NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Pre ili kasnije svi smo nepusaci

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Pre ili kasnije svi smo nepusaci
Autor Poruka
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Pon Nov 03, 2008 9:30 pm Odgovoriti sa citatom

Izvolite Wink

Pregled emisije

Aleksandar Riter:

- Bio sam pušač. Sada se borim za prava ugostitelja koji vole da rade i da zarade. Moj posao zavisi od pušača.
- Imao sam kafić od 300 kvadrata. Nakon što je prošle godine u Sloveniji stupila na snagu zabrana pušenja na javnim mestima, polovinu kafića uredno sam preregistrovao u svoj stan. Sada je kafić velik 150 kvadrata, jer je drugih 150 kvadrata moj stan.
- Gosti dođu u kafić, plate piće ili kafu, nakon čega dolaze kod mene u stan, jer u mom stanu može da se puši. Stan je obično pun, a kafić prazan.
- Dolazili su iz inspekcije i, zbog pušenja u mom stanu, napisali mi kaznu od 800 evra.
- Ljubljanski dnevnik je za moj primer tražio mišljenje od preko 10 advokata. Svi su rekli da ne vide razlog za kažnjavanje.
- U stanu u kom živim niko nikada nije pušio. U kafiću je stan u kom privremeno živim.
Ključna reč: Od ukupno 8, u našem gradu ugasilo se 4 kafića od kada je u Sloveniji zakon protiv pušenja na javnim mestima stupio na snagu.

dr sci.med Ika Pešić:

- Nepušač sam. Ali na strani pušača, u cilju da im pomognem da se oslobode toga.
- Ljudi nisu krivi što su pušači.
- Za pušenje je odgovoran nikotin, vrlo snažna droga koje se ljudi jako teško oslobađaju.
- Nekada je 20% pušača moglo da za čas ostavi cigarete. Danas je takvih manje od 2%, jer je duvan hemijski osnažen, obogaćen, ubrzano je delovanje nikotina.
- Na osnovu iskustva u mojoj kući, u Institutu za plućne bolesti na Kliničkom centru, jako je veliki broj ljudi koji su nekoliko puta samoinicijativno ali bezuspešno pokušavali da ostave cigarete.
- Ugljen-monoksid od izduvnih gasova daleko je manji u odnosu na ugljen-monoksid od cigareta.
- Međunarodna agencija za istraživanje uzroka raka u Americi stručno naučno je potvrdila i dokazala sve što je u ovom emisiji o duvanu već izneto.
- Duvanski dim je ozbiljna nevolja čoveka, i ozbiljan remetilački faktor u odnosima među ljudima. Trebalo bi da svi zajedno, i pušači i nepušači, jedne druge razumemo.
Ključna reč: Moramo se osloboditi duvanskog dima i pomagati jedni drugima.

Doc. dr Vladimir Tomašević:

- Ja sam aktivni pasivni pušač, tj. nepušač. Ali se borim za prava pušača.
- Bio sam prorektor Kembridža, i dugo živeo u Britaniji. Kada su tamo zabranili pušenje, nije se dogodilo apsolutno ništa u ciframa. Oni čiji je posao da masiraju statistiku i da ukazuju na to kako se broj pušača smanjuje, oni zadovoljno trljaju ruke.
- Igranja sa statistikom pokazuju jedno, dok je očigledno da duvanska industrija pokazuje nešto drugo.
- Iz našeg ministarstva zdravlja nam stalno pričaju kako postoje paketi mera protiv pušenja, ali nam nikako ne govore koji su to paketi i šta ministarstvo ustvari priprema.
- Oni koji se problemom pušenja malo duže bave, znaju da je španski model zakona najfleksibilniji. Po tom zakonu, čoveku se daje pravo da kaže šta će biti njegov izvor novca i da li će on u svom lokalu ljudima dozvoljavati da puše ili ne.
- U nasem društvu postoji diskontinuitet između zdravog razuma, prakse i propisa. Praksa govori jedno, dok zakonodavci izmišljaju nešto drugo.
- Da li je neko uopšte uradio studiju o tome kakav uticaj će zakon i zabrane imati na ugostiteljstvo? Mi kao zemlja ne proizvodimo previše. Bavimo se samo uslugama i ugostiteljstvom.
- U Njujorku je 250.000 pušača manje od kada je bivši gradonačelnik sproveo akciju zabranu pušenja. Međutim, problem je što naši zakonodavci Novu Pazovu upoređuju sa Njujorkom.
- Zakon propisuje gde ne sme da se puši, ali je problem što to niko ne sprovodi. Naše zakodavstvo primenjuje zakone, ali nije u stanju sa sprovodi zakone.
Ključna reč: Treba dozvoliti ljudima da postoji mesto gde ih niko neće proganjati. Ako u zakonu propišu zabranu na svim javnim mestima, onda slobodnih mesta nema.

