NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Izmedju Latinke i Dobrice

Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Izmedju Latinke i Dobrice
Autor Poruka
tratincica
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Zenski
Pridružio: 01 Feb 2007
Teme: 8

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 1:10 pm Odgovoriti sa citatom

Videh danas najavu za emisiju... ako se ne komiram, moracu da je pogledam... ako ne, jedva cekam reprizu...

Za mene je skandalozno da se u ovoj zemlji dovodi u pitanje umetnicka sloboda i da to rade osobe koje se, kao, bave ljudskim pravima...
Pa, sta je ovo... o ljudskim pravima su ucili na skracenom kursu u organizaciji Politbiroa?
Kako se zove ova zemlja? Kina, Severna Koreja ili Bolivija?
Kako ih nije sramota da na mala vrata uvode i opravdavaju totalitarizam i jednoumlje?
Kako ih nije sramota da ismevaju vekove razvoja ljudskih prava?
Sta, oni se nalaze ispred evropske povelje i Povelje UN?
Sta je sledece... redakcija Francuskog ustava?

Def... neki ljudi... drusebriznici, cuvari morala daju sebi i previse za pravo... Rolling Eyes

Inace, ja nisam neki postovalac lika i dela Dobrice Cosica... Mislim da su njegove knjige trome, da mu je najveca greska sto se uhvatio u kolo sa politicarima...
Ali... ali... to je njegovo pravo...
Njegovo demokratsko pravo da iznese svoje misljenje...
U ostalom... nesto mi nije jasno... zasto Albanci treba da se nadju uvredjenim, zasto ih ovi brane, kad oni samo (razna tzv. NVO) priznaju da je Kosovo nezavisno i da je to druga drzava, a Albanci o kojima se radi gradjani te druge drzave...
Znaci li to da treba pozvati na odgovornost svakoga ko kaze za npr. Australijanci potomci i pljackasa, silovatelja i jednostavno svakakvog ljudskog sljama?

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Shameless self-promotion: www.conquiztador.rs
hm
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 11 Feb 2007
Teme: 70

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 1:37 pm Odgovoriti sa citatom

tratincica ::
Videh danas najavu za emisiju... ako se ne komiram, moracu da je pogledam... ako ne, jedva cekam reprizu...

Za mene je skandalozno da se u ovoj zemlji dovodi u pitanje umetnicka sloboda i da to rade osobe koje se, kao, bave ljudskim pravima...
Pa, sta je ovo... o ljudskim pravima su ucili na skracenom kursu u organizaciji Politbiroa?
Kako se zove ova zemlja? Kina, Severna Koreja ili Bolivija?
Kako ih nije sramota da na mala vrata uvode i opravdavaju totalitarizam i jednoumlje?
Kako ih nije sramota da ismevaju vekove razvoja ljudskih prava?
Sta, oni se nalaze ispred evropske povelje i Povelje UN?
Sta je sledece... redakcija Francuskog ustava?
Def... neki ljudi... drusebriznici, cuvari morala daju sebi i previse za pravo... Rolling Eyes

sta je sledece?
http://www.blic.rs/svet.php?id=89489

Citat:

Inace, ja nisam neki postovalac lika i dela Dobrice Cosica... Mislim da su njegove knjige trome, da mu je najveca greska sto se uhvatio u kolo sa politicarima...
Ali... ali... to je njegovo pravo...
Njegovo demokratsko pravo da iznese svoje misljenje...
U ostalom... nesto mi nije jasno... zasto Albanci treba da se nadju uvredjenim, zasto ih ovi brane, kad oni samo (razna tzv. NVO) priznaju da je Kosovo nezavisno i da je to druga drzava, a Albanci o kojima se radi gradjani te druge drzave...

ni ja nisam ljubitelj lika i dela. Ovo cak nema veze sa tim ko je u pitanju. Sramota je da neki samoproklamovani komiteti za ljudska prava misle da imaju prava da svojim idejama o pravima i slobodama maltretiraju bilo koga...

Citat:
Znaci li to da treba pozvati na odgovornost svakoga ko kaze za npr. Australijanci potomci i pljackasa, silovatelja i jednostavno svakakvog ljudskog sljama?

aha, u ime drustva za zastitu Australijanaca na ovom forumu, trazim od administratora da se zastite prava ove na nasem forumu veoma ugrozene vrste... ovaj govor mrznje je nemoguce trpeti... Razz

sujeta je mali ostrasceni cuvar iluzija koji cuci u skoro svakom od nas i ceka pravi cas...

sva religiozna ucenja, sve ideologije, i sva ostala lazna znanja, su pre svega egoisticni obrazci ponasanja koji vode ka otudjenju coveka od sebe i svog okruzenja......
RCW
Prolaznik
Prolaznik

Pol: Muski
Pridružio: 01 Apr 2009
Teme: 1
Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 3:15 pm Odgovoriti sa citatom

Interesantni gosti... Osim Slobodana Antonića. Ne volim nacionaliste, pa to ti je. Čovek je nekada imao duha; savetovanje Koštunice ga je dokrajčilo...

Latinka, definitivno.

