NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Šarlatan sam - tim te lečim

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Šarlatan sam - tim te lečim
Autor Poruka
deep blue
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pol: Zenski
Pridružio: 01 Apr 2007
Teme: 22
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Sub Maj 30, 2009 4:55 pm Odgovoriti sa citatom

Jassa ::
Dobra je bila emisija, mada je ipak u gostima mogao biti neko ko se bavi akupunkturom ili fitoterapijom, čisto da malo cujemo kako to funkcioniše i da čujemo njihov argument (kojih verujem, ima)...
Onaj čičica je bio smehotresan Very Happy A gospodin koji "zavarava ćelije", moram da kažem da je izuzetno šarmantan Wink Verovatno zato ima dosta klijenata (da ne kažem pacijenata) Wink...
Moj sveukupni utisak je: dobra emisija, samo fali nijansa. Neko ozbiljniji, ko bi malo više pričao o najpopularnijim alternativnim metodama (akupunktura, fitoterapija npr)...
Inače, evo u prilog naslova emisije nešto:

Laughing

Aid-sida Hihih kako je napisao

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
boksi
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 20 Feb 2009
Teme: 3
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 30, 2009 5:00 pm Odgovoriti sa citatom

Interesantno da se posle svake emisije pojavi neko kao Vladimir Smile . Sa uvek slicnim tekstom . Da li ce i posle repriza biti tako ? Laughing

Ja inace verujem u lekovitost trava . Verujem i da neki ljudi imaju ,, moci " ili sposobnosti koje nama deluju neverovatne . Veliki broj njih jeste , ali postoje i oni koji nisu sarlatani . Koji stvarno mogu da pomognu .
Verujem da u prirodi postoji lek za sve bolesti , samo nikako da ga pronadjemo Smile
Nazalost zbog specificne situacije u kojoj sam se nalazio ( velike buke ), uglavnom sam cuo samo kada se Natasa obracala dekici , a ostalo slabo . Laughing

Ivancica1986
Pocetnik
Pocetnik

Pridružio: 30 Maj 2009
Teme: 0
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 30, 2009 8:06 pm Odgovoriti sa citatom

naravno da je postoji lekovita trava, od nje su neki lekovi i pravljeni, a ovo drugo da postoje "moci" ne mogu da poverujem, mogu da poverujem u psihicke manipulatore sto i jesu svi oni. A ti boksi, kad se teze razbolis, nemoj da ides kod doktora, nego idi da te izlece ljudi koji imaju moci, pa kad umres tad ces da se pitas zasto nisi uradio suprotno Smile.
Mora da si mali mnogo gledao trnovu ruzicu, i snezanu i sedam patuljaka...

boksi
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 20 Feb 2009
Teme: 3
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 30, 2009 8:19 pm Odgovoriti sa citatom

Ivancica1986 ::
naravno da je postoji lekovita trava, od nje su neki lekovi i pravljeni, a ovo drugo da postoje "moci" ne mogu da poverujem, mogu da poverujem u psihicke manipulatore sto i jesu svi oni. A ti boksi, kad se teze razbolis, nemoj da ides kod doktora, nego idi da te izlece ljudi koji imaju moci, pa kad umres tad ces da se pitas zasto nisi uradio suprotno Smile.
Mora da si mali mnogo gledao trnovu ruzicu, i snezanu i sedam patuljaka...

Laughing Laughing
to je prvo sto cu se mrtav zapitati Laughing Laughing

u snezanu sam bio dugo zaljubljen ... i danas kada god vidim patuljka ja umirem od ljubomore Smile

VladimirG
Novajlija
Novajlija

Pridružio: 29 Maj 2009

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 30, 2009 8:39 pm Odgovoriti sa citatom

boksi ::
Interesantno da se posle svake emisije pojavi neko kao Vladimir :) . Sa uvek slicnim tekstom . Da li ce i posle repriza biti tako ? :lol:

Ja inace verujem u lekovitost trava . Verujem i da neki ljudi imaju ,, moci " ili sposobnosti koje nama deluju neverovatne . Veliki broj njih jeste , ali postoje i oni koji nisu sarlatani . Koji stvarno mogu da pomognu .
Verujem da u prirodi postoji lek za sve bolesti , samo nikako da ga pronadjemo :)
Nazalost zbog specificne situacije u kojoj sam se nalazio ( velike buke ), uglavnom sam cuo samo kada se Natasa obracala dekici , a ostalo slabo . :lol:

