NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Zene su sa Venere, muskarci su iz pakla?

Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Zene su sa Venere, muskarci su iz pakla?
Autor Poruka
deep blue
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pol: Zenski
Pridružio: 01 Apr 2007
Teme: 22
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Sub Maj 16, 2009 12:11 pm Odgovoriti sa citatom

Meni se nije svidela ova emisija…Previse price u isti glas..Bez nekog reda i poredka...Tosevski je bio potpuno nesnadjen u razgovoru ,i kada bi se izborio za rec, pricao je recnikom i nacinom koji ne pokazuje bas da je u pitanju doctor,a jos manje neko ko se razume u ljudsku psihu Rolling Eyes …Jedina svrha je sto je bio predstavnik vecine,koja smatra da ako muskarca neko tuce,treba da se ubije odmah sam Neutral …Gospodja iz ministarstva je ostroumna,imala je dobra suceljavanja sa drugima,jedino sto je to ostalo nekako u drugom planu,jer je bila upadljivo navalentna, i nekulturno i bahato pricala u isti glas sa drugima …Drugi gosti su bili fini,imali su sta da kazu…
Prilog….Zanimljivo mi je kao pokusaj…Ali ,pre petnaestak dana sam gledala americku emisiju,koja se zove “sta biste vi uradili” ili tako nekako,koja je sastavljena od vestacki napravljenih situacija na javnom mestu ,da bi se videlo kako masa reaguje kada vidi takav prizor….I isto je bila situacija u parku Wink ,samo je on nju psovao,i udarao…I isto su ljudi prolazili,i nisu obracali paznju…Neko je samo rekao,da park nije mesto za takve razmirice,tj.da je u redu da je bije ali na nekom drugom mestu…Tako da taj Natasin prilog nije trebao da pokazuje da muskarca niko ne bi odbranio, jer ni zenu verovatno ne bi niko odbranio,vec da su ljudi neosetljivi za probleme kojih se njih ne ticu …Ili smatraju da su verovatno zasluzene batine…Ne cemu je po meni trebao da bude akcenat cele emisije..
Na tome da li uopste bilo ko odrastao zasluzuje batine,ili psihicku torturu?…I koje su to situacije,kada vecina smatra da moze da u “vaspitne svrhe” nekog maltretira? I sta je bolje uraditi tada?Sta je ucinkovitije od batina? I gde je granica izmedju maltretiranja koje je prouzrokovano cistim sadizmom,i eventualno opravdanog ,odnosno isprovociranog agresivnijeg ponasanja …I naravno,da se da savet sta uciniti cim se neko nadje u situaciji zrtve….Pa onda doci do toga da li, ako je savet obratiti se miliciji,ona nesto moze da uradi,ili treba poboljsati zakone ako ne moze, ili se dati eventualno neki drugi savet od strane strucnog lica a ne Tosevskog,kako se zrtva zastititi mentalno i fizicki…

Citat:
Srpski dr. Phil ))

dr Fil je psihijatar,koji deli zdrave i normalne savete...Jedini psihijatar od ovih koje ja vidjam na tv koji bi mogao da bude srpski dr Fil je Bokun... Cool

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
tratincica
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 01 Feb 2007
Teme: 8

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Sub Maj 16, 2009 12:44 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
dr Fil je psihijatar,koji deli zdrave i normalne savete...Jedini psihijatar od ovih koje ja vidjam na tv koji bi mogao da bude srpski dr Fil je Bokun...

Dr. (sa tackom) Phil uoste nije lekar, psihijater, vec psiholog, koji je izgubio svoju dozvolu, tako da vise ne sme da istupa kao psiholog\psihoterapeut, sto ce reci da se cika lazno predstavlja vec nekih 10-tak godina.
Dozvolu je izgubio zbog toga sto se upustao u nedozvoljene seksualne veze sa pacijentkinjama. Smile
Inace, njegovi nastupi se svode na tesenje ocajnih domacica koje gledaju Oprin sou.. Smile
Prema tome... uporediti jednog Bokuna sa ovim pajacom je zaista bogohuljenje... Smile

Shameless self-promotion: www.conquiztador.rs
Mistery
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 13 Mar 2009
Teme: 35
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 16, 2009 12:48 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
dr Fil je psihijatar,koji deli zdrave i normalne savete...Jedini psihijatar od ovih koje ja vidjam na tv koji bi mogao da bude srpski dr Fil je Bokun...

