NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Promena pola

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Promena pola
Autor Poruka
lusatex
Starosedelac
Starosedelac

Pol: ?
Pridružio: 17 Apr 2007
Teme: 14
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Sub Maj 19, 2007 5:12 pm Odgovoriti sa citatom

Ako je prijatnije u "tudjoj kozi" treba ih pustiti. Mislim da je psiha KLJUC problema, hormoni se mogu regulisati raznoraznim medikamentima, za izgled su odgovorni plasticari a sve je rezultat psihicke "odluke"... Ne treba ih osudjivati, svako ima pravo na licni izbor, kome smeta ne treba da se druzi s nima...

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Natasa23
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Zenski
Pridružio: 03 Jan 2007
Teme: 40
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Sub Maj 19, 2007 5:35 pm Odgovoriti sa citatom

tratincica ::
Postoji razlika izmedju transseksualnosti i transvestije ... u Azuzovom slucaju, u pitanju je transvestija... plus... on je gay, a transseksualnci nisu homosekusalci ili lezbejke vec osobe sa poremecajem seksualnosti...
Ne treba mesati babe i zabe...

Potpuno se slazem.

Citat:
Zbog toga mislim da su te osobe uvek ostaju himere... bica u raskoraku... npr. muskarac koji se citav zivota osecao kao zena zarobljena u pogresnom telu, ipak nece nikada biti potpuna zena...

Himere su medicinski poremecaj i vrlo retke osobe, a transseksualnost postaje vrlo masovna "pojava" u svetu i mislim da se oni osecaju upravo zarobljeni u progresnom telu, ako promenu ne urade. Wink
Mislim... Rolling Eyes , a ako ne zelimo da im verujemo, onda ne mozemo ni da mislimo Wink

Citat:

Bugarski pevac AZIS? Covek koji skupi 100.000 ljudi na koncertima
neverovatan kontraverzan lik-idealan za emisiju, na taj nacin ces je uciniti internacionalom,neverovatnom, jos ga niko ovde doveo nije, ustalom sta te sprecava da svoju emisjiu internacionalizujes-globalizujes-ova tema bi u NL bila smesna, kod nas sve su cudne, na tu temu... i zanimljive i taaako

Laughing Laughing Laughing

U NL to nije smesno nego normalno. Mozda je bilo smesno pre 30 godina. Ovde je zaista sve normalno i ne vidim da u tome postoji nesto nenormalno.

A ako treba da "udjemo" u Evropu, pa necemo valjda preko Bugarske Wink Laughing

Problem je sta se desava sa osobama koje su promenile pol, a nisu u svetu showbiz-a. Confused
Da li zasluzuju da budu odbaceni, diskriminirani ili nazalost ubijeni Question Sad

Ne bojim se nacizma i terorizma, imam strah od pomodarstva i primitivizma

http://www.youtube.com/watch?v=24Yubszwmmg
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 19, 2007 8:31 pm Odgovoriti sa citatom

Ovo je sasvim normalna prirodna pojava koja se u medicinskoj nauci zove: "gender identity disorder" ili "somatic intersexuality".

Sustina je u tome sto priroda napravi gresku tokom trudnoce, celije fizicki formiraju telo dok hemijski procesi (citaj hormoni) krenu suprotnim putem i ta dva proces se snazno sudare tokom puberteta kad hemijski procesi zahtevaju uskladjen duh i telo. Sad duh se mahom uskladi ali telo je nemoguce bez spoljasnje intervencije, ako se to ne ucini cesto dolazi do psihicke krize ponekad i sa tragicnim posledicama.

Znaci takvim osobama umesto diskriminacije treba zapravo podrska i pomoc. Najbliza okolina moze da pruzi psihicku podrsku, drustvo i javnost razumevanje a medicina je danas vrlo sposobna da izvrsi korekcije plasticnim hirurskim zahvatima koje ni malo ne treba podceniti.

Ima mnogo normalnih ljudi koji su tako nesto uradili na zapadu i tesko ces prepoznati ovaj prirodni fenomen, imaju porodice i zive medju nama, sudeluju u drustvu. Nazalost ima i onih koji se eksponiraju na pogresan nacin i tako podgrevaju predrasude o toj populaciji.

Kelly van der Veer / NL je jedna takva osoba kod koje je takva operacija savrseno uspela da je cak pozirao/la u Playboy, moj burazer Vlaky se sledio na gornje natasa23-slike.....ali ona se izuzetno eksponira, to joj donosi ogromne zarade i u holandskom drustvu je prihvacen/a ili je preziru. Inace, Kelly je postala popularna u Velikom Bratu Holandije kad je nakon vodjenja ljubavi sa jednim "kazanovom" u kuci pred kamerama, nakon uzivancije priznala da je...transseksualna....njegova reakcija i ceo skandal je povecao gledanost u eksplozivne brojeve koja svaka komercijalna TV moze samo da pozeli.

