NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Abortus: bitka za zenski stomak

Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Abortus: bitka za zenski stomak
Autor Poruka
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Pon Maj 19, 2008 9:38 pm Odgovoriti sa citatom

Izvolite sa utiscima.

Biljana Spasic, gost vecerasnjeg Kljuca, obecala je da ce biti gost i ovde.

Pregled emisije

Dr Stojan Adašević (ginekolog):

- Uradio sam oko 50.000 abortusa. Tek kada sam u ruke dobio ultrazvučni aparat i video da je dete živo, prestao sam sa tim. Do tada sam verovao onom čemu su nas učili na fakultetu – da je dete živo tek sa prvim plačem.
- Ne kolju ni muškrac ni žena. Nažalost, kolje ginekolog.
- Kod nas je broj abortusa ogroman, pre svega jer ne postoji vaspitanje muškaraca. Ključni problem je u nevaspitanju muškaraca.
- Muškarac je taj koji daje ideju za abortus. On je taj koji insistira na prekidu trudnoće, jer za njega, junaka, uvek ima vremena.
- U bivšoj SFRJ postojao je, i postoji kraj gde žene dolaze da bi se videlo da li nose muško ili žensko dete. Ako se ustanovi da je žensko, obavezno se ide na abortus.
- Imao sam babicu koja je pored četvoro dece iza sebe imala i oko 45 abortusa. Samo ja sam u njenom slučaju intervenisao 30 puta.
- Obično na 1300 urađenih abortusa dođe jedno probijanje materice.
- Statistika o abortusu je poraz za društvo, za one koji daju pravac ovom društvu.
- Zašto se deca uopšte začinju. Zašto neko uopšte stupa u intimne odnose ako ne želi da rađa.
- Ljudi imaju pravo na seksualni život. Ali imaju i mozak, koji služi za to da se ne bi pravile greške.
- Postoje hormoni koje i muškarci mogu da uzimaju. Zašto ih ne uzimaju, to je već posebno pitanje.
- Seksualni nagon, kao i nagon za jelom, ljudima daje zadovoljstvo, zbog čega žele da ga ponovo doživljavaju. Ako se nagon isuviše eksploatiše, dolazi do perverzija.
Ključna reč: Pokušajmo da ponovo uzdignemo porodicu jer ona je srozana. Nemojmo se držati toga da je istina ono što nama trenutno odgovara, odnosno da je moralno ono što nama pomaže.

Vedrana Rudan (književnica):

- Svaka žena koja se odluči na abortus, u svakom slučaju čini veliki korak prema svojoj slobodi.
- Abortus nije nikakav poraz. Abortus je oslobođenje.
- Život je komplikovan i bez ginekološkog stola.
- Sve dok živimo ovako siromašni, opljačkani i bedni, mi žene nemamo apsolutno nikakav izbor.
- Imala sam više od jednog i manje od tri abortusa. Znam da sam ubica, ali ako predsednik moje države može ubijati, ako svi muškarci oko mene ubijaju svoje neprijatelje ili svoje žene, zašto ja ne bih ubila to nešto u stomaku što me uznemirava.
- Abortus jeste ubistvo. Ali, zašto jedino žene nemaju pravo da budu ubice.
- Zašto ne bih ubila svoje dete ako mi to zakon dozvoljava i ako muškarci ubijaju druge muškarce i drugu decu širom kugle zemaljske.
- Nama ljudima je u prirodi da ubijamo. Mi smo ubice, nismo sveci. Mi smo životinje, a ne ono što govorimo da jesmo.
- Kada muškarac ubija, on je heroj i borac za slobodu. Kada žena ubija, ona je ubica.
- Smeta mi što je težište bačeno na ženu i govori se kako žena kolje. Treba biti precizan pa reći da kolju zajedno - i žena i partner.
- Smeta mi što sva sredstva za kontracepciju koristi samo žena, što na abortus odlazi samo žena. Zašto muškarci ne bi uzimali hormone? Lekari se, nažalost, ne bave time.
- Zašto bi žene stalno brinule o kontroli rađanja. Gde su tu muškarci.
- Muškarcu mozak služi da bi kontrolisao svoju donju glavu samo onda kada ista više ne funkcioniše.
- Neshvatljivo mi je da se ginekolozi hvale time koliko su abortusa uradili. Zamislite da se jedna žena, urolog, hvali time koliko je muških polnih organa držala u rukama.
- Ne razumem zašto se sveštenici toliko guraju u priču o abortusu, kao da nemaju drugih tema.
- Rimokatolički sveštenici su, za razliku od pravoslavnih koji smeju da se ožene, pravi talibani opsednuti ženskim međunožjem kao grehom. Kada zlostavljaju dečake to im nikada nije tema ni greh. Oni su stoga licemeri i vragovi.
- U seksualne odnose ne stupaju samo ljudi koji se vole, kako mnogi tvrde.
Ključna reč: Rađanje neželjenog deteta je abortiranje slobode.

