NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Prava invalida amputiraca u vezi tudje nege i pomoci .

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Predlozi tema Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Prava invalida amputiraca u vezi tudje nege i pomoci .

Dali amputirci imaju pravo na bilo kakvu socijalnu pomoc
da
100%
 100%  [ 3 ]
ne
0%
 0%  [ 0 ]
mozda ako drzava se smiluje na invalide
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno Glasova : 3

Autor Poruka
ana bojic
Novajlija
Novajlija

Pol: Zenski
Pridružio: 01 Jun 2013
Teme: 1
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Sub Jun 01, 2013 9:24 pm Odgovoriti sa citatom

Interesuje me zasto nemam pravo na tudju negu i pomoc,s obzirom da sam ostvarila invalidsku penziju. Penzija je najmanja. imam nadkolenu amputaciju, Crying or Very sad Sa obzirom na kvalitet socijalne proteze , nisam sposobna da obavljam vecinu kucnih poslova,sebe da usluzim itd.... Inace imam troje male dece,koje takodje nemogu sama da gledam,vec sam prinudjena na pomoc drugog lica o svom trosku. S obzirom da sam bila dve godine u jednom rehabilitacionom centru sve do pre mesec dana, ovaj moj problem nije jedini vec kod vecine amputiraca. Hvala unapred ako se pozabavite ovom temom i slicnim, u bilo kojoj vasoj emisiji. Rado cu vam odgovoriti na sva vasa pitanja i licno ako treba. Teme amputiraca su rupa bez dna. Smile Blink Thumb Up Thumb Up Thumb Up

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
volite zivot
miks
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 21 Jan 2009
Teme: 25

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Jun 10, 2013 12:37 pm Odgovoriti sa citatom

Da li je to zakonom regulisano da nemate pravo na tudju negu?
Malo mi nije logicno da nemozete ostvariti to pravo. Zar se o nezi drugog lica ne odlucuje individualno, od slucaja do slucaja?

ana bojic
Novajlija
Novajlija

Pol: Zenski
Pridružio: 01 Jun 2013
Teme: 1
Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Jun 12, 2013 7:56 pm Odgovoriti sa citatom

Sve zavisi od stepena invalidnosti.Ja sam sesti stepen invalidnosti iako je natkolena amputacija,a procenat invalidnosti je 70%.Da bi se dobila tudja nega i pomoc ,mora se biti prvi stepen invalidnosti.Znaci npr treba mozda da oslepim ili nedaj boze nesto gore da bih ostvarila to pravo. Zar ima tu logike? Zar nisam dovoljno invalid?

volite zivot
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Predlozi tema Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Strana 1 od 1

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Šta treba da zna budući prvak Eric Cantona Uto Apr 27, 2010 11:38 am  Pogledaj zadnje poruke
zasto se vide kamermani u toku emisije ?!? siroma' Sre Jun 04, 2008 9:52 pm  Pogledaj zadnje poruke
da li treba verovati novinarima... Borsky Čet Nov 08, 2007 9:37 pm  Pogledaj zadnje poruke
da li nam treba vojska u XXI veku revolucijakojatece Ned Avg 05, 2007 11:13 am  Pogledaj zadnje poruke
Da li Srbiji treba novi Dositej Obradovic? hm Ned Jun 10, 2007 10:40 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!