NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

O temama emisije

Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Pitanja i predlozi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

O temama emisije
Autor Poruka
Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Pol: Zenski
Pridružio: 14 Okt 2008
Teme: 123

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 11:37 am Odgovoriti sa citatom

Natasa23 ::
...Ali definitivno na svim forumima se teze prihvataju novi clanovi koji u prvim postovima pokazu da se ne slazu sa misljenjem odomacene vecine.

Na ovom forumu smo mogli pročitati razna mišljenja, a nosioci onih koji se ne slažu s mišljenjem većine verovatno i sami odu. Banovani su oni koji se nepristojno ponašaju, psuju i vređaju, koliko uspevam da primetim Wink
Možda smo mi i zaslepljeni Natašom i Ključem (mada mi stvarno ovo malo glupo zvuči, bar što se tiče mene... Verovatno ne bih smela nigde da kažem da mi se sviđa kako Srđan Predojević uređuje Jutarnji program, jer bi neki mogli da pomisle da mu se nabacujem, ili da mi se sviđa...), ali nismo li tu upravo zato što nas ta emisija, njena tematika, stil vođenja... okuplja na ovom mestu?
Vlaki, stvarno bih volela da pročitam neku tvoju konstruktivnu kritiku Natašinog rada. Uglavnom kritikuješ nas, forumaše... Wink

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Boriti se, tražiti, ne naći i ne klonuti...
ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
Kome zakon leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom!
dekameron
Urednik foruma
Urednik foruma

Pridružio: 11 Jan 2007
Teme: 144

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 11:39 am Odgovoriti sa citatom

jedan zamera a 80% ludih...nije ravnopravno, stvarno Wink

Citat:
Vlaki, stvarno bih volela da pročitam neku tvoju konstruktivnu kritiku Natašinog rada. Uglavnom kritikuješ nas, forumaše...

pa zar se ne secas da je vlaky rekao da pojma nema sta natasa radi..ali zato zna sta svako devojce, sa foruma, radi vikendom Wink Wink

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".

vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 245
Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 11:44 am Odgovoriti sa citatom

Citat:
Vlaki, stvarno bih volela da pročitam neku tvoju konstruktivnu kritiku Natašinog rada. Uglavnom kritikuješ nas, forumaše..

ja pisao dok sam gledao emisije svojevremeno... a dugo vec nisam gledao..i tv retko gledam...

Citat:
jedan zamera a 80% ludih...nije ravnopravno, stvarno

ako sam ja 20%foruma,hvala ti
Smile

Citat:
..ali zato zna sta svako devojce, sa foruma, radi vikendom

odraz dobre komunikacije mene pljuvacha sa 80% "debila" sa foruma Smile

bolje jedno vruce pivo nego cetir ladna
Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Pridružio: 14 Okt 2008
Teme: 123

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 11:51 am Odgovoriti sa citatom

dekameron ::
...ali zato zna sta svako devojce, sa foruma, radi vikendom Wink Wink

Dobro, i treba da zna šta devojke rade, red je. Smile
Ne bih volela da se ovo sad pretvori u kritiku Vlakija, ali moram reći i to da mislim da je Vlaki dobar momak, samo povremeno malo pristrastan... Kada sam došla na Forum, imala sam neki utisak da je on neka vrsta maskote foruma, tako su se svi ophodili prema njemu, što je stvarno lepo Smile
Volim ovo mesto zbog kulture uzajamnog ophođenja. Da je ikad bilo drugačije, ne bih se zadržavala sigurno. Sporadično naiđu neki likovi koji ne umeju kulturno da razgovaraju i uvek se pitam šta zadrži admine da ih ne banuju... Neki tamo je vređao svakog ko bi mu se obratio, a naročito je voleo da se okomi na vas, glavne... Nas siću i buraniju nije puno zarezivao... Koliko puta se samo vraćao.
Nevezano za to jesam li od juče ovde, pitala sam se kako i zašto su neki stari članovi od par hiljada postova banovani. Kad se otvore njihovi postovi, sve bude jasno.

