NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Izbor za naj forumasa 2011

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sve i svašta Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Gavrani
50%
 50%  [ 7 ]
Boksi
35%
 35%  [ 5 ]
Jorgovan
7%
 7%  [ 1 ]
Dunjica
7%
 7%  [ 1 ]
Ukupno Glasova : 14

Autor Poruka
dekameron
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 11 Jan 2007
Teme: 144

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Čet Dec 29, 2011 11:19 am Odgovoriti sa citatom

boksi ::
Citat:
Ja predlazem Boksija. Povremeno umeju da mi budu zanimljivi njegovi komentari.

Hoces li se otkaciti od mene covece? Ovo sada vec prelazi granice dobrog ukusa, iako su one, barem kada si ti u pitanju, na jako visokoj razini.

Da li bi pomoglo to da ti priznam da si me do nogu potukao u svim nasim verbalnim okrsajima, da si sto se svega tice bio u pravu i da si bolji i lepsi covek od mene?
Da li bi onda tvoja opterecenost mojim likom nestala ili se barem svela na neku razumnu, za tebe, podnosljivu meru, tako da nemas vise uopste tu potrebu da me spominjes, a kamoli da mi na ovako jadne nacine pokusavas da spustis? Ako treba samo kazi i ja cu to uraditi. Bez obzira sto ce mi za to trebati da se spremim da lazem k'o Velja, ali zbog mira u kuci, eto ucinicu i to.
Jer ocigledno da moje visemesecno ignorisanje svega sto ima veze sa tobom, nije dovoljno.

Inace ovogodisnji izbor je komedija Very Happy

Broj kandidata, a i ko su oni, sve govori Very Happy

Slika i prilika stanja u kom se forum nalazi.

E sada posto ja nema carobnu gumicu da svoje ime odatle izbrisem, niti imam moc admina pa da izmislim pravilo po kom ja ne mogu da ucestvujem, ostaje mi da kazem da ako se Andriceva nagrada nije dodeljivala ove godine, nije morao da se bira ni neki najforumas, u nekoj web zabiti, na nekom, nekada slatkom, lepom i pametnom forumu, a danas zaboravljenom od mnogih, pa cak i od onih cije ime nosi.

Do prosle godine je izbor imao smisla, ali ove godine on je stvarno suvisan i nepotreban. Ako se uzme broj aktivnih clanova ( 6 i po, prema istrazivanju medzik stratedzika. A i taj broj bih uzeo sa rezervom, s obzirom na medzikovu ljubav prema alkoholu), i na tu muku dodaju i pravila izbora, a pored njih i ona nepisana da se ne bira neko ko je vec bio izabran, dolazimo do trenutne komicne situacije.

I svega toga su i admini bili svesni, pa su pitanje, postavljeno bezmalo dve nedelje ranije, lukavo, pametno i potpuno opravdano ignorisali, ziveci u nadi da nece vise nikom pasti na pamet da tu pricu ponovo pokrene.
I zamalo da im uspe,ali ne lezi vraze...
Neko bas zeli tu titulu ispod svoga imena...

boksi, cini mi se da si preosetljiv i da si ovog put malo preterao, kao i nekoliko puta pre toga...da li stvarno mislis da je bilo kome stalo do titule naj forumasa...nemoj mi reci da si bio ozbiljan u poslednjem pasusu Smile

pa ja sam trebala do sada, barem milion puta da 'otrkijem' kako me neko proganja, ponizava i trci za mnom po forumu a ignorisala sam cak i situacije kada su se, pored mene zive, pozivali na druge, valjda valjanije admistratore da regulisu ovo ili ono....koliko puta sam prictala "doci ce vanja, ona ce to srediti" ili "da na ovom forumu postoje admini koji znaju bla, bla..."...pa, nismo deca boski, svih 6 koliko nas ima odavno smo pregulili pubertet i pubertetske reakcije Smile

iz gavrinog posta stvarno nisam naslutila ni delic onoga o cemu govoris...a ako se pozivas na neke vase, navodne, sukobe iz proslosti onda si veliko zlopamtilo Smile

btw. sve dok neko drugi placa hosting za ovo mestace, gde nas 6 volimo da svratimo, tj. omogucva nam da blebelcemo ovde od jutra do sutra,
stvarno mi ne smeta sto nas nema barem 8 Smile

ja forumasim vec 10 godina, od mesta kao sto je ovo, do nekih mega foruma, sta hiljadama clanova i mogu ti reci da nema razlike...diskusije tamo jesu konstruktivnije, svega se tu nadje ali i ovde i tamo ljudi reaguju srcem, napustaju forum jer im se ucinilo da im je neko nesto rekao, izmedju ili iznad redova, naduvaju se, osecaju se ovako ili onako...jedno vreme sam imala roditeljski forum, koji sam vodila sa drugaricom, koja je interent vuk, i od koje sam naucila da sve sto je vezano za ovu igrariju ne smem da shvatam previse ozbiljno Smile Smile

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".

Page
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 04 Apr 2007
Teme: 7

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Čet Dec 29, 2011 11:28 am Odgovoriti sa citatom

koko, meni je ovo jedini forum i ako ga ukines moracu da se ozenim

dekameron
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 11 Jan 2007
Teme: 144

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Čet Dec 29, 2011 11:33 am Odgovoriti sa citatom

Page ::
koko, meni je ovo jedini forum i ako ga ukines moracu da se ozenim
au, sada si me bacio u razmisljanje...ne znam da li da ti ucinim dobro ili lose, ipak si mi drug Smile Smile

sama cinjenica da se svake godine zakuva na temi za izbor naj forumasa( i da posle toga neko redovno napusti forum iz 'privatnih, vaznih' razloga) pokazuje opravdanost samog izbora, makar bilo troje nominovanih Smile

page, ne mozes nominovati natu, glasaj za boksija, da bude vruce izmedju njega i gavre Laughing Laughing

btw. boksi, koliko puta sam ti i ja rekla da umes da budes jako zabavan, kada hoces...jbg. moja baba je imala sjajnu poslovicu koja glasi, otprilike 'ako ti dvoje ljudi kaze da si pijan, lezi pa se valjaj' Razz Smile

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".

