NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Zavere: svet strave i uzasa

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Zavere: svet strave i uzasa
Autor Poruka
Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Zenski
Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 3:02 pm Odgovoriti sa citatom

banet ::
Zašto se niko ne pozove na film "Digitalni andjeo"?Da li je problem veca verska osnova filma i da li su ga uopste ljudi gledali?Nemam nista protiv "Zeitgeista",ali mislim da je "Digitalni andjeo" mnogo jaci film,sa dubljim porukama.Djakon je mogao i o ovom filmu da pruzi neki komentar,tema presiroka,a malo vremena. Very Happy

Istina. Zameram Nataši što nije pomenula digitalni anđeo zajedno sa Zeitgeistom, čisto da imamo širu perspektivu koliko je manipulacija strahom ozbiljna Smile Wink

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 4:51 pm Odgovoriti sa citatom

Emisija postavljena u download sekciju.

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
banet
Pocetnik
Pocetnik

Pol: Muski
Pridružio: 03 Apr 2009
Teme: 0
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 5:27 pm Odgovoriti sa citatom

Ako se misli na strah koji proizvodi "Digitalni andjeo" u taj strah ne verujem,kao pravoslavac nije moje da se plasim,kao objektivni posmatrac mozda bih i trebao,ali izgleda da to vise nije toliko bitno,ponavljam,i Bilderberg grupa i svi ostali mocnici ovoga sveta ucinili su svoje,nase je samo da gledamo sta ce se u buducnosti desavati.Kako su i kazali,to su ljudi kojima novac nije bitan,oni se dalje samo igraju covecanstvom.Sve je moguce.

dalton013
Novajlija
Novajlija

Pridružio: 04 Apr 2009
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 7:44 pm Odgovoriti sa citatom

verujem u boga.verujem u isusa ali slazem se sa prvim delom filma odnosno onim insertom koji je prikazan u emisiji da je cilj crkve sto veci profit cilj da se zaradi u ime boga i vere naravno cast izuzecima.
u drugom delu po meni ima najvise istine jos tog dana 11 setenbra te 2001 god mi je bilo cudno kako su se te zgrade srisile i pretvorile u prasinu od udarca aviona onolike zgradetine....
a treca tema je najaca cipovi ....pored toliko nacina da se neko kontrolise a i cipova koji vec postoje oko nas neznam...nemogu da kazem da to jednog dana mozda nece biti ali mislim da taj dan nece skoro doci..

Page
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 04 Apr 2007
Teme: 7

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 7:49 pm Odgovoriti sa citatom

dalton013 ::

a treca tema je najaca cipovi ....pored toliko nacina da se neko kontrolise a i cipova koji vec postoje oko nas neznam...nemogu da kazem da to jednog dana mozda nece biti ali mislim da taj dan nece skoro doci..

Covece, taj dan je vec dosao.

Tri stvari:
-internet
-platne kartice
-cipovani pasosi i licne karte

sirom sveta
nebojisa
Pocetnik
Pocetnik

Pridružio: 24 Mar 2008

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 8:33 pm Odgovoriti sa citatom

Saša ::
Page ::
Zbog toga nama obicnim smrtnicima koji razmisljamo da za zivota zaradimo za stan, par lepih putovanja i da zbrinemo decu, je nepojmljivo da bi neko dosao na ideju da zakuca Boing u trgovinski centar.

To se desilo, za to postoje objektivni dokazi, postoji na hiljade svedoka, snimci, za teoriju zavere samo spekulacije i to onih koji tu nisu bili.
Svu pakost koju covek moze da zamisli, on to moze i da izvede.....bombe-samoubice su takodje primer nepojmljivosti ali se desava i to usred nevinih zrtava, namerno.

Ne razumem insinuacije da jedan Jumbo-Jet krcat kerosinom ne moze da srusi zgradu kao STC, tu treba samo osnovno znanje iz fizike i hemije uz znanje kosntrukcije te zgrade. Nije uleteo zmaj ili cesna, vec Jumbo, Boing 747....Tolika kolicina kerosina nije rostiljska vatrica, to je pakao i dugotrajne temperature od preko 1000C nikad ne mogu ucvrstiti konstrukciju nego je topi ionako mehanicki ostecenu. Ta zgrada je bila cela od metala, u to sam se bar licno uverio 16 januara 2001.

Neverovatno je koliko je tamo aviona bilo preko samog Menhetna, licno sam se cudio i otvoreno naslutio napad dok sam stajao na krovu kule sa antenom.

Невероватно је то да неко ко нема ни елементарно знање из физике тврди како је оно довољно да би се срушила нека зградица неким авиончићем.

Још је невероватније како људи све чешће замењују своју главу и мозак телевизором и тв емисијама.

Ђакон Оливер, крајње добронамерно, позива људе да размишљају, промишљају и доносе закључке засноване на истини. Медији носе са собом гомилу помешаних информација које човек који није спреман да расуђује својом главом није способан да разлучи шта је истина, а шта не.
Нама Православнима Пут је Један. Истина. Јер Истина може бити Једна, а лажи и лажа може бити небројено. У Истини је Љубав, јер је Љубав Истина. Ко тежи Љубави, тежи Истини и на добром Путу је и не плаши се никаквих завера светских моћника јер је већ утврђен у Љубави и Љубав је у његовим венама па је на тај начин и сам део Љубави и мала Љубав.

Kosovo i Metohija su naši Istinom
Marko_L
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pridružio: 29 Apr 2007
Teme: 3
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 9:52 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
u drugom delu po meni ima najvise istine jos tog dana 11 setenbra te 2001 god mi je bilo cudno kako su se te zgrade srisile i pretvorile u prasinu od udarca aviona onolike zgradetine....

