NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Reportaža sa b92

Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Televizija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Reportaža sa b92
Autor Poruka
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Ned Feb 15, 2009 7:32 pm Odgovoriti sa citatom

Ne bih se složio da smo najgori i na dnu, u celini i ne ide nam toliko loše sa obzirom kakvu vlast imamo i političare, ova vlast bi upropastila i jače ekonomije od nas, recimo da ih projektujemo na nemačku ono kao zamislite teleportiramo našu vlast u nemačku, nemačka bi bankrotirala u roku od mesec dana, možda i manje... Ali mi smo navikli na takvu vlast pa si ćutimo... Wink

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Ned Feb 15, 2009 8:33 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
B92 ima mnogo kredita i borackog staza iz vremena kada se jedini borio protiv turbo-utopije '90-tih.
On tu borbu nastavlja i danas (insajder, pescanik, poligraf, utisak...), ne stedeci ni aktuelnu vlast... Nije mi jasno otkud ova frustracija prema B92?

Sta su oni savest nacije? Frustracija je otud, zato sto nekad mesaju babe i zabe, pa mislim da nekad i to svesno rade. U ovom slucaju nastradao je 16 godisnji decak srpske nacionalnosti (nije bitna nacionalnost) bitna je mladost i nevinost decaka, a izvestaj b92 se fokusira samo na Rome kao zrtve, na pretnje upucene njima koja su opet pisala ista deca, drugovi nastradalog decaka. Ko da je to glavna vest.
Slucaj sa Skorpionima, pa mislim da su ponovili 1001 puta u jednom danu, slazem se da treba da se objavi i kaze ali bre svaki zlocin. Nekako im je selektivna ta istina i to otvaranje oci narodu, ili ce sve zrtve jednako tretirati i sve zlocince ili ce to za mene biti teledirigovana tv, spolja il iznutra sasvim je svejedno.

Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Pol: Zenski
Pridružio: 14 Okt 2008
Teme: 123

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Feb 15, 2009 10:09 pm Odgovoriti sa citatom

JovanovicZ ::
Ne bih se složio da smo najgori i na dnu...

Recimo da nismo u poređenju sa ostatkom sveta: Avganistanom, Indijom... ali možda jesmo kad poredimo sadašnje stanje sa raznim sopstvenim istorijskim trenucima...
... u celini i ne ide nam toliko loše sa obzirom kakvu vlast imamo i političare, ova vlast bi upropastila i jače ekonomije od nas, recimo da ih projektujemo na nemačku ono kao zamislite teleportiramo našu vlast u nemačku, nemačka bi bankrotirala u roku od mesec dana, možda i manje...

Možemo mi samo da se tešimo kako smo izdržljivi i super, kako nas ova kriza neće ni dotaći, jer smo već navikli na sankcije i ostale kazne... Ova vlast ne bi opstala nigde, ne da bi stigla da upropasti bilo čiju ekonomiju...
... Ali mi smo navikli na takvu vlast pa si ćutimo... Wink

Ćutimo iz raznih razloga... jedan je verovatno i taj što su nas ubili u pojam, pa pametni ćute, drugi može biti da pametnih ni nema (u šta ne verujem)...
A vidim da ćutimo i kad je neobjektivno izveštavanje u pitanju.
Ja reagujem jednim klikom.
Šta motiviše razne novinare da pljuju po svojoj zemlji i svemu što nosi Srpsko ime? Zašto se vesti pakuju tako da nekome odgovaraju? I kome to? Da li bismo pristali na neobjektivno izveštavanje da smo na mestu tih novinara i da nam ti i takvi izveštaji hrane porodicu? Ko u ovoj priči ne vidi dobro (uvek postoji mogućnost, čak i velika, da nisam nešto dobro razumela)?
Nenad-GL ::
Nekako im je selektivna ta istina i to otvaranje oci narodu, ili ce sve zrtve jednako tretirati i sve zlocince ili ce to za mene biti teledirigovana tv, spolja il iznutra sasvim je svejedno.

Previše selektivna. Jasno nam je da istoriju ne pišu gubitnici, a to smo mi u našem slučaju, ali ako nas već svet prikazuje kao zločince, zašto se onda neki u ime svih nas posipaju pepelom, čak i kad to nije potrebno? Dokle ćemo više da šenimo pred tom famoznom Evropskom unijom?
Idite vi u EU, ja ostajem. Embarassed

Boriti se, tražiti, ne naći i ne klonuti...
ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
Kome zakon leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom!
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Feb 15, 2009 10:16 pm Odgovoriti sa citatom

@neko iz mase

Sve si dobro razumela samo mene nisi, nemam pojma gde si videla u mom postu da sami sebe hvalimo i velicamo? Ja sam ranije jednom rekao u vezi televizija i medija uopste pa eto sada cu se ponoviti. Sve dok imam mogucnost izbora da promenim kanal, bacim novine u kantu ili ugasim komp i odem da pijem hladno pivo necu se nervirati i pokusavati da ispravljam krive drine po forumima i blogovima... Ne umem najbolje da prenosim misli na ekran monitora, mozda zato nisam pisac, ali barem si trebala da uocis onog ironia migavac smajlija na kraju recenice hehe Wink

mc way
Novajlija
Novajlija

Pridružio: 13 Feb 2009
Teme: 1

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Feb 15, 2009 10:27 pm Odgovoriti sa citatom

