NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Cekajuci paradu "ponosa"

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 128, 129, 130  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Društvo Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Cekajuci paradu "ponosa"

Da li podrzavate odrzavanje gey parade?
NE
72%
 72%  [ 32 ]
DA
27%
 27%  [ 12 ]
Ukupno Glasova : 44

Autor Poruka
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pol: Muski
Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Ned Avg 09, 2009 9:14 am Odgovoriti sa citatom

Citat:

Gradonačelnik Dragan Đilas za Kurir kaže da grad neće biti pokrovitelj gej parade niti će on sam biti deo povorke.
- U pojedinim medijima vodi se besomučna kampanja protiv mene kako ne poštujem prava homoseksualaca, ali ostajem pri stavu da svako svoje seksualno opredeljenje treba da sačuva u svoja četiri zida, bez obzira na to kakvo je. Možda sam ja pomalo patrijarhalan, ali to svakako ne znači da me treba linčovati, kao što me neki „dušebrižnici“ poistovećuju s nekadašnjim gradonačelnikom Prijedora Stakićem, koji je završio u Hagu zbog ubijanja civila - naglašava Đilas, dodajući da se nada da će parada proći bez incidenata i da se neće ponoviti scenario sa prve, koja je održana 2000. godine.

- Ukoliko ih na paradi bude nekoliko stotina, neće moći da zaustavljaju saobraćaj, a svakako da će za policiju ovaj događaj biti visokorizična manifestacija - dodaje gradonačelnik.

Citat:

Predrag M. Azdejković, predsednik gej-lezbijskog info centra, smatra da je Đilasova izjava skandalozna, naročito kada se ima u vidu da on dolazi iz takozvanog evropskog bloka.

- Koliko puta na dan vidite muškarca i ženu zagrljene, da se drže za ruke, ljube na nekoj klupi u parku, kafiću ili diskoteci i time pokazuju svoju seksualnost? Da li je i njima Đilas poručio da to rade samo u „četiri zida“ ili to poručuje samo homoseksualcima?! Da je Đilas proevropski političar, a pre svega gradonačelnik svih građana Beograda, kao što nije, on bi se pojavio na Povorci ponosa i održao govor, kao što to čine pravi gradonačelnici - zaključuje Azdejković. Gej-lezbijska populacija, prema njegovom mišljenju, ima potrebu da napravi Paradu ponosa jer je količina nasilja i mržnje jako velika.

- Ne postoji primer da je neki heteroseksualni par dobio batine jer se ljubio u parku, dok postoje stotine primera da su homoseksualci dobijali batine samo zato što su homoseksualci. Takođe, heteroseksualna populacija ima svoju paradu. Svake godine se ispred Skupštine grada Beograda okupe heteroseksualni parovi koji se grupno venčaju i prošetaju gradom. To je heteroseksualna parada, i to na račun svih građana Beograda. Dok jednima grad plaća grupno venčanje, druge tera da se sakriju u četiri zida, a to je nepravda - ocenjuje predsednik gej-lezbijskog info centra.

Azdejkovic gey populaciju poistovecuje sa mladim bracnim parovima koji su PONOS i DIKA jer sa tim cinom vencanja doci ce i bebe a od pedera sta dobijamo kakav su oni ponos. Grad i treba da plati vencanje mladim bracnim parovima.
Zasto li su nazvali tu paradu "ponosa" da je prkosa pa nekako da razumeme ali ponos.
SLazem se sa Djilasom, sta mene briga necije sexulano opredeljenje neka kuci radi sta zeli, zasto bih ja to morao da znam. Svi se odmah pozivaju na demokratiju na evropski blok, demokratija je i kad MUP ne odobri odrazvanje parade zbog visokog rizika i dozovli ali na nekoj ledini gde ce lakse stvari drzati pod kontrolom.
Pa mislim da ce ovakvih izjava biti sve vise i vise cekajuci paradu.
Inace nisam za nasilje nad ljudima, ne podrzavam nasilje ali ne podrzavam ni ovakve nakaradne parade.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Zenski
Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Ned Avg 09, 2009 10:04 am Odgovoriti sa citatom

Hmm... kad kažu "heteroseksualna populacija", prosto imam utisak da smo mi, heteroseksualci, neka posebna vrsta, nešto...

Citat:

Azdejkovic gey populaciju poistovecuje sa mladim bracnim parovima koji su PONOS i DIKA jer sa tim cinom vencanja doci ce i bebe a od pedera sta dobijamo kakav su oni ponos. Grad i treba da plati vencanje mladim bracnim parovima.

Ovo je zdravo razmišljanje. Ali oni tako ne razmišljaju, jer mi smo, kako već reče, "heteroseksualna populacija", tako da se u samom startu postavljaju dijametralno različite suprotnosti, počev odakle god... Nikad tu neće biti razumevanja, ni sa jedne,ni sa druge strane... Koliko je to u redu, nije na meni da procenim, ali bespotrebno eksponiranje nikome nije donelo dobro... Confused Ono može samo da iziritira i isprovocira. Nadam se da neće biti kao 2000.god, sve je bolje od onoga...

Što se Đilasa tiče, ne znam šta tačno da mislim o njegovoj izjavi. S jedne strane, ima prava da bez obzira na funkciju zadrži neki lični stav, a s druge strane trebao bi da bude objektivan i nepristrasan... videćemo....

Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Ned Avg 09, 2009 2:39 pm Odgovoriti sa citatom

Djilasu bi bilo najbolje da zbog rizika ne dozvoli odrzavanje parade ili ko to vec odredjuje MUP. I to je demokratija, jer ce tako zastiti sve gradjane, ili im dozvoliti na nekom drugom mestu. Septembar je mesec kad se ocukuju i strajkovi radnika, o svinjskom gripu i da ne pricamo, pa jos dolaze pederi sa strane, mislim zaista to treba spreciti tj. odloztii za neka bolja vremena. Neka gey populacija kaze sta ima na konferenciji za stampu i to bi bilo to.
Sem toga izjave Azdejkovica o Kosovu i Kosovskom ciklusu me dovode do toga da se pitam ciji je on peder. Tako da paradu bi im odobrio eto bas u mom Gnjilanu jer po rezlocuji 1244 je u Srbiji, pa nek ih stiti KFOR i OVK mozda ce vise razumevanja imati za njih, pa Azdejkovicu, Taci je sad demokrata pusti Djilasa teroristu Wink

cvrle
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pridružio: 16 Jul 2009
Teme: 0
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Ned Avg 09, 2009 4:26 pm Odgovoriti sa citatom

Mi, ljudi, zelimo da budemo vredni kao nemci, inovativni poput japanaca,
da imamo socijalnu politiku ravnu norvezanima i svedjanima.
Zelimo da imamo obalu kao grcka, potomstvo kao kina, spoljnu
politiku kao danska, ali, da li zelimo ovo ?
Da li stvarno zelimo da gledamo ovo u nasem voljenom gradu, Beogradu?

vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 245
Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Avg 09, 2009 4:36 pm Odgovoriti sa citatom

ma sve to pijano i drogirano....
paradirate...parada ponosa...i ja sam ponosam sto sam hetero pa ne paradiram...kakav bezobrazluk... ko njih finansira...

bolje jedno vruce pivo nego cetir ladna
cvrle
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Avg 09, 2009 4:42 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
ma sve to pijano i drogirano....
paradirate...parada ponosa...i ja sam ponosam sto sam hetero pa ne paradiram...kakav bezobrazluk... ko njih finansira...

http://www.labris.org.rs/reago.....rtala.html
Zapravo, u neku ruku mi, gradjani Srbije.

vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 245
Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Avg 09, 2009 4:49 pm Odgovoriti sa citatom

ma ne zelim..nemam ni za sebe..a ne za federe....
nisam za nasilje..ali bezobrazni su..krajnje.... korov drustva...

bolje jedno vruce pivo nego cetir ladna
cvrle
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Avg 09, 2009 4:53 pm Odgovoriti sa citatom

vlaky ::
ma ne zelim...nisam za nasilje..ali bezobrazni su..krajnje.... korov drustva...

Nas niko i ne pita da li zelimo i hocemo to. Mad

nenadovic.sr
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Pridružio: 21 Mar 2009
Teme: 4
Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Avg 09, 2009 7:05 pm Odgovoriti sa citatom

cvrle ::
Mi, ljudi, zelimo da budemo vredni kao nemci, inovativni poput japanaca,
da imamo socijalnu politiku ravnu norvezanima i svedjanima.
Zelimo da imamo obalu kao grcka, potomstvo kao kina, spoljnu
politiku kao danska, ali, da li zelimo ovo ?
Da li stvarno zelimo da gledamo ovo u nasem voljenom gradu, Beogradu?

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/bgrODGUYbOE&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/bgrODGUYbOE&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Nash gradonacelnik je lepo rekao i ogradio se. Drugim recima, oni nisu deo normalne svakodnevnice , a o kojoj bi ja kao gradonacelnik trebao da razmishljam i ima ko o njima treba da misli............ Ja kao srbin, pravoslavni hrishcanin, Beogradjanin i.t.d. ne da nisam za , nego sam protiv odrzavanja manifestacije ili parade, te abnormalne populacije kojoj je za cilj da isorovocira nas normalne ljude i gradjane Beograda. Nisam protivnjih , njihov zivot je njihova stvar, ali to shto rade neka rade tamo negde, a ne da nas primoravaju da gledamo njihove nastranosti. Ovo je samo josh jedan u nizu pokushaja da se u Srbiji i Beogradu degradira sve shto je Srpsko. Mishljenja sam da je na ministru policije gosp Dacicu da proceni koliki je koeficijent rizika od izbijanja nerada ,tokom te parade, i sukoba a shto bi za rezultat imalo i predpostavljam i veliku materijalnu shtetu u samom gradu. Mislim da je bilo dosta razbijanja nashega lepog grada Beograda. Ajde ljudi da ga gradimo . Exclamation

Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Ned Avg 09, 2009 10:03 pm Odgovoriti sa citatom

@ musicmaster

Obrisan komentar u kome pozivas na hitlerovske metode protiv homoseksualaca.
Za svako slicno pozivanje na nasilje bilo koje vrste prema bilo kome - na ovom forumu nema mesta.
Hvala

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Društvo Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 128, 129, 130  Sledeci
Strana 1 od 130

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Prijateljstva koja prelaze u nešto više Eric Cantona Sre Maj 26, 2010 4:41 am  Pogledaj zadnje poruke
Foklandi ~ Ostrva koja je rat promenio nabolje Eric Cantona Uto Jan 19, 2010 5:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Najvece lazi srpskih politicara Eric Cantona Sub Jan 02, 2010 4:28 am  Pogledaj zadnje poruke
Koja god vlast da je, policija i zandarmedija su uzas Dobrovoljac Sre Dec 05, 2007 7:39 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!