NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije.

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sport caffe Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije.

Podrzavate li ostanak Radomira Antica?
Da
37%
 37%  [ 3 ]
Ne
62%
 62%  [ 5 ]
Ukupno Glasova : 8

Autor Poruka
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pol: ?
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Uto Avg 10, 2010 10:38 am Odgovoriti sa citatom

Ovih dana se cak i javno spekulise o smeni selektora fudbalske reprezentacije Srbije Radomira Antica.

S'obzirom na debakl koji je dozivela reprezentacija Srbije na mondijalu u Juznoj Africi, pitanje je da li su greske koje su dovele do dva katastrofalna poraza zapravo odgovornost trenera.

Prosto nisam ubedjen da je Antic nagovorio igrace (sa pedigreom) da igraju rukom u kljucnim trenucima utakmice. Rolling Eyes

Kao kandidati Tomislava Karadzica za naslednika selektora se navode:

- Lothar Matheus
- Ilija Petkovic
- Milovan Rajevac
- Ljupko Petrovic
- Slavoljub Muslin
- Vladimir Vermezovic

Licno mislim da Antic MORA da ostane jer je strucnjak i autoritet u timu, vratio je borbenu igru a za nesrecu na mondijalu Tomislav Karadzic ne bi trebao da unosi nemir i nestabilnost u sadasnju selekciju igraca jer takvim katastrofalnim vodjenjem FSS bi mozda njegova glava trebala da 'leti'.

Poredio bih odgovornost Antica za neuspeh na mondijalu sa odgovornosti Tomislava Karadzica sto je zdravicom naveo predsenika Srbije Borisa Tadica da prekrsi zakon i konzumira alkohol, a o naslednicima Tomislava Karadzica nismo mogli procitati ni reci.......

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Avg 10, 2010 1:33 pm Odgovoriti sa citatom

Pa jedino da Antic istrci na teren umesto onog nepokretnog Zigica ili borbenog Pantelica... Treba da ostane. Bolje da zabodu jednu pritku za paradajz u protivnicki sesnaesterac, vise bi sansi imala za gol od Zigica...

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
gavrani
Naj forumas 2011.

Pridružio: 13 Maj 2010
Teme: 88
Lokacija: austrougarski deo prestonog grada zemaljske srbijice
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Avg 10, 2010 2:49 pm Odgovoriti sa citatom

neophodno je promeniti odredjene igrache u timu, ali je potrebnije pronaci nekog psihologa, psihijatra, gurua... koji bi obavljao razgovore sa igrachima i koji ce dati objektivnu sliku svakog igracha, koja bi ukljuchivala i igrachevu istinsku volju i zzelju da igra za reprezentaciju, sa 100% snage i mogucnosti.
dobar deo ovih igracha meni deluje blago nezaineresovano, a to nije dobro. francuska je najbolji primer za to.

I AM - I CAN
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Uto Avg 10, 2010 6:21 pm Odgovoriti sa citatom

Ja sam glasala opciju NE.
Gospodin mi je potpuno antipatican, ne ostavlja utisak profesionalca - ni svojim ponasanjem, ni svojim izjavama i kolikom-tolikom usresredjenoscu na ono sto mu je posao. Neprofesionalno mi je kada neko ko je strucnjak ne ume da prizna poraz, nego za isti okrivljuje iracionalne stvari poput srece i slicnog.
Povrh toga - on o sebi ozbiljno govori u trecem licu (dno dna).
Kad god sam ukljucila TV i naletela na njega kako daje izjave, o svemu sam slusala (o narodu, o naciji, o kvislinzima, o mafiji), a o fudbalu najmanje. Mislim da je za politiku (u Srbiji) zreo. A za ozbiljan rad u toj fudbalskoj oblasti - mozda Mateus. Ne verujem da na spisku stoji ime onog Vermezovica Laughing Da li se to neko sali Laughing Da li je to onaj biser koji je sedeo sa Acom u kabini i dobaciovao smejurije od komentara tokom finalnog meca izmedju Spanije i Holandije Laughing "del Boske stoji" - a del Boske je poznat po tome da citav mec provede na nogama. Milina je bila slusati Vermezovica te veceri Laughing

O rezultatima govori prikazano u Africi (kako na terenu tako i van njega). Za to jesu odgovorni igraci, ali pre svih njihov vodja, ili kako ga po srpski zovu - mister.

Vidim Sale i ti navodis nesrecu kao razlog za prikazno na mundijalu. Ala bi te Johan Cruijf demantovao sad Wink

Ne znam kakve veze ima Tadicev sampanjac sa svim ovim. Dovoljno je zreo pa je mogao sam da misli da li da uzima sampanjac ili ne. Mislim da taj detalj uopste nije bitan za celu pricu i da ga nepotrebno istices u Anticevu korist.
Po tebi ispade da je Antic dobar zato sto je Karadzic los (naveo naivnog predsednika na "greh").

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
gavrani
Naj forumas 2011.

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Avg 10, 2010 6:39 pm Odgovoriti sa citatom

vlada vermezovic?

u trenucima retke i kratkotrajne lucidnosti, mislim da ni on sam sebe ne bi glasao za selektora reprezentacije.

ja bih, kao grobarchina, chak pre njega predlozzio lj.tumbakovica i m.jeshica, a za koje se iskreno nadam da se vishe nikada nece vracati u partizan.

