NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Zavere: svet strave i uzasa

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Zavere: svet strave i uzasa
Autor Poruka
dekameron
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 11 Jan 2007
Teme: 144

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 11:52 am Odgovoriti sa citatom

emisija jos uvek nije postavljena u download sekciju...bice u toku dana Smile

ovde

http://www.natasa-miljkovic.co......php?t=453

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".

JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 11:57 am Odgovoriti sa citatom

i ja čekam baš oću da se uključim u ovu analizu na stručnijem nivou... Wink

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 12:13 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
Ako je ovo tvoje strucno misljenje a ti si PhD fizike, hemije ili gradjevinarstva, molim te da ostavis link sa svojim referencama kako bi ih proucio i mozda eventualno ponovo procitao tvoje postove jer mi je inicijalno od njih pripala muka i morao sam da svratim do WCa na nervnoj bazi. No medjutim, sudeci po broju tvojih postova i neverovatno arogantnog nacina na koji iznosis svoje misljenje, ja mogu samo da zakljucim da si ti jedan od onih koji 'znaju svastanesto o svemu i misle da treba da se cuje njihovo misljenje o istom'.

Sasa je samo izneo svoje vidjenje i nikoga nije vredjao. To sto ti mislis da avion nije udario zgradu on misli da jeste i ne vidim u cemu je problem. Zar se toliki narod koji je bio ocevidac ne bi pobunio da se toliko drasticno laze o tome e sad mozemo pricati o tome ko je srusio zgrade.

hokahej
Novajlija
Novajlija

Pol: ?
Pridružio: 04 Apr 2009
Teme: 0

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 1:23 pm Odgovoriti sa citatom

Nenad-GL ::
Citat:
Ako je ovo tvoje strucno misljenje a ti si PhD fizike, hemije ili gradjevinarstva, molim te da ostavis link sa svojim referencama kako bi ih proucio i mozda eventualno ponovo procitao tvoje postove jer mi je inicijalno od njih pripala muka i morao sam da svratim do WCa na nervnoj bazi. No medjutim, sudeci po broju tvojih postova i neverovatno arogantnog nacina na koji iznosis svoje misljenje, ja mogu samo da zakljucim da si ti jedan od onih koji 'znaju svastanesto o svemu i misle da treba da se cuje njihovo misljenje o istom'.

Sasa je samo izneo svoje vidjenje i nikoga nije vredjao. To sto ti mislis da avion nije udario zgradu on misli da jeste i ne vidim u cemu je problem. Zar se toliki narod koji je bio ocevidac ne bi pobunio da se toliko drasticno laze o tome e sad mozemo pricati o tome ko je srusio zgrade.

Mislim da ni ja nikog nisam vredjao. Jednostavno trazim reference coveka koji poznaje navedene oblasti tako dobro da mu 'insinuacija da od vatre i mehanickog udara' ne mora da padne zgrade (kao sto i nije recimo Windsor zgrada u Madridu ili Soliter u Kini nedavno) cini neverovatnom. Drugo, ja ne sporim da su u kule bliznakinje udarili avioni, nego govorim o zgradi 7 STC-a za koju svi (sem tebe) znaju (ovo je i oficijelno) da nije udario avion i u tom kontextu (kao sto rekoh) zelim da mi objasni: Kako je i zasto ta zgrada od 40 spratova pala i kako je novinarka BBC-a mogla 20min pre nego sto se to desilo da zna da ce se desiti?!

banet
Pocetnik
Pocetnik

Pridružio: 03 Apr 2009
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 1:27 pm Odgovoriti sa citatom

Zašto se niko ne pozove na film "Digitalni andjeo"?Da li je problem veca verska osnova filma i da li su ga uopste ljudi gledali?Nemam nista protiv "Zeitgeista",ali mislim da je "Digitalni andjeo" mnogo jaci film,sa dubljim porukama.Djakon je mogao i o ovom filmu da pruzi neki komentar,tema presiroka,a malo vremena. Very Happy

JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 1:32 pm Odgovoriti sa citatom

Digitalni anđeo po meni nema veze sa mozgom... kontrola preko čipovanih ličnih karata? ha ha ha ! Evo vam odmah jedan argument koji pobija sve tvrdnje autora digitalnog andjela, čip koji se koristi na novim ličnim kartama ne može i podvlačim ne može da se pročita daljinski a nije ni obavezan tako da odmah premeštajte taj film u risajkl bin da vam ne troši prostor na hardu bezveze...

blue_monday
Prolaznik
Prolaznik

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 1:51 pm Odgovoriti sa citatom

JovanovicZ ::
Digitalni anđeo po meni nema veze sa mozgom... kontrola preko čipovanih ličnih karata? ha ha ha ! Evo vam odmah jedan argument koji pobija sve tvrdnje autora digitalnog andjela, čip koji se koristi na novim ličnim kartama ne može i podvlačim ne može da se pročita daljinski a nije ni obavezan tako da odmah premeštajte taj film u risajkl bin da vam ne troši prostor na hardu bezveze...