Ja sam se pojavio zato što sam slučajno natrčao na emisiju a imam nekih iskustava i sa alternativcima, i šarlatanima kao i sa lekarima. Žalosno je da je neznanje kod nas strašno prisutno, kao i želja po usvajanju novih znanja. Ljudi, počevši od voditelja, uopšte ne razlikuju šarlatane od alternativne medicine i to je problem. Važno je napraviti emisiju koja će biti provokativna a ne edukativna. Provokacija je poželjna kada su stvari i teme raščlanjeni a ne kao bosanski lonac pa niko ne zna o čemu se priča. Najveću potvrdu u emisiji su dali profesori, ali niko to nije primetio. Svi svrstavaju alternativce u nadrilekare, što nema veze jedno sa drugim. Ako u drugim zemljama postoje zakoni koji tačno definišu i regulišu alternativnu medicinu, a u najrazvijenijim (što se tiče lečenja ljudi) se obe dopunjuju, onda verovatno da nečega ima u tome. Ili smo mi, ili najmanje oni koji bi hteli na taj račun da se istaknu, pametniji od ostalih koji su ispred nas po korišćenju medicine. Tačno je, znanje ili bar informacija pružaju mogućnost izbora. A šarlatani koriste ljudsko neznanje i lenjost! Prema tome, ko hoće sebi zaista da pomogne na najbolji način, mora prvo da se sam potrudi i da se nešto nauči ili bar informiše. A činjenica je da lekari samo leče a vrlo retko izleče, i to još bez propratnih pojava. Pravi alternativci (ne šarlatani) ne zabranjuju posete doktorima, ali upozoravaju na štetne posledice metoda i lekova savremene medicine. Posebno područje, je homeopatija. Nisam čuo da je bilo ko to spomenuo, a i na zapadu i istoku se koristi u kombinaciji sa klasičnom (savremenom) medicinom i njome se bave lekari sa iskustvom koji su se dodatno obrazovali za to, a može da se svrsta u alternativnu medicinu. Posebno je pitanje psihičke moći. Mnoge stvari koje su nekada izgledale kao naučna fantastika danas su svakodnevnica, i niko ne razmišlja o tome. Čovekove umske sposobnosti su daleko od istraženih i objašnjenih. Postoje ljudi koji poseduju određene sposobnosti većini neobjašnjive. Za primer ću dati radiesteziju, ili kod nas poznatije rašlje ili visak. Za većinu naših ljudi je to vračanje, a u Nemačkoj je to zakonom propisano kao obavezan postupak pre početka gradnje novih zgrada. Zato još jednom, najteža bolest je neznanje.

Ivancica1986
Pocetnik
Pocetnik

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 30, 2009 9:18 pm Odgovoriti sa citatom

Vladimire G, i kod nas je potreban visak za pocetak izgradnje zgrada, a ne pocetak lecenja coveka. Kazi ti meni Vladimire, gde je tu neznanje u medicini? Da li lekari i doktori ne znaju kakve sve bolesti postoje i koji su njihovi uzroci? Da li nadri lekar gleda kroz mikroskop i zna sta je celija? Uporedi malo te stvari, pa sam sebi daj odgovor. Moja prijateljica uci biotehnologiju na Beckom univerzitetu i kao jedan od dobrih ucenika izabrana je da radi u Simensu na projektu lecenja raka uzimanjem gena i njihovim prenosenjem na cip, ispravljanjem (lecenjem) i vracanjem u telo coveka. I oni to uveliko vec rade, lece rak, jedini u Evropi. I hoces li sada da mi kazes da li je to neznanje ili znanje?
Pitam se da li bi to travar uradio, ili nadri lekar bioenergijom.

Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Sub Maj 30, 2009 10:44 pm Odgovoriti sa citatom

VladimirG ::
Postoje ljudi koji poseduju određene sposobnosti većini neobjašnjive. Za primer ću dati radiesteziju, ili kod nas poznatije rašlje ili visak. Za većinu naših ljudi je to vračanje, a u Nemačkoj je to zakonom propisano kao obavezan postupak pre početka gradnje novih zgrada. Zato još jednom, najteža bolest je neznanje.

Visak se nasiroko koristi u gradjevini, tacno, koliko i vaser-vaga ili libela. Svuda, ne samo u Nemackoj.
Kakve to veze ima sa ljudskim sposobnostima, kako si rekao u prvoj recenici koju sam podebljala?