Slazem se sa ovim.
Uzgred,
Citat:
[Dr. (sa tackom)

Tratincice "Dr" se pise bez tacke. Wink

Dum Spiro, Spero...
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pol: Muski
Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 16, 2009 1:13 pm Odgovoriti sa citatom

Pa eto prodje jos jedan odlican Kljuc, malo je bilo galame ali Boze moj nista strasno, generalno je Kljuc kulturna i tiha emisija, mozda je Bokun i ovog puta trebao da bude gost, Natasa masala, masala...l Smile
Dobar je bio prilog a komentar moje Mirke je bio "Joj kako bi je ja odalamila...pa sta je trpi bre" tako da ja nisam komentarisao Laughing Inace neki stavovi gospodje Micunovic su mi najpriblizniji, gospodin Tosevski je nastupio nekako i suvise muski, gospodjica Jovana je to sve lepo kulturoloski rekla a gospodja iz udruzenja za zastitu muskaraca je rekla da se posle emisije "Nasilje u porodici" za dva dana javilo 100 zlostavljanih muskaraca a navela samo jedan primer koji nisam razumeo. Tako od tih silnih maltretiranja muskaraca ipak znam samo naseg Micka koji redovno trpi maltretiranje ali stoicki to podnosi jer svesno trpi i kontrolise se da ne bi imao kontra efekat.
Tako bilo kako bilo iskukasmo se malo, nasilja ima tu i tamo, tema je otkljucana i mislio sam da ce da se pojavi jos neki maltretirani na forumu ali nema ih i dobro je sto je tako, zene ostaju venere a mi dzavolchichi Laughing

Poslednji put izmenio korisnik Nenad-GL dana Sub Maj 16, 2009 1:35 pm; Izmenjeno ukupno 1 puta. (0 procenata izmenjeno)

deep blue
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 16, 2009 1:34 pm Odgovoriti sa citatom

tratincica ::
Citat:

Dr. (sa tackom) Phil uoste nije lekar, psihijater, vec psiholog, koji je izgubio svoju dozvolu, tako da vise ne sme da istupa kao psiholog\psihoterapeut, sto ce reci da se cika lazno predstavlja vec nekih 10-tak godina.
Dozvolu je izgubio zbog toga sto se upustao u nedozvoljene seksualne veze sa pacijentkinjama. Smile
Inace, njegovi nastupi se svode na tesenje ocajnih domacica koje gledaju Oprin sou.. Smile
Prema tome... uporediti jednog Bokuna sa ovim pajacom je zaista bogohuljenje... Smile

Ok. Ne znam ove detalje,gledala sam par puta emisiju,i sve poruke su bile zdrave,i normalne.Tako sam ga i uporedila sa Bokunom Shocked ...Dopadalo mi se i sto je imao zenu svojih godina,normalnu porodicu....I to je promovisao..Ne kao ovi nasi sto promovisu da zenu treba spustati ...Ne znam sta je privatno radio....Veliko je razocaranje ako se nije drzao sam svojih saveta,ali svi imamo slabosti,bitno je samo ne promovisati slabosti kao pozeljno ponasanje...Ali tamo ipak zakon funkcionise,ako su ga sankcionisali...A kod nas moze ko sta hoce i da radi i da prica na tv...
I treba neko da postoji na televiziji ko ce sirokoj narodnoj masi,i domacicama,i primitivnijem svetu ,prici na jeziku koji ce oni moci da razumeju,i poboljsati ih malo...

tratincica
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 01 Feb 2007
Teme: 8

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 16, 2009 2:14 pm Odgovoriti sa citatom

Mistery ::
Citat:

Slazem se sa ovim.
Uzgred,
Citat:
[Dr. (sa tackom)