dr Nataša Lazarević (nacionalni koordinator za kontrolu duvana):

- Nikada nisam bila pušač.
- U Srbiji je ovo jedna od prvih emisija na ovu temu, a to govori u prilog tome da se o tome govori.
- Pušenje nije stvar izbora već stvar zavisnosti.
- Naši rezultati govore da se je, od 2002. do 2006. godine, broj pušača u našoj zemlji smanjo za 7%, više među muškarcima nego među ženama, zato što su kampanje duvanske industrije usmerene prevashodno na mlade, posebno na žene.
- Do 2002. godine, naša nacionalna komisija bavila se je prevencijom i suzbijanjem pušenja. Kontrola duvana je novi i mnogo širi koncept nacionale komisije.
- Iz iskustva zemalja širom sveta ustanovljeno je da su sama prevencija, suzbijanje, priča sa pacijentom i pomoć pri odvikavanju od pušenja, potpuno neuspešne u kontroli duvana.
- Visokim kaznama se ne rešava stvar. Da je to tako, problem bi se rešio svuda u svetu, ne bi ni postojala kontrola duvana i prevencija o kontroli duvana.
- Da bi se smanjio broj pušača i broj osoba koje su nevoljno izložene uticaju duvanskog dima, mora se ponuditi jedan paket mera koje snižavaju ponudu i deluju na snižavanje tražnje za duvanskim proizvodima.
- Ono što radi EU, samo je povod da mi uradimo ono što je naša misija - zaštita zdravlja i nepušača, pre svega na radnim, a onda i na javnim mestima.
- Ukoliko je zakon protiv pušenja labaviji, on samim tim više dozvoljava, što možemo videti na primeru gospodina Ritera iz Slovenije.
- Ne postoji siguran nivo izloženosti duvanskom dimu. Nikakva podela na pušačke i nepušačke zone nije efikasna. Da li biste se okupali u bazenu u kome je u jednoj polovini mokrenje dozvoljeno?
- Naučna saznanja su napredovala u smislu da se danas nepobitno zna kako su nepušači takođe izloženi riziku od oboljena raka pluća, koronarne bolesti srca, šloga.
- Deca koja su pasivni pušači češće dobijaju upale srednjeg uva, upale pluća i bronhija, astmu.
- Niko pušačima ne zabranjuje da puše. Uvođenjem zakona o zabrani pušenja samo će biti određeno gde može da se puši.
- Duvan je najveći zagađivač upravo u zatvorenom prostoru.
- U svetu postoje različiti modeli zabrana – potpuna ili delimična. Ali je naučno dokazano da je potpuna zabrana jedina efikasna.
- Ministarstvo zdravlja će pokrenuti rad na izradi novog zakona o zabrani pušenja. Ideja nam je da zabranimo pušenje na svim radnim i javnim mestima.
- Zakon trenutno nije ni u nacrtu, tako da ne može biti na sajtu niti na bilo kom javnom glasilu. Onog momenta kada se nađe u nacrtu, zakon će biti na javnoj raspravi.
- Kao i u svim zemljama sveta, i naše ministarstvo zdravlja ima mandate da zaštiti zdravlje svog naroda. To je ono što će ministarstvo i da uradi.
- 1 dinar po paklici cigarete, odnosno oko 1.2 milijardi dinara godišnje, je suma koja se od 2006. godine sliva isključivo u budžet ministarstva. Najveći deo te sume, nažalost, mora da ode na zbrinjavanje posledica pušenja.
- Pušenje je u tesnoj sprezi sa siromštvom. Najveći broj siromašnih ljudi puši upravo zato što nema dovoljno znanja o tome koliko je duvan štetan. Nažalost, na taj način ljudi i produbljuju siromaštvo, jer ogromni deo mesečnih prihoda daju na tu svoju zavisnost.
Ključna reč: Potpuna zabrana pušenja, kao jedina efikasna, najjeftinija i najbolje primenljiva metoda koju država može da sprovede. To neće biti najteži zakon koji je donet.