Marina Ignjatović:

- Abortus je ubistvo, ali i sloboda izbora.
- Bila sam u vezi sa čovekom sa kojim sam živela i sve delila, a koji je, kada sam zatrudnela, smatrao da dete nije njegovo. Odveo me je da abortiram, jer u toj vezi nisam imala pravo glasa.
- Nisam želela abortus. Želela sam brak, porodicu i normalan život, ali sa tim čovekom to verovatno nije moglo da se ostvari.
- I posle abortusa, na koji me je naterao, ostala sam sa njim još 3 godine.
- Budući da sam odrasla bez porodične harmonije, htela sam da se moje dete rađa i nekoj mirnijoj sredini. Zbog toga smatram da je abortus u mom slučaju možda bio i pravi izbor, iako ga nisam želela.
- Bolje je uopšte i ne rađati ako nema zdravih porodičnih odnosa.
- Nakon abortusa sam ćutala, zbog straha od osude okoline. Sada govorim o tome da bi gledaoci učili na mom primeru.
Ključna reč: Iako nisam za abortus, smatram da je harmonija u porodici vrlo bitna. U ljubavi treba da učestvuju oba roditelja.

Mr Biljana Spasić (udruženje "Opstanak"):

- Abortus je nedozvoljen etički čin. Pravim imenom – čedomorstvo.
- Doktori su tu da sa medicinskog stanovišta objasne kakav je sam čin abortusa, odnosno kako se dete komada i seče.
- Prekid trudnoće je prekid života.
- Američki Senat je 1981. godine pozvao 8 vrhunskih stručnjaka da daju mišljenje kada počinje ljudski život. Samo jedan od njih rekao je da život ne počinje začećem.
- Dete je od momenta začeća ličnost, ima dušu. Zbog toga moramo imati odgovornost prema tom novom životu.
- Problem nastaje onog momenta kada savremena žena i savremeni muškarac sjedinjenju kažu da, a trudnoći i novom životu - ne.
- Dete mora da bude željeno. Međutim, mi pravimo odnos prema njemu kao neželjenom.
- Oni koji proglašavaju dete neželjenim, samo pokazuju da nisu uložili dovoljno truda da ga zavole.
- Kad se dete začne, i otac i majka treba da rade na povećanju ljubavi između sebe. Ljubav među supružnicima nastaje onda kada počinju da gledaju u istu stranu, kada se uče da zajedno vole drugog čoveka.
- Čin abortusa proizilazi iz nedostatka ljubavi prema tom detetu.
- Ako je poruka savremenog doba da seks služi za uživanje, to ne znači da je ta poruka dobra, i ne znaci da mi to moramo da prihvatimo, i ne znači da tako treba da vaspitavamo našu decu.
- Za potpunu sam zabranu abortusa.
- Žena ima prava da izvadi bubreg ili zub, ali nema prava na taj život koji nosu u sebi, nema prava da raspolaže tim životom. Taj život je neprikosnoven, on je svetinja.
- Do 1973. godine, u Americi je bilo 100 abortusa godišnje. 1974. bilo ih je 7 puta više. Danas ih je milion i 200 hiljada, samo registrovanih.
- U Belgiji, gde je abortus zabranjen, 5 je intervencija na hiljadu žena. Isto je i na Malti, u Irskoj. U Srbiji je 92 abortusa na hiljadu žena. Ispred nas su jedino Ruskinje, sa 120 abortusa na hiljadu žena.
- Abortus je mržnja prema životu. Savremeni čovek pun je egoizma. Problem je u nama, jer okupirani sobom zaboravljamo da i taj novi život ima pravo na život.
- Ekonomski moment jeste bitan, ali ne sme da bude presudan u tome da li će žena da rodi ili ne.
- Mi to dete vidimo kao pretendenta na naš životni prostor, na našu slobodu, na našu budućnost. Zato se i odlučujemo da ga ubijemo.
Ključna reč: Ako je žena puna ljubavi, onda će se opredeliti za život i za rađanje; ako je okrenuta svireposti, egoizmu ili karijerizmu, krenuće drugim putem.

