NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Huligani - nasilje na stadionima...

Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sport caffe Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Huligani - nasilje na stadionima...
Autor Poruka
vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 245
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Čet Apr 15, 2010 7:07 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
Suspendovan stadion Crvene zvezde
Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije u četvrtak je odlučila da pokrene postupak protiv Crvene zvezde.

Postupak će se pokrenuti zbog incidenta na utamici Kupa protiv OFK Beogarda, kada je iz vaternog oružja teško ranjen dvadesetjednogodišnji Igor Vrelić. Istovremeno je odlučeno da do okončanja disciplinskog postupka Crvena zvezda neće moći da igra na svom stadionu.

U saopštenju komisije se navodi da će, s obzirom na težinu prekršaja, disciplinski postupak biti vođen po hitnom postupku, uz striktno poštovanje svih važećih propisa Fudbalskog saveza Srbije.

Uprava Zvezde najoštrije je osudila kriminalni čin, dok MUP i dalje traga za počiniocem zločina.

Citat:
Navijač Zvezde ranjen na 'Marakani'
FoNet
FoNet
Navijač Crvene zvezde, Igor Vrelić (21) zadobio je prostrelnu ranu u tuči na severnoj tribini 'Marakane', tokom utakmice protiv OFK Beograda.

"Do tuče je došlo u drugom poluvremenu na severnoj tribini. Mladić je zadobio teške telesne povrede, a u pitanju je prostrelna rana, sa leve strane trbuha. Naša ekipa je odmah sprovela reanimaciju, a potom smo mladića prebacili u Klinički centar. Operacija je u toku i povrede su vitalne, odnosno opasne po život", rekao je predsednik klinike Anlave Slobodan Ivanović.

U tuči na stadionu povređeno je još nekoliko osoba, a posle utakmice huligani su nastavili sa nasiljem. Grupa navijača Crvene zvezde oštetila je autobuse GSP-a na linijama 59 i 23.

Crvena zvezda je u polufinalu Kupa Srbije pobedila OFK Beograd sa 1:0, a gol je postigao Dejan Lekić u 87. minutu.

kako komentarisete ovaj dogadjaj???

nema veze sa tim za koga navijam.. ali muka mi je od zvezde..od kluba,od navijaca,od njihovih sabora,protesta,menjanja uprava,transfer afera,dzaje,zvezdine zvezdice,urosha mishica,barija,tokija itd... ne mogu da nadjem neki clanak o zvezdi i njenih navijacima a da je pozitivan u bilo kom smislu... misic pokusa da ubije policajca,vec na sl utakmici igraci na majicama nose njegov lik,uprava pravda mishica, navijaci krive policiju, najavljuju novu borbu protiv onih koji zele da "uniste" zvezdu,pretnje brankici takodje...evo sad za ovaj poslednji slucaj citam kako je zapravo partizan umesan u ranjavanje navijaca... da bi se destabilizovala zvezda.. a kao da ona vec nije otisla u q... zvezda zajedno sa navijacima predstavlja tumor ovog drustva,mladosti,sporta itd.. dokle vise o njoj.. ili katanac,ili neka pocnu da se primenjuju zakoni,i na navijace i na klub... ovako vise ne ide... vise se sranja ne desavaju samo na stadionu,vec i oko njega...zar treba da se uvodi policijski cas za vreme odigravanja utakmica crvene zvezde??

kosarkaski klub samo sto nije ugasen,opet su krive neke nepoznate sile koje zele da uniste zvezdu....i opet afere oko dugova,loseg vodjenja kluba itd... cudi me da i u tom slucaju nije organizovan nekakav sabor za spasenje kk crvena zvezda... smenjuju se treneri i igraci kao na traci,dugovi rastu, rezultata nema,juce je tamis pregazio zvezdu,jos se za uzvrat traze sredstva od drzave za pomoc "simbolu srpstva" ako je ona simbol,onda me sramota sto sam srbin...

sa jedne strane neke televizije pozivvaju da se ne navija iz fotelje nego da se dodje na stadion,a u isto vreme neke televizije otkrivaju najcrnje cinjenice o zvezdi i njenim navijacima,bivsim upravama,ubistvima navijaca,ranjavanjima itd.. pitam se ko je tu lud??

i kao slag na tortu imamo pun grad napalljenih klinaca koji sebe nazivaju delijama,i klinci,i klinceze,i kriminalci,narko dileri,osudjeni,neosudjeni prestupnici,sta su spremni da urade i sta rade,svi znamo,a ja se pitam, da li drzava i drustvo mogu da ponude omladini bilo kakvu zanimaciju i "profesiju" osim navijacke???