Boriti se, tražiti, ne naći i ne klonuti...
ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
Kome zakon leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom!
dekameron
Urednik foruma
Urednik foruma

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 1:00 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
odraz dobre komunikacije mene pljuvacha sa 80% "debila" sa foruma

ma, jok...sa onih 20% devojcica...nisam napisala, podrazumevalo mi se Wink Wink

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".

vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 245
Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 1:22 pm Odgovoriti sa citatom

a vidim ni ti nisi lose obavestena Smile

bolje jedno vruce pivo nego cetir ladna
dekameron
Urednik foruma
Urednik foruma

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 2:19 pm Odgovoriti sa citatom

vlaky ::
a vidim ni ti nisi lose obavestena Smile

pa fora je u tome da sam i ja u odlicnim odnosima sa 80% ludaka...a i sa devojcicama Wink Razz

jole_85
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 01 Feb 2008
Teme: 23

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 2:44 pm Odgovoriti sa citatom

Kad sam se učlanila na ovaj forum pročitala sam prvo sve teme, bukvalno sve... Wink dugo je to trajalo. Rolling Eyes Došla na forum zbog Nataše,(onog što ona radi) ostala zbog par forumaša...Odgledala 90% emisija,(kad se hvatate postotaka, verujem da pola forumaša nije ni 5% emisija) ovaj novi termin mi neodgovara, ali skinem sebi pa pogledam. Nekom sam davno rekla, da se odradjuju odlične teme, ali da Nata to može jos bolje, po meni. Nekad mi deluje kao da se nije pripremila. Embarassed Pratim rad, Denisa Latina, od malih nogu, pa sve poredim sa njim. Nata, ponekad ne drži emisiju u svojim rukama a trebala bi da ima potpunu kontrolu. Rekoh to i na jednoj temi, pa ostadoh živa... Wink Nije me niko napao... Smile Isto tako ne bih uradila sve ovo što jeste, da nema podloge, da nema pozitivnih rezultata...Uostalom ona najbolje zna po rejtingu Wink

Vidim da je postalo bitno ko voli ili ne voli Natašu, šlihta se ili ne, kome to smeta i zašto...Ma šta to koga briga.. Svako se ponaša onako kako misli da treba. Ja lično mogu da poštujem to što ona radi. Mi smo kao nacija poznati da pljujemo one koji su nešto postigli u životu. Mad Uvek mi nadjemo nešto...Kad bi samo malo više vodili računa o nama samima a ne o drugima... Rolling Eyes

p.s. Volela bih da Vanja ima svoju emisiju..da vidim kako bi to ona odradila... Wink

p.p.s sad kad krene paljba... Wink Rolling Eyes

"Svoju snagu prepoznaćeš po tome koliko si u stanju da prebrodiš trenutak, jer trenutak je teži, strašniji i duži od vremena i večnosti!"
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 7:52 pm Odgovoriti sa citatom

Jole, cekam te u skolskom dvoristu, iza zgrade, u pola osam sutra navece. Just_Cuz
Da vidim koga si ti pitala, i kako si se usudila da kritikujes, kad je to ovde zabranjeno dekretom Pirate
Neutral ... suicide2 Arrow Left

ne smeta mi...niti mi je strano davanje ISKRENIH komplimenata i pohvala... i ja ne gledam kroz naocare,vec realno,kako jeste... kako sebe tako i druge...
i ne krijem svoje prave stavove iza komplimenata
Ne radi se o tome da li ti krijes tvoje stavove ili ne. Iskreno, to me ni malo ne zanima. Tvoji stavovi (ukoliko si ih izgradio u stavove) - tvoja stvar. Govorim o tome da nije dobro da ti smeta ako drugi pohvali nekog (bilo kog, ne moramo se vezivati za Natasu, gledajmo uopsteno).
Pazi sta o sebi kazes - tebi nije strano davanje iskrenih komplimenata i pohvala. Ali zato znas da drugi, koji pohvaljuju, nisu iskreni. Kada bismo samo sebe gledali bilo bi sjajno. Ali, kako je to poprilicno dosadno u zivotu, uglavnom posmatramo druge i njihovo ponasanje, te obaveznu njihovu neiskrenost. "Ja savrsen covek, i uvek iskren, decidirano tvrdim, sveca mi, nemam potrebe da obracam paznju i vodim racuna o svom ponasanju, pa cu zato posmatrati druge - naravno, uvek polazeci od negativnih stvari..." dozey