Tratincice "Dr" se pise bez tacke. Wink

TM doticnog gospodina je Dr. Phil, Misterijo Wink

@deep blue

Kada na engleskom podrucju za nekog kazes da je Dr. Phil, to je posprdno... Smile
Inace, jedan od najnovijih projekata je bilo i placanje kaucije za devojke koje su brutalno pretukle, da ne kazem lincovale, drugaricu kako bi ih doveo u svoj sou i obezbedio ekskluzivan intervju, te im "pomoga" Wink

Shameless self-promotion: www.conquiztador.rs
hm
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 11 Feb 2007
Teme: 70

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 16, 2009 2:22 pm Odgovoriti sa citatom

deep blue ::
Ne kao ovi nasi sto promovisu da zenu treba spustati .....

najgore je sto u tome sto je rekao ima istine... to o cemu on prica je manipulisanje zenskom sujetom koje ne mora da bude negativno...

sujetnu zenu jedino mozes osvojiti i obuzdati malim spustanjima na koja ona nema odgovor... da bi sujetna zena pozelela nekog za partnera on mora na neki nacin biti vise vrednosti... ne previse vise vrednosti jer to ugrozava njen osecaj samovrednsti... ali malcice vise vrednosti, dovoljno da se ona oseca uspesnom time sto je osvojila "takvog" coveka...
ta visa vrednost moze biti odraz realnosti tj. razvijenosti neke osobe u raznim oblastima zivota, a moze biti i stvar percepcije.... kako se stvara iluzija svoje vise vrednosti? pa Tosevski je to lepo objasnio - ako sujetnu zenu unizavas, ali vrlo umereno, nikako previse i brutalno, onda ce stalno zeleti da se dokazuje pred tobom... bice opsednuta tobom..

ako je uzvisavas, ili ako sebe unizavas, ili dozvolis njoj da te unizava, ona ce poverovati u svoju uzvisenost u odnosu na tebe i gledace te s visine i potrazice vrlo brzo nekog drugog, nekog kog ce moci da gleda iz zablje perspektive... jer svoju vrednost po pravilu vezuje za vrednost svog sponzora... osim ako je sado-mazohista, pa nalazi zadovoljstvo u tome da je sa partnerom nize vrednosti kog moze da ponizava, kinji, maltretira...

ja sam protiv veza zasnovanih na sujeti i iluzijama vrednosti... ali ljudi nisu savrseni... manipulacija sujetom je alat, a svaki alat se moze koristiti za dobro ili za zlo, na opstu korist ili na stetu..

sujeta je mali ostrasceni cuvar iluzija koji cuci u skoro svakom od nas i ceka pravi cas...

sva religiozna ucenja, sve ideologije, i sva ostala lazna znanja, su pre svega egoisticni obrazci ponasanja koji vode ka otudjenju coveka od sebe i svog okruzenja......
deep blue
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 16, 2009 2:57 pm Odgovoriti sa citatom

tratincica ::

@deep blue

Kada na engleskom podrucju za nekog kazes da je Dr. Phil, to je posprdno... Smile
Inace, jedan od najnovijih projekata je bilo i placanje kaucije za devojke koje su brutalno pretukle, da ne kazem lincovale, drugaricu kako bi ih doveo u svoj sou i obezbedio ekskluzivan intervju, te im "pomoga" Wink

Ok,hvala.Nisam znala.Objasnila sam zasto sam ga uporedila... Ako je tako onda je tvoje poredjenje bolje...A mi da imamo emisiju dr Bokun Laughing

Citat:
najgore je sto u tome sto je rekao ima istine... to o cemu on prica je manipulisanje zenskom sujetom koje ne mora da bude negativno...

sujetnu zenu jedino mozes osvojiti i obuzdati malim spustanjima na koja ona nema odgovor... da bi sujetna zena pozelela nekog za partnera on mora na neki nacin biti vise vrednosti..