--------------
Naslov teme izmenjen, jer su huligani - huligani, a ne Romi (Cigani). Admin

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
bolje jedno vruce pivo nego cetir ladna
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Čet Apr 15, 2010 7:37 pm Odgovoriti sa citatom

Treba sve potanko ispitati i zavrsiti vise sa tim huliganima za sva vremena. Da li iza toga ima neka pozadina, da li nekome odgovara haos, svuda haos, da li narodu treba sve da se ogadi. Da li mozda Zvezda treba da se unisti da bi se jeftino prodala? Nista samo glasno razmisljam Shocked

jole_85
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 01 Feb 2008
Teme: 23

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Apr 15, 2010 9:49 pm Odgovoriti sa citatom

Nešo, to sam i ja pomislila kad sam pročitala poslednji članak u novinama.

Što se tiče teme... Nisu to samo "ciganska posla" ima toga nažalost na sve strane. Treba tome stati na kraj. Ne znam za vas, ali menjanje zakona i isti sprovoditi u delo, po meni. A kazne, što više to bolje, što duži zatvorski pritvor to bolje. Neka petorica završe u zatvoru na par godina, neka 30 plati kaznu od po 3 000 eura. Mora od nečeg da se počne, a da nije prazna priča... I jako važna stvar... Obezbedjenje/stražari/redari, kako god, neka počnu raditi svoj posao. Kako neko može uneti nedozvoljene rekvizite, a kamoli oružje. Rolling Eyes

"Svoju snagu prepoznaćeš po tome koliko si u stanju da prebrodiš trenutak, jer trenutak je teži, strašniji i duži od vremena i večnosti!"
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 16, 2010 8:15 am Odgovoriti sa citatom

Ja dok sam bio na faksu jednom sam preko studentske zadruge bio redar na utakmici radnicki nis timok zajecar, sto je bio derbi u srpskoj ligi ekvivalentan zvezda partizan (a i vise se ljudi okupilo) tako da te price o redarima koji ne rade svoj posao zaboravite, njima treba zandarmerija plus saj naoruzani do zuba jer samo lud redar ce pokusati da udje u copor razularenih divljaka sa sipkama, nozevima pa vidimo i pistoljima... Zbog neke bedne dnevnice se ne gubi zivot, a ako necemo opet da gledamo bodljikave zice oko terena i kordone policije treba sve to neseliktivno pohapsiti onako grupno pa onda iz pritvora pustati nevine a ove ostale najstroze kaznjavati po cenu tuzbe zbog nezakonitog zatvaranja. Drugacije ne moze, milom su pokusali, razne akcije po televizijama, tribine, skupovi, apeli... i nista. Sila brate. sad je sila na redu i nista vise ili cemo sinovima pricati kako smo nekad isli na utakmice a on eto ne sme jer nema dozvolu za nosenje oruzja... Drugo, ti navijaci i zvezde i partizana podjednako ponasaju se kao da su bogom dani i da ce bez njih stati svet, fudbal prestati da se igra a covecanstvo vratiti u kameno doba. Oni su bedni izgovor za navijace. najobicniji nasilnici i nista vise. Pogledajte nekad utakmice u unutrasnjosti gde dodje pet, sest hiljada ljudi i ne desi se ni najmanji incident, ljudi dolaze sa porodicama, malom decom na stadione, jeste da gledaju donekle manje kvalitetan fudbal ali su barem bezbedni, i drzava treba da pomogne tim klubovima, napretku, radnickom, timoku, uzicu, spartaku a ne ovom komunjarskom dvojcu koji je umislio da se fudbal u srbiji igra od 45.

