NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Negativna selekcija: zasto je gori bolji?

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Negativna selekcija: zasto je gori bolji?
Autor Poruka
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Pon Okt 13, 2008 7:53 pm Odgovoriti sa citatom

Emisija ide od 22:05h

Na forumu ce sa nama biti i nas gost Milos Stankovic, momak kog ne moram da opisujem, videcete i zasto Wink Reci cu samo da je najmladji akademik u Srbiji Wink

Njemu dobrodoslica, a vi izvolite sa pohvalama i sugestijama Smile

Pregled emisije

dipl. inž. Miloš Sanković:

- U Srbiji je danas bolje biti podoban, ali se nadam da će uskoro doći vreme sposobnih ljudi koji će dobiti ono što zaslužuju.
- Na osnovu naučnog rada, priznanja i uspeha koji sam postigao sa svoje 24 godine, Srpska akademija izumiteljskih nauka me je primila za svog člana.
- Diplomirao sam na elektrotehnici i proizvodnom menadžmentu. Za ono što sam uradio, dobio sam više od 40 međunarodnih priznanja.
- Skoro sam se vratio sa zlatnom medaljom iz Moskve. Amerikanci su, takođe, proglasili moj pronalazak za najbolji, kao i Iranci. Bez obzira na sve međunarodne nagrade, najdraža mi je povelja za građanske zasluge kojom sam proglašen za počasnog građanina Zemuna.
- Do sada sam poslao preko hiljadu prijava za posao i stipendije. Fond za mlade talente me je odbio iz razloga što nije mogao da klasifikuje moja dostignuća; neki su govorili da će me nakon razgovora pozvati, što nisu učinili; neki su mi u lice rekli da ne mogu da me zaposle jer sam prekvalifikovan i jer ću vremenom ući u nečiju fotelju.
- Četiri političke stranke nudile su da se učlanim da bih dobio posao. Nisam se učlanio ni u jednu od njih, jer smatram da ne može niko da me ucenjuje da na osnovu partijske opredeljenosti dobijem posao.
- Roditelji me zovu borcem protiv vetrenjača zato što želim da promenim ono što je nemoguće. Želim da stručni ljudi rade stručan posao, a ne podobni.
- Amerikanci su mi nudili ogromnu stipendiju, i mogućnost da imam sopstvenu katedru. Sve sam odbio, jer želim da moje ideje i inovacije realizujem u Srbiji, da Srbija sve to izvozi a ne da uvozi.
- Političari vole da se slikaju sa mnom, ali kada im se obratim za pomoć onda ne odgovaraju.
- Patriota sam prema mojoj zemlji i narodu. Nisam patriota prema vlasti.
- Treba imati vere i nade. Da to nisam imao, nikada ne bih ostvario ovakav rezultat.
- Ceo svet me je priznao, osim naših ljudi. To me ni malo nije demoralisalo, iako sam se u početku nervirao. Ljubomora drugih daje mi snagu da budem što bolji i uspešniji.
- Zahvaljujući medijima dobio sam honorarni posao, i nadam se da ću uskoro biti primljen za stalno.
Ključna reč: Siguran sam da će biti bolje i da će stručni ljudi doći na stručna mesta. Prvi koji bi sa tim trebalo da krenu su građani na izborima.

Čedomir Baroš:

- U našoj državi najbolje je kada ste u isto vreme i sposobni i podobni. Iako bolje prolaze podobni a nesposobni.
- 12 i po godina radim kao recepcionar, iako privodim kraju svoj magistarski rad, i iako sam već tri godine najškolovaniji čovek u firmi u kojoj radim.
- Ne stidim se posla koji radim. Svaki posao ima neku svoju težinu. To što sam na radnom mestu recepcionara, treba drugi da se zapitaju.
- Više puta sam tražio unapređenje, odlazio i u ministarstva. Svi su mi odgovarali da sačekam i da će unapređenja biti.
- Jesam član jedne stranke, ali mi to ne pomaže u borbi za posao. Stranku nikada nisam stavljao ispred sebe.
- Pomoć za posao tražio sam i u stranci, ali su mi i tamo govorili kako moram da sačekam, verovatno dok oni koji su lepili plakate dobiju neke pozicije.
- U planu mi je da što pre magistriram, jer mislim da će mi tada biti bolje. Možda ne u firmi u kojoj trenutno radim, ali na nekom drugom mestu sigurno hoće.
- Gori je bolji jer ga takvim smatraju ljudi koje sluša.
Ključna reč: Pravi ljudi na pravom mestu.

