NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Anti Gotovini 24 godine zatvora zbog "Oluje"

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Svet oko nas & Svet i mi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Anti Gotovini 24 godine zatvora zbog "Oluje"
Autor Poruka
Nenad-GL
Naj forumas 2008.
Naj forumas 2008.

Pol: Muski
Pridružio: 23 Jan 2007
Teme: 105

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Sre Nov 21, 2012 2:51 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
Cudno i tragikomicno je kad srbina nateras da se 'lati posla on se tome protivi i trazi izgovore. Prosto se emotivnim nabojem protivi preduzimanjem bilo koje korisne inicijative jer je lakse praznom retorikom svaljivati krivicu na drugoga nazivati ga pogrdnim recima......

Niko ne opravdava nas za neazurnost, da je Srbija ulozila 30 miliona evra u odbranu Slobodana Milosevica i srspke generale opet bi se busao da bi te pare mogli pametnije da uloze, tako da mi se nekad cini da nisi Sale vec Natasa Kandic Laughing

Pricamo o tribunalu, da je antisrpski sud i nemenjen da se osude samo Srbi.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
ZeljkoS
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 10 Apr 2009
Teme: 48

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Sre Nov 21, 2012 3:37 pm Odgovoriti sa citatom

Ova presuda je TAKODJE rezultat gluposti nasih politicara 90-ih godina.

Evo zasto:

Voditi jednu malu drzavu kao sto je Srbija i prkositi svetu bez IKAKVIH jakih saveznika iza sebe, moras biti izuzetno GLUP, BEZOBRAZAN, AROGANTAN, BAHAT, BESKRUPOLOZAN, ALAV, SAMOLJUBIV I KRIMINALAN.

Glup, bezobrazan i arogantan jer te bas briga za posledice po sopstveni narod i drzavu dok god si na vlasti...od samog starta politika osudjena na propast jer nemas iza sebe nekog mocnog saveznika. Rusiju okacite macku o rep vi sto se toliko oslanjate na Rusiju.

Bahat, beskrupulozan, alav, samoljubiv i kriminalan jer obezbedis svoju porodicu za vjek vjekova i podredis sve institucije, zakone i medije sebi i svojoj porodici sa kojom vladas nad siromasnim narodom, ubijas svoje politicke protivnike, koristis drzavne strukture za licne obracune i zadovoljstva, kumujes i udruzujes se sa kriminalcima koji rade prljav posao za tebe.

A sa druge strane, nista ne radis u svetu da bi poboljsao poziciju i ugled Srbije u svetu, ne lobiras, ne vodis agresivnu diplomatsku borbu u svetu i ne pridobijas mocne saveznike itd...samoizolujes se...i onda se cudite ovoj oslobadjajucoj presudi?

Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Nov 21, 2012 3:49 pm Odgovoriti sa citatom

Nenad-GL ::
Niko ne opravdava nas za neazurnost, da je Srbija ulozila 30 miliona evra u odbranu Slobodana Milosevica i srspke generale opet bi se busao da bi te pare mogli pametnije da uloze, ...........

Nije ni cudo sto je u tvojim ocima to antisrpski sud umesto sto se ne zalis na antisrpsku vlast u Beogradu 90-ih........

Promena teza je da sam mislio da se ulozi novac na odbranu Milosevica i ostale bagre.......ja sam mislio da se ulozi novac i inicijativa konkretnim delima kako bi se pred licem pravde pravosnazno osudili oni koji su se ogresili zlocinima nad srpskim narodom bilo gde.

Ako su hrvati mogli da odvoje 30 miliona evra u roku od 6 godina, mogla je i Srbija da ulozi bar 100 miliona evra u roku od 11 godina ako joj iole stalo do pravde srpskim zrtvama kako bi Gotovina, Markac, Oric, Ganic itd bili pravosnazno osudjeni!......ovako su bacali 500 miliona evra godisnje na patriotsku pljacku na Kosovu bas ih briga za pravdu za srpske zrtve.