I AM - I CAN
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Avg 10, 2010 9:44 pm Odgovoriti sa citatom

Vanja ::

Vidim Sale i ti navodis nesrecu kao razlog za prikazno na mundijalu. Ala bi te Johan Cruijf demantovao sad Wink

Bi demantovao mene, Karadzica i ostale, jer on uvek ima neki svoj pogled na utakmice......samo da parafraziram a ne bi bilo daleko od istine:
"Da Zigic krene mnogo ranije da trci izgledao bi mnogo brzi."
"Rukomet se igra rukama a fudbal glavom jer noge su prebrze."

Vanja ::

Ne znam kakve veze ima Tadicev sampanjac sa svim ovim.

Pa lepo, analogija, kao sto Karadzic nije naterao Tadica da ucini krivicno delo, tako ni Antic nije naterao igrace da naprave totalno nepotreban prekrsaj igranjem rukom koje nas kostalo bar neresen rezultat protiv Gane.....

Sad to sto Antica napadaju ne znaci da ce pronaci boljeg trenera od njega sudeci po mogucim alternativama i navedenim propalitetima. Ipak Antic ima daleko bolji CV od Mateusa iako je ovaj poslednji nemac, biti dupli prvak sa Atletikom nije mali ucinak. Pitaj Madridjane koga postuju....a to je kad covek ima posla sa ozbiljnim igracima.

Antic da je prosetao selima Srbije i iz seoskih liga pokupio 22 igraca, obecao im kopacke i dres drzavnog tima uz dve godine treninga.....da vidis koji bi rezultat bio kad potrci Era sa zlatibora, Lala iz Banata, Radojko iz Sumadije, Zeljko iz Negotinske krajine i Zivko iz Macve......ali svi ovi nemaju veze i vezice, mocne tate i strine koje guraju one nesposobne. Ne kazem da ovi sadasnji ne znaju igrati, znaju samo kad ih neko plati, to im je jedini motiv.

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Sre Avg 11, 2010 10:30 am Odgovoriti sa citatom

Mateus, bar prema rezultatima, nije nista revolucionarno. Da valja, uradio bi nesto sa Madjarskom. Nego je takav spisak mogucih buducih selektora, pa sam ga zato navela.

Sasa ::
Pa lepo, analogija, kao sto Karadzic nije naterao Tadica da ucini krivicno delo, tako ni Antic nije naterao igrace da naprave totalno nepotreban prekrsaj igranjem rukom koje nas kostalo bar neresen rezultat protiv Gane.....
Negde sam procitala da su se igraci zalili na loptu (valjda je drugacija, drugacije pada), pa su time objasnjavali igranje rukom.
Zasto, kada se danas spominje utakmica protiv Gane, svi govore o tom penalu, a retko ko govori o prikazanoj "igri" Anticevog tima u prvom poluvremenu te iste utakmice?

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Avg 11, 2010 12:07 pm Odgovoriti sa citatom

Znas Vanja, nasi igraci su se zadovoljili samim plasmanom na SP jer su mogli to da proslave u Beogradu i da budu face pred domacim 'ribama'.....u Africi nisu imali kome da budu face, pa nije bilo motivacije za igranje na turniru, mislim da je Antic mogao dubiti na glavi zajedno sa Karadzicem i Blaterom, ako ne mogu biti lokalne face, onda nece igrati.

Zato su bledo igrali protiv Gane, a mozda je razlog sto je Gana odlicno igrala, sudeci dokle su stigli na SP......

Ali svakako od navedenih alternativa za smenu Antica ne vidim nista drugo nego cisto zadovoljavanje sujete Karadzica a najmanje u korist napredka reprezentacije. Od navedenih, nema alternative Anticu.

Dok Karadzic ne izvuce iz rukava strucnjake poput Bore Milutinovica kao mogucu alternativu necu ga smatrati da deluje u korist srpskog fudbala. Wink

JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Avg 11, 2010 12:15 pm Odgovoriti sa citatom

Pa dobro i da je Antic narcis, pa sta sad, on iza sebe ima rezultate, ajmo sad da ga razapnemo na krst sto su fudbaleri odigrali lose ono sto im je postavio kao taktiku. Sad da dovedemo nekog novog nije pravi trenutak, jel treba neko da se uci i stice iskustvo u toku vaznih kvalifikacija za EP? Najbolje je da ostane da dovrsi kvalifikacije pa posle ako bas tolko zinuli neka ga smene mada mislim da ce na kraju sam da ode, ja bi se odavno spakovao da sam na njegovom mestu, pa nek daju Ratku Dostanicu da vodi reprezentaciju. Ili jos bolje juce citam nudi se i Slavoljub Muslin, e to je poso... Laughing

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
gavrani
Naj forumas 2011.

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Avg 11, 2010 12:17 pm Odgovoriti sa citatom

ratko dostanic je izvrstan izbor Laughing Laughing Laughing

I AM - I CAN
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sport caffe Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeci
Strana 1 od 11

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Jednog dana Ona vredi milijona Čet Maj 07, 2009 2:43 pm  Pogledaj zadnje poruke
Trudnice u Srbiji, ko je lud da radja decu daki77 Sre Maj 06, 2009 6:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Zatvori Vanja Pet Apr 18, 2008 11:04 pm  Pogledaj zadnje poruke
ko je bogat dekameron Ned Apr 06, 2008 11:55 am  Pogledaj zadnje poruke
vidla zaba da se konj potkiva pa i ona digla noge!! vlaky Ned Apr 15, 2007 7:37 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!