Dr Katarina Sedlecki (ginekolog):

- Abortus nikada nije samo izbor žene. Ali jeste njeno pravo.
- Koliko god da je donošenje odluke o ishodu trudnoće stvar obe osobe, ipak je reč o ženinom telu i prvenstveno je to njeno pravo.
- Žene se najčešće odlučuju na abortus zbog toga što nisu spremne da rađaju.
- Savremena nauka ponudila je metode koje omogućavaju da se seksualni nagon ostvaruje na zadovoljavajući način, i da se trudnoće planiraju na potpuno civilizacijski primenjen i po zdravlje bezbedan način.
- Kod nas su, nažalost, ogromni otpori žene prema kontracepciji. Postoje strahovi da će od pilula odlakaviti ili dobiti rak dojke, da će spirala da uraste, da metod prekinutog snošaja nije pouzdan.
- Procene su da svaka 12-ta žena, starosti od 15 do 44 godine, u svakoj kalenadrskoj godini ima intervenciju abortusa.
- Rezlutati jednog nedavno sprovedenog istraživanja pokazali su da među devojkama koje su u vezi ili u braku tek svaka sedamaesta koristi kontracepciju, što je poražavajuće.
- U Srbiji se generalno jako malo koristi kontracepcija.
- Na Balkanu je vidljiv nesklad između krajnje modernih načela po pitanju partnerskih odnosa, i krajnje tradicionalnog pristupa brizi o zdravlju. To govori o nedostatku odgajanja mlade generacije da znaju dovoljno o svom telu i načinu kako isto funkcioniše.
- Sve mere sa kojima smo krenuli u Srbiji, posvećene su generaciji mladih, jer oni su otvoreni za nova znanja i na njima je budućnost ove zemlje.
- Jedan od najefikasnijih metoda kontracepcije je sterilizacija muškaraca. To ne podrazumeva rezanje polnog organa, kako se misli, to je hormonski status kao i kod žena.
- Muška pilula će se pojaviti. Istraživanja sprovedena u Evropi pokazala su da polovina muškaraca to prihvata, a u cilju ostvarivanja kontrole rađanja.
- Holandija je zemlja sa najvećim slobodama u Evropi, a istovremeno sa najnižom stopom abortusa. To dosta govori o zabrani abortusa.
- U Rumuniji je bila zabranjena svaka mera kontrole rađanja. Čaušesku je to uradio da bi povećao fertilitet. Posledica je bila ogroman porast stope materinske smrtnosti.
- Skoro dve decenije nemamo podatke o tačnom broju abortusa u Srbiji. Veliki broj abortusa se ne prijavljuje, jer se radi u privatnim institucijama.
Ključna reč: Promocija savremene kontracepcije. Suštinski, to je jedini način da parovi planiraju trudnoću.

Poslednji put izmenio korisnik Vanja dana Sre Maj 21, 2008 10:39 am; Izmenjeno ukupno 1 puta. (0 procenata izmenjeno)

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Vladimir Banić
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Muski
Pridružio: 17 Dec 2006
Teme: 54
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Pon Maj 19, 2008 10:45 pm Odgovoriti sa citatom

kaaakva emisija! super! e, volim kad zaboravim sta se reklo u emisiji pa sve to vidim u emitovanju. bravo mi!

if you tolerate this, then your children will be next - manic street preachers

........................................................
www.fkrts.com
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pol: ?
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pon Maj 19, 2008 11:07 pm Odgovoriti sa citatom

Biljana Spasic? Jer je to Mr. ekonomije ili ona zena sa tuznom pricom?