Dimitrije Vojnov (dramaturg):

- Žalosna je situacija u kojoj se javno, naglas postavlja pitanje da li je bolje biti podoban ili sposoban. Društvo u kome se o tome govori, pokazuje da se nalazi u moralnoj ambivalenciji.
- Navikao sam da moji nadređeni budu daleko ispod mog nivoa. To mi je u početku teško padalo, jer nije lako sarađivati sa nekim sa kim ne možete da komunicirate.
- Siguran sam da ja, koji sam u poziciji da budem pretplatnik, u ovom trenutku pratim više serija i stručnih publikacija nego svi urednici dramskog i serijskog programa RTS-a zajedno. Sasvim mi je jasno da su oni na tim mestima iz neke svoje pozicije. Kada su stvari takve, prosto se sa tim pomirite.
- Naravno da se većina ljudi u političku partiju uključuje da bi kroz partiju artikulisali svoj ideološki stav. Ali pored toga, svako od njih računa da mu prirodno pripada neko mesto kada se stranka dokopa vlasti.
- Naše političke partije imaju tu potrebu da ih podržavaju umetnici. To je kontinuitet još iz doba komunizma.
- Danas je problem što stranke, iz nekog razloga, veruju da im umetnici mogu doneti neki autoritet.
- Pred izbore sam dobio poziv od jedne stranke. Rečeno mi je kako bi bilo dobro da podržim njihovog kandidata, što mi on posle neće zaboraviti. Pre toga, ovo sam video samo u "Kumu".
- Proizvodi koji nastaju u jednom korumpiranom sistemu nisu zdravi.
- Izašli smo iz sistema u kom se veza podrazumevala. Ušli smo u sistem u kom, iako ne mislim da je sve preko veze, ipak dosta toga ima neku nepotističku priču.
- Šibicarski sistem nas poziva da igramo i prijavljujemo se na konkurse, govoreći da je kuglica tu negde. Pre ili kasnije, čovek shvati da kuglice nema ni ispod jedne kutije šibica, jer kuglica uopšte nije u igri.
- Kada bih ja morao da odlučujem koga bih zaposlio, pitanje rezultata bi bio jedini uslov.
- Zbog svog kritičarskog rada, ja sam verovatno jedan od najomraženijih ljudi u našoj kinematografiji. Ali opet, priča koju propovedam na kraju ipak uspeva da dođe do ljudi, iako filmski establišment ne stoji iza mene.
- Ako se ništa ne preokrene dok još stvari dobro stoje, preokrenuće se kada stvari budu totalno propale. To pokazuje situacija u našem fudbalu.
- Kada vidim svet oko sebe, mislim da neko ko je sposoban ipak može da ostvari jednu vrstu prosperiteta, jer podobni ljudi imaju kratko trajanje.
Ključna reč: Uspostavljanje kriterijuma, i nazivanje stvari pravim imenom, bez ikakvog ustručavanja.

Ratko Božović (kulturolog):

- Najmudrije je biti blizak sebi, onom što jeste i što nosite u sebi.
- Za neke je, nažalost, mudrije da u svojoj struci ne budu baš najbolji, nego podobni.
- Kod nas i dalje postoji ta stara matrica po kojoj je nabolje biti podoban.
- Suština svega u našim životima je biti sposoban. Ali ako govorimo o našem društvu, izgleda da su podobni zauzeli dominantno mesto. U našem društvu podobni određuju i održavaju podobne. Imamo sistem, krug podobnih.
- Problem mladih ljudi poput Miloša je u tome što nisu dovoljno pokvareni.
- Kada sam svojim najtalentovanijim i najsenzibilnijim studentima davao desetke, pravio sam pauzu, gledao za njima, i pitao se šta će biti sa njima.
- Inostrananim univerzitetima i institucijama preporucio sam na desetine svojih studenata, iako sam bio u stravičnom grču zbog toga. Nisam imao pravo da onemogućim njihov jedini život zato što ovde nemaju šansu.
- Ovde moral više nema nikakve kvalitete, doživeo je kataklizmu. Došlo je do moralnog samoubistva, ostala je partijska podobnost.
- Kod nas se razlika i različitost teško prihvataju.
- Problem je u tome što moć savesti i moć znanja kod mnogih ne idu paralelno.
- Ova tema je jako dobra, ali nisam siguran da ćemo mi išta otključati ako se to ne otključa u samom društvu.
Ključna reč: Društvo koje će omogućiti da se stručnost i struka ne razdvoje od morala i savesti.

