to. Izuzev ako nije uzela vecu kolicinu tableta za spavanje.

Katančić
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 25 Jul 2007
Teme: 111

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Mar 04, 2008 12:53 am Odgovoriti sa citatom

Kastriranje nego šta....
I zbog gena i cela porodica da mu se kastrira, braća sva....

A prisustvovao sam jednom silovanju.

Navlači ga , navlači , hajdemo do tvoje sobe, hoću da se kresnem.
I odoše, i onda posle nekih 15 minuta , ona da ga malo voza, kaže idem ja.
On poznat kao mekan , voli uvek da učini ženama.
I mene je iznenadio.
Opali joj šamar i kaže zaključaj vrata.
Ona neće.
On opet opali joj šamar i ona zaključa vrata....
Malo plače ali pade seks....

Sutradan je došla sama i rekla hajde da se "mazimo".

Što se nisam umešao?
Zato što se nikad ne mešam u situacijama gde su igre u pitanju.
Kad vidim da se devojka svadja sa frajerom pa jedno drugom lupaju šamare, kad vrišti silovanje, a do malopre je išla sa njim pod ruku, a i vidi se po reakcijama kad je bilo igranje sa lavovima , a kad je jagnje....

A opet dva puta sam se tukao zbog nepoznatih žena, da bih ih spasao....
Jedanput njih 9 iz kaludjerice, ali godiišta od 15-20 , a drugi put sa njih četiri konja iz BMW od nekih 24-30 godina....Prvi su davili devojku na tašu i vaćarili je, a drugi su šacovali devojku na bežaniji i pratili je do izlazne stanice noćnog prevoza , a ja sišao na njenoj stanici samo da bi se uverio da joj se neće ništa desiti.
I tako putovanje od pola sata busom potraja dobrih 4 sata i batine....

Zato i kažem da žena koja ima bar malo mozga uvek može da poštenim ponašanjem od svakog muškarca učini gospodina i brata i ljubavnika i čuvara.A glupača nemog gledaoca nečeg što možda jeste , a možda nije silovanje....

Inače sam upoznat i sa silovanjem žena nad muiškarcem, to je perfidnije i isto posledično kao i žensko silovanje.....
------------------------------------
Namerno neću da iznosim psihološke i sociološke analize silovanja i posledica silovanja jer već nisam nov ovde, pa vidim do koje mere treba ići u iznošenju činjenica , istina, teorija, pogodnih i nepogodnih ideja....

Sve što kažem u par reči je izvučeno iz konteksta,mog konteksta.
Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Uto Mar 04, 2008 2:59 am Odgovoriti sa citatom

Katančić ::
Kastriranje nego šta....
I zbog gena i cela porodica da mu se kastrira, braća sva....

Katančiću, zna se gde je ironiji mesto Wink Tamo gde neko preuveliča stvari toliko da one budu smešne, na primer...

U ozbiljnim slučajevima, u slučajevima o kojima ovde pričamo ironija je, u najmanju ruku, bolesna.
I sad ću otvoreno da ti kažem, da sam stekla utisak da si ženomrzac. Wink Ali ok... I Jovan Dučić je, ponekad bio, veliki pesnik... Možda je on opravdanje...Rolling Eyes

Onog koji siluje i time ženi upropasti život - doslovno život, jer ja znam i poznajem takav slučaj, mislim da je baš kastriranje odlična kazna! Možda čak i mala, s obzirom na to koliko stvari i koliko segmenata života je osobi uništeno! Za šta? Za šaku bolesnog zadovoljstva?

Niko ovde ne govori o navlakušama, to je sporedna tema.
-------------------------------------------------------------------------

Da pomenem i ovo, pošto me jako zanima - ne samo mene, već verovatno i mnoge druge:

Apelujem na Natašu da se raspita, ne samo o sliovanju žena (obično se silovanje vezuje za žene), već pogotovo o silovanju mladih dečaka!
Koliko imamo slučajeva da se to dešavalo po manastirima, što je apsurd apsurda...
Pozovite nekog popa u emisiju, to bi bio pun pogodak!

