NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

SPLAVOVI - ponedeljak 08.01.2007

Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

SPLAVOVI - ponedeljak 08.01.2007
Autor Poruka
FLOOOXY
Prolaznik
Prolaznik

Pol: ?
Pridružio: 06 Jan 2007
Teme: 2
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Poruka Upisano: Pon Jan 08, 2007 10:56 pm Odgovoriti sa citatom

Lično mislim da bi trebalo ovako analizirati teme, a ukoliko admini misle da grešim ok. Onako kada ide sve u jednu temu, malo se rasplinemo.

Poslednji put izmenio korisnik FLOOOXY dana Pon Jan 08, 2007 11:52 pm; Izmenjeno ukupno 1 puta. (0 procenata izmenjeno)

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
NetShopMarket.com
Ryderr
Novajlija
Novajlija

Pridružio: 08 Jan 2007
Teme: 0

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pon Jan 08, 2007 11:44 pm Odgovoriti sa citatom

Ne mogu reći da je emisija bila odlična, ali je bila dobra. Da su gosti bili malo inspirativniji (pametniji) što se naročito odnosi na Anu Kokić, možda bi i bila bolja. U cijeloj emisiji jedna stvar mi nije bila jasna - da li je "Reka" splav ili restoran u Zemunu? Hajde neko ko zna da mi odgovori.

Nataša je bila lijepa kao i uvijek!

Zlatni_presek
Pocetnik
Pocetnik

Pridružio: 08 Jan 2007
Teme: 0

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 09, 2007 12:14 am Odgovoriti sa citatom

Ja stekoh utisak da ova emisija nije uspela. Jako mi je zao, jer je tema bila odlicna.
Natasa se prvo nije dovoljno spremila, verovatno nije ocekivala onakve izjave i onoliko pluseva za splavove, trebalo je da na svako svoje postavljeno pitanje ona ima vec spremljen odgovor, i to sto vise cinjenica... Ovako je dozvolila da gosti iznose stavove (i to stavove o vrlo konkretnim stvarima kao sto su: sta se pije na splavovima i sl.) veoma proizvoljno, delimicno, da izvrcu, okolisaju i pricaju prazne price. Pogotovo se cicica (zaboravih mu ime, drzi neki extra ultra srpski nacionalni splav) trudio da u toku cele emisije ne kaze NISTA!
Zakljucak je bio da SPLAVOVI IMAJU DUSU I ZATO IH LJUDI POSECUJU, da ispolje svoj Id, da izbace podsvesno, otklone frustracije, razvesele se, zaborave na probleme, grupna terapija itd. A kakva je ta DUSA? Pa, iz prethodnog, rekli bismo, BOLESNA? Isfrustirana? Iskompleksirana? I, kao sto cikica rece: dodjes tuzan, odes veseo (i pijan!), splav nam daje resenje za problem... MEDJUTIM, ujutru se probudis, boli te glava, potrosio si ono malo sto si zaradio (ili ono sto si lako zaradio, pa te briga za to), PROBLEM koji si zaboravio NIJE RESEN, pa je i dalje tu Sad, a tu je pored tebe u krevetu mozda i neka preplanula plavusica, koja je negde u transportu tvojim fenomenalnim autom, izgubila svoju masku (ili je mozda carolija plave Pepeljuge(insistiram na plavom, jer je "to u modi", ali ima naravno i tamnijih primeraka) prestala) i sada samo trepce svojim umrljanim okicama, i pokusava nesto da ti kaze svojim punim usnama, a ti (super ako se secas kako se zove)... Cekaj, to je srpska dusa? Hm... Naravno, ne desi se svakom frajeru da odvede ribicu "na gajbu", vecina (e sad, ne dajem glavu da li je vecina, ili manjina, ali, recimo neki procenat) se zadovolji poljupcem sa ukusom sjaja i viskija, ili ponekim brojem telefona... i-sujeta je porasla dovoljno da pozelis ponovo da dodjes, a to sto jos uvek nemas devojku (i nisi odavno imao ozbiljnu vezu) nije nikakav problem, sta ce ti devojka kad imas gomilu ovih divnih lutkica na dugme, i kad ti , u stvari, za devojku i ne zelis jednu od ovih... kad dodje vreme, kad se smiris, naci ces je... ali ne na-SPLAVU...
Zasto ovoliko o devojkama? Zato sto je ona igracica sto se uvija na stolu, namazana, i zamaskirana, zato sto je ona maskota splava! I muskarci su tu zbog njih, a devojke su tu da pokazu svoje "kvalitete" i da zavrse kao opisana plavusica gore u tekstu... mozda i "navataju" nekog od fudbalera, biznismena, i ostalih koji su u emisiji spomenuti kao gosti splavova...
Zaneh se, a treba i spavati veceras... Smile
Sve u svemu, moj utisak je da emisija nije dotakla sustinu problema splavova...
Jos samo ovo Smile: cicica je rekao da je Beograd ziv nocu zato sto ima dosta nezaposlenih ljudi... koji nemaju sta da rade, pa eto... He, he... sigurno nezaposleni ljudi (pricamo o onima koji nemaju para, jer nemaju posao) dolaze na splavove i fensi klubove... (ne kazem da ih nema, ima ih sigurno, ali, daleko od toga da su oni vecina, i da su oni razlog zbog koga je Beograd nocu tako ziv...)....
Toliko...