Uciti od hrvata. Wink

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
ZeljkoS
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Nov 21, 2012 5:33 pm Odgovoriti sa citatom

...da se nadovezem na onaj moj gore post...a jos je gluplji narod koji je verovao da ce se izvuci bez posledica sa takvom politikom i koji je verovao u takvu politiku....politiku koja je osudjena na propast od samog pocetka.

Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Sre Nov 21, 2012 7:27 pm Odgovoriti sa citatom

Saša ::
Ako su hrvati mogli da odvoje 30 miliona evra u roku od 6 godina, mogla je i Srbija da ulozi bar 100 miliona evra u roku od 11 godina ako joj iole stalo do pravde srpskim zrtvama kako bi Gotovina, Markac, Oric, Ganic itd bili pravosnazno osudjeni!......ovako su bacali 500 miliona evra godisnje na patriotsku pljacku na Kosovu bas ih briga za pravdu za srpske zrtve.

Uciti od hrvata. Wink
Ovo oko zalaganja Srbije oko dokaza i svega kako bi se osudili oni koji su odgovorni za zrtve sa srpske strane - je potpuno okej. Samo, mislim da Srbiji ne treba da se ugleda na Hrvatsku, jer ovo poslednje nije borba Hrvatske koliko dno dna za civilizaciju. Mene bi bilo sramota da se branim tako.

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Kimi
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 23 Apr 2007
Teme: 25
Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Nov 21, 2012 8:44 pm Odgovoriti sa citatom

...evo malo hrvatskog žutila...

Citat:
Хистерија ХРТ-ове новинарке

Набијем на к... Милановића и Јосиповића и њихова мишљења о Домовинском рату и ослобађајућој пресуди, написала новинарка ХРТ-а Хелена Крмпотић на свом Фејсбук профилу.

http://www.rts.rs/page/stories.....D0%B5.html

ICE MAN
ZeljkoS
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Nov 21, 2012 9:15 pm Odgovoriti sa citatom

Realno sa humane tacke gledista, ni jedna ni druga strana ne bi trebalo dati ni dinara za odbranu svojih generala. Jer generali i vojske ubijaju. Oni za to sluze.

Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Pridružio: 14 Okt 2008
Teme: 123

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Nov 21, 2012 10:08 pm Odgovoriti sa citatom

Kimi ::

http://www.rts.rs/page/stories.....D0%B5.html

Lažni profil, propaganda... Čisto sumnjam da tako i misli. Priča radi priče. Eto tako rekla, tek da nešto kaže. Možda je rođeni kontraš. Volim i ja da kontriram, tek da bi se diskusija proširila.

Boriti se, tražiti, ne naći i ne klonuti...
ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
Kome zakon leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom!
Kimi
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 23 Apr 2007
Teme: 25
Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Nov 22, 2012 1:15 am Odgovoriti sa citatom

Citat:
IZVOR: TANJUG| SREDA 21.11.2012

"Oluju smo im dali zbog Srebrenice"

Beograd -- Prvi ambasador SAD u Zagrebu Piter Galbrajt kaže da Amerika ne bi dozvolila Hrvatima da izvedu "Oluju" da Ratko Mladić nije prethodno naredio Srebrenicu.

Galbrajt kaže da nije iznenađen oslobađajućom presudom hrvatskim generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču.

"Da Ratko Mladić, taj brutalni koljač, taj bezobzirni, ludi ubica, da on nije naredio Srebrenicu, mi ne bismo dozvolili pad Krajine. Ne bismo dali zeleno svetlo Hrvatima za operaciju 'Oluja'", rekao je Galbrajt u intervjuu za novi broj "Nedeljnika".

Na pitanje zašto su SAD podržale Hrvate u čišćenju Krajine od Srba, Galbrajt je kazao da stvari moraju da se "stave u istorijski kontekst".

"Nepunih mesec dana pre Krajine dogodila se Srebrenica. Razmere tog pokolja postale su nam jasne negde oko 25. jula, a u isto vreme naši ljudi na terenu, kao i hrvatski zvaničnici, ubeđivali su me da su Mladić i Martić krenuli na Bihać. Bihać bi, da je pao, bio mnogo gori od Srebrenice. Tako da je pred nama, preda mnom, bio jedan težak izbor: da li ćemo dozvoliti da se dogodi još jedna Srebrenica ili dozvoliti Hrvatima da napadnu Krajinu", kazao je on.

