NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Reportaža sa b92

Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Televizija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Reportaža sa b92
Autor Poruka
vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 245
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Sub Feb 14, 2009 7:10 pm Odgovoriti sa citatom

evo gledam sad kod sanje marinkovic pun studio roma..i nikome nista ne fali..svi ih vole...prema tome rasizma nema Laughing

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
bolje jedno vruce pivo nego cetir ladna
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Sub Feb 14, 2009 7:18 pm Odgovoriti sa citatom

vlaky ::
evo gledam sad kod sanje marinkovic pun studio roma..i nikome nista ne fali..svi ih vole...prema tome rasizma nema Laughing

e to je greska, posle svi romi misle da je muzika njihov cilj, a onaj debeli bradati sto mesa po studiju ne moze nedelja da im prodje bez njega, pustaju pijanog dzeja da baljezga i eto poruke kako se treba ponasati jos sad od nekud izvukli i sinana i udri...heeej ziiiivote umorrraan saaaam Shocked Laughing

Prijatelj
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 16 Avg 2007
Teme: 22
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Feb 14, 2009 8:11 pm Odgovoriti sa citatom

koji komentari nemojte da napujdam natašu na VAS
(kandić)

Gledam da preživim i ovu buldožer demokratiju,
ovog puta neće tako lako proći (b)lokatori
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Feb 14, 2009 9:08 pm Odgovoriti sa citatom

Laughing moram da se nasmejem malo, to mi je odbrambeni mehanizam... umesto psovke ili lomljenja inventara po skupštini... Malo sam istraživao rad gospođe Kandić danas i po onome što sam video došao sam do zaključka da u srbiji nema ljudskih prava uopšte, mrzimo sve i svakoga ko se ne preziva na ić, žene ne puštamo ni na ulicu od bolesne ljubomore i ubijamo svakog ko ima nijansiranu boju kože a nije nijansa belog... Bože pa ono što ona javno izgovara ne da je smešno nego me ljuti više od skupštine i kad izgubi partizan zajedno! Gledajući zvanične sajtove vladinih organa, ministarstava i raznih drugih udruženja stekao sam utisak da se svi trude da se manjine osećaju kao većina a nas da bude sramota što smo srbi u srbiji, evo konkretnog primera koliko ugrožavamo manjine izvor sajt zavoda za zapošljavanje ili tako nešto, posetio sam desetine danas ali ovo je bitno: na konkurs za dodelu sredstava za samozapošljavanje prednost dobijaju mladi ljudi i nacionalne manjine!

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Zenski
Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Ned Feb 15, 2009 1:17 am Odgovoriti sa citatom

Page ::
..Ne znam da li ste svi ovde pod utiskom skorasnje izjave onog imbecila Ilica mr. Velimira, inace ne vidim drugi razlog da ovaj slucaj razmatrate po rasnoj osnovi. Svakodnevno se desi da srbin ubije srbina i to nam nije alarmantno...

Bilo bi alarmantno... kad bi b92 napravila prilog o tome kako ubica nije kriv, kako nije tako mislio, i kako je jadan, samo zato što mu je neko pripretio.

Banalnija analogija od ovoga ne može... i što je najgore, istinita je... Confused

Da ne pominjem na primer, to što ko zna koliko hiljada Roma nema ni lične podatke, niti faktički postoji u bilo kakvoj evidenciji, pa kad se nešto ovako desi, slobodno se može pripisati da je ubistvo izvršio "duh" ili neka nevidljiva osoba...

@Nataša

ima generalizacije na ovoj temi prosto zato što je tema u takvom kontekstu... Inače, ja sam pisala još odavno na onoj temi "jesu li Romi - cigani", itekako lepu stranu priče i uopšte romskog naroda...
Ali ta lepša strana priče nikako nije opravdanje za sve ružne strane priče...Confused

Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Feb 15, 2009 11:15 am Odgovoriti sa citatom

Jassa ::
...Da ne pominjem na primer, to što ko zna koliko hiljada Roma nema ni lične podatke, niti faktički postoji u bilo kakvoj evidenciji, pa kad se nešto ovako desi, slobodno se može pripisati da je ubistvo izvršio "duh" ili neka nevidljiva osoba...

E ovo si dobro iznela a ja zaboravio da pomenem, plašim se samo da nisu u pitanju hiljade već desetine hiljada... Mada, pre ili kasnije, završe u nekoj evidenciji... policijskoj. Na žalost.