Mislim da se ovo ubistvo previse politiziralo: treba istraziti celi slucaj okolnosti, sve prepustiti pravosudju! Zakon provesti! Nije u interesu srpskom narodu da ga se preko ovoga slucaja uvuce u one koji mrze Rome: pa zar upravo Srbija nije bila i ostala najbolji dom za njih: nigde nisu "kod kuce" kao u Srbiji prema tome ne treba dramatizirati. Prepustiti sve kao sto rekoh pravosudnim organima i .(tacka). Mnogi prizeljkuju da se Srbija blamira i na ovakvim dogadjanjima, ne treba im dati teksta.

Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Feb 15, 2009 10:31 pm Odgovoriti sa citatom

@neko iz mase

Sve si dobro razumela samo mene nisi, nemam pojma gde si videla u mom postu da sami sebe hvalimo i velicamo? Ja sam ranije jednom rekao u vezi televizija i medija uopste pa eto sada cu se ponoviti. Sve dok imam mogucnost izbora da promenim kanal, bacim novine u kantu ili ugasim komp i odem da pijem hladno pivo necu se nervirati i pokusavati da ispravljam krive drine po forumima i blogovima... Ne umem najbolje da prenosim misli na ekran monitora, mozda zato nisam pisac, ali barem si trebala da uocis onog ironia migavac smajlija na kraju recenice hehe Wink

Razumela sam, nemoj se samobanovati, molim te! Ajd pročitaću još par puta, možda ukapiram... Laughing
Nisi ti rekao, to se često čuje, zato sam ovo i napisala...
Jao... Ne ispravljam krive drine... Neutral uglavnom ne komentarišem politička zbivanja...

ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Feb 15, 2009 10:40 pm Odgovoriti sa citatom

Moji postovi su ti kao knjige Vojislava Šešelja... pročitaš naslov i sve ti je jasno... knjigu ni ne moraš... Laughing

Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Feb 15, 2009 10:43 pm Odgovoriti sa citatom

Moji postovi su ti kao knjige Vojislava Šešelja... pročitaš naslov i sve ti je jasno... knjigu ni ne moraš... Laughing

Laughing Laughing Laughing
Pročitala sam postove... možda ti samo tako delujem neinformisano... A neke knjige i nisam, mrzi me, imam pametnija posla...
I da ne offujemo... Wink

ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Feb 15, 2009 10:46 pm Odgovoriti sa citatom

mc way ::
Mislim da se ovo ubistvo previse politiziralo: treba istraziti celi slucaj okolnosti, sve prepustiti pravosudju! Zakon provesti! Nije u interesu srpskom narodu da ga se preko ovoga slucaja uvuce u one koji mrze Rome: pa zar upravo Srbija nije bila i ostala najbolji dom za njih: nigde nisu "kod kuce" kao u Srbiji prema tome ne treba dramatizirati. Prepustiti sve kao sto rekoh pravosudnim organima i .(tacka). Mnogi prizeljkuju da se Srbija blamira i na ovakvim dogadjanjima, ne treba im dati teksta.

Čekaj malo uspori za nas spore... Very Happy Prvo da ti pojasnim pošto ne živiš ovde kako vidim: kod nas je trenutno ovakva situacija: politika=pravosuđe.
Drugo, imam jedno pitanje, kako to misliš da ne dramatizujemo stvari, zar ubistvo nije samo po sebi dramatično nego mu i mi falimo da kompletiramo feeling ili šta? I ovaj deo gde kažeš da nigde nisu kao kod kuće... a mi ih onako nagrdismo sad osećam se pomalo krivim. Tu si u pravu skroz.

Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Pon Feb 16, 2009 12:11 am Odgovoriti sa citatom

mc way ::

pa upravo ga b92 politizovala, to je obican kriminal, ali nas b92 konstantno bombarduje informacijama da je neko drugi zrtva u ovom slucaju...romsko pitanje je samo pitanje siromastva i ekonomskog i kulturnog i niceg vise nema...upravo to neka pravosudni organi rade svoj posao a b92 nemoj da odredjuje ko je zrtva, ina kraju koliko roma rade u b92, koliki je procenat nacionalnih manjina tamo zaposlen, po meni su produzena ruka americke politike

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Televizija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 3 od 4

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Prijateljstva koja prelaze u nešto više Eric Cantona Sre Maj 26, 2010 4:41 am  Pogledaj zadnje poruke
Foklandi ~ Ostrva koja je rat promenio nabolje Eric Cantona Uto Jan 19, 2010 5:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Najvece lazi srpskih politicara Eric Cantona Sub Jan 02, 2010 4:28 am  Pogledaj zadnje poruke
Koja god vlast da je, policija i zandarmedija su uzas Dobrovoljac Sre Dec 05, 2007 7:39 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!