Gajbrajt je, takođe, rekao da bi tadašnji predsednik Hrvatske Franjo Tuđman (koji je u međuvremenu preminuo) sigurno bio osuđen u Hagu zbog svega što se dogodilo tokom i nakon "Oluje" i da bi on rado svedočio na tom suđenju.

"Pravda bi stigla i Tuđmana, da je bio živ. Ubeđen sam da bi ga Tribunal osudio", istakao je on, naglašavajući da ne poriče da je tadašnji predsednik Hrvatske znao za zločine protiv čovečnosti.

"Tuđman je, kada su Srbi otišli, učinio sve da se oni ne vrate. Mnoge kuće su spaljene, mnogi ljudi ubijeni, posebno stari i nemoćni", istakao je bivši ambasador SAD.

"Da se Hrvati nisu ponašali u Krajini onako kako su se ponašali, da nisu činili zločine, ubijali civile i palili njihove kuće, možda bi pala i Banjaluka. Verovatno bi imali našu prećutnu dozvolu da nastave sa vojnom akcijom", kazao je on.

Galbrajt je, u intervjuu koji je objavljen na sajtu "Nedeljnika", istakao da se dobro seća svega što se događalo tokom i nakon "Oluje", a posebno dana kada se popeo na srpski traktor u izbegličkoj koloni nakon ove akcije.

"Dan ranije bio sam u Sisku, kroz koji je prolazila izbeglička kolona. Napala ju je masa građana. Bacali su kamenice, psovali. Bio je tu i jedan novinar, koji je radio za Asošiejtid pres. Napisao je sve što se dogodilo.

Čitao sam taj tekst i bilo mi je jako teško. U njemu je, između ostalog, opisano kako je kamenovan automobil jedne srpske porodice. U njemu je ubijeno dete, majka ga je privijala na grudi, mrtvog", rekao je Galbrajt.

"Odmah sam otrčao do Tuđmana, rekao sam mu da bi u svakoj demokratskoj državi ministar morao da bude smenjen. Rekao sam mu da to mora odmah da prestane. Bio je ljut, i kao da me ništa nije slušao. Onda sam mu kazao da ću okupiti novinare i krenuti u Petrinju, a da on razmišlja šta će se desiti ako, među izbeglicama, bude napadnut i američki ambasador", kažao je Galbrajt.

ICE MAN
Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Pridružio: 14 Okt 2008
Teme: 123

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Nov 22, 2012 8:23 am Odgovoriti sa citatom

Pretpostavljam da će tek naši unuci i tek onda kad to više nikom ne bude bitno, saznati pravu istinu. Zločin se desio, to je činjenica, samo detalje ne znamo.
Možda je logično stati na stranu sunarodnika, ali svakako nije logično slaviti zločin. Tu lekciju nismo naučili.
Izdvojiti se iz priče, ne biti pristrasan... teško je, ali moguće.
Kad bismo saslušali njihovu priču, možda bismo pomislili da smo stvarno mi krivi. Kada bismo saslušali i našu priču, možda bismo pomislili da smo i mi u pravu. Samo nismo bili u njihovoj koži da iz prve ruke saznamo kako je sve teklo, ko je kriv, ko je počeo, ko se branio, a ko napadao.

Boriti se, tražiti, ne naći i ne klonuti...
ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
Kome zakon leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom!
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Svet oko nas & Svet i mi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 6 od 7

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Kažu: Bog ne postoji? Jassa Pet Jan 11, 2013 11:32 am  Pogledaj zadnje poruke
Dokle seze ljudska pohlepa...postoji li granica? Nenad-GL Ned Jan 25, 2009 8:25 pm  Pogledaj zadnje poruke
Eko taksa za CG-perpetum mobile postoji Ahileis912 Uto Jun 24, 2008 1:01 am  Pogledaj zadnje poruke
zasto se vide kamermani u toku emisije ?!? siroma' Sre Jun 04, 2008 9:52 pm  Pogledaj zadnje poruke
ekonomski putokaz- prema stranama sveta dekameron Sub Okt 27, 2007 5:52 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!