NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

a sta cemo sa vojvodinom?

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sve i svašta Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

a sta cemo sa vojvodinom?
Autor Poruka
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Čet Nov 05, 2009 1:36 pm Odgovoriti sa citatom

za pocetak zato sto na drzavnim granicama treba da stoje zastave drzave u koju se ulazi, neka postave kilometar posle granice i nikom nece smetati pa ni meni ili bilo kome.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pol: ?
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Nov 05, 2009 2:11 pm Odgovoriti sa citatom

JovanovicZ ::
za pocetak zato sto na drzavnim granicama treba da stoje zastave drzave u koju se ulazi, neka postave kilometar posle granice i nikom nece smetati pa ni meni ili bilo kome.

A zasto mislis da tako treba?

Ne vidim razliku izmedju tog kilometra, 10 kilometara ili da je bas pored srpske zastave.
To su zapravo neki principi oko kojih ne vredi voditi uzavrele diskusije, bitno je da stoji srpska zastava gde joj je mesto, a ova druga neka odluce sami, imamo valjda vaznijih problema.

Postavljanjem zastavi ne resavamo zivotne probleme gradjana, ne pravimo puteve gde su odavno vec trebali biti, ni pruge, niti privlacimo investicije.

Jedno pitanje za vas, (nije Zikina Sarenica Laughing ) da li Vojvodina ima teritoriju sa juzne strane Save odnosno Dunava?

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Čet Nov 05, 2009 4:19 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
Sa ovim se ne slazem, iz respekta prema Vojvodini neka se viori i njihova pored srpske, ipak to zasluzuju svojom istorijskom ulogom u ocuvanju srpske kulturno istorijske bastine i SPC u okviru autonomije i slobode koju su uzivali u Austrougarskom carstvu.

Neka se viori ali bez srpske ne sme na to sam mislio, da se zna putniku namerniku da je prvo krocio na tlo drzave Srbije a da mu bude preciznije regija se zove Vojvodina, cisto da ne mesamo babe i zabe.

Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pol: ?
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Nov 05, 2009 4:24 pm Odgovoriti sa citatom

Nenad-GL ::

Neka se viori ali bez srpske ne sme na to sam mislio, da se zna putniku namerniku da je prvo krocio na tlo drzave Srbije a da mu bude preciznije regija se zove Vojvodina, cisto da ne mesamo babe i zabe.

Naravno Thumb Up

Sta bi sad dali da se izmedju Srbije i Albanije viori srpska zastava, pa da je i pored njihove mrtvacke....Pa i da je manja....ma razumeli smo se.

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Teme: 245
Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Nov 06, 2009 4:00 pm Odgovoriti sa citatom

jedan politicar jednom rece da ce sve biti upravo ovako...a smejali su mu se tada.... Shocked ko bi rekao da ce narod ovako prodati za saku dolara... najgluplja moguca demagogija,tipa zapostavljeni smo u okviru drzave,necemo vise sa vama...ma naravno..a narod je glup pa je poverovao..i onda dodju neki sa strane da pricaju kako je to ok,boze demokratsko pravo na izjasnjavanje... za 5 godina mozda i pre ode i vojvodina... posle vec znate kako to sve ide ..i dobili smo eure ali vise nemamo pojma ni ko smo ni sta smo... da li je narod za to glasao???
da li je idalje smesna prica o teoriji zavere? CIA itd.... ?
ne znam za vas,ali mene sve ove stvari koje nam se dogadjaju poslednjih 10 godina jako pogadjaju... skroz licno i ni jednog trenutka mi kao uteha ne sluzi razmisljanje o eurima,boljem zivotu,otvorenim granicama..mozda bi to trebalo tako... boze pa te price tome i sluze..ali dzaba..ne pali to kod mene..zaista...

bolje jedno vruce pivo nego cetir ladna
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Nov 06, 2009 4:14 pm Odgovoriti sa citatom

vlaky ako ti je za utehu i ja isto mislim... mada me proglasio neko za seselja a ja nisam taj koji prati njegovo sudjenje i zna kada je i sta izjavio al ajde... ako je cena moje ljubavi prema srbiji biti seselj spreman sam da je platim. rado. Wink

vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Nov 06, 2009 4:16 pm Odgovoriti sa citatom

pa ce ti taj isti neko reci da se od ljubavi ne zivi..blabla...

JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Nov 06, 2009 4:20 pm Odgovoriti sa citatom

Sigurno. Ali je istina zapravo da ja sad trenutno bas i zivim od ljubavi prema mojoj zemlji i jedva cekam da dodjem neki dan da hodam mojom ulicom, popijem pivo sa drugarima iz detinjstva i legnem u moju fotelju... I nikakvi evri, ruskinje, lepo vreme i ostalo mi ne mogu to oduzeti! Very Happy

Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Pet Nov 06, 2009 6:15 pm Odgovoriti sa citatom

Prosli smo Seseljvsk-Milosevicki rezim, i eto mene kao rezultat njihove politike, eto mene ovde kod vas, naravno ludacku politiku pre svega SAD osudjujem i svrstavam ih u gori kos od ove dvojice navedenih, ali budimo malo pametni, budimo malo glumci, sacuvajmo emocije i to sto nas boli nepravda za bolja vremena.
Ajde da pogledamo imovinsku kartu tih patriJota za vreme rata, prvo svi su im zivi i zdravi (hvala Bogu) nekako u to vreme svi izdobise stanove i dok su vecini Oluja i Bljesak odnosili najdraze, najmilije, kuce neki su se sirili koji su se busali.
Zastava Vojvodine je najmanji problem, bitno je da nikada Srbija vise ne dozvoli da Vojvodina bude iznad nje, da vojvodjanski parlament bude iznad republickog, a svakog separatistu udaljiti iz politickog zivota, zabraniti mu rad jer radi protiv drzave i tretirati ga kao huligane sto tretiraju i zabranjuju im udruzenja.

vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Nov 06, 2009 6:56 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
Prosli smo Seseljvsk-Milosevicki rezim, i eto mene kao rezultat njihove politike, eto mene ovde kod vas, naravno ludacku politiku pre svega SAD osudjujem i svrstavam ih u gori kos od ove dvojice navedenih, ali budimo malo pametni, budimo malo glumci, sacuvajmo emocije i to sto nas boli nepravda za bolja vremena.
Ajde da pogledamo imovinsku kartu tih patriJota za vreme rata, prvo svi su im zivi i zdravi (hvala Bogu) nekako u to vreme svi izdobise stanove i dok su vecini Oluja i Bljesak odnosili najdraze, najmilije, kuce neki su se sirili koji su se busali.

sve je to neso tacno...ali mi reci, nakon sto i vojvodina bude otisla,da li ce i dalje oni biti veciti razlog za sve sto nam se desava? dalje, situacija u sandzaku, ovo je samo uvertira..sta ce se dogoditi za 5-10 godina.. da li ce idalje oni biti razlog??? halo slobbe,seselja i ostalih nema vec 10 godina!!!!!!
Oni su tada krali,ali smo imali nesto od drzave...
ovi kradu jos vise,a drzavu malo malo pa ni nemamo...
pod velom integracija i boljeg zivota(koji ne vidim uopste) nestajemo...polako ali sigurno.... sta ce mi clanstvo u EU kad ne znam ni ko sam,ni gde zivim,ni kako se zove moj narod... da li pod velom integracija razbijanje zemlje manje boli??? mene ne,bas naprotiv....

Citat:
bitno je da nikada Srbija vise ne dozvoli da Vojvodina bude iznad nje, da vojvodjanski parlament bude iznad republickog, a svakog separatistu udaljiti iz politickog zivota, zabraniti mu rad jer radi protiv drzave i tretirati ga kao huligane sto tretiraju i zabranjuju im udruzenja.

sanse nema...sa ovakvom vlascu... to sto je vojvodini dozvoljeno,klasican primer ovoga sto si naveo...
da je drzava pokazala otpor u prici oko vojvodine,zapravo bi obesmislila citav proces "demokratizacije" drustva od 2000te godine....
isto vazi i za kosovo..dalje za sandzak itd...
to je ujedno bio i cilj promena 2000te...da se mirnim putem ostvari ono sto bi u rezimu pre 5og oktobra 2000te bilo nezamislivo...
koja jos zemlja u poluraspadajucem stanju ulazi srecna i vesela u EU.... samo mi...i treba da pevamo?neka hvala...

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sve i svašta Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeci
Strana 2 od 11

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Prijateljstva koja prelaze u nešto više Eric Cantona Sre Maj 26, 2010 4:41 am  Pogledaj zadnje poruke
Foklandi ~ Ostrva koja je rat promenio nabolje Eric Cantona Uto Jan 19, 2010 5:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Najvece lazi srpskih politicara Eric Cantona Sub Jan 02, 2010 4:28 am  Pogledaj zadnje poruke
Koja god vlast da je, policija i zandarmedija su uzas Dobrovoljac Sre Dec 05, 2007 7:39 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!