NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Oduzeta vozila

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Predlozi tema Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Oduzeta vozila
Autor Poruka
cvitkozo
Novajlija
Novajlija

Pol: Muski
Pridružio: 16 Feb 2012
Teme: 1
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Čet Feb 16, 2012 9:26 am Odgovoriti sa citatom

U maju prosle godine oduzet mi je kamion marke daf xf 2007 godiste,od strane policije,mup kikinda savestan sam kupac vozilo sam platio 33.000 euta preko racuna moje firme registrovao i koristio tri nedelje dok nije dosla policija i trazila da vozilo oteram u sup da ga pregledaju i do dan danas se nista ne desava.vozilo sam hteo da kupim u januaru 2011 ali zbog manjka novaca vozilo sam uzeo krajem marta a ocarinjen je bio u aprilu od strane prodavca od kojeg sam kupio.Navodno vozilo mi je oduzeto zbog potraznje interpola i kradja je prijavljena 26.02.2011 u Spaniji a ja sam pomenuto vozilo hteo da kupim jos u januaru.Navodno i broj sasije je prekucavan i nije orginalan.Vlasnik od koga sam ja kupio vozilo pravi se lud i nece da me obesteti.Promenuo sam vec tri advokata i nisam uspeo nista da uradim jer covek od koga sam kupio vozilo nema nista na imenu.pitanje je sta dalje ostao sam bez vozila ostao bez novca i kredit mi je ostao na ledjima.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
hgghg
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Čet Feb 16, 2012 12:41 pm Odgovoriti sa citatom

http://www.natasa-miljkovic.co.....php?t=3745
http://www.natasa-miljkovic.co.....mp;start=0

Iste teme. Mozda ce ti znaciti iskustva onih koji su se tu javljali, pa se udruzite radi ostvarenja vasih prava.

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
miks
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 21 Jan 2009
Teme: 25

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pet Feb 17, 2012 5:28 pm Odgovoriti sa citatom

cvitkozo ::
U maju prosle godine oduzet mi je kamion marke daf xf 2007 godiste,od strane policije,mup kikinda savestan sam kupac vozilo sam platio 33.000 euta preko racuna moje firme registrovao i koristio tri nedelje dok nije dosla policija i trazila da vozilo oteram u sup da ga pregledaju i do dan danas se nista ne desava.vozilo sam hteo da kupim u januaru 2011 ali zbog manjka novaca vozilo sam uzeo krajem marta a ocarinjen je bio u aprilu od strane prodavca od kojeg sam kupio.Navodno vozilo mi je oduzeto zbog potraznje interpola i kradja je prijavljena 26.02.2011 u Spaniji a ja sam pomenuto vozilo hteo da kupim jos u januaru.Navodno i broj sasije je prekucavan i nije orginalan.Vlasnik od koga sam ja kupio vozilo pravi se lud i nece da me obesteti.Promenuo sam vec tri advokata i nisam uspeo nista da uradim jer covek od koga sam kupio vozilo nema nista na imenu.pitanje je sta dalje ostao sam bez vozila ostao bez novca i kredit mi je ostao na ledjima.

Dosta smo vec pisali na obe teme koje je Vanja navela... Hajde, prebacimo se na ovu;
http://www.natasa-miljkovic.co.....php?t=3745

@cvitkozo, niste naveli iz koje drzave je kamion uvezen? I ja sam dosta pisao o raznim "mogucnostima" sto se tice ove problematike. Nema bas puno izgleda da se nesto ucino povodom toga (nasi zakoni su takvi), ali nada postoji.
Inace, najgora varijanta je ako je vozilo uvezeno iz Italije i kupljeno u okolini Sapca...

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Predlozi tema Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Strana 1 od 1

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Jednog dana Ona vredi milijona Čet Maj 07, 2009 3:43 pm  Pogledaj zadnje poruke
Trudnice u Srbiji, ko je lud da radja decu daki77 Sre Maj 06, 2009 7:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Zatvori Vanja Sub Apr 19, 2008 12:04 am  Pogledaj zadnje poruke
ko je bogat dekameron Ned Apr 06, 2008 12:55 pm  Pogledaj zadnje poruke
vidla zaba da se konj potkiva pa i ona digla noge!! vlaky Ned Apr 15, 2007 8:37 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!