Jel da da hoćeš Nataša? Embarassed Smile

Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
goca*
Hronicar foruma
Hronicar foruma

Pridružio: 05 Nov 2007
Teme: 5

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Mar 04, 2008 3:18 am Odgovoriti sa citatom

homo homini lupus est ::
dok sam imala emisiju na radiju uradila sam intervju sa jednim americkim psihijatrom koji je najbolji u oblasti lecenja trauma...pitala sam ga za silovanje...da li zrtva necim izazove silovatelja? on mi je rekaoda iskljucim diktafon i rekao da nezvanicno samo moze da mi kaze ali da je svaka zrtva necim provocirala...ili svojim oblacenjem...izgledom...hodanjem koje je odavalo nesigurnu osobu...
sve u svemu,ne znam sta da mislim o tome...ako nadjem kasete sa intervjuom napisacu jos nesto...znam da sam i ja celu emisiju o tome imala tako da verovatno negde imam jos materijala o tome...
mislim da je poenta onoga ko siluje kontrola nad drugim bicem,izivljavanje neke frustracije...najveci procenat zena koji je silovan silovan je od strane osobe koju poznaje

Homini taj psihijatar je muskarac?

Ne moze neko da provocira napad, pa cak i da zena gola izadje da se seta po ulici to ne znaci da hoce da je neko siluje . To nabrojano je nesto sto privuce manijaka, neki njegovi licni kriterijumi, a posebno ovaj deo o nesigurnosti. Tu zna da moze imati moc nad nekim.

Za zrtve silovanje, tu je neophodno da potraze stucnu pomoc da bi mogle da nastave sa svojim zivotom, i da znaju da one nikad,nikad nisu ni za sta krive, i da se njihova vrednost kao osobe nije umanjila ni malo,tesko je za prevazici, ali prevazilazenjem ovog bice jos jace osobe.

Po logici da svaka zena oskudnije obucena provocira silovanje, znaci da svaki muskarac u uskoj majici provocira isto.Bez obzira sto postoji razlika izmedju muskaraca i zena, da neka, neugledna zena, upotrebi drogu za silovanje, veze ih...i zlostavlja, maltretira, efekat bi bio slican. Silovan moze biti i muskarac od strane muskarca – efekat je onda isti.

Sve je to....uf...teska mi je tema i za razmisljanje.
A te manijake ne smem da kazem sta bi njima uradila.....ali svetlost dana nebi nikad vise videli...zao mi je ali ne mogu da imam ni truncicu razumevanja za ovako bolesne umove.

Sirena svaka cast Very Happy

Citat:
Zato i kažem da žena koja ima bar malo mozga uvek može da poštenim ponašanjem od svakog muškarca učini gospodina i brata i ljubavnika i čuvara.A glupača nemog gledaoca nečeg što možda jeste , a možda nije silovanje..

A onu koja je glupava treba samarati, pa mozda cak i silovati....znaci ko je glup svasta zasluzuje.Ovaj put ti je logika stvarno zesca, znaci i glupavi muskarci "zasluzuju" silovanje. Jooj......

Zasto taj koji je "pametniji" ne postupi i pametnije, ako je ona vec glupa, nema opravdanja za ponasanje tog muskarca, on je .....ma ima da kazem debil....debilcina....

stevasrs
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Pol: Muski
Pridružio: 13 Nov 2007
Teme: 0
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj
Poruka Upisano: Uto Mar 04, 2008 7:37 am Odgovoriti sa citatom

Tema o kojoj moze mnogo da se prica...
Pre svega...silovanje bi trebalo da se izjednaci sa ubistvom i velike kazne bi trbeale da cekaju ovakve prestupnike...Znam da to ne bi uticalo na smanjenje manijaka ali bi se isti neki duzi period nasli iza resetaka...a svi znamo kakve oni torture prezivljavaju u zatvoru...Opet...sa druge strane nekada radikalnije razmisljam pa tako pada mi na pamet da bi te silovatelje trebalo obeleziti...pre svega kako neko kaze kastrirati a onda i obeleztiti za ceo zivot...i ne samo njega...vec i njegovu porodicu...unuke...praunuke...da se zna ko im je bio "predak"....
Opet...treba uzeti u obzir i onaj procenat silovanja koji se "nije dogodio"...Neretko se desava da se pojedine devojke svete muskarcima na taj nacin te ih lazno optuzuju za silovanje...ima i toga.....