Nisam gledao pomenuti film, ali reci da su bilo kakve zloupotrebe u vezi sa RFDI cipovima iz licne karte/pasosa nemoguce je, najblaze receno neodgovorno.

Prvo su tvrdili da je RFID cipove moguce procitati sa distance od par inca, da bi se posle utvrdilo da ih je moguce procitati i sa cak vise desetina metara.

Preporucujem svima da pogledaju, saznaju kakve su sve zloupotrebe moguce i da li ce ovakve stvari uopste doprineti vecoj bezbednosti gradjana, manjoj stopi kriminala kako se tvrdi...

http://www.youtube.com/watch?v=AYrHpjULWj0 - 1. deo
http://www.youtube.com/watch?v.....re=related - 2. deo

banet
Pocetnik
Pocetnik

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 2:10 pm Odgovoriti sa citatom

Ne bih bas tako olako presao preko izjave da je "Digitalni andjeo" za risajkl,takvo je bilo ponasanje i dobrog drugara kada sam mu ponudio knjigu "Dosije omega",jednostavno je odbio da čita recima da ispada da je sve zavera.Posto sam mu nasao i drugu literaturu na koju se oslanja "Dosije omega" poceo je pomnije sve da prati.Danas umnozava DVD-je sa "Digitalnim andjelom" i deli ih poznanim i nepoznanim ljudima,i ne samo to vec i "America freedom to fascism" i ostale filmove i stampane sadrzaje,pa ko voli nek izvoli! Very Happy

JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 2:44 pm Odgovoriti sa citatom

kao prvo nije u pitanju RFID čip jer sam slučajno radio na implementaciji sistema čitača karata u jednoj lokalnoj administraciji. Čip je tipa onih sa kreditnih kartica a čitači su klasični čitači poput onih sa memorijskim karticama sa fotoaparata. RFID se čita daljinski to jeste tačno ali na l. kartama nije u pitanju taj čip. Raspitaj se malo od stručnih ljudi pa ćeš videti da sam u pravu. Opet neargumentovane tvrdnje samo stvaraju paniku među neupućenim stanovništvom, i opet da naglasim čip nije ni obavezan već izbor građana da li će ga imati na kartama. Wink

banet
Pocetnik
Pocetnik

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 2:59 pm Odgovoriti sa citatom

Ne svodi se sve na RFID cip,problemi su daleko ozbiljniji.Nemam nimalo predrasuda i strahova u vezi bilo kog filma,i da li ce se nesto desiti ovako ili onako u buducnosti,konacno,nije sve to juce izmisljeno i napravljeno,a daleko od javnosti i sa sporim uvodjenjem tehnologije na mala vrata,ali ipak uvodjenjem.Nije moje da se plasim da li neki grad tone,nije moje da gledam u buducnost i povezujem simbole,ali je sigurno da zdravo razmislim.Takodje kategoricki ne tvrdim da je ovaj film bolji od "Zeitgeista",ali kategoricki tvrdim,da je deo zavere vec ostvaren samim formiranjem EU,u koju bi mi sto pre,a ne vidim razloga da budemo negde gde nas niko nece i konacno ,nisu ni oni za nas dobri.Mi kao neposlusni narod po njima treba da nestanemo a ne da budemo u nekoj ljubavi sa njima.To je poenta svega,bar po mom misljenju.

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Strana 4 od 10

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Dualisticki nacin razmisljanja: crno-beli svet hm Čet Okt 01, 2009 4:29 pm  Pogledaj zadnje poruke
Neonacizam: Srbija i svet Natasa Miljkovic Pet Maj 08, 2009 4:35 pm  Pogledaj zadnje poruke
Beograd je svet.. GluMica Sub Apr 19, 2008 6:03 pm  Pogledaj zadnje poruke
Svet mitova i simbola Eric Cantona Ned Avg 12, 2007 1:37 pm  Pogledaj zadnje poruke
Komunikacija branko Pon Jul 23, 2007 8:38 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!