Bebi Dol:

- Pušač sam u pokušaju. Počela sam da pušim kada je društvo oko mene prestalo sa tim.
- Ne sećam se da sam, prolazeći centrom Beograda, skoro videla devojku bez cigarete. U Srbiji se masovno puši, verovatno zbog toga što imamo Osmanlije iza sebe.
- Ne mislim da je u Srbiji pušenje glavni otrov koji smeta. Nažalost ima ih više, ali bar pušenje možda možemo da sankcionišemo i dovedemo u neku civilizovanu formu.
- Moja majka ima tezu da su pušači ljudi labilnog karaktera, sebičnjaci.
- Kada zapalim cigaretu apsolutno razmišljam da li time mogu da ugrozim druge. Zato uvek pitam da li smem da zapalim. Tako vežbam svoj karakter.
- Bitku sa državom i dalje dobijaju proizvođači duvana, bez obzira što je na svakoj kutiji cigareta smrtovnica.
- Podržala bih novi zakon koji će zabraniti pušenje na svim javnim mestima, jer se bavim javnim poslom. Šta ja lično mislim o tome to je druga stvar.
- Biću za taj zakon ako on kao i ostali naši zakoni bude važio podjednako za sve.
- Pored svega, čovek mora da zadrži svoje pravo na izbor.
- Uključila bih se u kampanju protiv pušenja bez ikakave nadoknade.
Ključna reč: Zakon koji važi za sve, bez izuzetka.

Poslednji put izmenio korisnik Vanja dana Sub Nov 08, 2008 11:24 pm; Izmenjeno ukupno 1 puta. (0 procenata izmenjeno)

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Page
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 04 Apr 2007
Teme: 7

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pon Nov 03, 2008 11:34 pm Odgovoriti sa citatom

Postavljeno je dobro pitanje...Zasto se kafici striktno ne podele na pusacke i nepusacke?...Iz prostog razloga sto bi se ovi ekoloski odmah zatvorili.
Zato je zena lepo rekla da je jedina mera totalna zabrana na javnim mestima.

Opet bih rekao da ova dilema nije jednodimenzijonalna - nije u pitanju samo fizicko zdravlje...Sta je sa duhom coveka?

Zamislite bezbrojne kafice gde ljudi uplaseni od raznih benignih i malignih stvari srcu svoju jutarnju kafu, bez duvana! Tuzne li slike.

sirom sveta
Page
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 04 Apr 2007
Teme: 7

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Nov 03, 2008 11:53 pm Odgovoriti sa citatom

...Nama je u Sloveniji lozinka bila..."Idem da se javim kuci"...Cim neko to izgovori, momentalno svi pusaci ustaju od stola i idu napolje - da se jave kuci Wink
Interesantno, da smo to samo mi radili - Slovenci uopste ne zovu kucu!
...ili mi nismo provalili gde im je govornica...kao sto se ovaj lukavac dosetio.

sirom sveta
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Nov 04, 2008 12:15 am Odgovoriti sa citatom

Sve je pitanje svesti i osecaja odgovornosti prema okolini po ceni svog uzitka.