Ne znam.Pre ces dobiti to da ona njemu,kad joj on kaze da joj haljina ne stoji,kaze da si sposobniji da zaradis pare, imala bih ja bolju,ili idi nadji neku kojoj bolje stoji haljina,kao da bi te htela neka takvog ,a onda on njoj nesto,ona njemu nesto,i zacas se mrze,psuju,i mlate...
Sujetna osoba ce na spustanje odmah da reaguje spustanjem...

hm
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 11 Feb 2007
Teme: 70

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 16, 2009 3:40 pm Odgovoriti sa citatom

deep blue ::

Citat:

sujetnu zenu jedino mozes osvojiti i obuzdati malim spustanjima na koja ona nema odgovor... da bi sujetna zena pozelela nekog za partnera on mora na neki nacin biti vise vrednosti..

Ne znam.Pre ces dobiti to da ona njemu,kad joj on kaze da joj haljina ne stoji,kaze da si sposobniji da zaradis pare, imala bih ja bolju,ili idi nadji neku kojoj bolje stoji haljina,kao da bi te htela neka takvog ,a onda on njoj nesto,ona njemu nesto,i zacas se mrze,psuju,i mlate...
Sujetna osoba ce na spustanje odmah da reaguje spustanjem...

spustanje je emocionalno zlostavljanje samo kad je drasticno tj. kad je jak udarac na neciju vrednost, a to rade oni koji osecaju ugrozenost sopstvene vrednosti....
mala kontrolisana spustanja u sred prijateljskog nastupa su cesta igra, u flertovanju naprimer...
poredjenje malih neozbiljnih spustanja sa krupnim zlonamernom uvredama je kao poredjenje igre u vodi gde se dvoje kao potapaju, i borbe na zivot i smrt gde se pokusava udaviti onaj drugi...

ne mislim da je Tosevski hteo da da savet vredjajte i unizavajte svoje zene... nego je verovatno mislio na ta mala kontrolisana spustanja, tj. zadirkivanja...

sujeta je mali ostrasceni cuvar iluzija koji cuci u skoro svakom od nas i ceka pravi cas...

sva religiozna ucenja, sve ideologije, i sva ostala lazna znanja, su pre svega egoisticni obrazci ponasanja koji vode ka otudjenju coveka od sebe i svog okruzenja......
deep blue
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 16, 2009 3:56 pm Odgovoriti sa citatom

hm ::

spustanje je emocionalno zlostavljanje samo kad je drasticno tj. kad je jak udarac na neciju vrednost, a to rade oni koji osecaju ugrozenost sopstvene vrednosti....
mala kontrolisana spustanja u sred prijateljskog nastupa su cesta igra, u flertovanju naprimer...
poredjenje malih neozbiljnih spustanja sa krupnim zlonamernom uvredama je kao poredjenje igre u vodi gde se dvoje kao potapaju, i borbe na zivot i smrt gde se pokusava udaviti onaj drugi...

ne mislim da je Tosevski hteo da da savet vredjajte i unizavajte svoje zene... nego je verovatno mislio na ta mala kontrolisana spustanja...

Kod sujetne osobe ne znas granicu gde pocinje vredjanje...Moze da se desi i da joj kazes recimo ,bas ti lepo stoji ta haljina,a ona da odreaguje :sta ,hoces da kazes da mi druge ne stoje? Ja bila prisutna takvoj reakciji...
Tosevski je jasno davao do znanja da zenu treba manipulisati i da se to moze lako...Da li sitnim spustanjima ili krupnim,ja nisam za manipulaciju...Ona je vid neiskrenosti,i to ne volim u odnosima...A drugi,kako vole...

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 2 od 5

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Prijateljstva koja prelaze u nešto više Eric Cantona Sre Maj 26, 2010 4:41 am  Pogledaj zadnje poruke
Foklandi ~ Ostrva koja je rat promenio nabolje Eric Cantona Uto Jan 19, 2010 5:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Najvece lazi srpskih politicara Eric Cantona Sub Jan 02, 2010 4:28 am  Pogledaj zadnje poruke
Koja god vlast da je, policija i zandarmedija su uzas Dobrovoljac Sre Dec 05, 2007 7:39 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!