NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Vestacka oplodnja /neuspeh

Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Vestacka oplodnja /neuspeh
Autor Poruka
ljiljana
Novajlija
Novajlija

Pol: ?
Pridružio: 15 Jan 2007
Teme: 1

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pon Jan 15, 2007 11:29 pm Odgovoriti sa citatom

Kako je moguce da u vasoj vecerasnjoj emisiji u samo dve kratke recenice iznesete problem muskog steriliteta koji je u poslednjih nekoliko godina mnogo veci i gde je na moju zalost i mnogih sa ovakvim problemom veci ili cak sto je najgore NERESIV.Volela bih kada biste se zauzeli i napravili jos nekoliko ovakvih emisija.Problem je mnogo veci nego sto bi mogli da zamislite.Poverenje je potpuno izgubljeno u sve.Zasto se u emisiji nije nasao niko kome ovo nikada nije uspelo ili kod koga je u pitanju problem muskog steriliteta.Da li znate za podatak da u Visegradskoj nije uspeo ni jedan pokusaj u postupku vestackih oplodnji o trosku drzave kod dr.Tulica.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Milena
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 7
Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Jan 15, 2007 11:37 pm Odgovoriti sa citatom

Hmm, zanimljiv podatak. Ja sam bas postavila ovu temu, po meni je bilo sve Ok. ali ne dovoljno vremena. Ja sam takodje za to da se o ovoj temi vise prica i da se ljudi konacno oslobode. Da se uradi jos emisija na istu.

Kajalena
Hronicar foruma
Hronicar foruma

Pridružio: 20 Dec 2006
Teme: 5

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 16, 2007 12:07 am Odgovoriti sa citatom

Naj emisija koje se secam.

Predivni gosti, predivni... mnogo razlicitih prica i karaktera... vazan problem... a oni doktori, boze - pa da pozelis da im dodjes saka skoro... Kako se dopunjuju, kakvo poverenje ulivaju... pa onaj s naocarima, koji je bivao cesce prozvan, kad prebaci stafetu ovom desnom, kaze "ajde ti" - super kolege, lepo je to videti... za razliku od podmetanja nogu, koje smo takodje gledali... Super...

Ona doktorka je hit, sta nam sve naprica, kakvo ponasanje, izrazavanje, drzanje... Ona Nislijka je isto super, energicna... ali kad zaplaka - TO je prava stvar... volim sto su o istim stvarima pricale razlicita iskusta - to je jako korisno.... da se provrti sto vise pogleda na istu temu....

Mislim da je problem prikazan i obradjen VRLO svestrano - cula sam svasta sto nisam znala.... i ekonomski aspekt, i psiholoski, i razni drugi... VEOMA sam zadovoljna... narod je upoznat sa necim o cemu nije previse znao (ja recimo pojma nisam imala da takvu decu posle zezaju)... Super je savet koji je doktorka dala za psihologa, koliko joj je pomogao... treba vise takvih saveta, na sve teme, u svim emisijama, da nekome od toga posle nesto bude BOLJE.... sigurno je dalo snagu zenama da se bore... i ulilo nadu u doktore... Odlicno, odlicno...

Nije mi se svidelo ono pominjanje zamene celija/greske (Natasa) - nepotrebno... Kao ni ono da se neki u tome okoriste - standardni motiv, napadanje lekarske profesije - ali je Ljubic zakon-odgovorio, nije dao da tako ostane.... i rekao sve sto ja mislim - da SVAKA profesija gresi i da sigurno NIKO to ne radi namerno... Odbranio je svoje, svaka cast... I kako ga Nislijka gleda, covece, kao boga - pa i ti kao gledalac da zaplaces...

Super je iinfo u kojim se klinikama kod nas to radi i koliko dugo.. takodje poredjenje sa privatnicima po kvalitetu i ceni... Ma odlicno... Veoma sam zadovoljna, ne secam se, kazem, ovako dobre emisije... Natasa je bila vrlo super u razgovoru sa zenama (sa doktorima vec nesto nestrpljivija i vise prekidanja)... ali sve u svemu dobro...

Savet - Natasa - kad hoces nekoga da prozoves da prica, da mu das rec, desava ti se da to uradis tako sto na njega pokazes prstom. Kapiram da u brzini ne mozes da se setis imena, to je OK, ali probaj celom sakom bar... Manje je uvredljivo i ozbiljnije... Ne volim to ni od nastavnika u skoli da vidim, a kamoli na tv-u... Znam da je sitnica, ali cemu ne ocistiti - cim nekome smeta (kao meni), znaci da ima razloga...

Natasa je izgledala neverovatno - prekrasna sminka, kosa narocito... pohvala sminkeru i frizeru.. iako im u ovom slucaju zadatak nije tezak, ipak postoje bolja i losija resenja...

SUPER 10/10

PS Ti sto vredis miliJona - "Kezman" je sedeo iza Doktorke, ali su ga slabo snimali Razz

hemicar
Prolaznik
Prolaznik

Teme: 1

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 16, 2007 12:24 am Odgovoriti sa citatom

Nisam gledao, al ako Kaja ovako kaze...
kajo osecam neku promenu u tvom nastupu Smile

Milena
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 7
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 16, 2007 12:50 am Odgovoriti sa citatom

I meni se takodje ne dopada to pokazivanje prstom, razovarana sam time Crying or Very sad inace , meni je Ok. ova emisija!