Svako zivi, radi, odlucuje, umire... po svojim sopstvenim zakonima i pravilima...
hemicar
Prolaznik
Prolaznik

Pridružio: 20 Dec 2006
Teme: 1

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 09, 2007 12:48 am Odgovoriti sa citatom

Pa upravo je to plus za Natasu. Natasa ne tera goste da pricaju sta ona hoce, vec da iznesu svoje stavove... Cak je bila na granici da pocne ih da ubedjuje protiv istih. Ne zacrta sebi u glavu pre emisije neku ideju te od nje ne odstupa citavo vece...
Da se lose spremila nije, a da je izbor gostiju mogao biti mnogo bolji to stoji... Sta ce onaj psiholog (najgori moguci) i Ana Kokic najgora moguca. Zar Danijela Vranic nije kraljica splavova?
U svakom slucaju prija pokoja komercijalnija tema...
Bilo bi zanimljivo Natasa da okacis rejtinge nekih svojih emisija razlicitih zanrova...

Kajalena
Hronicar foruma
Hronicar foruma

Teme: 5

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 09, 2007 12:57 am Odgovoriti sa citatom

Prvo da izrazim zadovoljstvo zbog toga sto na forumu ima sve vise ljudi i sto se konacno moze razgovarati, a ne da nas nekoliko luta ovuda kao gluve kucke Embarassed

Drugo - Floksi, slazem se oko organizacije tema, super - samo nek je reda.

Trece - emisija. Prvo sto ne mogu da zaobidjem (i time srusim svoja osnovna nacela kad su ove stvari u pitanju) je da kazem da je NATASINA HALJINA BILA RASTURANJE, NEMAM RECI. Davno nije imala nista bolje i mnogo joj slatko stajase...

Zatim - moj omiljeni lik iz publike, koji lici na Kezmana, ovog puta sedeo je iza onog Havana-Kubana - pristojno obucen i cak je reagovao na izreceno. kako emisija pocne, tako ja prvo proverim gde mi je miljenik - onda idem dalje.

Prilog na pocetku je bio super, trebalo bi da uvek imate priloge... Takodje to sto je pusten spot (mada bih ga ja licno pustila malo kasnije - ovako se slepio uz prvo).

Naj-gost bese profesorka kulturolog, koja u 5 minuta rece vise od svih ostalih zajedno - nije dobila dovoljno paznje po meni. Vrlo fina i umerena zena, koja nepristrasno i analiticki prilazi stvari - takav gost je retkost...

Ana Kokic je bila nepravedno zapostavljena - najluks gost i dama u odnosu na Pantera i onu crnu Milenu - a slabo je sta progovorila...

Panter nas je smorio, vrtevsi sve isto ukrug... "Ima gi razne pesme"...

Milena nije sasvim pri sebi, ima problema sa brzinom primanja informacija i reagovanjem na iste... i nema nista posebno da kaze...

Kubanac se pravi vazan i mnogo je isfoliran, ali mi je, posle profesorke, najbolji gost. Nekoliko puta mu je nepravedno oduzeta rec - "tu moram da te demantujem", kaze on, a Natasa opet skrece na Pantera, ne davsi ovom priliku - ovo je gost koji diskutuje, pritom je kulturan i pismen, za razliku od Pantera, pa pustimo ga...

