NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Srbija izmedju Latinke i Dobrice

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Srbija izmedju Latinke i Dobrice
Autor Poruka
pero
Pocetnik
Pocetnik

Pol: ?
Pridružio: 28 Apr 2009
Teme: 0

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Uto Apr 28, 2009 10:33 pm Odgovoriti sa citatom

Jassa ::
pero ::
Zasto Biljana Kovacevic Vuco

Pa valjda zato što je tužila Ćosića Smile Ja ne vidim bolji i logičniji izbor...

Pa onda jos najbolje da su zvali i Dobricu Cosica i da su organizovali sudjenje. A posebno ne vidim razlog da Dragomir Andjelkovic(!!!!!!!!!!)bude gost!!!!

Pa molim Vas!

Ili Dragoljub Zarkovic - koji je ok za gosta, ali ja ne znam sta je tu on sada znacajan za ovu temu!?!?!?!?!!?!?!?

Citat:
izvini pero, na kog dragoljuba todorovica mislis?

Na advokata Dragoljuba Todorovica!

Ali bolje resenje bi po meni bio i Srdja Popovic! Pa ovo je emisija za Srdju Popovica - ako je neko u drzavi kompetentan da govori o ovom slucaju i da kaze nesto zanimljivo onda je to Srdja Popovic a ne Biljana Kovacevic Vuco

ali izgleda da Natasa juri gledanost a ne kvalitet i to je muka sa ovim RTS-om

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
boksi
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 20 Feb 2009
Teme: 3
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 28, 2009 10:46 pm Odgovoriti sa citatom

Jao Pero pa ti si protiv toga da gost bude osoba cija tuzba je tema emisije?!(je l' dovoljan po jedan upitnik i uzvicnik ili da postavim jos 5-6, da bi shvatio o cemu pricas?)

pero
Pocetnik
Pocetnik

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 28, 2009 10:51 pm Odgovoriti sa citatom

i jos ni jedan Albanac nije pozvan!!!!! O pobogu! A prvo pitanje Natasino Zarkovicu da li vam je zanimljiviji pisac ili knjiga!!?!?

Sad

Citat:
Jao Pero pa ti si protiv toga da gost bude osoba cija tuzba je tema emisije?!(je l' dovoljan po jedan upitnik i uzvicnik ili da postavim jos 5-6, da bi shvatio o cemu pricas?)

Da naravno! Jer sve sto je tamo rekla Biljana Kovacevic Vuco bilo je tih dana po novinama. Drugo, ja ocekujem od kljuca da ne bude dodatak dnevniku nego jedna malo kvalitetnija emisija!

Ako je ovde rec o Dobrici Cosicu i tome da li je ovo "verbalni delikt" ili sirenje mrznje onda ko drugi o tome da govori nego Dragoljub Todorovic koji je najvise pisao o Dobrici Cosicu i kritikovao ga! Ili, ko je bio advokat u ovakvim situacijama vise puta nego Srdja Popovic!?!?!?!

Ne! Nego se sada i od RTS-a pravi kurir pa da gledamo dve suprostavljene strane i grickamo kokice!

Ni jedan Albanac u emisiji!

A Dragomir Andjelkovic je posebna prica, nemam zivaca o njemu jos da polemisem

pero
Pocetnik
Pocetnik

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 28, 2009 11:03 pm Odgovoriti sa citatom

Natasino pitanje Biljani Kovacevic:

Da li ste uzeli u obzir godine Dobrice Cosica i vreme kada je pisana knjiga kada ste podnosili tuzbu?

O boze i svi sveti! O Boze!!!!

nevenaj
Novajlija
Novajlija

Pridružio: 26 Apr 2009

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 28, 2009 11:14 pm Odgovoriti sa citatom

Nenad-GL ::
Mislim da se niko ne hvata za gusu, ne bar u Kljucu, svako govori onoliko koliko misli da ima da kaze, normalno ne moze se sve meriti na kantar. neki gosti su pak nezaustavljivi kad im se da rec.

Управо тако и зато мислим да је посао водитеља да обезбеди једнако време гостима а не да проф. Антонић и Анђелковић заједно добију скоро дупло мање времена него Биљана Ковачевић сама.

Ако ти мислиш да то није посао водитеља - ОК! Наша мишљења су ту једноставно разликују...

pero
Pocetnik
Pocetnik

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 28, 2009 11:17 pm Odgovoriti sa citatom

Taj Andjelkovic je totalni kreten. Da sam na mestu Dobrice Cosica rekao bih mu Andjelkovicu molim te nemoj da me branis.

Andjelkoviceva recenica je da je eto to sto je uradio Cosic isto sto bi uradio i covek da mu zgazite dete Sad Sad Sad

Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Uto Apr 28, 2009 11:31 pm Odgovoriti sa citatom

nevenaj ::
Ипак не слажем се са твојом констатацијом. Као прво они се нису пријављивали за емисију већ их је уредник (или ко то већ ради) позвао. Ваљда су звати јер некога интересује шта имају да кажу?
Ne mogu se ljudi prijavljivati za emisiju, ako je o televiziji rec. Televizija ne ceka, nego zove. I opet ne ceka.
U vezi sa recenicom koju sam podebljala - naravno da su pozvani jer nekoga interesuje sta imaju da kazu. Onoliko koliko imaju da kazu, toliko i govore.
Ne radi se tu o borbi za vreme, pogresno si naslutila. Svima im je dato podjednako vreme. U zavisnosti od teme emisije, gosti su pre snimanja, u dogovoru sa urednikom, obavesteni da imaju podjednako vreme za diskusiju, i pozvani su da zajednicki ucestvuju u diskusiji. Ako neko mimo tog poziva drzi do monoloskog pristupa, na njemu je. I na njegovoj minutazi.