Bora Đorđević:

- Ceo svoj život bio sam nepodoban. Sreća te sam sposoban da preživim.
- Danas je, svakako, mnogo bolje biti podoban.
- Šanse čoveka koji se danas bori protiv vetrenjača jako su male. Ali je dobro to što na kraju uvek pravda pobedi.
- Ti si korak ispred/ prepreden, dovitljiv/ ne postoji svedok ni dokaz opipljiv/ A ja sam tvrdoglav/ kreten nedokazan/ srce mi je puno a stomak mi prazan/ Ti naivna propalica/ ko francuska sobarica/ a ja spadam među ovce/ što shvataju sve doslovce/ Samo na sebe paziš/ smrtonosna su ti dejstva/ ti preko leševa gaziš/ cilj opravdava sredstva/ Zlo me neće zavesti/ rmbačim i stenjem/ stižem čiste savesti/ do cilja poštenjem/ Ti naivna propalica/ ko francuska sobarica/ a ja spadam među ovce/ što shvataju sve doslovce/ Ti stižeš daleko/ uvek preko reda/ ne brineš što Neko/ sve odozgo gleda/ Ja sam sitna riba/ ludak što se ne da/ dok me život šiba/ znam da Onaj gleda.
- Treba biti idealista, treba verovati u sebe i u svoje sposobnosti.
- Bio sam i u poziciji, i u opoziciji, ali se prirodnije osećam u opoziciji.
- Kao savetnik ministra kulture, volontirao sam i pomagao ljudima. Nisam išao da zaradim pare. Jedini sam koji se nije obogatio od politike.
- Nisam ja kriv što su jednog momenta ideje koje zastupam bile u poziciji.
- Moja pesma "Pogledaj dom svoj anđele" trebalo je da bude skinuta sa ploče. Danas je proglašena za najbolju pesmu svih vremena.
- Da sam direktor firme, posao bih dao stručnjaku, ukoliko je za svoj posao sposoban. Partijski kriterijumi kod mene ne važe.
- Dok držim govor sa balkona/ dok držim govor sa terase/ moćno odjekuje "jedi go**a"/ urlaju široke narodne mase/ Nek raja viče/ šta me se tiče/ džukele laju po običaju/ uspešno prodajem šuplje priče/ karavan uvek prođe na kraju/ Sa crnim đavolom sarađujem/ ne fali ništa da jedem go**a/ Oni se deru, a ja zarađujem/ i zarada mi je basnoslovna/ Njihova dreka ne vredi pet para/ kao da ne znam da sam pokvarenjak/ njih čeka njihova Marinkova bara/ a mene moje Dedinje i Senjak.
Ključna reč: Ukoliko bi postojala partija običnih ljudi, siguran sam da bi pobedila.

Prilog

Zoran Jovanović (profesor Univerziteta u Nišu):

- Nakon 11 godina rada na fakultetu, uručen mi je otkaz, zao što sam se borio protiv nepotizma.
- Od priče koja je sama po sebi prilično teška, teža mi je bila činjenica da mi se, pošto sam dobio otkaz, niko od kolega nedeljama nije javljao. O telefonu koji ćuti, i o stanu u koji niko ne dolazi, pre toga sam čitao u romanima. Nažalost, to sam i doživeo.
- Ma sta činili u ovom društvu, ako se ne dopadnete nekom jačem i ako nemate partijsku nadstrešnicu, nećete uspeti.
- Učiteljski fakultet u Vranju potpuno je privatizovan, i to je javna tajna. Bivši dekan je zaposlio svoju ćerku na mesto asistenta; ćerke sadašnjeg dekana i prodekana su takođe asistenti. Ima tu još nekoliko ćerki, kumova, i verovatno ljubavnica.
- Političke partije su imune na nepotizam i, nažalost, jesu alfa i omega u našim životima. Danas ne možete da dobijete najobičniji posao ako niste član bar jedne od njih.
- Političke partije diriguju našim životom od početka. To je veliki problem ovog društva.

Poslednji put izmenio korisnik Vanja dana Čet Okt 16, 2008 7:40 pm; Izmenjeno ukupno 3 puta. (0 procenata izmenjeno)

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pol: Muski
Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Pon Okt 13, 2008 10:20 pm Odgovoriti sa citatom

Odlicna tema , odlicna emisija. Milosu sve cestitke na njegovom uspehu, svaka cast ali na zalost takva je realnost u Srbiji. Tatini sinovi, stranacki poltroni sposoban svet ne moze glavu da digne od njih, sto je jos gore oni se uzive u svojim ulogama i glume intelektualce ili neke mocnike. Borin primer sa desetarom-konobarom je vrlo dobar. Mirki se mnogo svidja haljina, i N.M je fantasticna.

