NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Prevare

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Prevare
Autor Poruka
Eric Cantona
On Hiatus
On Hiatus

Pol: Muski
Pridružio: 25 Jan 2007
Teme: 291
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj
Poruka Upisano: Uto Apr 03, 2007 2:14 pm Odgovoriti sa citatom

Ko su najveći srpski prevaranti? Multilevel prodaja, lanci sreće, prevara i obmana... Kako su ljudi koji su želeli da se na brzinu obogatem preko noći ostajali bez ičega... O psihologiji, taktici prevaranata i prevarenih. Imate li neko iskustvo?

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Njen je osmeh cudestan, njen je osmeh srece definicija, njen je osmeh radostan, njen je osmeh radosna policija, njen je osmeh reka, more, njen je osmeh para brdo, planina, njen je osmeh dorucak, njen je osmeh leba, luk i slanina.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu su licno moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
Ona vredi milijona
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 13 Jan 2007
Teme: 67

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Uto Apr 03, 2007 5:26 pm Odgovoriti sa citatom

najvise se kod prevaranata primenjuje taktika ,,prijatelj" ili ,,brat koga nikad nisi imao" znaci ljudi u krizi, imaju stanove, prevarant dobija informaciju, osobito je pogodno ako je taj depresivan lik podlozan alkoholu ili tabletama, prevarant boss -finansijer organizuje grupu koja ,,radi" zrtvu; hvali big bossa, prica kako je on razne divne stvari ucinio za njih, a ovaj isto prica o tome kako je dobar hriscanin, kako redovno daje prihode crkvi, odvodi zrtvu u crkvu, a ona se i sama uveri slusajuci popa ili monahinje (mene je lik vodio u Pecku patrijarsiju dok me je ,,radio"), a onda oni potvrdjuju da je on izuzetan srbin, dalje logicno da ako je dobar hriscanin ne bi prevario prijatelja, tada nudi cuda, pare, zlato i sl, pozajmice, na sitno 100e, 200e, 500e, NIKAD ne trezi potvrdu-jer prijateljNECE zeznuti prijatelja, ne trazi ni da se vrate pare, on sve ,,razume".
Zrtvu postavlja za direktora firme koja pere pare(situacija pre PDV-a), a zrtva srecna jer je postala ditrekor za dobre PLATU, potpisuije sve, a ne zna ni sta potpisuje. Na kraju zavrsava u privrednom kriminalu i pada u nesvest kad vidi koliko je para duzan drzavi i kakvim se mahinacijama NJEGOVA firma bavila. Boss nestaje sa lovom potpuno ,,cist"-a naivac robija.
Opcija 2 kupuje zrtvin stan na rate, ali ovaj mu potpisuje da je dao SVE pare, jer ovom treba nekretnina za hipoteku, jer ga ceka roba na carini i ispaljuje zrtvu totalno, aovaj nekretninu sa CISTIM ugovorom prodaje i deli pare sa ostalima koji su ucestvovali u postupku.. i ...i taaako ima gi raznih..

Ubistvo zivotinje je samo korak ka ubistvu coveka-Lav Tolstoj
maximus28
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pridružio: 22 Jan 2007
Teme: 28
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 03, 2007 5:32 pm Odgovoriti sa citatom

hvala na ideji,milijona!
odo da radim! Very Happy

ZBOGOM MAESTRO!
VECNA TI SLAVA...
maximus28
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 03, 2007 5:37 pm Odgovoriti sa citatom

Eric Cantona ::
Ko su najveći srpski prevaranti? Multilevel prodaja, lanci sreće, prevara i obmana... Kako su ljudi koji su želeli da se na brzinu obogatem preko noći ostajali bez ičega... O psihologiji, taktici prevaranata i prevarenih. Imate li neko iskustvo?

gledaj insajder...ima sto kombinacija!
nije strasno ako je neko naivan i ispadne na kraju ovca!ovce su za sisanje...a i na kraju krajeva taj ko je prevaren i on je poleteo na obecanu laku i brzu lovu tako da je sam sebi kriv!
strasno je kada ljudi na vlasti u zemlji i u firmama prevare ceo narod radi licne koristi samo sto je ovo dosta siroka tema ali i dobra...

zato pamet u glavu i cuvajte se obecanja nepoznatih ljudi!

ZBOGOM MAESTRO!
VECNA TI SLAVA...
Ona vredi milijona
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 13 Jan 2007
Teme: 67

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 03, 2007 5:52 pm Odgovoriti sa citatom

rekla bih da je insajder prilicno povrsan jer - nema insajdera, oni samo pokusavaju da grebu po povrsini, veruj mi jer sam bila insajder vezano za jednu situaciju koja se obradjivala u jednoj emisiji insajdera, umrla sam od smeha, bilo je puno kriticnih mesta u tom kvazi istrazivackom novinarstvu, pa su rupe u cinjenicama popunjavali nekim glupostima...
ne mogu dalje o detaljima, da me ne bi neko dokacio Very Happy

Ubistvo zivotinje je samo korak ka ubistvu coveka-Lav Tolstoj
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pol: Zenski
Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Uto Apr 03, 2007 7:57 pm Odgovoriti sa citatom

Bas danas citam u novinama o tom insajderu od sinoc... strasno...
Nikad mi nije bilo jasno sta ce coveku tolike vile, jahte, firme,... Po onoj pesmici od Prevera, ne moze ni na mesec sa tim Laughing Na visesmisleni mesec Very Happy

maximus28 ::
a i na kraju krajeva taj ko je prevaren i on je poleteo na obecanu laku i brzu lovu tako da je sam sebi kriv!

