NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Nakon ovoga.... Verujem u sudbinu

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Nakon ovoga.... Verujem u sudbinu
Autor Poruka
gagiidada
Novajlija
Novajlija

Pol: Zenski
Pridružio: 12 Avg 2009
Teme: 1

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pet Avg 14, 2009 10:33 am Odgovoriti sa citatom

Preživela sam, hvala Bogu, dva puta grešku lekara. Prvi put sa 19 godina, zbog pogrešno urađenje operacije Zdravstvenog centra u Sremskoj Mitrovici. Došlo je do unutrašnjeg krvarenja i zamršljaja creva i nakon 10 dana izvršena je još jedna operacija koju sam jedva preživela.
Prošle godine, sa svojih 36 godina ponovo dolazim u Zdravstveni centar Sremska Mitrovica zbog operacije ciste na levom jajniku. Pokušano je laporaskopskom metodom, ali zbog ranijih operacija i priraslica, operacija se završila klasičnim putem. Pošto mi je pre 16 godina izvađen desni jajnik, morali su da izvade i levi, pa su mi izvadili i matericu. Prilikom operacije, greskom lekara, oštećeno mi je tanko crevo na dva mesta. Dobila sam sepsu. Desetog dana od operacije, kada je utvrđeno da imam otvor na tankom crevu - stolica se na vaginu izlivala, hirurg koji me je operisao je hteo da me prebaci u bolnicu u Novom Sadu, ili Kamenici, navodno, niko nije hteo da me primi, pa me prebacuju na odeljenje hirurgije Zdravstvenog centra Sremske Mitrovice, gde mi je načelnik odeljenja rekao da nemaju stručne lekare da bi me operisali ponovo. Sledećeg dana odlazim na VMA i zahvaljujući prof. Stankoviću i ostalim lekarima i medicinskom osoblju spašen mi je život. Operacija je bila komplikovana i teška, napravljena je čitava rekonstrukcija stomaka, bešika je počela da truli od sepse. Posle dva meseca, izašla sam sa VMA.
Godinu dana kasnije, u tridesetsedmoj godini, bez mogućnosti da se zaposlim, sa mololetnim detetom, kao samohrana majka, evo me, tu sam živa.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Pet Avg 14, 2009 10:43 am Odgovoriti sa citatom

Dobro je, "gagiidada". Vec ste napisali ovo isto na ovoj temi - http://www.natasa-miljkovic.co.....204#128204.
Nema potrebe da otvarate nove teme gde biste opet pisali isto.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Strana 1 od 1

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Jednog dana Ona vredi milijona Čet Maj 07, 2009 3:43 pm  Pogledaj zadnje poruke
Trudnice u Srbiji, ko je lud da radja decu daki77 Sre Maj 06, 2009 7:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Zatvori Vanja Sub Apr 19, 2008 12:04 am  Pogledaj zadnje poruke
ko je bogat dekameron Ned Apr 06, 2008 12:55 pm  Pogledaj zadnje poruke
vidla zaba da se konj potkiva pa i ona digla noge!! vlaky Ned Apr 15, 2007 8:37 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!