NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Kako se danas mladi zabavljaju???

Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Ljubav i seksualnost Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Kako se danas mladi zabavljaju???
Autor Poruka
NatashitZa
Pocetnik
Pocetnik

Pol: Zenski
Pridružio: 07 Apr 2009
Teme: 1

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Uto Apr 07, 2009 11:06 pm Odgovoriti sa citatom

Ova tema je veoma siroka, i prilicno jeziva ako se dublje zadje u nju.
Ono sto me veoma brine je to sto nam je mozak ispran politikom, ekonomskom krizom, i slicnim temama, a kada se vode razgovori o musko-zenskim odnosima, teme su povrne i glupe. Zapravo, ubedjena sam da mediji koliko mogu da upropaste i citave generacije, isto tako mogu da ih ucine i srecnima. A, kao da ne zele. Sve teme su takve da stvaraju neku nervozu i napetost, ili prikazuju lazni sjaj u kom prihvatamo da zivimo. A, kada je taj lazni sjaj u pitanju, kao npr. Grand produkcija i Pink televizija, mladi se priklanjaju tome, i srastaju sa tim. Uskoro punim 22 godine, dakle, veoma sam mlada, i moja generacija, i mladji, krenuli su potpunom stranputicom. Ljubav, emocije... izgubljene su, ili dobile novi smisao... Cak i njih diktira uvek neko drugi... Novac kao pokretac svega kod mladih generacija... Dala bih smernice sto se ove teme tice:

- Nocni zivot
- Facebook, internet
- Emotivne veze
- Fizicki izgled
- Teme za razgovor
- Dan

Dakle, kakav je to nocni zivot, sta se vrednuje kao dobar provod, i "super zurka"... Odvojene musko-zenske ekipe... Novac, alkohol, oblacenje... U koliko sati se izlazi u Beogradu, i kada se prazne klubovi (veoma bitno!), i cene...

Kako mladi koriste internet i Facebook? Facebook zbog posla, druzenja, ili muvanja... Sta je pozitivno, sta negativno, i da li i on kvari generacije?

Emotivne veze kao najvaznija kategorija ove teme. Tu bih se osvrnula na knjigu Zorice Tomic " Poljubac u doba kuliranja", jer je ta knjiga objasnila emotivno stanje mladih danas, koje je katastrofa!

Fizicki izgled, kompleksi, sta je danas LEPO? Prirodno ili vestacko, i koliko nam je um iskrivljen laznim predstavama za koje je fotosop zaduzen? I, sta je na ceni?

Teme za razgovor mladih- alkohol kao broj 1, shopping, sport... Kako se mladi "muvaju"... Ko kome prvi prilazi...

I, na kraju DAN... Kako izgleda dan danasnjeg mladog coveka? Druzenje? Drustvene igre- niko ih ne igra... Skola, fakultet, obaveze... Kakva su interesovanja mladog coveka danas, i sta im to drzi paznju??????

Ovakva tema pod hitno mora uci u emisiju, jer na mladima svet ostaje!!! Mlada sam, i zabrinuta sam kuda ide moj svet?! Kako da se udam, radjam decu, ako sve ide u suprotnom smeru???

Gost emisije sa ovakvom temom treba da bude Zorica Tomic, neki dobar psiholog, Masa Rebic, jedan student, i ja bih najvise volela da budem u celoj prici, jer osim sto sam student, radim i kao voditelj emisija o nocnom zivotu, i upucena sam na gledanje svega... I, imam mozda i previse toga da kazem...

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 07, 2009 11:19 pm Odgovoriti sa citatom

Izvinite pre nego Vam otkrijem detalje iz mog intimnog života, moram da postavim par pitanja...

1. Na kojoj tv-radio ste voditelj emisije?

2. Ako ste voditelj tako mladi i vodite emisije o noćnom životu, bio bi red da se prvi predstavite i prvi iznesete svoja iskustva po pitanjma koja ste postavili Wink

Very Happy

NatashitZa
Pocetnik
Pocetnik

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 07, 2009 11:41 pm Odgovoriti sa citatom

Nisam zelela da se reklamiram... Wink

A, pitanja sam postavila da vidim kako ljudi reaguju, i odgovaraju na njih... I, zaista zelim da se o ovome prica... Nisam sama odgovarala na pitanja, jer sam vec bila prilicno opsirna, a da je tekst bio duzi, malo ko bi ga procitao.

Naravno, ako se tema razvije, odgovaracu na pitanja, i ukljucivati se u rasparvu. Zato sam i zapocela temu.

