NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Kupovina: sarena laza ili ambalaza

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Kupovina: sarena laza ili ambalaza
Autor Poruka
dekameron
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 11 Jan 2007
Teme: 144

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Uto Apr 14, 2009 11:59 am Odgovoriti sa citatom

Citat:
Pa nije bas tako....verovatno vi vise pamtite lose kritike, a ima i toga da "super ti je haljina" toliko puta ponovljena od strane redovnih kriticara stvara kod mene utisak da je nepotrebno da i ja zavirujem pod haljinu....

Eufemizam u formi , to je vas zahtev,a po mogucstvu i pedagoski efekat dve secerne bonbonice uz kritiku....ili zrno kukuruza ako je papagaj u cirkusnoj tacki u pitanju.....
Ok, priznajem, razlozno....
Ali nemojte stil analize povezivati sa nekim animalnim i hijararhijsko seljackim porivima...

necemo na ovu stranu, da se ne bi dotakli onog ljudskog...jer natasa, na cijem forumu si iskuckao oko 1500 postova, nije bas samo ono sto je u haljini + modni saveti su joj verovatno nepotrebni Wink
Citat:
Ne negirate argumente koje sam naveo, negirate zakljucke....

niko ti ne negira argumente...kada ih imas...doduse, ti ih uvek imas, uvek je moglo i bolje i drugacije ...ako nista ti bi to svakako umeo Shocked

Citat:
I sta ja da zakljucim sad....?
Nego da je kritika i analiza emisije ili teme nepozeljna...
Pa ok....
Ne moram da analiziram....
Mislim da se takva analiza ipak ne daje na svakom cosku....ali ish je ish....

ja se izvinjavam...jesi li ocekivao aplauz ili materijalnu nadoknadu Shocked
i nije ish ish...ti to vidis kao ish jer ne podnosis kritiku Wink

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".

nenadovic.sr
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Pol: Muski
Pridružio: 21 Mar 2009
Teme: 4
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Sre Apr 15, 2009 12:40 am Odgovoriti sa citatom

bombonica ::
Odlicna tema.
Sagovornici nisu nista odgovorili na pitanje voditeljke, sto i nas kao potrosace jedino zanima:
- kada ce se stopirati distribucija i prodaja stetnih proizvoda i kad i kako ce se to sankcionisati
- zasto se ne ubrza objavljivanje informacija o stetnosti proizvoda, tj. zasto ministarstva ne daju nalog da se povuku iz prodaje, a ne da inspektori odlaze na teren u svaku radnju i povlace robu
- zasto je potrebno da mi posebno za sebe u nasoj drzavi utvrdimo da je jedan proizvod stetan, pa tek onda da ga povucemo, kad su to negde u svetu vec utvrdili i na osnovu njihovih nalaza povucemo iz prodaje takve proizvode
- zasto se sanitarna inspekcija ne bavi vise time, i zasto su kazne tako niske pa ih je lako platiti i nastaviti prodaju stetnih proizvoda

Nisam mogla da verujem kad su utvrdili da Arijel nije istog kvaliteta kao austrijski, iako ga placamo isto kao austrijanci, ali zadovoljava norme kvaliteta. Pa i mi bi prali arijelom na 40 stepeni umesto na 90 kada bi bio jednako kvalitetan kao u austriji... tako da to sto austrijanci peru na 40 a mi na 90 nije merilo da imamo isti prasak losijeg kvaliteta. I onaj hemicar koji tvrdi da Arijel nije istog sastava, ali to ne znaci da ne pere...boze sacuvaj. Pa opere on, ali ne isto kao austrijski...
U nasoj zemlji treba da se dele leci o informisanju o proizvodima, na sajtovima za zastitu potrosaca da se istakne koji su proizvodi i u svetu i kod nas dospeli na "crnu listu", da se objave na sajtovima podaci o sprovedenim cak i pojedinacnim analizama svih proizvoda...
Ljudi nemaju vremena za novine, za slusanje vesti, i ne znam odakle bi jedna porodilja koja doji, i ne spava vec 2 meseca i stravicno je umorna, saznala da mleko za bebe nije ispravno ili npr. flasice... to ne sme biti u prodaji, ili mora biti oznaceno, neka kampanja o informisanju mora postojati koja ce biti svima dostupna.
Super je sto svi imamo sa interneta listu stetnih aditiva, ali zar treba da nosim tu listu sa svim E oznakama kojim ima oko 30 koliko znam, i da svaki proizvod u marketu proveravam? Pa moja kupovina bi tad trajala satima! Zasto onda lepo ne stave oznake kao na cigaretama - stetno za zdravlje! Na kraju krajeva, neki od proizvoda ispade da su stetniji od cigareta...