Page
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 04 Apr 2007
Teme: 7

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Dec 29, 2011 11:46 am Odgovoriti sa citatom

stavi onda sve na ronija!

Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Dec 29, 2011 12:04 pm Odgovoriti sa citatom

Da ste stavili Ronija Nesa bi glasao za svog zemljaka kosovara.... Very Happy Very Happy Very Happy

Deksi, stavi tog Page-a na listu....molim te, inace sam prinudjen da glasam za treceg zato sto se dvojca prepiru, a tog treceg "ne mogu da smislim".... Very Happy

Pored Page, stavi i Dunjicu, ona je povratak godine....pa ako smem da biram, biracu uvek damu, pravu damu Love It .

PS. Jorgovan, salim se zato sam napisao pod znacima navoda....

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
gavrani
Naj forumas 2011.

Pol: Muski
Pridružio: 13 Maj 2010
Teme: 88
Lokacija: austrougarski deo prestonog grada zemaljske srbijice
Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Dec 29, 2011 12:33 pm Odgovoriti sa citatom

dekameron ::
...da li stvarno mislis da je bilo kome stalo do titule naj forumasa...

Lepo od tebe sto pokusavas da me opravdas, ali bih ja izneo svoje misljenje:
DA, stalo mi je do toga da budem najforumas. Ovo mi je jedini forum na kojem sam i necu da ga menjam. Ima ovde ljudi koje ne poznajem, a koji su mi dragi, sto dovoljno kazuje o mojoj zastranjenosti. Neke sam i upoznao i oni su mi jos drazi. Ostacu ovde, ako treba, do kraja-poslednji. Ne da bih ugasio svetlo na njemu, vec da pokusam da prevarim nekoga od starih da se vrati ili nekoga od novih da se prikljuci. A nakon toga mozda postanem i administrator, pa postavim svoja pravila.
DA, stalo mi je da budem najforumas, jer ce mi ta titula doneti sveopste blagostanje: bicu bogatiji, pametniji, zdraviji...
DA, stalo mi je da budem najforumas, jer kada pogledam u oci sve vas koje ne poznajem osecam se mocno, a to je bitno, slozicete se.
DA, stalo mi je do toga da budem najforumas, narocito vikendima kada ukljucim FNM i nema nikoga, a ja se zagledam u svoju "titulu" i shvatim koliko sam ja iznad ostalih obicnih clanova.
DA, stalo mi je do toga da budem najforumas, jer ce mi to pomoci da zaboravim svu realnost zivota koja me, kao i ostale, manje ili vise gnjeci.

Jedino do cega mi nije stalo je nipodastavanje ovih 6,5 ili koliko vec forumasa koji ovde traze svoju oazu i ljudi koji glasaju za druge kandidata, jer bih time sebe mrzeo kao predlagaca nekoga iza cega i dalje stojim.

Deksi, podseti me da ti posaljem jednu kinesku izreku o drvetu. Sad moram da se iskljucim, trazi me zivot u kojem titula "najforumasa" ne donosi benefite kao ovde...

I AM - I CAN
jorgovan
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pridružio: 27 Sep 2007
Teme: 6

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Dec 29, 2011 1:54 pm Odgovoriti sa citatom

sale ja sam spreman u 2012 da promenim svoja gledista iz korena, da prihvatim sve prozapadne vrednosti, da se odreknem crkve, putina i sssr-a. da prihvatim sve eu vrednosti, da zavolim belgiju i holandiju pa cak i lihtenstajn vise nego ikad i da se odreknem kosova jednom za svagda.

sve to zajedno vredi koliko tvoj glas. znaci ucini pravu stvar odaberi opciju 3 ( tri ) i imas jednu pristalicu vise...

http://www.youtube.com/watch?v.....ture=share
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Dec 29, 2011 2:15 pm Odgovoriti sa citatom

Cekam opciju DUNJICA.... Love It .

Izvini Jorgovane, ali nisi dama. Smile

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
jorgovan
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pridružio: 27 Sep 2007
Teme: 6

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Dec 29, 2011 3:05 pm Odgovoriti sa citatom

Saša ::
Cekam opciju DUNJICA.... Love It .

Izvini Jorgovane, ali nisi dama. Smile

ja cu i pol da promenim za glas. trojka

http://www.youtube.com/watch?v.....ture=share
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Dec 29, 2011 4:21 pm Odgovoriti sa citatom

Ja kao glasac sa zapada hocu prvo da vidim rezultat obecanja, prvo operacija pa glas Very Happy , da vidimo prvo Jorgovanku ocima.... Cool

Ali nemas sanse, give_rose Dunjica je Dunjica... Love It

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Sve i svašta Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Strana 3 od 9

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Ravnopravnost da - ali koliko je ima djoleksino Pet Nov 30, 2007 4:25 pm  Pogledaj zadnje poruke
Prevare Eric Cantona Pet Okt 26, 2007 10:32 pm  Pogledaj zadnje poruke
Psovanje ali kulturno djoleksino Uto Avg 21, 2007 9:25 pm  Pogledaj zadnje poruke
Srpska Kraljevska porodica Vladimir Banić Uto Maj 01, 2007 11:08 am  Pogledaj zadnje poruke
Srbija..... ali cela FLOOOXY Uto Jan 16, 2007 6:27 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!