Pozz!

vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 245
Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Apr 08, 2009 12:07 am Odgovoriti sa citatom

Citat:
Ono sto me veoma brine je to sto nam je mozak ispran politikom, ekonomskom krizom, i slicnim temama, a kada se vode razgovori o musko-zenskim odnosima, teme su povrne i glupe.

pa dobro..razumem sto su toliko zastupljene aktuelne teme..slazem se..ali one neobavezne kojima se terorise narod su uzas..

Citat:
Zapravo, ubedjena sam da mediji koliko mogu da upropaste i citave generacije, isto tako mogu da ih ucine i srecnima. A, kao da ne zele. Sve teme su takve da stvaraju neku nervozu i napetost, ili prikazuju lazni sjaj u kom prihvatamo da zivimo. A, kada je taj lazni sjaj u pitanju, kao npr. Grand produkcija i Pink televizija, mladi se priklanjaju tome, i srastaju sa tim.

samo korist,profit,komercijala...
ono na cemu ne moze da se zaradi,neces videti na tv-u...to je kapitalizam...pre neko vece sam gledao koncert partibrejkersa na STB-u..prvi put posle dugo vremena... taj koncert je gledalo jako malo ljudi...a grand?? gde ce se vise zaraditi i ko ce napraviti vecu gledanost?pink ili STB? samo profit nista drugo...po cenu da nam nacija postane totalno bolesna i izopacena..

Citat:
Uskoro punim 22 godine, dakle, veoma sam mlada, i moja generacija, i mladji, krenuli su potpunom stranputicom. Ljubav, emocije... izgubljene su, ili dobile novi smisao... Cak i njih diktira uvek neko drugi... Novac kao pokretac svega kod mladih generacija... Dala bih smernice sto se ove teme tice:

omladinu vaspitava televizija..ponekog i roditelji..koje je takodje vaspitala televizija..jako malo normalnih imamo...

Citat:
Dakle, kakav je to nocni zivot, sta se vrednuje kao dobar provod, i "super zurka"... Odvojene musko-zenske ekipe... Novac, alkohol, oblacenje... U koliko sati se izlazi u Beogradu, i kada se prazne klubovi (veoma bitno!), i cene...

pa ovako..neki splav uglavnom...bend "one man show"klavijatura,sto glasnije,sto brze,bez ikakvog smisla...alkohola na sve strane,ribe polugole,likovi nabildovani,vestacki glamur....u sustini jeftino..udri brigu na veselje..kombinacija turbo-turkog melosa-buzuki varijante,teheran i to... i sve sto ide...dakle muzicke splacine...
i na kraju pitanje,kao ste si se proveo?? nemam pojma..ne secam se..

Citat:
Kako mladi koriste internet i Facebook? Facebook zbog posla, druzenja, ili muvanja... Sta je pozitivno, sta negativno, i da li i on kvari generacije?

uglavnom,devojke da se prodaju,muskarci da pokazu biceps i triceps...
odlican nacin za tracarenje,komentarisanje sta je ko obukao i zasto..ko se sa kim slikao...nesto kao "svet"..od prilike...

Citat:
Emotivne veze kao najvaznija kategorija ove teme. Tu bih se osvrnula na knjigu Zorice Tomic " Poljubac u doba kuliranja", jer je ta knjiga objasnila emotivno stanje mladih danas, koje je katastrofa!

prvo VISA ili KESH pa emocije...obrnuto,jako retko...

ako si musko,a volis devojku,onda si sonja...ako je obrnuto..onda si glupaca... znaci samo menjanje,kaoo na traci...ko sa kim stigne...ko vise blago njemu...

Citat:
Fizicki izgled, kompleksi, sta je danas LEPO? Prirodno ili vestacko, i koliko nam je um iskrivljen laznim predstavama za koje je fotosop zaduzen? I, sta je na ceni?

uglavnom...ako gledamo vecinu..lepo je...biti iskvarcovan do bola..musko-zensko sve jedno je...sminke tonu...sise do chela,tanga na pola kicme,brnjica gde god moze da se zabode...devojke sve jedna na drugu lice..kao da im karleusa mama...
tipovi..negde pred leto...april,maj...turbo misici...hemija,kreatin,glutamin i sl...cisto da se proseta biceps od jedne do druge strane ade...tetovaza obavezno...tribali ili kineska slova..nije bitno znacenje.... neka ce se zakaciti sigurno..posto su 90% guske...i u krug.godina za godinom..dok ne zakuka bubreg,srce ili jetrica...e onda dijeta,ovsene pahulje i sl...smekerska ishrana... Smile