P.S. Nataša, zamolio bih te da obratiš više pažnje na moderiranje ove emisije. Neretko se dešava da gosti upadaju u reč jedni drugima, prave neverovatne digresije, i uništavaju koncept. Dakle, malčice strožije. Smile

"The only kind of dignity which is genuine is that which is not diminished by the indifference of others." - Dag Hammarskjold (1905-1961)
Harlekina
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pridružio: 28 Mar 2009
Teme: 6
Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 7:11 pm Odgovoriti sa citatom

Ja nemam nista da dodam sto vec nije receno, ali osecam potrebu da jos jednom pomenem da je zaista tuzno to sto se desava. Neko sa nasao pametan da optuzuje za govor mrznje u knjizevnom delu, a niko se ne usudjuje ili ne zeli da optuzi govore mrznje koje smo, na zalost, imali prilike da cujemo tamo gde nikako ne bi smeli... I zar je uopste moguce podneti tuzbu da je upucen govor mrznje nekome ko direktno nije ni pomenut? Ima jedna srpska "Ako se ljutis, na tebe sam i mislio!" Ali zar se mogu podnositi optuznice na osnovu toga?

Citat:
Dobrica Cosic moze da ima jako mnogo zasluga u svojim zivotnim delom, koje je mukotrpno stvarao ali moze samo jednom veoma lako sve da sruši. Kao javna licnost ima vecu moralnu odgovornost nego mi obicni ljudi, njegovo ponasanje, njegov govor mora biti odmeren i politicki korektan kao primer drugima, zato njegova rec ima nesrazmerno vecu tezinu.

Ma molim vas! Pa ako cemo vec da vodimo, tj. da pocnemo da vodimo racuna o tome ko sta o kome govori zar odatle treba da pocinjemo? Zar je gospodin Cosic onaj koji nosi najvecu moralnu odgovornost u nasoj zemlji? Pocnimo od pocetka...

Ma koliko čovek dobro govori, kad previše govori on uvek na kraju kaže neku glupost.
d.fidan
Novajlija
Novajlija

Pol: ?
Pridružio: 24 Apr 2009
Teme: 0

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 9:56 pm Odgovoriti sa citatom

Gledajuci ovu emisiju inspirisan sam da napisem svoje misljenje, a kada sam video sta su napisali pre mene na ovoj strani, vidim da se uklapam u vecinu. Sramota je da se uopste vodi ovakva rasprava, a posebno bi bilo bolje da vidimo ko podnosi tuzbu i ko su ti ljudi. Bilo bi dobro da vidimo da li su to prijatelji nacije jer se toboze u emisiji predstavljaju kao prijatelji i to sto rade da je dobro za Srbiju. Sramota je ko tuzi Dobricu i kako se predstavlja, tolika ironija i cinizam, sramota da takvi ljudi imaju pravo reci u tako dobroj emisiji.

ognjen
Novajlija
Novajlija

Pol: ?
Pridružio: 08 Sep 2007
Teme: 0

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 10:09 pm Odgovoriti sa citatom

Ukoliko sam dobro razumeo Biljanu ako u Srbiji neko pozove na ubijanje Srba to se moze smatrati "neukusom".

Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Pridružio: 14 Okt 2008
Teme: 123

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 10:09 pm Odgovoriti sa citatom

Šteta je da pišete ovde, bolje da pređete u Analizu emisija...
http://www.natasa-miljkovic.co.....php?t=3140

Boriti se, tražiti, ne naći i ne klonuti...
ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
Kome zakon leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom!
duda
Novajlija
Novajlija

Pridružio: 24 Apr 2009
Teme: 1

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 10:14 pm Odgovoriti sa citatom

...evo, sedim i gledam emisiju, oguglala na bljuvotine koje se prosipaju po mom narodu (srpskom), gde čovek istoričar CITIRA razne, svetu poznate ljude, koji vrlo aktivno mrze Srbe, a pri tome ne znaju ni gde se Srbija nalazi, nikad nisu, niti će biti optuženi zbog svojih stavova, prinuđeni smo da slušamo ubogu osobu Vučo (čije prezime pišem velikim slovom samo zato što sam pismena). Aleksandar Tijanić je novinarsko ime koje cenim od kad znam za njega. Prva sam osoba koja se zaista radovala kada je počeo da vodi RTS (konačno malo mozga i na TV) i shvatam potez dovođenja osobe Vučo na istu. Po onoj staroj narodnoj - kad vidiš da neko hoće da ispadne budala, pusti ga, sam će! I evo, emisija se završila, Osoba je ostala to što jeste, ali nikom od nas zbog toga nije ni lakše ni bolje.
Draga Nataša, budi naša skupština, pa raspravljaj o temama koje siroti poslanici obilaze da ih slučajno ne bi rešili. Dovedi ljude koji hoće da RADE, a ne da blebeću i da se slikaju. Pozdravlja te majka troje dece iz Novog Sada.

Dobro pazi šta želiš, možda ti se i ostvari!
Natasa Miljkovic
Urednik emisije
Urednik emisije

Pridružio: 17 Dec 2006
Teme: 120
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Poruka Upisano: Pet Apr 24, 2009 10:26 pm Odgovoriti sa citatom

Privremeno zakljucavamo ovu temu, sve komentare ostavljajte na analizama emisije

http://www.natasa-miljkovic.co.....php?t=3140

Hvala

kristalna nit...
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Strana 3 od 3

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Prijateljstva koja prelaze u nešto više Eric Cantona Sre Maj 26, 2010 4:41 am  Pogledaj zadnje poruke
Foklandi ~ Ostrva koja je rat promenio nabolje Eric Cantona Uto Jan 19, 2010 5:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Najvece lazi srpskih politicara Eric Cantona Sub Jan 02, 2010 4:28 am  Pogledaj zadnje poruke
Koja god vlast da je, policija i zandarmedija su uzas Dobrovoljac Sre Dec 05, 2007 7:39 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!