Imao sam kolegu sa kojim sam putovao sirom sveta, na aerodromima je on bio 'speedy Gonzales' kako bi prvi izasao vani da popusi dve tri dok ja ne prodjem pasosku kontrolu i carinu.....uvek mi je govorio, molim te nemoj da se zuris, ima vremena.... Very Happy

Seo sam mu na glavu za cigare....i on je najzad ostavio radi opklade. Pusio je iako je uzivo video kako srce pusaca izgleda.

Zavisnost i nesposobnost da se ona pobedi izaziva razne izgovore koje sam veceras na 5 minuta cuo u emisiji koliko sam gledao. Inace ona lepa/simpaticna zena u minicu je imala moralan stav, bar koliko sam je slusao (iako je gledao Cool ).

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
Zeljko
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pol: Muski
Pridružio: 23 Sep 2008
Teme: 21
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Poruka Upisano: Uto Nov 04, 2008 8:05 am Odgovoriti sa citatom

Moja majka je ostavila cigarete nakon 30 godina.....a bila je strastveni pusac..2-3 kutije dnevno...evo ima vec 5 godina....i mnogo se bolje oseca....preporucujem svima...mozete to i vi..

A ja u zivotu nisam takao cigarete..dim mi se gadi....svestan sam koliko sam srecan Laughing

www.zeljkoart.com
http://www.chrisrea.nl/community/index.php

www.roberthjackson.org

"The privilege of opening the first trial in history for crimes against the peace of the world imposes a grave responsibility. The wrongs which we seek to condemn and punish have been so calculated, so malignant, and so devastating, that civilization cannot tolerate their being ignored, because it cannot survive their being repeated. That four great nations, flushed with victory and stung with injury stay the hand of vengeance and voluntarily submit their captive enemies to the judgment of the law is one of the most significant tributes that Power has ever paid to Reason." ROBERT H. JACKSON
milutin
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pridružio: 04 Nov 2008
Teme: 19
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Nov 04, 2008 12:45 pm Odgovoriti sa citatom

Ono sinoć što smo gledali je čist Fušeraj, čista opstrukcija teme o pušenju...

Zamislite gospodo koga je Nataša zvala u emisiju na tu temu, osobu sa estrade koja puši od kada je bila tinajdzer, to je moja komšinica Dragana Šaric. Ista je pušila godinama cigare More-mentol recimo.

Natašu Miljković već 3-4 godine lobiram da napravimo tu emisiju o pušenju, ponašala se oholo, netzainteresovano, u jednoj reči baš je briga.

Ostavljao sam joj kontakt adresu, mobilni, u Knezu sam je sreo i tu je pitao za tu emisiju, ali se pravila ko da je Britny Spirs.

Odmah da kažem, za one koji misle da mi se ista dopada kao žensko-neee, u tom smislu mi nije interesantna ni 1 %, najiskrenije.

Nego, ja sam za temu o pušenju najzanimljiviji čovek planete zemlje, da ne kažem najbrutalniji.

O čemu pišem, i koliko sam u pravu, čitaćete me u narednim pisanijama ako mi neko odavde to ne zabrani.

O Nataši mislim sve najgore kao novinarki, ništa nije bolja ni gore od gro novinara u Srbiji, ponaša se OPRTUNO kao i 98 % srpskih novinara.

Toliko za sa sada, uskoro ću napisati post, posle čega ćete shvatiti zašto sam ja najjači čovek za ovu temu na svetu.

Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Uto Nov 04, 2008 12:50 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
O Nataši mislim sve najgore kao novinarki, ništa nije bolja ni gore od gro novinara u Srbiji, ponaša se OPRTUNO kao i 98 % srpskih novinara.

ih bre milutine...ja kad o nekom mislim tako kao ti, sve najgore, ne molim ga i ne dolazim mu u kucu...no dobro ajd da te cujemo zasto si ti najzanimljiviji covek planete zemlje za ovu temu

milutin
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pridružio: 04 Nov 2008
Teme: 19
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Nov 04, 2008 1:43 pm Odgovoriti sa citatom

Nenad-GL ::
Citat:

ih bre milutine...ja kad o nekom mislim tako kao ti, sve najgore, ne molim ga i ne dolazim mu u kucu...no dobro ajd da te cujemo zasto si ti najzanimljiviji covek planete zemlje za ovu temu

Evo NENADE-delijo zašto:

Ako igde na svetu postoji RAJ za pušače, onda je to Srbija.

Takvog Eldorada nema ni na Kubi, Turskoj, Rusiji i celoj Africi.

U Srbiji se puši najviše tamo gde to nije dozvoljeno, a to znači:

U pekari, u mesari, na mlečnoj pijaci, u apotekama, cvećarama, ordinacijama, porodilištima, uredima, ministarstvima, ma svuda gde ljudcka njuška može da dopre.

Pušačka armija u Srbiji ima sve atribute razbojnika i ubica na veliko i na rate, evo argumenata za to, to jest scena iz života stanovnika Beograda:

Scena No1

Pre dva meseca u pekari "Toma" u Kolarčevoj ulici posmatrao sam sledeću kriminalnu scenu bez presedana: TETOvirani pica majstor otišao na puš pauzu u onaj proizvodni deo pekare-tamo čovek zapalio cigaru, testo neko se meša u mašini, on tik pored toga stoji i baca PEPEO pored te mašine. Posmatrao sam svo vreme tu scenu, na kraju kad mu je cigara došla do plastičnog filtera, bacio je na pod pekare, zgazio cipelom, i naravno vratio se radno mesto gde je odmah počeo da valja ono testo koje je pre toga mešao sa pepelom od cigarete mu.

Scena No2.

Mlečna pijaca na Djermu...ali i na Cvetku, Kalinića, Zelenom Vencu, bilo gde istu scenu možete da vidite: žena, muškarac, prodaju u zatvorenom delu mlečne pijace Sir, Mleko, i sve ostale proizvode...dok mere, prebiraju te proizvode, drže cigaru u ruci i mašu njome nad tim proizvodima. Da čudo bude veće, veći su po meni ludaci oni gradjani koji to gledaju i ništa ne komentarišu, ne bune se. Moja malenkost kada vidi takve spodobe i manijake odmah se izviče na njih i da imam ingerenciji odmah bi ih uhapsio i optužio za ubistvo.

Scena No3

Žena(majka), vozi u kolicima bebu ne stariju od 10 meseci, za to vreme, ista manijakuša drži cigaru u ruci, ona blene i zvera unaokolo, a PEPEO od cigare pada direktno detetu na teme glave. Bilo mi krivo što nisam snimio tu i ove sve scene pa da dam RTS-u i Nataši da to pusti u emisiji, ali sumnjam da bi joj pušačka mafija na toj televiziji dozvolila.

Scena No4

Žena u cvećari na DJERMU(pijaci), prodaje razne bukete istog i tako to, sedi cvećari, zapalila neku dugačku cigaru od 15-18cm minimum, dok sam ulazio u istu ustaje ta ludača, pita me: šta želim !? Ne shvata stoka, izvinjavam se stoci, ona ne puši, da nisam impresioniran cvećem, već njenom pušačkom razbojničkom činu.Da komedija bude kopletna, preporučuje mi neko cveće, čak mi klaže da isto baš miriše. Ja ga osmotrim, dodirne, pomirišem, i kažem joj: joj gospodjo baš lepo miriše na Eve, tako li se zove ta cigara dugačka samo tako.
Da sam ja vlasnik te cvećare, isto govedo bih išutirao i izbacio napolje, ali pošto nisam, mogao sam bar da je ismejem i ponizim kao što sam i uradio.