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Pridružio: 14 Okt 2008
Teme: 123

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Feb 15, 2009 2:58 pm Odgovoriti sa citatom

Najiritantniji u celoj priči je način na koji B92 (i inače) prenosi vest. Imam osećaj da se ulaguju nekome, al' mi se ne razmišlja kome... Evropskoj uniji?
Sećam se da kada je prvi put vest dospela do gledalaca, zamoljeni su da ne pozivaju na osvetu... To mi je zazvučalo retko glupo: dadoše ljudima ideju...
Što se tiče generalizacija koje neizbežno pravimo, moram da pitam da li su Romi/Cigani i u Nemačkoj ovakvi kao što su u Srbiji? Da li je i njima tamo država obezbedila jednaka prava za sve, besplatno školovanje i slično? Nisam primetila da je u vreme kad je i studiranje bilo svima pristupačno (ima tome 15-ak i više godina) na fakultetima vrvelo od Roma. Ajd ako su ljudi iz "unutrašnjosti" plaćali smeštaj, šta je sa onima koji su tada živeli po univerzitetskim centrima? Šta je njih sprečavalo, izvinjavam se?
I sori za offovanje, ovo je već za drugu temu... Smile

Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Ned Feb 15, 2009 4:27 pm Odgovoriti sa citatom

Neko iz mase ::
Najiritantniji u celoj priči je način na koji B92 (i inače) prenosi vest. Imam osećaj da se ulaguju nekome, al' mi se ne razmišlja kome... Evropskoj uniji?
To je samo ona pusta zelja za objektivnoscu. Ali je nevolja kad na istu pokrece ostrascenost, a ne profesionalnost. Tako zelja za objektivnoscu rezultira neobjektivnoscu.
B92 uglavnom poznat po tome - siluje ljude da ga gledaju kao drugacijeg, objektivnog, sto u vecini slucajeva nije.

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Page
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 04 Apr 2007
Teme: 7

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Feb 15, 2009 6:07 pm Odgovoriti sa citatom

B92 ima mnogo kredita i borackog staza iz vremena kada se jedini borio protiv turbo-utopije '90-tih.
On tu borbu nastavlja i danas (insajder, pescanik, poligraf, utisak...), ne stedeci ni aktuelnu vlast... Nije mi jasno otkud ova frustracija prema B92?
Sta treba, da reinkarniramo Palmu?

Nije zgoreg Srbe konstantno podsecati da nisu nikakav nebeski narod, vec da su danas ubedljivo na dnu lestvice svih vrednosnih kriterijuma civilizovanog sveta... Prica se da su nas cak i Crnogorci prestigli, a za vratom nam disu Bosanci i Albanci...
Malo je, bre, jedan b92...

sirom sveta
Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Pridružio: 14 Okt 2008
Teme: 123

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Feb 15, 2009 6:46 pm Odgovoriti sa citatom

B92 ima mnogo kredita i borackog staza iz vremena kada se jedini borio protiv turbo-utopije '90-tih.
On tu borbu nastavlja i danas (insajder, pescanik, poligraf, utisak...), ne stedeci ni aktuelnu vlast...

Treba se boriti protiv turbo utopije, u pravu si, niko nije to ni spominjao. Reč je o neobjektivnom izveštavanju. Nadam se da si čitao ispočetka sve, te da si shvatio o čemu je reč.
Nije mi jasno otkud ova frustracija prema B92?
Sta treba, da reinkarniramo Palmu?

Žao mi je što doživljavaš ovo kao frustracije. Nemam argumenata... gledam rado neke emisije i drago mi je što nisu više Klub mrzitelja Koštunice, što su preležali tu dečiju bolest...
Ne znam šta je Palma, sori.
Nije zgoreg Srbe konstantno podsecati da nisu nikakav nebeski narod, vec da su danas ubedljivo na dnu lestvice svih vrednosnih kriterijuma civilizovanog sveta... Prica se da su nas cak i Crnogorci prestigli, a za vratom nam disu Bosanci i Albanci...Malo je, bre, jedan b92...

Priča o nebeskom narodu je toliko glupa, da o njoj ne bih sad. Slažem se da smo na dnu svih lestvica, da su Crnogorci bolji (pogledaj im samo parlament!) Njima je STALO do svoje države... Na dnu smo, ali ima i niže... još ćemo mi dublje...

Boriti se, tražiti, ne naći i ne klonuti...
ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
Kome zakon leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom!
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Televizija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 2 od 4

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Prijateljstva koja prelaze u nešto više Eric Cantona Sre Maj 26, 2010 4:41 am  Pogledaj zadnje poruke
Foklandi ~ Ostrva koja je rat promenio nabolje Eric Cantona Uto Jan 19, 2010 5:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Najvece lazi srpskih politicara Eric Cantona Sub Jan 02, 2010 4:28 am  Pogledaj zadnje poruke
Koja god vlast da je, policija i zandarmedija su uzas Dobrovoljac Sre Dec 05, 2007 7:39 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!