NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Zavere: svet strave i uzasa

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Zavere: svet strave i uzasa
Autor Poruka
Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Pol: Zenski
Pridružio: 14 Okt 2008
Teme: 123

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 9:27 am Odgovoriti sa citatom

JovanovicZ ::
...Kada dete ima više izvora informacija po pravilu postaje zbunjeno i ne zna kako da se ponaša...

Nisu mu ni potrebni brojni izvori informacija (ne mislim na ljude koji čuvaju tvoje bratance, to je porodica), a još manje brojne informacije, naročito u tom uzrastu. Koliko smisla ima detetu ispričati bajku, ako posle toga nismo s njim o tome popričali, razmotrili razne aspekte i postupke aktera, pokušali da dovedemo dete da sebe stavi u situaciju nekog od njih... Svaka priča s detetom vredi, iako se nama u pvim trenucima tako ne čini; jednom će ipak vredeti. Drugo je pitanje koliko će mu u ovakvom svetu biti od koristi to što je naučilo da sagleda problem iz više uglova Very Happy
I tako odosmo u pedagogiju, a ni reči o emisiji... Very Happy

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Boriti se, tražiti, ne naći i ne klonuti...
ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
Kome zakon leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom!
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 9:38 am Odgovoriti sa citatom

Neko iz mase ::
I tako odosmo u pedagogiju, a ni reči o emisiji... Very Happy

I ja se zbog toga izvinjavam ali kad si pomenula decu... Smile ...neće nam zameriti deca su ukras sveta! Very Happy šalu na stranu nego deca su odličan primer manipulacije ljudskom psihom, jer ako projektujemo sebe na mestu deteta onda nam je vrtić radno mesto, baba i deda su nam internet a majka nam je knjiga recimo... Wink samo što su posledice naše zbunjenosti mnogo opasnije od dečje te ne izigravamo likove iz bajki nego se stvarno međusobno ubijamo i dolazimo na sumanute ideje koje čak ni detetu od 5 godina ne padaju na pamet...

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
trnova_ruzica
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pridružio: 28 Mar 2009
Teme: 2
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 9:41 am Odgovoriti sa citatom

Malo dete mala briga,veliko dete velika briga.
No,bilo je malo reci u trecem delu filma....ova tema mi je malo nezanimljiva,povlacim se iz ove diskusije.

http://www.youtube.com/watch?v=6UsiiEbBpgQ

Per aspera ad astra!
Natasa23
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 03 Jan 2007
Teme: 40
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 9:51 am Odgovoriti sa citatom

trnova_ruzica ::
Malo dete mala briga,veliko dete velika briga.
No,bilo je malo reci u trecem delu filma....ova tema mi je malo nezanimljiva,povlacim se iz ove diskusije.

ovaj deo teme je zanimljiv ali se pomalo udaljavamo
Ovde na pr. deca ne nose markirane patike na fizicko, ucitelj to kaze mada holandjanim to nije potrebno.
Imaju neke grupacije na pr. "oni sto su najjadniji ti se najvise drapaju" pa cim dobiju decji dodatak potrose na najskuplje patike za dete.....
Ovde je "in" doci biciklom u skolu, a ne da te tata ili mama dovezu.
Meni je najgore, jer ja moram cesto da kombinujem (da bi odrzala obecanje ), da odem sa njim biciklom do skole, pa da se vratim kuci pa da idem autom na posao.

Ne bojim se nacizma i terorizma, imam strah od pomodarstva i primitivizma

http://www.youtube.com/watch?v=24Yubszwmmg
trnova_ruzica
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pridružio: 28 Mar 2009
Teme: 2
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 10:02 am Odgovoriti sa citatom

Izgleda da se te neke decije bubice svakodnevno sire...ne znam kao bih to nazvala...ali ja sam pre 5 godina izasla iz osnovne skole i uopste nismo imali taj sindrom sramote ako nas mama doveze u skoli ili da budemo face pa da dodjemo biciklom,skuterom....

http://www.youtube.com/watch?v=6UsiiEbBpgQ

Per aspera ad astra!
dekameron
Urednik foruma
Urednik foruma

Pridružio: 11 Jan 2007
Teme: 144

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 10:11 am Odgovoriti sa citatom

ja se izvinjavam..o cemu vi... Neutral Neutral

on topic pleaseeeeeeeeeeeeee Smile

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".

SLY
Novajlija
Novajlija

Pridružio: 04 Apr 2009
Teme: 0
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 10:36 am Odgovoriti sa citatom

naravno da zavera postoji. nparaviti ljude sto slabijima sto nesposobnijima . neka im se ubije poslednje zrno duhovne inteligencije. najbitnije je koji telefon nosimo koju platnu karticu koristimo a najmanje je bitno kako se covek zaista oseca. film nisam gledao ali jedva cekam.

tratincica
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 01 Feb 2007
Teme: 8

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 11:57 am Odgovoriti sa citatom

Nesto sumnjam da su ljudi, nasi genetski preci, koji su nas doveli do ovde imali tu "duhovnu inteligenciju"...
Verovali su u vatru i vodu i to im je bilo dovoljno... gajili su povrce i zivotinje, povremeno ratovali i tu i tamo obozavali kult predaka...

Sada se odjednom svi jogune i kukaju za duhovnoscu, zaboravljajuci da duhovnost (osim ako nisi svestenik), ti siguno nece doneti hranu na sto...

