NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Šarlatan sam - tim te lečim

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Šarlatan sam - tim te lečim
Autor Poruka
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pon Maj 09, 2011 8:12 pm Odgovoriti sa citatom

stetoskopsaslagom ::
Ali ne verujem koliko ljudi veruje u gluposti kao što su "čovek je skup vibratornih probabiliteta" (citat profesora Stambolovića), ili "ovo nije lečenje, ovo je delovanje... na kakvu dozvolu za rad mislite?" (Papian) ili "lečim od kičAmA" (Glumac).
emisija je bila stvarno super, nisam znala za te i takve gmazove koji uzimaju pare od drugih ljudi.

dobro, za Stambolovića sam čula, na fakultetu, i imala priliku da budem na njegovim časovima. ali za ovu drugu dvojicu nisam.
bože, kakve budale!

ako neko "veruje" u "alternativnu medicinu", time implicitno dokazuje da je alternativna medicina glupost, nešto u šta treba verovati, ne razumeti, ne dokazati, već verovati.

nemam ništa protiv verovanja u nešto, verovati u nešto je neophodno, ponekad i korisno. ali kada neko počne da mi nabraja argumente zašto veruje u nešto i time misli da je to nešto dokazao, ne mogu a da ne tražim dokaze.

dakle, sve što nije dokazano je - glupost. sve što se dokaže nije glupost.

dakle, i akupunktura je, posle trideset godina bavljenja medicinske naučne zajednice tim problemom i gomile oprečnih rezultata, glupost. jedna obična glupost. možda može negde da olakša bol, ako veruješ u nju, ali to nema nikakve veze sa iglama, meridijanima i čijem. za više informacija, www.medpagetoday.com i pretražite vesti iz oblasti akupunkture.
homeopatija je još gora glupost.
a ove vitafone, vibrafone i "pomoću ovog štapa ja brzo šaljem frekvencije u njegov grudni koš" by Papian (ne mogu a da ne dodam da ja pomoću ovog štapa brzo šaljem dužine, a mogu da šaljem i intenzitete i brzine), to tek ne razumem. mislim, ne razumem kako neko može da uloži toliko vremena, novca i energije u nešto tako nedokazano.

bolje što nisam bila gost ove emisije. ja ne bih uopšte bila tako slatka i ne bih štedela okolinu. posebno Stambolovića, čovek bi očekivao da jedan lekar, i to profesor, razume koncepte nauke i istraživanja, ali čovek bi se prevario.

znate kako se zove alternativna medicina za koju je pokazano i dokazano da radi?
medicina.

i tako ja ispričah svašta, ali ova emisija mi se baš dopala. gledala sam je dvaput na netu. pruža mi prilično materijala za blog.
Smile

Gledao sam ovu emisiju malopre. Ovo mi je vrlo zasmetalo. Ovaj komentar. Direktno vredjanje onih ljudi, kakvi god da su sarlatani. Ja kad kazem za javnu neku licnost da je budala to spada pod vredjanje, i bilo ko na forumu, a ova ovde kraljica univerzuma nije dobila ni opomenu. E pa ti si budala. Ides sets godina na faks jos deset specijaliziras nesto i onda ti neko jadno dete umre od prehlade i upale pluca. Budalo.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Uto Maj 10, 2011 4:46 pm Odgovoriti sa citatom

Tako je, Jovanovicu, neka si pokazao koliko su to ruzne reci...
Ona jedna rec iz citiranog komentara najverovatnije je promakla neprimetno pre 2 godine.
A cudi me da ti nije zasmetao komentar u kom je jedan Vladimir Natasu nazvao bolesnikom.

Elem, u vezi sa temom, malo komike.
Javio se gospodin Pera Glumac pre jedno mesec dana, da izlozi kritiku zbog emisije (posle 2 godine). Rekao kako nakon Kljuca fakticki vise nema pacijente, te kako smo ga ostetili a on zeli da se zali zbog toga.
Pitao ide li jos Kljuc, i nakon mog odgovora priznao: "Eto, ja sam se molio Svetom Petru da nestane Kljuc, to vam je zato, da znate". Cool

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Maj 10, 2011 6:49 pm Odgovoriti sa citatom

...Na koji ste se nadovezali vas stotinu da je odbranite...

Pazljivo sam procitao celu temu, necu da ulazim u to sto se pretvorila o polemici je li Natasa dobra voditeljka, iskreno, nije me ni briga. Imam uostalom licne razloge zbog kojih znam da nisu ni svi diplomirani doktori bas nesto mnogo odmakli od onih gmazova kako ih doticna diplomirana isceliteljka naziva. Tako da mi je to upalo u oci i reagovao sam. A sad sto je proslo dve godine od poslednje emisije to je za posebnu temu.

gavrani
Naj forumas 2011.

Pridružio: 13 Maj 2010
Teme: 88
Lokacija: austrougarski deo prestonog grada zemaljske srbijice
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Maj 10, 2011 9:21 pm Odgovoriti sa citatom

Vanja ::
... "Eto, ja sam se molio Svetom Petru da nestane Kljuc, to vam je zato, da znate". Cool

i koji deo ti ovde nije jasan? Smile

I AM - I CAN
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Maj 11, 2011 2:43 pm Odgovoriti sa citatom

Jovanovicu, a da ti reagujes kad ti upadne u oci nesto sto se na tebe odnosi, vazi? Da se recimo Harlekina pobunila pa da razumem, ali ti kome isto takve reci uopste nisu strane od pocetka... ne ide.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Maj 11, 2011 2:56 pm Odgovoriti sa citatom

Ma nisi me shvatila Laughing nema veze, izvini. Svi znamo da ja nisam nikakva cvecka, daleko od kulture ali me iziritiralo sto pomenuta misli da je popila svu pamet sveta i zna tajnu zivota zato sto je eto isla u medicinsku skolu. Sto naravno nije tacno jer svi znamo da i medju diplomiranim lekarima postoje i te kako korumpirane sarlatanske neznalice. Diploma nije garant znanja. Pogotovu u oblasti koja se razvija iz minuta u minut a neki od njih su na zadnji seminar otisli tamo negde za vreme Ante Markovica. To me je zakacilo, nema veze sa Natasom niti sa Harlekinom, malo sam se grubo izrazio nije da me nije bas briga nego necu u to ni da ulazim. Smile btw za neki dan je tacno dve godine od smrti? Kljuca.

Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Maj 11, 2011 3:36 pm Odgovoriti sa citatom

Promaklo je slucajnom nepaznjom, budi siguran. Kod slicne teme neko je nesto tako rekao za onog astrologa, pa smo opomenuli molbom da ne nazivaju coveka tako. Bez obzira da li je sarlatan ili nije.

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 od 12

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Nepismenost, obrazovanje i kakvo nam je skolstvo Natasa23 Pon Jan 12, 2015 11:41 am  Pogledaj zadnje poruke
highs and lows Natasa Miljkovic Sre Feb 19, 2014 4:42 am  Pogledaj zadnje poruke
automobili i motori ... Borsky Sub Apr 21, 2012 11:48 am  Pogledaj zadnje poruke
Srpska dijaspora - druga strana medalje Kajalena Čet Jun 24, 2010 6:25 pm  Pogledaj zadnje poruke
Rat anoreksiji Vanja Uto Apr 24, 2007 4:16 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!