Najizgubljeniji slucaj je onaj iz Sindikata - ajooooj, majcice... kao prvo, pesma pljuje splavove do besvesti, a on udara kontru - da sam clan grupe, ja bih ga napucala kad dodje kuci... pa taj Sindikat kao fura angazovanost i kritiku drustva, to im je imidz, a ovaj se nalaprda raznih gluposti, sve u fazonu "iso bi i ja, al nemam para i nemam s kim"... "evo, ide i moj brat, a on ima JOS MANJE PARA OD MENE" - covece... Pritom covek ne ume da se iskaze (postoji taj problem cesto u nasoj omladini) - znate one sto krenu i samo vezuju jedno za drugo, samo sipaju, a sve nesuvislo i sumanuto... Nema sanse da tu grupu ikada vise posmatam ozbiljno - ako su imali boljeg, sto nisu poslali boljeg?? Rolling Eyes

Natasa je bila najveselija otkako ja ovo gledam - ubi se od smeha i OK mi je bilo to... u kontextu Nove godine, splavovi, sizenje...

Mislim da je razgovor bio labavo vodjen, da se nije dotakao previse tacaka - bio je usmeren samo na opisivanje pojave, a ne i njena znacenja, niti probleme koji prate sve to... Ipak, sve zajedno, mislim da je ovo bila jedna pristojna emisija - ocena 4/5.

Kajalena
Hronicar foruma
Hronicar foruma

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 09, 2007 12:59 am Odgovoriti sa citatom

AAAAAAAaaahahaha, Hemijo - al se ne slazemo... Embarassed

U emisiji mi je nedostajala kritika svega toga - sve bese nekako pohvalno.. a kritika treba, zbog ravnoteze...

Natasa ne tera goste da pricaju sta ona hoce, vec da iznesu svoje stavove... Cak je bila na granici da pocne ih da ubedjuje protiv istih. Ne zacrta sebi u glavu pre emisije neku ideju te od nje ne odstupa citavo vece...

Mislim da Natasa to prilicno cesto radi, ali da to sada nije bio slucaj.

siroma'
Prolaznik
Prolaznik

Teme: 8
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 09, 2007 2:01 am Odgovoriti sa citatom

natasa treba da prestane da nosi stvari sa sljokicama da bi je i akademski krugovi cenili ...
emisija "narodnjacka" ...
totalno ...
umesto da kulturolog "vodi" emisiju - mogla je samo da apsolvira "narodnjake" i poklopi ih jednom za svagda ...
kamermani u svakom kadru ...
cudno ...
bzv izgleda ...
meni bitna emisija jer mi je dokazala da sam u pravu sto nikad nisam otiso' ni na jedan splav i ucvrstila moje uverenje da tamo ne treba uopste da se ide ... Very Happy

djura mi je oprostio sto me tukao
FLOOOXY
Prolaznik
Prolaznik

Pridružio: 06 Jan 2007
Teme: 2
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Poruka Upisano: Uto Jan 09, 2007 3:01 am Odgovoriti sa citatom

siroma', koliko ti i ja zajedno imamo haljina u ormanu pa da trošimo dugmiće na ovakvu raspravu??? Smile (-1 predpostavljam i nemoj da je neko pomislio da su nam ukrali i tu jednu!!!!! Znači. Nismo je ni imali. Eto. Smile) To bilo pod jedan kao.

A pod dva. Što se tiče kamermana, strahota. Možda je to stvarno ideja emisije? I meni bilo čudno što ih ima na ekranu isto onoliko puta koliko i Nate (da ne pričamo o tome ko više prija za oko Wink ).....

Pod tri. Jesi u pravu za splavove. Čak sam sad i ponosniji na sebe što nikada nisam kročio ni na jedan.

I pod četiri. 3 i 10 je. Pozdrav svima.

NetShopMarket.com
Kajalena
Hronicar foruma
Hronicar foruma

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 09, 2007 10:13 am Odgovoriti sa citatom

Mislim da Natasa i ne puca na akademske krugove... na stranu to sta ja mislim o tome i sta mi je licni ukus - tek, cenim da joj to nije cilj...