Ja znam da si sposoban
ja znam da si fin
al brate izvini
ja sam tatin sin.

Ja znam da si pametan
zlatna ti je svaka
al brate izvini
stranka mi je jaka.

Bez mene bi Srbija
u momentu stala
za sve sto sam postigo
mome tati hvala.

A tata u stranci
koju mnogo voli
kad predje u drugu
tata lovu broji.

Tako smo svi podobni
vi sposobni patite
u Srbiji zivite
to vec jednom shvatite.

Sasha...
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 29 Maj 2008
Teme: 14
Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Okt 13, 2008 10:27 pm Odgovoriti sa citatom

Nenad-GL ::
Odlicna tema , odlicna emisija. Milosu sve cestitke na njegovom uspehu, svaka cast ali na zalost takva je realnost u Srbiji. Tatini sinovi, stranacki poltroni sposoban svet ne moze glavu da digne od njih, sto je jos gore oni se uzive u svojim ulogama i glume intelektualce ili neke mocnike. Borin primer sa desetarom-konobarom je vrlo dobar. Mirki se mnogo svidja haljina, i N.M je fantasticna.

Ja znam da si sposoban
ja znam da si fin
al brate izvini
ja sam tatin sin.

Ja znam da si pametan
zlatna ti je svaka
al brate izvini
stranka mi je jaka.

Bez mene bi Srbija
u momentu stala
za sve sto sam postigo
mome tati hvala.

A tata u stranci
koju mnogo voli
kad predje u drugu
tata lovu broji.

Tako smo svi podobni
vi sposobni patite
u Srbiji zivite
to vec jednom shvatite.

emisija mi se svijda, malo kasnije i kompletna analaiza.

ali neso pesmica je Vrh Laughing Laughing

Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Pon Okt 13, 2008 10:34 pm Odgovoriti sa citatom

U suštini dobra emisija.
Svaka čast svim gostima, iako je Dimitrije Vojnov (s dužnim poštovanjem) mogao da se potrudi da ga običan svet razume Smile Ja sam se trudila, pa sam razumela polovinu onoga što je pričao Smile

Miloš Stanković. Šta reći... Ja mu čestitam na svim uspesima koje je do sad postigao, čestitam mu i na svesti o idealima i na borbi za svoje ideale. Međutim... pošto su (bar po mom mišljenju), ideal i moral usko povezani, ti ideali će nažalost splasnuti, onog momenta kad budu počeli da se tiču, i da utiču na druge ljude oko nas. A plastičan primer za to je porodica sa decom... kojoj, zbog ideala - možda jednom zakrče creva... Confused E, kad se to desi, ideali ostaju samo negde duboko u nama kao jedna ideja, jedan san. Tada čovek postaje praktičan i menja ideale za realnost...
S obzirom da je Miloš veliki talenat i pametan dečko, ja se samo nadam da će na vreme uspeti da prepozna taj prelaz, ako ga bude bilo... a kako stvari stoje, sve mi se nešto čini da će ga biti... Confused U suprotnom, želim mu sreću i uspeh u svemu što je naumio Thumb Up

Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Okt 13, 2008 10:38 pm Odgovoriti sa citatom

Ja mislim da ce posle ove emisije Milos dobiti mnoge ponude za posao, ali opet mislim da te ponude nece biti iskrene jer u Milosu vide dobar marketinski potez. Posle bi se u svim medijima oglasavali kako eto oni nisu culi za Milosa a vrlo im je potreban takav strucnjak pa ce oni u njega ulagati...khmm Confused

Zeljko
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pridružio: 23 Sep 2008
Teme: 21
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Poruka Upisano: Pon Okt 13, 2008 10:45 pm Odgovoriti sa citatom

Super tema i emisija i odlicni gosti.

Svaka cast mladom gospodinu Stankovicu. 40 medjunarodnih priznanja je dobio ako sam dobro cuo???

Mislim..sta ova drzava ceka? Dok nasa drzava ceka, savetujem mladom gospodinu Stankovicu da prihvati posao koji su mu nudili ameri da ima svoju katedru itd....uvek posle moze ovde da se vrati....

