NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Musko - Zenski odnosi

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Lifestyle Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Musko - Zenski odnosi
Autor Poruka
Mistery
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Zenski
Pridružio: 13 Mar 2009
Teme: 35
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Sre Apr 29, 2009 8:09 pm Odgovoriti sa citatom

Sad mi je palo na pamet...pa sam zato otvorila ovu temu... Wink

Unapred se izvinjavam i kazem cast izuzetcima... Laughing Wink

Cini mi se da je sve manje romantike u danasnjem,savremenom svetu...
Romantiku je zamenila popularna tehnika, kao sto je Facebook,Myspace...a tu su i SMS-ovi...
Svi negde zure,jure...Niko ne misli o pravim vrednostima...

Danas devojke sve vise gledaju materijalna stanja momaka...a istina, momci su donekle krivi zbog toga sto se time i hvale,pa to i pokazuju...

Momci,u danasnje vreme sve vise gledaju devojke koje ja rado nazivam "plasticarke".
One su obicno "fensi" obucene,nasminkane, pa im je i ponasanje takvo..."nafurano".Zasto muskarci vise vole takve devojke?
Zasto su one prihvacenije od normalnih,lepih,finih devojaka?

Jos jedna stvar u musko-zenskim odnosima jeste raspodela posla(na muske i na zenske).
Sta mislite o toj raspodeli?

Za pocetak toliko...o ovoj temi... Wink

A, da...evo jednog lepog teksta koji sam nasla na Krstarici... Wink

Citat:
Kakve devojke traze momci?

Pitanje iz naslova je mnogo koja devojka postavila sebi. Na njega, baš kao i na pitanje kakve momke traže devojke, ne postoji precizan odgovor, jer nisu svi dečaci isti, pa neće imati ni iste želje. Tek se ponešto zajedničko u njihovim željama može naći.

Tu je pitanje izgleda, kao jedno. Svaki momak voli da mu je devojka lepa, ali, kao što smo već pisali, njihov pojam lepe devojke je prilično širok, i mada neće svaku proglasiti za lepoticu, najveći broj njih im sasvim dobro izgleda, pa to nije nikakav problem.

Zatim, slede još dve stvari, koje nije moguće jako precizno odrediti. To su standardi i lični ukus. Što se standarda tiče, postoje momci koji će biti srećni što ih devojka uopšte hoće, bilo koja devojka, i rado će biti s bilo kojom koja pristaje da bude s njima. Oni koji imaju više standarde od toga često su vođeni ličnim ukusom - neki više vole plavuše, neki crnke, neki misle da su brinete ili crvenokose baš lepe, neki vole ženstvenije devojke, nekima se najviše sviđa kad devojka nije neka u suknjici i na štiklicama, već s njom mogu da igraju basket, neki vole tihe i stidljive, neki one društvene... Ukusi se razlikuju, to je poznato.

Ono što se svim momcima sviđa jeste kada s devojkom mogu zajedno da se smeju; to što je devojka dobra prema njima (momci koji uživaju u tome da ih devojka maltretira su retki), nežna s njima i ima smisla za humor uvek je privlačno. A najbitnije je da ih devojka razume, da su "na istoj talasnoj dužini", da je neko od čijeg društva i od čije blizine se nikad ne umore. Takvu devojku će uvek želeti.

Drugim rečima, kakva god devojka bila, postojaće dečko kome je ona savršena, divna i predivna, koji će želeti da bude baš s njom. Naravno, ostaje problem naći baš tog dečka - baš kao što je i njemu problem da nađe vas.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Dum Spiro, Spero...
ZeljkoS
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 10 Apr 2009
Teme: 48

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Sre Apr 29, 2009 8:14 pm Odgovoriti sa citatom

Ja sam oduvek trazio romanticnu i finu devojku..i napokon sam joj poslao buket ruza na njeno radno mesto....nisam mogao da odolim. Smile
I nadam se da ce joj se svideti taj gest.

Sto se tice m-z odnosa..mislim da su se zestoko iskvarili..devojke gledaju momke sa besnim kolima i da budu "baje", dok mladici jure samo za dobrim guzama i grudima...

Ali tu u pozadini se kriju i normalni momci i normalne devojke koje se ne exponiraju previse...

Mistery
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Apr 29, 2009 8:16 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:

Ali tu u pozadini se kriju i normalni momci i normalne devojke koje se ne exponiraju previse...

Gde ih pronaci Question Question Question Neutral

Dum Spiro, Spero...
ZeljkoS
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 10 Apr 2009
Teme: 48

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Apr 29, 2009 8:19 pm Odgovoriti sa citatom

Mistery ::
Citat:

Gde ih pronaci Question Question Question Neutral

E pa, to se i ja pitam...,,ali ovaj put sam imao srece da naletim na takvu devojku....slatka kao med, a mirna i povucena...pa to je prava retkost! Kako da se ne zaljubim u tako nesto!! Laughing

Mistery
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Apr 29, 2009 8:25 pm Odgovoriti sa citatom

E, pa lepo Zeljko... Smile Wink

Sta ostali misle o M-Z odnosima?Interesuje me vase misljenje...