Moj Blog...
Moj Posao...
Natasa23
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 03 Jan 2007
Teme: 40
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Mar 04, 2008 12:28 pm Odgovoriti sa citatom

vlaky ::
a i te klinke,nek vode racuna o oblacenju i ponasanju,namerno od sebe prave metu...

Vlaky svakako ne treba zaboraviti na ovo sto si naveo. Necu reci da to moze posluziti kao opravdanje silovatelju ali da su dobar mamac sigurno. Confused

Dunjica je nekom prilikom ispricala lepu i interesantnu pricicu koju vredi jos jednom ponoviti

Citat:
Mojoj drugarici dosao gost iz Belgije. Mlad decko, oko 25 godina...Setaju oni Beogradom, pokazuje mu lepote naseg grada i u jednoj od setnji on upita : "Vi nemate ovde "Crvenu zonu"?
"STA?!?" Rece ona.
"Vama se prostitutke setaju svuda, nemate neku gradsku zonu za njih?"
Sad se vec svi zgledaju nije im jasno o cemu on to.....Da skratim. Njega je u stvari sokiralo saznanje da su te "prostitutke" koje setaju gradom u stvari normalne, obicne devojke. Neke posle u skolu, neke do prodavnice a neke i na posao....
"A zasto su onda polu gole? Kod nas nema ovakvog stila na ulici"??

I ja sam se smejala kada sam cula ovaj razgovor a onda sam malo bolje pogledala oko sebe....I zaista ja pre neki dan u Ambasadi a devojka pored mene (zgodna sto jes jes) u kratkom i ekstremno plitkom pocepanom sortsu od teksasa, golog stomaka i sa japankama na nogama....Dakle da pomislim da je sigurno krenula na plazu a ne u Ambasadu (ili je vec mislima na moru:) ). Bilo je dovoljno da malo pogleda oko sebe i vidi cuvare i ljude koji tu rade, svi sa kravatama, u odelima....
Onda na poslu , sevaju deholtei, minici, majice na bratele.....
Da li mislite da vise nemamo NIKAKVU (sem tamo gde je propisan dress code) kulturu oblacenja? Poznati smo po tome da smo jedini nosili trenerke, kozne jakne i kajle i imali dizelase....Zar toliko emisija o modi, stilu i cega vec sve ne, nikako ne utice na nas. Imamo lepe i zgodne devojke, to je sigurno ali zar je uvek golo=privlacno?

Ne bojim se nacizma i terorizma, imam strah od pomodarstva i primitivizma

http://www.youtube.com/watch?v=24Yubszwmmg
vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 245
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Mar 04, 2008 12:35 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
Vlaky svakako ne treba zaboraviti na ovo sto si naveo. Necu reci da to moze posluziti kao opravdanje silovatelju ali da su dobar mamac sigurno

pa to,zasto namerno podsticati takve manijake...nije tesko biti normalan,zar ne?

sa jednom drugaricom i nekim drustvom sam proslog leta izasao negde na adu,neka zurka,aj prvo sto je drugarica imala minic,koji je po meni totalno shit,ona se celo vece bacakala,chepila,teglila,da je ostalo samo na tome,pa i ajde,nego sto je za sat vremena kruzila gomila muskaraca,ona ih je popalila nenormalno,nije smela da ode do wc-a,morao sam da je pratim..spopadali su je celo vece,jedva smo otisli kuci...e to je po meni budalastina,i zasto meni treba da bude zao nekog ko je trazio frku?

bolje jedno vruce pivo nego cetir ladna
Natašin naslednik
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 06 Dec 2007
Teme: 16

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Mar 04, 2008 1:51 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
već pogotovo o silovanju mladih dečaka!