Problem u nasem drustvu je ogroman i mislim da ce proci decenije dok se stvari ne postave na svoje mesto....jer to je realnost...moje misljenje je da treba proci mnogo godina i reformi da bi se prave vrednosti nasle na pravom mestu....ipak smo mi drzava koja je decenijama unazadjavala samu sebe i dotakli smo dno dna u svakom pogledu i u svakoj oblasti.....

Svi zajedno kao drustvo..u svakoj oblasti, moramo se drzati morala i postovati prave vrednosti..jedino tako cemo uspeti da promenimo nesto...
pocnimo od samih sebe i dajmo primer drugima....neka ljudi primete da ste razliciti i drugaciji ( nepodobni, posteni, vredni i inteligentni )...primeticete reakciju gorih od sebe u tom trenutku..nece im biti svejedno....

BTW...Natasa, super pitanja kao po obicaju...heh a blistala si veceras sa spustenom kosom i onom haljinom...

www.zeljkoart.com
http://www.chrisrea.nl/community/index.php

www.roberthjackson.org

"The privilege of opening the first trial in history for crimes against the peace of the world imposes a grave responsibility. The wrongs which we seek to condemn and punish have been so calculated, so malignant, and so devastating, that civilization cannot tolerate their being ignored, because it cannot survive their being repeated. That four great nations, flushed with victory and stung with injury stay the hand of vengeance and voluntarily submit their captive enemies to the judgment of the law is one of the most significant tributes that Power has ever paid to Reason." ROBERT H. JACKSON
Page
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 04 Apr 2007
Teme: 7

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pon Okt 13, 2008 10:48 pm Odgovoriti sa citatom

Skoro sam sedeo sa prijateljem/kolegom kojeg poznajem sa postdiplomskih studija, koji je u medjuvremenu zajasio dobru funkciju (politicki, naravno)..
Pitam ga, onako u sali,...kada ce da me ubaci u strukture...a, on covek mi lepo kaze..."..Obuci dres.."..
Ne podnosim lazne autoritete...Samo znanje priznajem kao autoritet... Nisam mu to rekao.

sirom sveta
Damir8
Pocetnik
Pocetnik

Pol: ?
Pridružio: 26 Nov 2007
Teme: 1

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Okt 13, 2008 10:50 pm Odgovoriti sa citatom

Kod nas je samo mali broj ljudi spreman na erudiciju. Sve je to dobro dok se precutkuje. A bas je onako kako ga je primetio Dimitrije Vojnov. Mada, kada opet dodje stani - pani megafon i motke u sake pa na prestone trgove - da se vidi ko zna i ko ume vise...

goca*
Hronicar foruma
Hronicar foruma

Pridružio: 05 Nov 2007
Teme: 5

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Okt 13, 2008 11:01 pm Odgovoriti sa citatom

Odlicna emisija ( ili eto zasto volim Kljuc Wink ) Very Happy

Milos definitivno prijatno iznenadjenje, fantasticno razmisljanje i da - obozavam kad me neko postidi tako dobrim(normalnim) stavovima i snagom volje. (Milose ne mogu posao da ti ponudim Wink , ali zelim ti da sto pre krenes da ostvarujes svoje planove Smile )

Natasino poslednje pitanje je takodje fantasticno , nadam se da ce se naci u pregledu emisije.

Bikili
Novajlija
Novajlija

Pridružio: 12 Okt 2008
Teme: 0

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Okt 13, 2008 11:05 pm Odgovoriti sa citatom

Ovo je odlicna tema za emisiju, odgledala sam je i nije mi nimalo cudno i nepoznato sve sto je u njoj receno. Ali mozemo samo da se nadamo da ce se jednog dana strucnos i obrazovanje ceniti. Isto tako, kada neko zavrsi fakultet i zeli da nadje posao, cesto se desi da mu traze par godin iskustva, a gde on da ga stekne ako nigde ne moze da dobije priliku da radi i usavrsava se?

Bilja
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Sledeci
Strana 1 od 20

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
download emisija pre 2007 paradajz Uto Nov 26, 2013 12:26 am  Pogledaj zadnje poruke
Arhiva emisija .... Aristotel Pon Jul 12, 2010 9:39 pm  Pogledaj zadnje poruke
Preporucite emisije sa domacih TV stanica Joe Average Ned Mar 14, 2010 4:39 pm  Pogledaj zadnje poruke
Lekari i sarlatani Natasa Miljkovic Čet Jun 11, 2009 10:33 am  Pogledaj zadnje poruke
voditelji/voditeljke u SRB potraga Sub Dec 08, 2007 8:07 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!