Ginekolozi ali i pisac imaju odlican doprinos iako su stavovi malo suprotstavljeni.

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Maj 19, 2008 11:25 pm Odgovoriti sa citatom

Zaista odlicna emisija i izbor gostiju, domacica superiska.
Mislim da pre nego sto dodje do nezeljenog ili zeljenog abortusa treba na vreme razmisljati a posle smo svi skupa ubice i muskarac i zena i drzava i crkva znaci komplet drustvo, negde smo zatajili. Mislim da bi zabrana abortusa proizvela vise ilegalnih abortusa sto bi se opet obilo prvo zeni o glavu a posle i celom drustvu. Slazem se da treba vise vaspitanja i drzava bi vise trebala da ucini po tom pitanju. Lepo je govorila dr. Katarina kao i ostali gosti, dobro malo smo crveneli izrazavanjem gospodje iz Hrvatske ali bilo je simpaticno. Inace ja sam jedna dobra baraba kako rece doktor-ginekolog Embarassed
E da mislim da bi cesce trebalo da se pojavljuju imena gostiju ne mogu sve da ih popamtim. Smile

Poslednji put izmenio korisnik Nenad-GL dana Pon Maj 19, 2008 11:26 pm; Izmenjeno ukupno 1 puta. (0 procenata izmenjeno)

Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Maj 19, 2008 11:26 pm Odgovoriti sa citatom

Nisam protiv abortusa, jer ona ce tu intervenciju preneti u ilegalu. Mudrije je tesko regulisati intervenciju abortusa kako ne bi se desavala nad bebama pred samo rodjenje.

Naravno da je prosvecivanje populacije radi sprecavanja uzroka abortusa mnogo vaznije nego zabrana ove posledice.

Abortus nije samo odstranivanje embriona, vec pored mogucih psihickih posledica ostavlja i fizicke. Svaki oziljak moze da izazove teske ili trajne komplikacije.

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
Silver surfer
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pridružio: 08 Jan 2008
Teme: 8

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Maj 19, 2008 11:37 pm Odgovoriti sa citatom

U, odlicna emisija, nekako nisam toliko ocekivao od ove teme...uglavnom suprotstavljeni stavovi, i dosta pitanja koja su postavljena, da li je abortus ubistvo, da li zena ima pravo da oduzme svom detetu zivot radi svog zadovoljstva, da li je covek u stvari samo zivotinja, koji se rukovodi samo svojim nagonima bez ikakve kontrole, da li muskarac treba da ima vecu odgovornost na prevenciji trudnoce, da li postoji seksualno zadovoljstvo prilikom upotrebe kontraceptivnih sredstava, odn. da li je dovoljno "slatko", zatim da li nam je potreban veci broj dece ili veci broj voljene dece itd., mada mislim da je vecina pitanja ostala i dalje otvorena i ostavljena za analizu...

Nenad-GL ::
Mislim da bi zabrana abortusa proizvela vise ilegalnih abortusa sto bi se opet obilo prvo zeni o glavu a posle i celom drustvu. Slazem se da treba vise vaspitanja i drzava bi vise trebala da ucini po tom pitanju.

O uticaju vaspitanja i obrazovanja smo dosta puta ovde govorili na forumu, medjutim ko bi mogao ljude da vaspitava i obrazuje kad ni sami gosti u emisiji cini mi se da nisu bas nacisto sta je ovde dobro a sta nije, takodje doktor je ponavljao vise puta da je porodica resenje za ovakve probleme, ali ko da da tu podrsku porodici, kakav primer porodica da sledi i koje ljude da slusa, ciji je stav ispravan...

Poslednji put izmenio korisnik Silver surfer dana Pon Maj 19, 2008 11:43 pm; Izmenjeno ukupno 1 puta. (0 procenata izmenjeno)

Page
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 04 Apr 2007
Teme: 7

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Maj 19, 2008 11:42 pm Odgovoriti sa citatom

Odlicna, dinamicna emisiji sa sjajno izabranim gostima!