Ljudi, počevši od voditelja, uopšte ne razlikuju šarlatane od alternativne medicine i to je problem.
Nisi pazljivo gledao emisiju. Jedan od gostiju bio je lekar koji je clan strucne komisije za alternativnu medicinu pri ministarstvu zdravlja. Covek je pricao bas o toj razlici izmedju sarlatanstva i alternativne medicine. Tako ti kritika pada u vodu. Voditelj da je zeleo da automatsski izjednaci sarlatane i alternativnu medicinu (uglavnom sarlatansku, ja dodajem), ne bi ni zvao u goste dr Stambolovica.
Sad, koliko je prica dr Stambolovica pila vodu... Reci cu samo, iz ugla gledaoca i slusaoca, da je na delu bilo objedinjavanje magle i smoga, po cemu je Stambolovic vec poznat na osnovu vecine izjava njegovih jos od ranije.
Glorifikovane izjave placebo efekta, nista vise.

Svi svrstavaju alternativce u nadrilekare, što nema veze jedno sa drugim.
Khm, to je sad vec diskutabilno. Posto vidim da si spomenuo homeopatiju, sta bi uzeo kao argument da potvrdis kako ona (homeopatija) bas i nema veze sa sarlatanstvom?
Ili, da ti olaksam:
Moderna, zvanicna medicina nema resenja za mnoge bolesti, ali homeopatija i ostale alternative nemaju resenje ni za jednu bolest.
Ili ces mi ti dati podatak da ipak imaju?
Sacekacu.

Vrlo cu se radovati ako mi kazes koja je to alternativa izlecila ili bar sprecila tuberkulozu, sarlah, tifus, besnilo...?

Retorika zna da bude jeftina. Ajmo malo demonstracije. Bar onako kako je to zvanicna medicina radila i radi na stetu tuberkuloze, besnila, sarlaha, tifusa, itd.
Juce citam kako je dr Bumbasirevic (nekadasnji gost Kljuca) usio i vratio na mesto citavu ruku onom momku. Kako se to radi homeopatijom? a Tai či čuanom?
Rolling Eyes
Ili bi ustvari Ći gong resio problem? Rolling Eyes

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Katančić
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 25 Jul 2007
Teme: 111

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Maj 31, 2009 1:08 am Odgovoriti sa citatom

Niste dobri uopste....

Kao publika niste dobri....
--------------------------------------
Vladimir je rekao neke stvari koje bi trebalo da budu ujednacene.
DEBATA....
Ako se voditelj ne moze uzdrzati od ociglednosti svojih nazora, onda mora pribeci debatnom pristupu , tj sibati maksimalno po obe ili vise suprostavljenih stavova i strana...

Natasa nije takav tip, a vi je ovde branite , a nemate zasto, nije ona mnogo napadala alternativu u svrhu ponistavanja vec u svrsi (sad svesno ili nesvesno , to je vec drugo pitanje) prikaza sarlatanstva kod alternative...

E minus je sto nije , a pogodilo se ko kec na deset, nije odradila sarlatanstvo kod onih sa papiricem diplome....ode dete od 15 meseci ni krivo ni duzno zbog meningitisa, uz svo angazovanje roditelja, ali nisu imali veze ni poznanstva....

Ali Natasa nikad nije ni bila pravicna, vec je uvek posvecena cilju....uz minimum stete po mediokritete....gledaoce
I ne bih vise o novinarima kojima je cilj da budu neprosveceni (o vanja, tebi se srbija klanja, i zbog takvih uvek je sve puno s.....lagalica....)

Ali moj stav nije ovako drastican kao vladimirov...
Gledao sam ranije Voju i sukobljavanja klasika i alternativa, i moram vam reci da se u obicnom studijskom smislu tesko moze ici u neku ravnomernu prezentaciju...
Jer za alternativnu u vecini slucajeva je potrebno verovati u to sto se cini , u metodu...
Ko onda leci pacijenta , njegova vera ili alternativac, to je filozofsko pitanje, ako pomaze kanalisanju i usmeravanju lecenja...

Dakle ravnopravna prezentacija -debata bi bila kad bi svakoj od predstavljenih disciplina bilo obezbedjeno ono sto zahtevaju kao uslov....
Tu je klasicna medicina skoro najmanje zahtevna, jer opste znanje je najvise napunjeno znanjima opste medicine...

Mada ako je cilj i naslov emisije da se lakse spozna razlika izmedju alternativaca i sarlatana (ne diramo Tomicine jadnike, koji od nas cine jadnike.....) onda je jasno da je izbor gostiju kratak....
Voja mora da bude, jer je on tu da ne bude da svi na kraju poveruju u jednu sliku sveta...malo kao fali neko ko je opste prihvacen kao alternativac...ako postoji takav...