naravno da mi ne smeta... samo sto kod ovih 80% koje sam naveo..upravo nedotaje taj element iskrenosti ,preovladava zaslepljenost... sto svemu daje navijacki ton...
Eto vidis kako ti znas da su drugi neiskreni. Ali si zato ti, kako si gore napisao - iskren u CAPSLK. Kako drugacije. Wink

Kako nazvati sve cesce "argumentovene i trezvene kritike"na racun emisije,natase i foruma tipa" nema veze sta god ti oni prigovarali,ti si za nas najlepsa,najbolja na svetu,univerzumu,niko te nikad voleti nece ko sto te volim ja,+kljuch i opet +kljuch i tako svakog petka na highs&lows itd..." gde je kritika?pozitivna, negativna, realna,korisna,iz koje se moze izvuci zakljucak... kritika koja bi mogla da podigne mozda kvalitet same emisije,rada uopste itd...
Ovde bi i ptice primetile da aludiras na Nenada (dusu ce vam pojesti taj nesretni Nenad koji nikako da opsuje Natasu... Nenade, da te je sramota, cudaku jedan sa onoga svijeta)... Ali me cudi da, kad si vec tako iskren kriticar, Nenadovo ime i ne navedes, nego ga pakujes u slozene, slutljive, recenice.
Ovo drugo sto tvrdis i pitas gde je kritika koja bi mogla da podigne kvalitet emisije... Prilicno smesljivo, ako cemo iskreno. Kao da time pozivas druge da kritikuju, ne bi li podigli kvalitet emiije; dok ti, skoro pa nijednom, to isto nisi uradio. Tvoji komentari na analizama emisije, uglavnom su se ticali - ispuckanih kokica za pred TV; Natasinih cipela; dobrih nogu Aleksandre Jankovic; itd. Sve brinuci za kvalitet emisije i dobru kritiku.

ako kazem da je ruzno preterivati i biti nerealan u hvalisanju emisije i natase-to ne znaci da o njoj i emisiji mislim sve najgore

ako kazem da 80% foruma ima takav i takav stav-to ne znaci da mislim da su debili
Niko ni ne kaze da to mislis. Tvoje misli - tvoja stvar. Prosto sam se pitala da li su ti ljudi debili cim toliko neiskreno mogu da hvale Natasu.

ili jos bolje,ako nekome ne uputim lepu rec u datom trenutku,to ne znaci da mislim da je ne zasluzuje...
Ali ako drugi uputi, to, naravno, ima drugacije znacenje.

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

jole_85
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 01 Feb 2008
Teme: 23

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 8:08 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
Jole, cekam te u skolskom dvoristu, iza zgrade, u pola osam sutra navece.
Da vidim koga si ti pitala, i kako si se usudila da kritikujes, kad je to ovde zabranjeno dekretom i

Odgovara mi termin...mogu stići i na rodjendan... Cool Wink

Realizuj neki projekat, pa da i tebe kritikujemo i hvalimo...usudjujem se...
Wink

"Svoju snagu prepoznaćeš po tome koliko si u stanju da prebrodiš trenutak, jer trenutak je teži, strašniji i duži od vremena i večnosti!"
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Pitanja i predlozi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 3 od 5

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
download emisija pre 2007 paradajz Uto Nov 26, 2013 12:26 am  Pogledaj zadnje poruke
Arhiva emisija .... Aristotel Pon Jul 12, 2010 9:39 pm  Pogledaj zadnje poruke
Preporucite emisije sa domacih TV stanica Joe Average Ned Mar 14, 2010 4:39 pm  Pogledaj zadnje poruke
Lekari i sarlatani Natasa Miljkovic Čet Jun 11, 2009 10:33 am  Pogledaj zadnje poruke
voditelji/voditeljke u SRB potraga Sub Dec 08, 2007 8:07 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!