Floksi - po meni ne treba o haljinama da prica samo onaj ko ih i sam nosi, vec svako ima pravo. To mi je otprilike kao da mi sad ovde nemamo pravo da procenjujemo Natasinu emisiju jer nismo i sami voditelji. I meni je haljina bila vise za docek Nove godine, ali je ipak bila predrazesna... A emisija je za oko NG i planirana, pa OK...

Sto se kamermani vide nije mi toliko strasno, koliko su mi strasne njihove greske, neki sumanuti kadrovi koji se provuku tu i tamo... al da ne cepidlacim, po obicaju...

Čak sam sad i ponosniji na sebe što nikada nisam kročio ni na jedan.

Takav jedan je trebalo da se nadje u emisiji, zbog ravnoteze - koji nije krocio jer NIJE HTEO i ko ZNA DA NAM OBRAZLOZI ZASTO, a ne JER NIJE IMAO PARA NITI SA KIM (ko sto ono muceno dete iz Sindikata rece)...

Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 09, 2007 10:54 am Odgovoriti sa citatom

Kad je Nataša dotakla temu turistickog potencijala splavova nedostajali su joj adekvatni sagovornici, to su uglavnom bile pausalne procene bez strateskog smisla, koje bi mogao dati neko sa iskustvo u privrednoj nauci. Turizam je privredna grana u kojoj mesto imaju originalne destinacije karakteristicne za drzavu ali isto tako ponude koje su izlozene stalnim promenama po potrebama gosta. Pratiti trend potreba gosta, bi u Srbiji razvio fleksibilnu turisticku granu koja je u stanju da kontinuirano privlaci gosta i tako njegov kapital koji zeli da potrosi kod domacina, sto je glavna svrha privrednog sektora turizma. Beogradski splavovi pripadaju tom trendu promena: "Postoji potreba, tu je ponuda". Nije samo pitanje duše, ne radi gospodin Panter samo zbog toga, da nema solidne zarade ne bi se ni zamarao, odavno bi prestao. Ono sto nervira je prica o higijenskim uslovima gde je vecina sagovornika nazalost iskljucivo zeli da se ugleda na druge ("..a kako to oni..") umesto da se potrude da budu uvek najbolji od komsije i tako steknu ime, to je pitanje mentaliteta "..ono sto prolazi je dovoljno dobro.." i tome kumuje labav zakon i primena istog o higijeni u ugostiteljskim objektima. Skoro ni u jednoj turistickoj agenciji na zapadu ne postoji turisticka destinacija "Beograd" sa reprezentativnom prezentacijom i ponudom, razlog je losa drzavna politika i totalno nerazvijen privatni turisticki sektor od kojeg ce buduci razvoj ove privredne grane da zavisi po pravilima slobodnog trzista. Tako da su SVESNI strani posetioci Beograda nazalost retkost, mahom se radi o poslovnim ljudima koji posle radnog vremena zele "Site Seeing" ili jednodnevnim zalutalim turistima, naravno ima izuzetaka. Kao deo dijaspore licno cesto promovisem Srbiju pred svojim prijateljima i susedima Holandjanima ali kad zele da nadju turisticki materijal, njega jednostavno nema osim na webu. U maju cu imati sedmicu odmora kad ce mi prvi susedi poci samnom u posetu Srbiji, destinacije su Beograd, Valjevski kraj, Zlatibor itd... Vidite, dijaspora pomaze i na ovaj nacin. Brine me jedino "vizit karta" Srbije, ono "Dobro Došli" a kraj puta deponije (smederevci, vrece, mrtva stoka.....), kad bi se bar tamo potrudili da bude cisto (primer vam Slovenija), to je vec uspešna dobrodošlica.

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 1 od 4

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Nepismenost, obrazovanje i kakvo nam je skolstvo Natasa23 Pon Jan 12, 2015 11:41 am  Pogledaj zadnje poruke
Svastika Axios Pon Jun 08, 2009 1:45 pm  Pogledaj zadnje poruke
Teror mladosti Vanja Pet Dec 05, 2008 3:17 pm  Pogledaj zadnje poruke
Saobraćajne nesreće: Zemlja krajputaša Eric Cantona Pet Nov 02, 2007 11:18 pm  Pogledaj zadnje poruke
Kako je umrlo sve ono lepo u "profesionalnom" spor Eric Cantona Sre Okt 17, 2007 3:19 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!