Kada je o Biljani rec, osim sto se sama izborila za najvise vremena, za nju je, po logici stvari, bilo najvise pitanja, a buduci da je zena pokrenula krivicnu prijavu.

Zasto Biljana Kovacevic Vuco i Dragoljub Zarkovic, pored zivih i zdravih Dragoljuba Todorovica, Ivana Colovica, Srdje Popovica!?!?!?!?!!?!?
Biljana - zato sto je podnela krivicnu prijavu. Sto se ostalih tice, dosta njih je pozvano, ali nije bas svako u datom trenutku: u Beogradu, u Srbiji, u mogucosti da dodje, etc.

A posebno ne vidim razlog da Dragomir Andjelkovic(!!!!!!!!!!)bude gost!!!!

Pa molim Vas!

Ili Dragoljub Zarkovic - koji je ok za gosta, ali ja ne znam sta je tu on sada znacajan za ovu temu!?!?!?!?!!?!?!?
Na osnovu onog sto je rekao, videlo se da je Zarkovic ipak znacajan za ovu temu (kao i za mnoge slicne).
Andjelkovic - zato sto je covek, javno, "ustao" protiv krivicne prijave YUCOM-a i Helsinskog odbora za ljudska prava.

@ pero

Zamolila bih te da ne iznosis uvrede prema bilo kom gostu Kljuca.
Hvala

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
pero
Pocetnik
Pocetnik

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 28, 2009 11:40 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
Biljana - zato sto je podnela krivicnu prijavu. Sto se ostalih tice, dosta njih je pozvano, ali nije bas svako u datom trenutku: u Beogradu, u Srbiji, u mogucosti da dodje, etc.

a nemoj mi vrteti istu pricu: "Bilja zato sto je podnela prijavu, pa opet Biljana zato sto je podnela prijavu" - boli me uvo za Biljanu i prijavu - ovako koncipirana emisija se razlikuje od grand sou-a samo po gostima

Ja ne ocekujem da Kljuc bude nastavak dnevnika nego jedna kvalitetna emisija. Boli me uvo da gledam jos jedno pljuvanje Biljane i Andjelkovica koje svaki dan citam po interntetu.

Hocu kvalitetan RTS!

Citat:
Na osnovu onog sto je rekao, videlo se da je Zarkovic ipak znacajan za ovu temu (kao i za mnoge slicne).
Andjelkovic - zato sto je covek, javno, "ustao" protiv krivicne prijave YUCOM-a i Helsinskog odbora za ljudska prava.

Zarkovic je dobro i sam rekao na pocetku emisije: "kakve ja veze imam sa ovom temom?" i bio je u pravu. Ali nije toliko stvar u Zarkovicu nego sto pored toliko ljudi koji mogu mnogo vise da kazu na ovu temu vi zovete Zarkovica

Andjelkovic je potpuno nevazan papagaj koji ponavlja sve ono sto slusamo svaki dan - nije originalan, nije kompetentan i potpuno je nevazan
Pa zapitajte se zasto ljudi u Srbiji vise gledaju Nedjeljom u dva na HRT-u, nego kljuc na RTS-u

jole_85
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 01 Feb 2008
Teme: 23

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 28, 2009 11:46 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
Zarkovic je dobro i sam rekao na pocetku emisije: "kakve ja veze imam sa ovom temom?" i bio je u pravu.

Očigledno ima veze sa temom, čim je pristao učestvovati u istoj. Samim tim što je novinar.

Citat:
Pa zapitajte se zasto ljudi u Srbiji vise gledaju Nedjeljom u dva na HRT-u, nego kljuc na RTS-u

Ne branim Ključ, nema potrebe, ali Stanković vodi emisiju koja nije ni slična Ključu, po konceptu...

Poslednji put izmenio korisnik jole_85 dana Sre Apr 29, 2009 12:01 am; Izmenjeno ukupno 2 puta. (0 procenata izmenjeno)

"Svoju snagu prepoznaćeš po tome koliko si u stanju da prebrodiš trenutak, jer trenutak je teži, strašniji i duži od vremena i večnosti!"
pero
Pocetnik
Pocetnik

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 28, 2009 11:49 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
Očigledno ima veze sa temom, čim je pristao učetvovati u istoj.

Ma kakve to sada veze ima sto je on bio u emisiji, pa on je i sam rekao da je emisija cirkus (doduse na jedan posredan nacin) i da nema puno veze sa temom.
Ali naravno da ce kao novinar da dodje u emisiju.

Mada bolje bi bilo da on vodi tu emisiju nego Natasa Miljkovic - samo dok to jos shvati i Tijanic, mada on covek brine o rejtingu a ne o kvalitetu

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 10 od 12

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Srpska dijaspora - druga strana medalje Kajalena Čet Jun 24, 2010 6:25 pm  Pogledaj zadnje poruke
Izmedju Latinke i Dobrice Natasa Miljkovic Pet Apr 24, 2009 10:26 pm  Pogledaj zadnje poruke
Razlika izmedju "Bele Ladje" i Skupstinskog zaseda mc way Ned Feb 15, 2009 10:26 pm  Pogledaj zadnje poruke
Nesto izmedju Page Čet Apr 10, 2008 9:00 pm  Pogledaj zadnje poruke
izmedju istoka i zapada hm Ned Nov 04, 2007 12:48 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!