Maxi, blistas Smile

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
maximus28
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 03, 2007 8:10 pm Odgovoriti sa citatom

Vanja ::

Maxi, blistas Smile

kao i uvek! Very Happy

ZBOGOM MAESTRO!
VECNA TI SLAVA...
maximus28
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 03, 2007 8:10 pm Odgovoriti sa citatom

skromnost je moja najveca vrlina!

ZBOGOM MAESTRO!
VECNA TI SLAVA...
shwrtjana
Prolaznik
Prolaznik

Pridružio: 20 Mar 2007
Teme: 0
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 03, 2007 9:09 pm Odgovoriti sa citatom

Razlicite "verske zajednice", tj. sekte, njihov procvat, psihologija kojom se sluze... Sta je to sto navodi prosecnog coveka da okrene ledja svojoj religiji i pripoji se nekom tamo Jehovi, Jahvi ili kome vec...? Koliko je crkva odgovororna za takvo stanje duha na ovim prostorima, a koliko je citava ta fama i gomilanje takvih zajednica uzrokovano bedom i nemastinom u kojoj zivi veliki deo populacije...?

Ne mislim da se multileveli toliko ubrajaju u prevare... Pokusala sam da radim vise takvih poslova, ali nisam taj tip. Uostalom, tu zaradjuju oni koji imaju zivaca i zvaku za tako nesto, ali i oni koji su tom svojom zvakom uspeli da obrlate veci broj ljudi koji prodaje tamo neke proizvode, a "sponzorima" kaplju parice Smile

Nemam nista protiv takvih poslova, naravno sve dok je u granicama razuma. Ako ta firma pocinje da trazi 100, 200 ili vise eura, da bi me ukljucila... E pa toliko blesava vec nisam Smile

Sto se tice nekih "krupnijih" prevara, mislim na prevare tipa politike, mnogo je vremena potrebno da se ista i dokaze. Mi smo samo sitne ribe u ovom moru plavom...

Jos jedna stvar koja mi se cini zanimljivom, a jos uvek je aktuelna, trebalo bi da obuhvata Beogradski univerzitet. Nacin na koji se dolazi do diplome fakulteta. Ne mislim samo na podmicivanje profesora, vec i na svest nasih studenata, izmedju ostalog, koji se ne libe varanja na testovima, prepisivanja...

Bolonjska konvencija - diploma fakulteta ili smejurija... Prednosti i nedostaci u odnosu na stari program studiranja...
Eto par ideja Cool Idea

maximus28
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Apr 03, 2007 9:40 pm Odgovoriti sa citatom

shwrtjana ::
Razlicite "verske zajednice", tj. sekte, njihov procvat, psihologija kojom se sluze... Sta je to sto navodi prosecnog coveka da okrene ledja svojoj religiji i pripoji se nekom tamo Jehovi, Jahvi ili kome vec...? Koliko je crkva odgovororna za takvo stanje duha na ovim prostorima, a koliko je citava ta fama i gomilanje takvih zajednica uzrokovano bedom i nemastinom u kojoj zivi veliki deo populacije...?

psihologija je jako prosta,pruzi mu ruku spasa tj obecaj da ces pomoci u muci ili problemu i to je to!
jedan od metoda grupe!imate navijcke grupe(ovo je samo primer)postoji ta euforija kada ste deo necega sto je vece od vas...obuzme vas masa stvori se dosta energije oko istomisljenika i pojedinca jako brzo proguta grupa!
cuo sam da je jedna sekta koristila taj metod!dodjes navodno za posao(to im je cesto paravan)na neko predavanje grupno!u jednom trenutku govornik kaze pozelimo dobrodoslicu novom (clanu,delu naseg tima itd)i imenuje vas i pozove da ustanete!
onda sledi najlepsi deo svi pocinju da vam aplaudiraju(uz ovo se moze kombinovati i ustajanje ostalih clanova itd)bitno je da bude sto vise ljudi da to deluje ozbiljnije,da svi reaguju kao jedan...zamislite mucenog pojedinca,uz sve probleme i nemastinu kakva ga osecanja obuzmu i sta pomisli(konacno me neko razume,prihvata,hoce da mi pomogne,ovi ljudi su super itd)!

veci deo ovoga ja sam izmislio kao dete pre nego sto sam cuo primere...zato tvrdim da je jako prosto!
cista manipulacija ljudima tj njihovim mozgovima!nema tu(kad se zagrebe )neke teske visoko intelektualne psihologije...verujte mi!

nije obavezno sirotinja i srednji sloj u sektama!mrzi me da kucam samo ovolko:

sajentolozi su trenutno mozda i najpopularnija sekta u evropi i americi...njihovi clanovi su tom kruz,nikol kidman,dzon travolta i jos neke poznate licnosti nemogu da se setim koje...

ZBOGOM MAESTRO!
VECNA TI SLAVA...
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 1 od 6

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Apokalipsa? Natasa Miljkovic Pet Nov 30, 2012 5:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
kako do posla? sandrad21 Sub Avg 16, 2008 10:06 pm  Pogledaj zadnje poruke
Kako je umrlo sve ono lepo u "profesionalnom" spor Eric Cantona Sre Okt 17, 2007 3:19 pm  Pogledaj zadnje poruke
Kako se koriste neke funkcije foruma? Mile jna Sre Okt 17, 2007 12:13 pm  Pogledaj zadnje poruke
Kako zivite? O cemu razmisljate? U sta verujete? hm Ned Maj 13, 2007 10:01 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!