Dum Spiro, Spero...
Harlekina
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pridružio: 28 Mar 2009
Teme: 6
Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Apr 29, 2009 8:26 pm Odgovoriti sa citatom

Pa valjda se na tako nekog bas i "naleti", teze da se bas "nadje" Smile Kao sto se naidje na pravog prijatelja, valjda se tako naidje i na tog nekog/neku... E muka nas ljudi je sto bi stalno da znamo sve odgovore Very Happy
A sto se romantike tice, sto samo muskarci moraju da budu romanticni... Mislim, kad su dvoje vec u vezi zar samo muskarac treba da bude romantican a devojka da uziva u romantici? Laughing Mislim da ima dosta devojaka koje nekako cekaju i ocekuju da momak ovako, momak onako, a one se ne trude...Rolling Eyes Ne zelim sada da napadnem nikoga, ali eto, samo kazem da mi se cini da ima i toga. Ja nekako mislim da ta romantika treba da dolazi sa obe strane....

Ma koliko čovek dobro govori, kad previše govori on uvek na kraju kaže neku glupost.
Mistery
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Apr 29, 2009 8:33 pm Odgovoriti sa citatom

Harlekina ::
Mislim, kad su dvoje vec u vezi zar samo muskarac treba da bude romantican a devojka da uziva u romantici?

To niko nije rekao...naravno da to treba da bude uzajamno...
Harlekina ::
Mislim da ima dosta devojaka koje nekako cekaju i ocekuju da momak ovako, momak onako, a one se ne trude...

Ja smatram da muskarci u ovo danasnje vreme nemaju hrabrosti kao ranije da prilaze devojkama...e sad...da li je strah u pitanju ili nesto drugo... Rolling Eyes
Smatram da bi muskarac trebao da preuzme prvi korak, ali ako se to bas ne desi, nije smak sveta ako zena pridje prva...

Dum Spiro, Spero...
Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Sre Apr 29, 2009 8:35 pm Odgovoriti sa citatom

Istina. Ima dosta sponzoruša, koje gledaju samo dobar auto itd. Ali ima dosta i dobrih devojaka. I dobrih, normalnih momaka. I svi su usamljeni, i svi žude za nekim normalnim... Confused
I svi su na fb i na myspace - i ništa... retko kad nešto konkretno da bude. Ja imam teoriju zašto je to tako...

Zato što se ljudi plaše zbližavanja. I zato što svi traže savršenstvo Smile E pa savršenstvo ne postoji Smile Svima je teško da priznaju, a svi traže savršenstvo... A u principu... skoro svaka veza liči jedna na drugu, samo su nijanse u pitanju...

Ljudi ne slušaju jedni druge. Ne osluškuju, izmiču se... a svi bi bili zadovljni kada bi samo malo potisnuli ono "ja" u stranu i čuli šta treba drugoj strani... I shvatili bi, da postići sklad i nije toliko teško, ako se malo potrudiš...

Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
Mistery
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Apr 29, 2009 8:41 pm Odgovoriti sa citatom

Ljudima je lakse da komuniciraju preko FB ili MS... Plase se kontakta uzivo...lakse im je da budu u pidzami ispred monitora, nego sredjeni i nervozni pred devojkom...A tako vreovatno i devojkama...Opet kazem cast izuzetcima.

Savrsenstvo ne postoji..."Nauci savrseno voleti ne savrsenu osobu" Wink Thumb Up

Poslednji put izmenio korisnik Mistery dana Sre Apr 29, 2009 8:42 pm; Izmenjeno ukupno 1 puta. (0 procenata izmenjeno)

Dum Spiro, Spero...
Harlekina
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pridružio: 28 Mar 2009
Teme: 6
Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Apr 29, 2009 8:41 pm Odgovoriti sa citatom

Nisam uopste govorila o "prilazenju", nego o tome kada su dvoje vec u vezi, mislim da sam napisala to...
A ja licno sigurno nikad ne bih prisla momku Embarassed Necu da kazem da imam nesto protiv toga, ali ja nisam takva, nema sanse Laughing
Mozda danas muskarci jesu malo kukavice... Ali, uf, ne volim ja te generalizazije nikako! Ne zelim da me sada neko pogresno shvati, ali zene su postale nekako.... agresivne! I onda nije ni cudo sto muskarci cekaju da im zene pridju, kad vecina zena vec hoce... I prave vrednosti su se danas stvarno izgubile iz vida! U svim oblastima. Ja ne mogu da verujem kakve stvari se danas cene u ljubavi, vezama, prijateljstvu, svuda... Sad

Jos nesto, danas svi negde zure! Ne znam kada sam poslednji put cula da je neko poceo da se zabavlja posle par meseci druzenja, vidjanja... A kako mozes da zavolis nekoga kada ga ni ne poznajes?

Ma koliko čovek dobro govori, kad previše govori on uvek na kraju kaže neku glupost.
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Lifestyle Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Sledeci
Strana 1 od 26

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Prijateljstva koja prelaze u nešto više Eric Cantona Sre Maj 26, 2010 4:41 am  Pogledaj zadnje poruke
Foklandi ~ Ostrva koja je rat promenio nabolje Eric Cantona Uto Jan 19, 2010 5:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Najvece lazi srpskih politicara Eric Cantona Sub Jan 02, 2010 4:28 am  Pogledaj zadnje poruke
Koja god vlast da je, policija i zandarmedija su uzas Dobrovoljac Sre Dec 05, 2007 7:39 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!