Inace, pozivam utopiste da odu na selo odakle su im preci (jer svi smo mi pre ili kasnije dosli sa sela), da malo zaprljaju ruke i uzgajaju sopstvenu hranu...
Garantujem da ce se vecina pre ili kasnije vratiti lagodnom zivotu... Cool

Shameless self-promotion: www.conquiztador.rs
hokahej
Novajlija
Novajlija

Pol: ?

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 12:14 pm Odgovoriti sa citatom

Saša ::
Page ::
Zbog toga nama obicnim smrtnicima koji razmisljamo da za zivota zaradimo za stan, par lepih putovanja i da zbrinemo decu, je nepojmljivo da bi neko dosao na ideju da zakuca Boing u trgovinski centar.

To se desilo, za to postoje objektivni dokazi, postoji na hiljade svedoka, snimci, za teoriju zavere samo spekulacije i to onih koji tu nisu bili.
Svu pakost koju covek moze da zamisli, on to moze i da izvede.....bombe-samoubice su takodje primer nepojmljivosti ali se desava i to usred nevinih zrtava, namerno.

Ne razumem insinuacije da jedan Jumbo-Jet krcat kerosinom ne moze da srusi zgradu kao STC, tu treba samo osnovno znanje iz fizike i hemije uz znanje kosntrukcije te zgrade. Nije uleteo zmaj ili cesna, vec Jumbo, Boing 747....Tolika kolicina kerosina nije rostiljska vatrica, to je pakao i dugotrajne temperature od preko 1000C nikad ne mogu ucvrstiti konstrukciju nego je topi ionako mehanicki ostecenu. Ta zgrada je bila cela od metala, u to sam se bar licno uverio 16 januara 2001.

Neverovatno je koliko je tamo aviona bilo preko samog Menhetna, licno sam se cudio i otvoreno naslutio napad dok sam stajao na krovu kule sa antenom.

Ovde si izneo svoje strucno ili svoje licno misljenje. Zbog ovako plitkog gledanja na 9/11 i u Srbiji i u citavom svetu i prolazi kako su se zle cike po ukazu Osamice Bin Ladencica okupile i odradile 9/11. Ako je ovo tvoje strucno misljenje a ti si PhD fizike, hemije ili gradjevinarstva, molim te da ostavis link sa svojim referencama kako bi ih proucio i mozda eventualno ponovo procitao tvoje postove jer mi je inicijalno od njih pripala muka i morao sam da svratim do WCa na nervnoj bazi. No medjutim, sudeci po broju tvojih postova i neverovatno arogantnog nacina na koji iznosis svoje misljenje, ja mogu samo da zakljucim da si ti jedan od onih koji 'znaju svastanesto o svemu i misle da treba da se cuje njihovo misljenje o istom'. Desavanja 9 11 osporavaju upravo ljudi koji su vrhunski strucnjaci u navedenim oblastima, govorim dakle o inzenjerima, doktorima, ljudima koji predaju fiziku na americkim i evropskim univerzitetima i sl. I to ne samo njima kao individuama vec i citavim organizacijama poput udruzenja pilota SAD-a koji kazu, na primer, da cak ni piloti sa dugogodisnjim iskustvom ne bi mogli da izvedu okret jumbo jeta od 270stepeni koji je izveo priuceni covek na totalno drugom tipu aviona i da bi im trebalo vise pokusaja da bi im jedan eventualno uspeo.
Kad vec tako lako zakljucujes, molim te onda i da objasnis kako je pala WTC7 u koju nije ni udario avion (u istoriji sveta ni pre ni posle 9/11 nije se srusila nijedna zgrada sa celicnom armaturom kao posledica pozara) i kako je novinarka BBCa znala da ce zgrada da padne 20 min unapred (ona prica kako je zgrada pala a ista se vidi iza nje kako jos uvek stoji)?
Zaista mi je neverovatno koliko dozvoljavas sebi da drugima nameces svoju koncepciju realnosti. Ako vec to radis, onda se bar malo potrudi jer ova tvoja pricica mozda i moze da prodje kod nekog kome mozak vegetira usled preterane konzumacije reality showa, tupavih serija i drugog ispraznog sadrzaja kojim se ljudi truju preko TV kutije, meni delujes kao zalosna individua koja trazi da se cuje njeno misljenje po svaku cenu. Mozda bi gdja klinicki psiholog iz emisije bila pravo resenje za tebe.
Emisija je samo povrsno dotakla temu, medjutim to je i razumljivo s obzirom na trajanje iste i njen tip. No mislim da je i to bilo dovoljno da nekog zaintrigira i eventualno motivise da dalje kopa u potrazi za 'Istinom'...

greece90
Novajlija
Novajlija

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 12:49 pm Odgovoriti sa citatom

hoce li mi neko pomoci da nadjem link i skinem ovu emisiju??? Rolling Eyes Embarassed

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Strana 3 od 10

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Dualisticki nacin razmisljanja: crno-beli svet hm Čet Okt 01, 2009 5:29 pm  Pogledaj zadnje poruke
Neonacizam: Srbija i svet Natasa Miljkovic Pet Maj 08, 2009 5:35 pm  Pogledaj zadnje poruke
Beograd je svet.. GluMica Sub Apr 19, 2008 7:03 pm  Pogledaj zadnje poruke
Svet mitova i simbola Eric Cantona Ned Avg 12, 2007 2:37 pm  Pogledaj zadnje poruke
Komunikacija branko Pon Jul 23, 2007 9:38 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!