Citat:
Teme za razgovor mladih- alkohol kao broj 1, shopping, sport... Kako se mladi "muvaju"... Ko kome prvi prilazi...

teme za razgovor..uglavnom..muskarci..ko se sa kim peglao,ko je najjaci klan u krraju,gradu....ovaj ganja juga tjuniranog 300konja,onaj vozi kavasaki 1000kubika....i sl...brate sto sam smuvo malu...koje godiste??92..znas kakva riba..ma ona se *ara provereno...a baja stariji 10 godina minimum...i tako...

devojke..uglavnom... ceca smanjila sise..viktorija nosila ovu ili onu haljinu na proslavi ovoj i onoj... i sl...

Citat:
I, na kraju DAN... Kako izgleda dan danasnjeg mladog coveka? Druzenje? Drustvene igre- niko ih ne igra... Skola, fakultet, obaveze... Kakva su interesovanja mladog coveka danas, i sta im to drzi paznju??????

ovo cu sutra..spava mi se Smile

bolje jedno vruce pivo nego cetir ladna
Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Sre Apr 08, 2009 12:11 am Odgovoriti sa citatom

vlaky ::

uglavnom...ako gledamo vecinu..lepo je...biti iskvarcovan do bola..musko-zensko sve jedno je...sminke tonu...sise do chela,tanga na pola kicme,brnjica gde god moze da se zabode...devojke sve jedna na drugu lice..kao da im karleusa mama...
tipovi..negde pred leto...april,maj...turbo misici...hemija,kreatin,glutamin i sl...cisto da se proseta biceps od jedne do druge strane ade...tetovaza obavezno...tribali ili kineska slova..nije bitno znacenje.... neka ce se zakaciti sigurno..posto su 90% guske...i u krug.godina za godinom..dok ne zakuka bubreg,srce ili jetrica...e onda dijeta,ovsene pahulje i sl...smekerska ishrana... Smile

Hihih

(ali obratiti pažnju na ton kojim je pisao Laughing)

Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Apr 08, 2009 12:14 am Odgovoriti sa citatom

Citat:
ali obratiti pažnju na ton kojim je pisao

pisano je u bas kljuchu Smile

NatashitZa
Pocetnik
Pocetnik

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Apr 08, 2009 1:49 am Odgovoriti sa citatom

Vlaky je objasnio Smile

Eto ljudi, to je i bila poenta moje teme... SVI mi znamo sta se dogadja, SVIMA nama to smeta, svi znamo da nije u redu... Ali, situacija se ne menja! I, mora da postoji neki nacin da se stvari vrate u normalu... Ne secam se kada me je neki decko pozvao u bioskop, na kolace, u setnju... Da je osmislio nesto originalno... Dosadno je, i svi su nezadovoljni. A, ubija me u pojam sto svi prihvataju to globalno nezadovoljstvo, i ne rade nista cime bi se to moglo promeniti. Zato sam i postala clan ovog foruma, jer mi je logicno bilo da pristojan i pametan svet posecuje ovakve stvari... Da razmisljam drugacije, ovu temu bih otvorila na sajtu "Zvezde Granda", i dobila bih odgovor- " Sta fali silikonima, haljine lepse stoje..." I sl...

A opet, kako je sve povezano, moje misljenje je bar- da covek prvo mora da bude zadovoljan sobom, i licnim zivotom, da bi mogao i sire da napreduje. Cinjenica je da mi mladi zivimo u velikom nezadovoljstvu- i ko ce tu da napreduje?! Volela bih da imam bar ideju kako se izlazi iz ove price, ali mediji svakako mogu mnogo da uticu... I, na ovakvoj temi mogu mediji da zarade, ne moraju samo Kursadzije da se forsiraju...

Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Sre Apr 08, 2009 4:15 am Odgovoriti sa citatom

NatashitZa ::
Vlaky je objasnio Smile

Eto ljudi, to je i bila poenta moje teme... SVI mi znamo sta se dogadja, SVIMA nama to smeta, svi znamo da nije u redu... Ali, situacija se ne menja! I, mora da postoji neki nacin da se stvari vrate u normalu... Ne secam se kada me je neki decko pozvao u bioskop, na kolace, u setnju... Da je osmislio nesto originalno... Dosadno je, i svi su nezadovoljni. A, ubija me u pojam sto svi prihvataju to globalno nezadovoljstvo, i ne rade nista cime bi se to moglo promeniti.