Da bi se narušio integritet jedne zgrade, uopšte nije potrebno mnogo. Dovoljno je da se iskrivi par šipki u konstrukciji i da se zgrada jednostavno uruši sama od sebe. A u ove zgrade, koje uzgred budi rečeno nisu napravljene da izdrže udar aviona, nije udario paraglajder, nego jebeni Boing, što je više nego dovoljno da se naruši integritet čelične konstrukcije, a kada se tu doda velika količina kerozina u avionu, jasno je da je pored narušenog integriteta rušenju zgrada dodatno doprineo požar koji je izbio. Možda nije istopio čeličnu konstrukciju, ali je sasvim sigurno uspeo da dodatno oslabi istu. A što se tiče WTC7 u koji nije udario avion, postoji vrlo logično objašnjenje, koje teoretičari zavere nekako uvek ispuste iz vida. Recimo, obrisi jedne od kula bliznakinja i delova aviona pošto je avion udario.
http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Apr 04, 2009 10:16 pm Odgovoriti sa citatom

ljudi takve licne karte mogu se videti u sf filmu ekvilibrijum sa onim likom iz matrixa, to se ne primenjuje jednostavno jer cipovi o kojima govorite se ne primenjuju na danasnjim licnim kartama, govorite o buducnosti koja jos nije dosla a druga je tema da li ce ili nece doci takvo vreme. SF zanr filmova je i stvorio trip ljudima o nekakvim kontrolama i totalitarnim rezimima ali u buducnosti... evo da vas pitam, jel ima neko od vas bilo koji dokument sa RFID cipom na sebi? ako ima licno mu placam promenu licne karte ili bilo koje isprave. jer jedino sa takvim dokumentom moguca je kontrola o kojoj govorite.

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
hokahej
Novajlija
Novajlija

Pridružio: 04 Apr 2009

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Apr 05, 2009 1:07 am Odgovoriti sa citatom

Marko_L ::
Citat:

Da bi se narušio integritet jedne zgrade, uopšte nije potrebno mnogo. Dovoljno je da se iskrivi par šipki u konstrukciji i da se zgrada jednostavno uruši sama od sebe. A u ove zgrade, koje uzgred budi rečeno nisu napravljene da izdrže udar aviona, nije udario paraglajder, nego jebeni Boing, što je više nego dovoljno da se naruši integritet čelične konstrukcije, a kada se tu doda velika količina kerozina u avionu, jasno je da je pored narušenog integriteta rušenju zgrada dodatno doprineo požar koji je izbio. Možda nije istopio čeličnu konstrukciju, ali je sasvim sigurno uspeo da dodatno oslabi istu. A što se tiče WTC7 u koji nije udario avion, postoji vrlo logično objašnjenje, koje teoretičari zavere nekako uvek ispuste iz vida. Recimo, obrisi jedne od kula bliznakinja i delova aviona pošto je avion udario.
http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

Ne razumem, jel ti to kazes da je WTC 7 pala zbog rusenja kula bliznakinja?! Pa WTC 7 je udaljen nekoliko stotina metara (few hundred yards from twin towers) od kula bliznakinja. Izmedju su dve ZGRADE WTC5 i WTC6, pogledaj 4:30 ovog snimka: http://www.youtube.com/watch?v.....re=related
Dobro, evo, verujem stvarno ti je objasnjenje 'vrlo logicno'. A sad mi jos lepo objasni kako je novinarka BBCa znala da ce da padne zgrada ( http://www.youtube.com/watch?v=6mxFRigYD3s ) pa da lepo odem na spavanje. Rec vise necu reci...

lksndr
Prolaznik
Prolaznik

Pridružio: 05 Apr 2009

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Apr 05, 2009 4:05 am Odgovoriti sa citatom

banet ::
Ne bih bas tako olako presao preko izjave da je "Digitalni andjeo" za risajkl,takvo je bilo ponasanje i dobrog drugara kada sam mu ponudio knjigu "Dosije omega",jednostavno je odbio da čita recima da ispada da je sve zavera.Posto sam mu nasao i drugu literaturu na koju se oslanja "Dosije omega" poceo je pomnije sve da prati.Danas umnozava DVD-je sa "Digitalnim andjelom" i deli ih poznanim i nepoznanim ljudima,i ne samo to vec i "America freedom to fascism" i ostale filmove i stampane sadrzaje,pa ko voli nek izvoli! Very Happy

Digitalni Andjeo ima za cilj da gledaoca zaplasi, a potom mu ponudi spas u vidu jevrejskog boga u koga vecina srba, pravoslavaca, veruje.

Djakon mi se covek cini previse svestan da bi mogao biti vernik ...

Imam zamerku sto je u emisiji par puta, u negativnom kontekstu, pomenuto, kako Zeitgeist nudi nekakvo resenje, sto je apsolutna neistina. U Zeitgeistu nema nikavog resenja, samo su poljuljani postulati na kojima mi zivimo vec nekoliko vekova. Posmatrati informacije koju su u filmu iznesene kao gotovo resenje je malo daleko od istine.

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Strana 5 od 10

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Dualisticki nacin razmisljanja: crno-beli svet hm Čet Okt 01, 2009 4:29 pm  Pogledaj zadnje poruke
Neonacizam: Srbija i svet Natasa Miljkovic Pet Maj 08, 2009 4:35 pm  Pogledaj zadnje poruke
Beograd je svet.. GluMica Sub Apr 19, 2008 6:03 pm  Pogledaj zadnje poruke
Svet mitova i simbola Eric Cantona Ned Avg 12, 2007 1:37 pm  Pogledaj zadnje poruke
Komunikacija branko Pon Jul 23, 2007 8:38 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!