NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Svetsko Prvenstvo u fudbalu: Juzna Afrika 2010

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sport caffe Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Svetsko Prvenstvo u fudbalu: Juzna Afrika 2010
Autor Poruka
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pol: ?
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Uto Apr 06, 2010 10:40 am Odgovoriti sa citatom

Ovo je tema koja ce u narednim sedmicama dostici vrhunac uzbudjenja sirom sveta, vrele diskusije, euforije i razocarenja, srcani infarkti i osecaj snage cele nacije........tema je: Fudbal, Svetsko Prvenstvo 2010 u Juznoj Africi.

U zaletu ka ovom globalnom spektaklu narednih sedmica je zanimljivo pratiti razna desavanja koja prethode, u SiS 'verovali ili ne' smo spomenuli Cacanina Sasu Jovica koji hoce pesice, busom, magarcem i kako god da dodje do Kaapstad-a (u prevodu Capetown), onda je u Holandiji startovao konvoj od 22 narandzasto ofarbanih vozila sa istom destinacijom koja ce usput da podstice humanitarne akcije drzave Holandije i raznih nezavisnih holandskih organizacija u raznim zemljama kroz koje prolazi.

Bice toga jos.
Jako je zanimljiva i drzava Juzno Africka Republika, ljudi, istorija(kolonija, Apartheid, Mandela, multi kulti danas), prelepa priroda.

Pisite zanimljivosti o Juznoj Africi.

Pisite ko su vam favoriti?
Ko ce da osvoji?

Pisite o nasoj reprezentaciji, Srbiji.

Zasto je Radomir Antic uspesniji od drugih trenera?
Koje igrace isticete?
Dame koje ne vole fudbal a 'prate' nase igrace 'drugacijim' ocima neka se slobodno ukljuce u diskusiju da tema bude sarenija.

Meni su uspesi dva tima bitna:

Pa ako budu igrali jedni protiv drugih navijam za Srbiju. Very Happy

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
Eric Cantona
On Hiatus
On Hiatus

Pol: Muski
Pridružio: 25 Jan 2007
Teme: 291
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj
Poruka Upisano: Uto Apr 06, 2010 10:55 am Odgovoriti sa citatom

Vreme je da Spanija uzme Svetsko prvenstvo, bar je to neki moj utisak.
Mi bi mogli, ako ne bude povreda, da napravimo ok rezultat.

E sad, sto se tice Juzne Afrike. mislim da nije trebalo pustiti politiku da kroji sport, i da je organizacija SP tamo veoma neodgovoran i glup potez. Videcemo, ali svi su izgledi da ce biti jako mnogo ozbiljnih problema, i ne bih preporucio nikome da ide.

Bar je to preporuka nekolicine kolega koji su dole slavili Novu godinu, i mojih kumova koji su do skoro ziveli dole, 10ak godina.

Njen je osmeh cudestan, njen je osmeh srece definicija, njen je osmeh radostan, njen je osmeh radosna policija, njen je osmeh reka, more, njen je osmeh para brdo, planina, njen je osmeh dorucak, njen je osmeh leba, luk i slanina.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu su licno moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 06, 2010 11:56 am Odgovoriti sa citatom

Ja ocekujem od Srbije dobar rezultat a tu su i klasicni turnirski timovi poput Nemacke, Holandije, Brazila, Argentine i Italije.

U Holandiji takodje brojinim navijacima, narandzastoj legiji porucuju da budu oprezni zbog licne bezbednosti. Iako to kod FIFE ocigledno nije predstavljao neki faktor za odlucivanje, nadam se da ce proci bez vecih incidenata nego sto engleski navijaci mogu napraviti.

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
boksi
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 20 Feb 2009
Teme: 3
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 06, 2010 4:04 pm Odgovoriti sa citatom

Po obicaju uvek navijam za autsajdere ili za neku mladu i perspektivnu ekipu, a ako se jos ta dva i spoje, onda sam njihov najveci fan.
A kada oni ispadnu:) onda mi nekako svejedno ko ce biti prvi. Samo da ne budu Italijani:)
Najvise bih voleo da crnci osvoje prvenstvo:)
Nase samo da zaobidju povrede, pogotovo ove iz defanzive. Ali i to sto neki vec u kontinuitetu dugo vremena ne igraju standardno bi mogao da bude veliki problem. Velika borba ce biti u nasoj grupi, nama prolaz nikako nije zagarantovan, a jos ako ne budemo kompletni. Ali, nadamo se najboljem:)

JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 30, 2010 4:56 pm Odgovoriti sa citatom

I ja mislim da ce spanci uzeti ovu titulu i da ce u finalu pobediti brazil, posto cemo mi u polufinalu da ispadnemo od brazila a spanci ce izbaciti argentince pa cemo za trece mesto da igramo sa argentincima i vratimo im petardom za onaj debakl u nemackoj! Laughing napred nasi!

JAR je definitivno losa odluka predvidjam slabu gledanost i losu organizaciju, daj boze da ne bude i neki teroristicki napad.