Kajalena
Hronicar foruma
Hronicar foruma

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 16, 2007 12:54 am Odgovoriti sa citatom

Hemijo - bojala sam se da ces to reci... mislim da nema veze s tim (ovo mi nesto interno, ostali neka se ne uzbudjuju)... mozda me tema pogodila jer je zenska, ko zna...

Ali ne, ostacu cvrsta - mislim da je objektivno bilo super, ne samo subjektivno Cool

Ona vredi milijona
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 13 Jan 2007
Teme: 67

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 16, 2007 1:04 am Odgovoriti sa citatom

Kajalena, super si sve objasnila. Taman sam htela da pogledam reprizu, a sad vidim da nema potrebe, posle tvoje detaljne studije Very Happy . Ipak, mozda cu je pogledati kompletnu, zbog ,misterioznog ,Kezmana". Very Happy Very Happy
Predlog-mozda bi trebalo da kajron za sajt ide cesce, kako bi nas vise bilo na forumu

Ubistvo zivotinje je samo korak ka ubistvu coveka-Lav Tolstoj
siroma'
Prolaznik
Prolaznik

Teme: 8
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 16, 2007 1:14 am Odgovoriti sa citatom

znam da se natasa raduje ovakvoj emisiji kao uspesnoj
jer za nju je uspeh tek kad neko zaplace
i opet kao i toliko puta dosada kada se pomenu pravi razlozi natasa brze-bolje promeni temu price (kao nekoliko puta kada su ovi doktori pricali)
zakljucak :
natasina klasika - efektno za auditorijum a pravi napredak 0

djura mi je oprostio sto me tukao
Kajalena
Hronicar foruma
Hronicar foruma

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 16, 2007 1:28 am Odgovoriti sa citatom

Milionerka - nije se dobro video, samo JA koja ga ZNAM i koja sam ga TRAZILA sam ga snimila - niko drugi ne bi... postah opsednuta, bogte - sad imam novog favorita, neki smedji, manje upadljiv... Laughing

jer za nju je uspeh tek kad neko zaplace

E pa, sirke, nemoj da si takav - ovo je bilo vrlo iskreno i super i neplanirano, zena nije mogla da se obuzda i nije bilo preterano, samo malo zadrhta glas i zato je bilo potresnije... Suze se nisu videle uopste, sem da ih obrisa diskretno... Nemoj da si takav - ja isto ne volim kad se te svari zloupotrebljavaju, ali ovde je bilo bas iskreno i u dobru svrhu... Nije bilo pateticno ni namesteno, niti je ko imao razloga da to iskoristi za bilo kakve ciljeve - bilo je vrlo ljudski... Pricas kao da nisi gledao....

Za ovo ostalo - istina je da Natasa ponekad ne oseti da je razovor dosao na dobro mesto i da ne ume da iskoristi trenutak - zato smo ovde, da je kritikujemo... ali je to sad bilo po meni vrrrrlo umereno, do granica neprimetnosti... I bas sada nije po meni bila usmerena na skupljanje poena od publike, nego bas kako treba....

Kao sto rekoh - ja sam bas zadovoljna, sto odavno nije bio slucaj.

Kajalena
Hronicar foruma
Hronicar foruma

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Jan 16, 2007 8:31 am Odgovoriti sa citatom

Milena - tek sad vidim da si i ti otvorila istu ovu temu - sori ako si hronoloski bila PRE ovog mesta, reagovah na brzinu bas ovde.

Dalje - ne prenesoh vam jos jedan vazan utisak, a to je poucnost i uticanje na svest gledalaca. Ja sam recimo od onih zena koje sve nesto odugovlace sa bebom, iako imaju sve uslove - posle ovoga pomislih "Aman, sta cekas, jel vidis sta se desava? Posle ce ti djavo biti kriv..." - sto je svakako dobro...

Onda, super mi je prozivka ministra zdravlja i odbrana doktorova - zena je rekla nesto sto ja nisam znala a sto mi stvarno zvuci kao skandal (da u zemlji sa belom kugom tako nesto ne biva ni delimicno refundirano), dok je dr probao da SA NEUTRALNIH POZICIJA objasni... bas lepo...

I jos da vam kazem da sam sanjala nesto u vezi sa emisijom - kao, penjem se kroz neku zgradu i usput sretnem komsije koje imaju PETORKE (deca se muvaju po hodniku). Komsinica-majka me obavestava da je opet trudna i da su blizanci, ali da je nesto malo tesko, pa da ce neko od ove prve dece morati da povremeno spolja GURA plod nekom motkom, da bi se odrzao Laughing

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Analiza prethodnih emisija Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 1 od 4

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
download emisija pre 2007 paradajz Uto Nov 26, 2013 12:26 am  Pogledaj zadnje poruke
Arhiva emisija .... Aristotel Pon Jul 12, 2010 9:39 pm  Pogledaj zadnje poruke
Preporucite emisije sa domacih TV stanica Joe Average Ned Mar 14, 2010 4:39 pm  Pogledaj zadnje poruke
Lekari i sarlatani Natasa Miljkovic Čet Jun 11, 2009 10:33 am  Pogledaj zadnje poruke
voditelji/voditeljke u SRB potraga Sub Dec 08, 2007 8:07 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!