Sagovornici koji upadaju kao na pijacu jedni drugima u rec, i pricaju medjusobno dok neko drugi ima rec - je odraz njihove licne kulture, i na to voditeljka ne moze da utice, jer ih ne poznaje dovoljno. Ali bi trebalo uvesti neki red, iskljuciti im mikrofon...
Natasha je izuzetno profesionalno vodila emisiju. Postoji pravilo da voditelj ne sme biti u prvom planu i raspravljati se sa ucasnicima u emisiji. Ukoliko bi se ponashala drugacije,nebi bila voditelj vec jedan od ucesnika. Mozda je mogla da upozori ucesnike na ponashanje ,ali to je stvar rezije . puste se reklame,i dog one idu, ljudiu iz rezije upozore ucesnike. Natasha je kompletno naj,naj naj. A za ubuduce, rezija KLJUCA na popravni. Smile

Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pol: ?
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Apr 15, 2009 10:10 am Odgovoriti sa citatom

....ma meni se connie posebno svidela boja laka na Natašinim noktima. WOW Ako cemo vec da komentarisemo 'emisiju' Shocked .

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
lksndr
Prolaznik
Prolaznik

Pridružio: 05 Apr 2009
Teme: 0

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Apr 15, 2009 3:33 pm Odgovoriti sa citatom

Meni se svidja namestaj. Laughing
Ona tunika mi je bila malo previse, ipak je natasa mlada, ono je za bakice, bar ja imam takav trip neki ... Very Happy

Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Zenski
Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Sre Apr 15, 2009 3:53 pm Odgovoriti sa citatom

lksndr ::

Ona tunika mi je bila malo previse, ipak je natasa mlada, ono je za bakice, bar ja imam takav trip neki ... Very Happy

Ako se analiza prethodnih emisija pretvorila u modne savete, šta reći... Neutral Meni je tunika bila baš cool (onako usput da napomenem Wink), volela bih da imam ukusa da se tako oblačim...

Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
lksndr
Prolaznik
Prolaznik

Pridružio: 05 Apr 2009

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Apr 15, 2009 6:53 pm Odgovoriti sa citatom

Natasa je plava, ona tunika je koliko mi je ostalo u secanju bila ljubicasta, ako si crna tunika bi ti mozda i pristajala, ako si plava, nemoj ni da pokusavas Smile

Natasa je nasla pravo vreme kad ce da sedne u emisiji, sada kada treba da se pojavi stomak, izvaljena si Laughing

zemunac
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pol: Muski
Pridružio: 16 Apr 2009
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Poruka Upisano: Čet Apr 16, 2009 1:47 am Odgovoriti sa citatom

.. a evo i mene ... cisto sam svratio da se malo gledamo ...ponovo ... kada ste me banovali sa foruma pre par emisija, nabacio sam par ideja kako da vam malo plasticnije objasnim neke stvari ... narocito urednici Dekameron ... pa ako je i dalje zainteresovana za onu kafu ... neka se javi ... hauba je spremna, samo za nju!!!!

Kes,kolica i laganica...
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Prijateljstva koja prelaze u nešto više Eric Cantona Sre Maj 26, 2010 5:41 am  Pogledaj zadnje poruke
Foklandi ~ Ostrva koja je rat promenio nabolje Eric Cantona Uto Jan 19, 2010 5:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Najvece lazi srpskih politicara Eric Cantona Sub Jan 02, 2010 4:28 am  Pogledaj zadnje poruke
Koja god vlast da je, policija i zandarmedija su uzas Dobrovoljac Sre Dec 05, 2007 7:39 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!