Zamerka na tonsku cenzuru - ipak, kad se zove Vedrana, to se i ocekuje od nje, zar ne? Wink Moj favorit!

Sve pohvale!

Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Maj 19, 2008 11:47 pm Odgovoriti sa citatom

Mislim da je tonska cenzura u redu, cak se prvi put lepo culo sta je rekla, pa se mi u kuci svi lepo pogledasmo da li smo dobro culi i bilo nam je jasno da je TO izgovorila, neka ona to kod svoje kuce tako ipak je meni lepse kad cujem ono biiip mada je sad cini mi se bilo skljoc.

[quote]O uticaju vaspitanja i obrazovanja smo dosta puta ovde govorili na forumu, medjutim ko bi mogao ljude da vaspitava i obrazuje kad ni sami gosti u emisiji cini mi se da nisu bas nacisto sta je ovde dobro a sta nije, takodje doktor je ponavljao vise puta da je porodica resenje za ovakve probleme, ali ko da da tu podrsku porodici, kakav primer porodica da sledi i koje ljude da slusa, ciji je stav ispravan...

Citat:

Rekao sam drzava bi trebala da odigra vaznu ulogu u tome pa ako treba i zabranom abortusa. Gospodja Vedrana je nesto mnogo kivna na muskarce a sama govori kad bi i tako matora videla nekog poplocanog frajera ne bi mu odolela hmm...ipak mislim da smo svi krivi.

Poslednji put izmenio korisnik Nenad-GL dana Pon Maj 19, 2008 11:58 pm; Izmenjeno ukupno 1 puta. (0 procenata izmenjeno)

alefshin
Pocetnik
Pocetnik

Pridružio: 29 Maj 2007
Teme: 0

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Maj 19, 2008 11:52 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
da li je abortus ubistvo

Ево једног одговора:

http://video.google.com/videop.....7013001772

Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Maj 19, 2008 11:59 pm Odgovoriti sa citatom

Silver surfer ::
............., da li je covek u stvari samo zivotinja, koji se rukovodi samo svojim nagonima bez ikakve kontrole, ..

Nisu to samo zenski nagoni nego i muski, odgovornost je muskarca koliko i zene.

Takodje nisam za sterilizaciju muskarca jer nisu poznate dugorocne posledice te intervencije kao sto bi bio protiv presecanje kanala izmedju jajnika i materice. Postoje mnogobrojni drugi nacini umedjuostalom je za muskarca pilula u odmakloj fazi klinickih studija.

Prosvecenost je tajna uspesne formule za smanjenje broja abortusa, jer mi je veceras opet bio upadljiv statisticki podatak da smo medju prvima u najgorem...

Mnogi razlozi navedeni za abortus nisu moralno prihvatljivi. Kultura, mentalitet, ekonomija, promasaj tokom vodjenja ljubavi, psihicka nespremnost....svakako ne bi trebali biti, za sve te uzroke postoje korektivne i prihvatljive mere koje nisu abortus.

Abortus mogu da zamislim u nekim drugim slucajevima kad je bezbednost odnosno zdravlje majke u pitanju ili ako se nakon pregleda ustanovi teski invaliditet embriona na vreme kako bi se trudnoca mogla prekinuti na vreme...i sl. situacije, to nisu nikad lake odluke niti bi trebao abortus da se radi kao na proizvodnoj traci, to je suprotan i drustveno neodgovoran smer pogotovo u drustvu koje vec decenijama boluje od bele kuge. Mudrije i moralno odgovornije je stvoriti uslove za brigu dece nego uslove za ratove koje su opustosile nase prostore i kad se obezbedjuju finansijska sredstva odnosno pomoc drzave.

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 1 od 5

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Prijateljstva koja prelaze u nešto više Eric Cantona Sre Maj 26, 2010 5:41 am  Pogledaj zadnje poruke
Foklandi ~ Ostrva koja je rat promenio nabolje Eric Cantona Uto Jan 19, 2010 5:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Najvece lazi srpskih politicara Eric Cantona Sub Jan 02, 2010 4:28 am  Pogledaj zadnje poruke
Koja god vlast da je, policija i zandarmedija su uzas Dobrovoljac Sre Dec 05, 2007 7:39 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!