Vidite , i hipnotizer bi mogao da se shvati kao alternativac, iako ga skoro shvataju , zbog upotrebe u psihologiji kao tradicionalca....

E kod ovakvih tema , obicno gledaoci ne prastaju nametanje prljavih pitanja gostima ili seca ili upadica...
Mada ja rekoh da imam poverenja u Natasinu procenu publike...i sposobnosti i zelja i granice sta mogu da sazvacu...

Zamislite kako bi izgledala emisija u mojoj varijanti...
GB ima softver (sad vec tri zvanicna softvera) kojima lece 2 od tri grupe shizofrenija.Zbog velike prisutnosti tih bolesti 60 i 70tih , oni su sad najefikasniji i najjaci na tom polju....
Ajur veda masinac, zna ga ovaj doktor sto je bio u emisiji.
Kinez koji je napravio lek za rak, spojio cijanid i narodni lek i dobio lek za rak....cijanid sluzi da otruje brzo delece celije...
Homeopatija i direktor beogradskog vodovoda..Ako verujete u homeopatiju nikad necete popiti ni kap iz beogradskog vodovoda...
Ruskinja koja rukama bez dodira savija metalni pribor za jelo (ruska akademija za natprirodno , koja postoji , i odvojeno ruska akademija za mentalno kreativni plan koja se bavi kreativnoscu , pa sad svi u svetu kopiraju njihov metod iz 60te godine...
Pa naravno nezaobilazno je onaj ruski vitafon, cim se prodaje, jeste da je reklama , ali tu je i odgovornost, kao i za kicmu, zaboravih...kosmodisk...
Magneti na papucama su u skoro svakoj radnji, refleksologija je tu , i eto ti pun studio....

I tek sledeca emisija je psiholozi i filozofi i sociolozi i kulturolozi koji posmatraju prethodnu emisiju i analiziraju.
Znam reci cete, onda ce gosti iz prethodne izgledati kao majmuncici...
Ali to je samo vas pogled na kritiku i kad niste dominantni i glavni...

Kako pokazati nesvesti da nije u svesti...pa toplo hladno tusem...

A vi bi da vam voditelj izigrava advokata....ali da rezultat bude tesan ali jasan...
Kako covek da onda pravi emisiju kad bi svako od vas izabrao razlicite stvari kao prolazne, a ocekuje da mu emisija potvrdi izbor....

Alternativci shvataju da je mediokritet sastavni deo njihovog posla....ili dobrog dela...
Jel bio onaj cica kostolomac u emisiji Natasinoj....on negde ucio sa rengenskih snimaka, sipak....
A vi ocekujete da vam neko otvori vrata i kaze postoji li nesto van klasicne....a ako postoji?
Onda postoji sve...ili sta mi kazemo da postoji , to postoji , a ostalo ne postoji , ili postoji ono sto je verovatnije....
Verovatnije je da srbin gleda grand, znaci ja nisam srbin....i /ili ne postojim....

Znaci verujte, nije trik devojka stvarno savija pribor rukama bez dodira....
Da li leci, to ne znaci nista za to pitanje?
Da li leci dobar san...(tvrdim , po uzoru na brazilsku i indijsku terapiju sa shizofrenicare, da ljudi ne znaju da dishu, da pravilno spavaju...) i imam cak i dobrog klasicnog gosta, doktor psihijatar specijalista za probleme spavanja...
Klasicar ili alternativac....?
Hibrid.....Ali nema melanina ili melatonina (moja omaska) ako ne legnete do 22h i da ne pijete uopste kafu...
A taj melanin ili melatonin poboljsava i imunitet i boju koze....
Pa tehnike pravilnog spavanja, nije dovoljno samo leci i eto ....
Usmeravanje misli, pa ono sto sam i ja radio , kontakt svesnog i podsvesnog....

Ako pogedate , zakljucak je da se narodu ne moze ugoditi, jer je siroko u sta sve moze da se veruje...(2,5 godine sam uvek izvlacio ulog na lozu kao mali....jer sam imao sistem kako da racunam sta ce biti ulog u sledecem kolu i uvek....2,5 godine i nista osim tog uloga....preko 100 uzastopnih nedelja ≡100 uspesnih pacijenata)

Ova tema moze da se radi na bar cetiri nivoa...
Kao fenomen alternativne medicine,
kao uporedni almanah alternativne medicine
kao master plan razdvajanja alternativnih i sarlatana (a sta cemo sa Tomicinim pulenima)
kao rad na percepciji i samosvesti i usavrsavanju sopstevnih kriterijuma za selekciju i razumevanje svih pojava i metoda....