Radomir Antic je autoritet igracima, ne dozvoljava da mu kroje tim kancelarijski moljci, poznaje fudbal i na kraju krajeva ali ne najmanje bitno vodio je tri najveca spanska kluba! i to sa uspehom. malo li je? Very Happy

ah da, i da dodam za holandjane, uvek mi se svidjao njihov stil igre, dobri su tehnicari a imaju definitivno najlepse dresove na prvenstvu, ne racunajuci nase naravno, hehe i voleo bih da gresim za argentinu pa mozda u polufinalu da budu holandjani umesto njih, mada sumnjam ove godine, ne ide im nesto. Ako pobede prvu tekmu moci ce da doguraju daleko ako ne, samopouzdanje ce im doci glave, narocito jer su danci isto opasna ekipa, nepredvidiva, kao i kamerun, japan realno nema sta da trazi medju te tri ekipe.

I jos samo ovo i necu vise da editujem majke mi, znaci bilo bi mi drago da francuzi budu zadnji na kraju, 32. jer su sramno stigli na ovo prvenstvo, totalno nezasluzeno. Koliko sam navijao da zajedno sa nama prodju grupu toliko sam odlepio kad sam video da onaj Anri nema trunku sportskog dostojanstva i srama kad je onako umuljao gol rukom.

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Teme: 245
Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 30, 2010 8:59 pm Odgovoriti sa citatom

necu navijati za holandjane,navijacu za snajdera Smile Smile kakav igrac... zlo Evil or Very Mad
e ljudimoji kad on nije bio dobar realu... Laughing
a sa interom covek igra finale LS...

a sto se tice osvajaca..mislim da ce morati da ima dosta srece,vise nego kvaliteta... ne pamtim da je u bilo kom sportu neko nesto glat osvojio.. mozda ameri u kosarci sa drim timom... osim njih,niko..tako da je tesko prognozirati..

sto se nas tice,imamo kvalitet,imamo karakter,imamo selektora,jos samo da okusamo srecu... i naravno da svi budu zdravi...

mozda bi nas adut mogao da bude to sto svi skrecu paznju na nasu odbranu..pomalo neopravdano zanemarujuci napad..koji je izuzetno dobar..po bokovima pogotovo... imamo dobre ofanzivne bekove,levog i desnog,i centralne koji bi mogli biti dominantni u skok igri i u prekidima...

bolje jedno vruce pivo nego cetir ladna
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Pet Apr 30, 2010 9:17 pm Odgovoriti sa citatom

ja posle naseg ispadanja navijam za argentinu Smile uvek sam navijao za neku evropsku ekipu ali ovog puta zbog mesija navijam za argentinu...a i maradona je maradona, po meni najbolji igrac svih vremena...ovo nije moja konacna odluka Laughing

Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 01, 2010 8:55 am Odgovoriti sa citatom

Robben je u formi i ako tako ostane posle finala Lige Sampiona i kraj sezone Bundeslige (nadam se da ce Bajern "Holland" Minhen da osvoji LS) bice dobro SP za holandjane....uz van Persie-a (koji je nekoliko puta bio u Beogradu kod one doktorke), van Nistelrooy-a i Kuyt-a jak napad za dobar fudbal.

Ipak se nadam uspehu Srbije imamo i mi jake igrace (samo Stankovica da zaborave na aerodromu), Pantelic se u holandskom prvenstvu napucao golova i to sve uz sirok osmeh, pored cinjenice da se Vidic svidja Boy George-u on ume stabilno i tvrdo da igra, Krasic je fenomen, Jovanovicu je cak postala dosadna Belgijska liga (kome nije?)........tako da obecava zabavan africki spektakal. Cool

Srbija - Nemacka gledam sa mojim nemackim kolegama na neutralnom holandskom terenu Very Happy

Page
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 04 Apr 2007
Teme: 7

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 01, 2010 10:43 am Odgovoriti sa citatom

Sale, prvo sam pomislio da ti je post od pre par godina! Van Nisterooy-a zameni sai Huntelarom, na moju veliku zalost jer je Rud jedan od mojih omiljenih napadaca- da ne kazem uzor ;)

Javlja mi se da ce nasi daleko dogurati....Sa verom u Boy Georgea :)

Tvojim nemackim kolegama bih porucio: Was is das, crvenkapica?

JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 01, 2010 11:31 am Odgovoriti sa citatom

Stankovic je nas najbolji igrac! I najiskusniji trenutno u timu. I trci ko lud 90 min. i gine za svaku loptu i daje podstrek ostalima, a kad mu je dobar dan zakuca gol sa 30 metara i resi utakmicu. Nemojte tako o Stankovicu.

Voleo bih da nas golman izvede ovako nesto. Laughing cak nam se drzavne boje slazu, tu je crvena, tu je plava...

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sport caffe Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Sledeci
Strana 1 od 25

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Prijateljstva koja prelaze u nešto više Eric Cantona Sre Maj 26, 2010 4:41 am  Pogledaj zadnje poruke
Foklandi ~ Ostrva koja je rat promenio nabolje Eric Cantona Uto Jan 19, 2010 5:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Najvece lazi srpskih politicara Eric Cantona Sub Jan 02, 2010 4:28 am  Pogledaj zadnje poruke
Koja god vlast da je, policija i zandarmedija su uzas Dobrovoljac Sre Dec 05, 2007 7:39 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!