Scena No5

Žena(majka)u rukama drži bebu ne stariju od pola godine, u Bulevaru se ta scena desila...stopira TAXI, ne smeta joj uopšte , da u jednoj ruci drži neki tanki sporogoreći štapin, a u drugoj jako malu bebu.

Gledao sam šokiran tu scenu, ulaži ta majka(monstrum) u Taxi sa sve cigarom, zatvaraju se vrata, svi prozori hermetički zatvoreni, i tako svi odoše negde ka centru grada. Ako ovo nije kriminal, onda ništa u Srbiji nije kriminalno, baš ništa.

Ovakvih kriminalnih scena u Beogradu i Srbiji ima na milione, izdvojio sam i opisao samo pet najskandaloznijih, onih koje sam video u poslednjih par meseci.

nastaviće se....

Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Pol: Zenski
Pridružio: 14 Okt 2008
Teme: 123

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Nov 04, 2008 2:27 pm Odgovoriti sa citatom

A može i Pre ili kasnije svi će postati pušači.
Ostavila sam slučajno duvan davnih dana. I dalje mi nedostaje i verovatno ću ga se ponovo latiti kad se stvore uslovi za to, tj. kad mi deca poodrastu i kad ne budem više nikoga ugrožavala.
Gosti su se žalili na povredu ljudskih prava kad nisu mogli da puše kad dođu u goste kod nas, ja sam se žalila na to isto kad dođem kod njih, pa oni ne gase, tako da se količina prijatelja svela na razuman minimum. Taksisti su gunđali kad ih zamolim da ugase cigarete kad treba da se vozim s njima, trgovci, frizeri...poslastičari...
Da bi se išta od sinoć predloženog sprovelo u delo, treba da se sprovodi rigorozno, ali od toga u Srbiji neće biti ništa. Verovatno bi izuzetno visoka cena cigareta, kao i visok porez na luksuz na iste uticala na smanjenje broja pušača. Ali, kao što rekoste, najviše siromašnih puši i izgovara se kako im je to jedino zadovoljstvo. Ako je to zaista tako, možda je bolje živeti bez ikakvog zadovoljstva?

Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Nov 04, 2008 2:37 pm Odgovoriti sa citatom

Ako mi za utehu dobro je da ima daleko gorih od mene na ovu temu. Smile

Milutine ako si antipusac, izbaci bar bacanje energije na uvrede a zauzvrat taj visak iskoristi za prilaz temi zdravim razumom i pristojnijom komunikacijom.

Citajuci tvoja dva posta imam sliku Mr. Bean-a u glavi koji juri po Beogradu a pusaci ga prate na svakom koraku; nocne more.....polako, diši, izbroj do 10 (ili 10.000 svejedno) i shvati da emisija Kljuc nije takmicenje najbrutalnijih za Ginesovu knjigu rekorda. Smile

Budi covek, nemoj vredjati dok argumentujes to ne daje rezultate vec te diskredituju kao sagovornika a taman sam se obradovao da je jos jedan antipusac medju nama, sto bi nas bilo dvojca.

Ne mozemo antipusace deliti na demokratske i radikalne Smile

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 1 od 6

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
download emisija pre 2007 paradajz Uto Nov 26, 2013 12:26 am  Pogledaj zadnje poruke
Arhiva emisija .... Aristotel Pon Jul 12, 2010 10:39 pm  Pogledaj zadnje poruke
Preporucite emisije sa domacih TV stanica Joe Average Ned Mar 14, 2010 4:39 pm  Pogledaj zadnje poruke
Lekari i sarlatani Natasa Miljkovic Čet Jun 11, 2009 11:33 am  Pogledaj zadnje poruke
voditelji/voditeljke u SRB potraga Sub Dec 08, 2007 8:07 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!