Da vam je u emisiji ponudila nesto efektno , onda bi bila popularizacija alternative pa bi kupili i ostatak....(ako putujuci trgovac ima eliksir protiv kaslja , kupujete i eliksir za ljubav....sto posto....).A onda bi bio licni neuspeh....
Verovali ili ne , nekome gledanje kroz oman, stavljanje obloga od sirovih jaja na noge , mazanje ovcijim salom po grudima jeste prava narodna efektna medicina...

Sve što kažem u par reči je izvučeno iz konteksta,mog konteksta.
Katančić
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 25 Jul 2007
Teme: 111

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Maj 31, 2009 1:26 am Odgovoriti sa citatom

Pade mi na pamet jedan alternativni pristup temi...
U sta verujete....
A u sta verujete da ne verujete...

Npr....
Imam trenutno dva programa, software....koji generisu zvuk, prikljucite slusalice na komp i slusate...(imam ukupno 4 takva, ali ne znam gde su mi oni prosli)....
Jedan se zove 100 doza...i sluzi kao da se rokate, tj ima izbor , ocete travu, heroin, speed itd....

Da li bi smeli da sednete i slusate ?
Jer ako ne verujete, onda se nista nece desiti, slusacete neke zvukove....
A ako verujete, onda imate razloga da odbijete , ali onda kad postoji nesto sto cini lose, postoji i nesto sto cini dobro, znaci postoji i "dobar zvuk".

Drugi program generise brain waves, tj talase za smirivanje i koncentraciju mozga , i uklanjanje otrova , tj odmor mozga....

A tu je i doktor gvero, sa svojim zvukovima za lecenje organa i tkiva....

U sujeverje, da li verujete da ne verujete?
Da vam kazu da covek moze da proklinje uspesno, da li bi mu se zamerali...ma sta cinio....pomerali bi granice i kriterijume....
Crne macke vise niko ne sisa....

Ali svako doba ima svoje sismise....

Sve što kažem u par reči je izvučeno iz konteksta,mog konteksta.
Ivancica1986
Pocetnik
Pocetnik

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Maj 31, 2009 2:06 am Odgovoriti sa citatom

Jeste li culi vi nekad za ovo: "Um veruje u ono sto vidi". Prosto i jednostavno, treba se uzdici iznad toga, pobediti vizualno delovanje na mozak, jer, prosto i jednostavno je sve to prevara. Samim tim sto covek gleda, on stvara film u svojoj glavi i njegov um veruje u to, veruje u te slike koje su doprle do mozga. Ja se bavim grafickim dizajnom a ujedno sam i fotograf. Radim u Photoshop-u vec 9 godina i znam ga u prste. Montaze su mi sastavni deo posla. Ja ne mogu Vama da opisem koliko ljudi poveruju u sliku koja je ustvari montaza. Meni je smesno, u takvim trenucima osecam se uzviseno i na mnogo vecem intelektualnom nivou od njih, a tu ima i visokoskolovanih ljudi. Naravno nikad ne ostavim ljude u zabludi, ali u tom trenutku tek vidim koliko su ljudi naivni. A zamislite kako li je tom travaru ili nadri lekaru kad shvati da neko poverava njemu zivot, a sam zna da ga laze. On se u tim trenucima oseca kao Bog, ili sta vise kao neki mesija izabran od Boga. Ali to trebas biti takva licnost, da imas takvo podmuklo srce. U listu "Skandal" je vise od pola slika montaza. Ali ljudi koji se ne bave time, koji nikad nisu videli kako se to radi, oni veruju da je to istina. Kakav bolji dokaz hocete? Smile Mislite da svi oni glumci izgledaju tako dobro kao sto su na filmovima-postoje filteri koji peglaju lice i daju mu mekocu i jos milion stvari.
Ja vam garantujem da su to manipulatori ljudske psihe, zato sto i ja jesam jedan od njih-ali u pozitivnom smislu Smile.

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeci
Strana 4 od 12

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Nepismenost, obrazovanje i kakvo nam je skolstvo Natasa23 Pon Jan 12, 2015 11:41 am  Pogledaj zadnje poruke
highs and lows Natasa Miljkovic Sre Feb 19, 2014 4:42 am  Pogledaj zadnje poruke
automobili i motori ... Borsky Sub Apr 21, 2012 11:48 am  Pogledaj zadnje poruke
Srpska dijaspora - druga strana medalje Kajalena Čet Jun 24, 2010 6:25 pm  Pogledaj zadnje poruke
Rat anoreksiji Vanja Uto Apr 24, 2007 4:16 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!