A svi isto pričaju Wink Pa eto... ništa se neće promeniti dok ne kreneš od sebe same... kao i svi drugi Wink... "be the change you wanna see in the world" (Gandi).

Jedna strana medalje je to da se ljudi jesu otuđili jedni od drugih... radije će ćaskati na facebook-u sa devojčicama, nego proštetati s njima... A mislim da znam i zašto je to tako Wink
Zato što je većini ljudi lakše da se otvori, da se izrazi - u pismenoj formi... lakše prilaze jedni drugima na taj način Smile Otuda i druga strana medalje, ona lepša Smile "Ah te online ljubavi" - koje su se pretvorile u realne Wink Nije ni internet takvo zlo kakvim umemo da ga napravimo, jel tako?

NatashitZa ::

Zato sam i postala clan ovog foruma, jer mi je logicno bilo da pristojan i pametan svet posecuje ovakve stvari... Da razmisljam drugacije, ovu temu bih otvorila na sajtu "Zvezde Granda", i dobila bih odgovor- " Sta fali silikonima, haljine lepse stoje..." I sl...

Meni smeta kada neko kaže da narodnjaci nisu način života, kao što je to npr. rock and roll. Jesu, itekako Smile To je njihov način života... bar za sad. I takve stvari se teško menjaju, neće te mlade ljude promeniti/prevaspitati kompletno uklanjanje grand parade ili tv pink... Neće, nemojte se zavaravati Smile Mnogo je tu drugih faktora, a prvi i osnovni je porodica... Način života, vaspitanje, negovanje kritičkog razmišljanja, malo širi dijapazon sivkastih boja između one crne i one bele... sve ima svoje... i ekonomija ima svoju ulogu u ovoj priči, oh itekako Wink Sve to je po meni jedna malo šira studija, perfektna npr. za nečiji diplomski rad - ili još bolje, doktorat Wink

Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
Jamezdin
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Pridružio: 31 Mar 2009
Teme: 2

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Apr 08, 2009 6:40 am Odgovoriti sa citatom

http://www.blic.rs/strip.php?id=571

zasto niko nije spomenuo 200 na sat???

p.s. natashiza (ili kako vec), hoces u bioskop Laughing

vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Apr 08, 2009 9:42 am Odgovoriti sa citatom

koliko vidim i mamini i tatini sinovi su na ceni...nikad kao sad...

evo primer...nemanja rosic ucesnik surviver-a..poneo je epitet naj smekera ili kako vec...zasto?

o ukusima ne vredi raspravljati..nekome se dopada nekome ne..ja necu da komentarisem jer sam muskarac...

ali pitanje je,kakve kriterijume imaju danasnje devojke...

da li je vazno sta neko ima ili kakav je?
za njega konkretno su se svi izjasnili da je glup...sto i nije daleko od istine..u tom shou kad neko je pomenuo shade..lik je izjavio da nikad nije cuo...eeeeeeej...to moze da izjavi samo neko ko zivi u pecini... Rolling Eyes
i jos u par situacija je pokazao ko je i sta je...ujedno je proglasen za najmanje inteligentnog i najveceg zavodnika ili kako vec...da li u normalnim okolnostima jedno iskljucuje drugo ili je samo kod nas normalno da lepo i glupo ide jedno uz drugo??

uprkos tome klinke vriste za njim...da li zato sto su klinke ili zato sto je kako je negde njegova devojka izjavila "siroke ruke",kako su mu roditelji bogati itd...voli provod na splavovima,devojke...kada su ga intervjuisali to su uradili u teretani dok je vezbao... sto je verovatno presudno doprinelo njegovoj popularnosti Laughing

sve u svemu...kriterijumi ne postoje..
to je samo jedan od problema...

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Ljubav i seksualnost Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 1 od 5

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
download emisija pre 2007 paradajz Uto Nov 26, 2013 12:26 am  Pogledaj zadnje poruke
Arhiva emisija .... Aristotel Pon Jul 12, 2010 9:39 pm  Pogledaj zadnje poruke
Preporucite emisije sa domacih TV stanica Joe Average Ned Mar 14, 2010 4:39 pm  Pogledaj zadnje poruke
Lekari i sarlatani Natasa Miljkovic Čet Jun 11, 2009 10:33 am  Pogledaj zadnje poruke
voditelji/voditeljke u SRB potraga Sub Dec 08, 2007 8:07 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!