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pol: ?
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 16, 2010 9:15 am Odgovoriti sa citatom

Ja predlazem da se preimenuje naslov teme prilagodnijim i pristojnijim recima jer ovako je izraz netolerancije i mrznje ili lock. Neutral

U mojim shvatanjima su takozvana ciganska posla nasuprot vesela.

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 16, 2010 6:36 pm Odgovoriti sa citatom

Saša ::
Ja predlazem da se preimenuje naslov teme prilagodnijim i pristojnijim recima jer ovako je izraz netolerancije i mrznje ili lock. Neutral

U mojim shvatanjima su takozvana ciganska posla nasuprot vesela.

oni su cigani,sami sebe tako nazivaju.kao sto su i partizanovci grobari..oba naziva su opste prihvacena... prema tome nema potrebe da pravis gluposti Smile

Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Pet Apr 16, 2010 9:03 pm Odgovoriti sa citatom

vlaky ::
oni su cigani,sami sebe tako nazivaju.
Koliko ja znam, oni sebe nazivaju - Delije.
Izmenjen naslov.

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Pet Apr 16, 2010 9:30 pm Odgovoriti sa citatom

Huligane treba eliminisati iz ovog drustva, ne treba samo osudjivati klubove, ne mogu klubovi da biraju navijace, vec mogu da se ograde od huligana. Da li su oni toliko jaki, mocni, da mogu tako dobro da se organaziju u smislu ne navijanja nego kad su guzve u pitanju, tuce, makljaza i na stadionu i po gradu, a plasim se da su po potrebi i politicki zloupotrebljeni. Kladim se da se slicni ili isti likovi pojavljuju na politickim skupovima gde treba praviti guzvu.
Treba ovaj "Balkasnih ratnik" da pocne rat sa kriminalom na svim frontovima pa i ovom navijacko-huligasnkom.
Od jednom huligani upadaju u voz i povredjuju sedmoro ljudi, da li to neko zeli da prikaze haos sto veci u Srbiji, kako bi pala necija glava, kao sto je pala Djindjiceva. Bez kompromisa sa kriminalcima, da li jos neko trazi pravdu za Urosa?

vlaky
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Pet Apr 16, 2010 10:49 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
Naslov teme izmenjen, jer su huligani - huligani, a ne Romi (Cigani). Admin

Citat:
Koliko ja znam, oni sebe nazivaju - Delije.
Izmenjen naslov.

molim da mi se pojasni ispravka naslova...
delije ponosno pevaju "mi smo cigani najjaci smo najjaci"..kakve veze ti "cigani" imaju sa romima ja pojma nemam...

JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Apr 17, 2010 9:02 am Odgovoriti sa citatom

U vezi tog Urosa, koliko god da je kriv dobio je mnogo vecu kaznu za pokusaj ubistva policajca u civilu koji nije ni bio na duznosti a onaj zandarm sto je izvuko pripitog mladica fudbalera iz auta i pucao mu hladnokrvno u celo sa dva metra razdaljine neuporedivo manje. O kakvoj se pravdi tu govori. I kakva se poruka salje ljudima. Ja to jedino mogu da shvatim da na policajca ne smes da gadjas ni paradajzom a da sa druge strane on tebe sme bez da trepne da likvidira po kratkom postupku, onako, ako je nervozan, ili ga popreko pogledas.

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sport caffe Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 1 od 4

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Jednog dana Ona vredi milijona Čet Maj 07, 2009 2:43 pm  Pogledaj zadnje poruke
Trudnice u Srbiji, ko je lud da radja decu daki77 Sre Maj 06, 2009 6:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Zatvori Vanja Pet Apr 18, 2008 11:04 pm  Pogledaj zadnje poruke
ko je bogat dekameron Ned Apr 06, 2008 11:55 am  Pogledaj zadnje poruke
vidla zaba da se konj potkiva pa i ona digla noge!! vlaky Ned Apr 15, 2007 7:37 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!