Covek iz Krusevca je mesecima silovao cetvoricu decaka. Najmladji je imao 10 godina. Nudeci im slatkise odvodio ih je u stan, gde ih je drogirao i opijao, pa silovao.

"Postoje ljudi pčele i ljudi muve. Pčele i na djubristu naidju na cvet, muve i u najlepšoj bašti traže samo g....Budi pčela!"
Katančić
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 25 Jul 2007
Teme: 111

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Mar 04, 2008 2:12 pm Odgovoriti sa citatom

Samo Goci da kazem da ne trabunja vise o psihologiji i sociologiji kad nema pojma.

Ono sto je izjavila homo ..... je proucavana i dokazana stvar u sociologiji.
Cak postoje metodologije i kursevi koji menjaju stav i tu karmu i energiju koju osoba odaje....ali to jeste odraz unutrasnjeg u nekoj osobi....

Zasto sam grub prema gocinom znanju?
Zato sto se poziva da je cuvar znanja , a koristi to da siri sovinisticke i zle primisli i stavove i to joj nije prvi put....

Postoji mnogo teorija i odradjenih istrazivanja u vezi silovanja, u vezi nagona i trauma i lecenja trauma koje nastaju usled bilo kakve prisile i straha od prisile, ali necu da ih ovde iznosim jer Natasa treba da bira nivo strucnog i puckog koji ce da unese u emisiju , a zbog clanova foruma to ne treba ciniti , jer ako postoji zelja , vec ce naci literaturu , video materjale, emisije , kurseve koji se bave tim poljima....

Malo li je sto se cesto prenosi mrznja sa pocinioca na ceo muski rod , pa jos treba analize obojiti zenskom fobicnom selekcionom tumacenju psihologije i sociologije....
Prisila je vezana i na fizicko i na bilo kakvo nadmocno ponasanje, te imamo razna silovanja....ovde bih ipak ostao na onome sto su vecita najveca fobija ili skrivena strastvena zelja zena , a to je silovanje...
Smesno ili cudno , ali submisivnost koja je vezana sa silovanjem je i zastrasujuca i rasterecujuca kad je nesto drugo vise zastrasujuce od toga....Te tako imamo i fikcije i fiksacije silovanja kod mnogo zena....ali to ne treba mesati sa pozivom na silovanje iako spoljno gledano mozda i lici nekim muskarcima na to.
Na neki nacin to jeste poziv na ograniceno i kontrolisano nekontrolisano silovanje koje ce rasteretiti sputanost i ogranicenost zenske seksualnosti....

Da li se samo takvim devojkama i muskarcima desavaju silovanja?
Naravno da ne.
Takve zene i osobe generalno mogu da generisu prvo silovanje muskarca silovatelja ili zene silovatelja.Kasnije imamo prekoracen prag....

Mislim da tesko da ce ovde ucesnici da realno razmisljaju o tim stvarima , jer uglavnom je pokazan visok stepen osudjivanja i degutantnog merenja i zgrazavanja. Zato je bolje drzati se priprostih rasprava dajte pandura na svakom cosku , stvorite atmosferu da se stvarna silovanja pretvore u edukaciju kroz kazne silovatelja, mada u zatvoru oni bivaju najvise kaznjeni, kada im je to osnovna kazna, a nikako ako im je to usputno i neosudjeno delo.....

Sve što kažem u par reči je izvučeno iz konteksta,mog konteksta.
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 3 od 8

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Prijateljstva koja prelaze u nešto više Eric Cantona Sre Maj 26, 2010 4:41 am  Pogledaj zadnje poruke
Foklandi ~ Ostrva koja je rat promenio nabolje Eric Cantona Uto Jan 19, 2010 5:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Najvece lazi srpskih politicara Eric Cantona Sub Jan 02, 2010 4:28 am  Pogledaj zadnje poruke
Koja god vlast da je, policija i zandarmedija su uzas Dobrovoljac Sre Dec 05, 2007 7:39 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!