Kelly bi bila idealna za "Kljuc" i mislim da kao predvodnik transseksualaca u NL, liberalno drustvo, ona bi na njen malo ekstravagantan nacin privukla paznju publike, povecala sigurno gledanost ali i zapanjila srpsko konzervativno drustvo... Wink Very Happy

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
Natasa23
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 03 Jan 2007
Teme: 40
Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 19, 2007 9:23 pm Odgovoriti sa citatom

Saša ::

Kelly bi bila idealna za "Kljuc" i mislim da kao predvodnik transseksualaca u NL, liberalno drustvo, ona bi na njen malo ekstravagantan nacin privukla paznju publike, povecala sigurno gledanost ali i zapanjila srpsko konzervativno drustvo... Wink Very Happy

Da Sasa svakako Laughing, ali Natasin show tj. njen imidz je potpuno drugaciji od na pr. holandskog Jensen show pa nisam sigurna da bi Natasa kvarila svoj imidz. Rolling Eyes
Osim toga RTS nije komercijalna TV, mada mislim da Kelly ne bi hvatala musice vec bi zaista mogla da isprica svoju interesantnu pricu. Wink

Osim toga mislim da bi se Maximus odmah pobunio zasta on placa pretplatu. Laughing

Volela bih da gresim , ali nisam sigurna da ce Natasa moci bas da skupi prave goste za ovu emisiju Confused

Ne bojim se nacizma i terorizma, imam strah od pomodarstva i primitivizma

http://www.youtube.com/watch?v=24Yubszwmmg
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 19, 2007 9:34 pm Odgovoriti sa citatom

Natasa23 ::

Da Sasa svakako Laughing, ali Natasin show tj. njen imidz je potpuno drugaciji od na pr. holandskog Jensen show pa nisam sigurna da bi Natasa kvarila svoj imidz. Rolling Eyes
Osim toga RTS nije komercijalna TV, mada mislim da Kelly ne bi hvatala musice vec bi zaista mogla da isprica svoju interesantnu pricu. Wink

Osim toga mislim da bi se Maximus odmah pobunio zasta on placa pretplatu. Laughing

Volela bih da gresim , ali nisam sigurna da ce Natasa moci bas da skupi prave goste za ovu emisiju Confused

Nasuprot, verujem da bi bio pravi "boost" za njen imidz, pa ono neocekivano budi paznju javnosti. Naravno, Kelly bi iza kulisa bila pripremljena da se drzi nekih granica, dok bi Maxija stavio bas pored nje/njega ali da ne zna....... Razz Very Happy
Ume Kelly da se ponasa u ozbiljnijim emisijama i zamisli nju kao gost sa zapada.

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
tratincica
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 01 Feb 2007
Teme: 8

Zemlja:

Poruka Upisano: Sub Maj 19, 2007 11:34 pm Odgovoriti sa citatom

Citat:
Da ne budem shvacena pogresno, ja sam bivsi ,,konzervativac" koji je sebi zbog predrasuda dozvolio da izgubi NAJBOLJU DRUGARICU, SAMO zato sto ima homosexualne sklonosti, isto tako sam mislila da je rec o OPREDELJENJU, a ne o sustinskim stvarima. Ona je pokusavala da bude sa muskarcima -nije joj islo, nisam mogla da se pomirim sa tim-pokusavala sam da joj nnametnem vrednosti-koje su meni NAMETNUTE-ja sam je pljunula-u bukvalnom smislu.

Za razliku od tebe, ja zaista nema takvih predrasuda... Wink
Ono sto je poenta citave price je to da Aziz nema nikakve poremecaje ili sta li vec... on je sta je muskarac koji voli muskarce, a ne zena zarobljena u muskom telu.. pa, samim tim ne moze da nam da prave odgovore Wink

Inace... mislim da Queeria nema bas nekakve veze sa ovim... oni su ipak portparoli bi-lezbo-gay pokreta... Wink

Citat:
Himere su medicinski poremecaj i vrlo retke osobe, a transseksualnost postaje vrlo masovna "pojava" u svetu i mislim da se oni osecaju upravo zarobljeni u progresnom telu, ako promenu ne urade

Nisam mislila na himere u medicinskom smislu... mislila sam na nesto drugo... ono sto sam dodala... himera ~ mesovito bice ~ bice u raskoraku ~ ni levo ni desno...

Shameless self-promotion: www.conquiztador.rs
lusatex
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 17 Apr 2007
Teme: 14
Zemlja:

Poruka Upisano: Ned Maj 20, 2007 9:46 pm Odgovoriti sa citatom

I dalje mislim da je kljuc samo psiha svest i podsvest.Prvo i drugo JA. Ostalo su finese i nijanse koje se realizuju kroz ponasanje, odecu, operaciju pola i svega sto sledi kad se takva odluka donese....

maximus28
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pridružio: 22 Jan 2007
Teme: 28
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Maj 22, 2007 9:42 pm Odgovoriti sa citatom

dao bi ja njima promenu pola...isli bi oni meni pod noz ali ne hirurski...

kaze:"nozem kolji metak je za ljude"

ZBOGOM MAESTRO!
VECNA TI SLAVA...
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Maj 22, 2007 10:00 pm Odgovoriti sa citatom

maximus28 ::

Maxi,

Pa ti ljudi nisu krivi sto su tako rodjeni, to je neka vrsta hendikepa koja moze da koriguje. Nemoj odmah takvim "neznim" Shocked metodama.

maximus28
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pridružio: 22 Jan 2007
Teme: 28
Zemlja:

Poruka Upisano: Uto Maj 22, 2007 10:11 pm Odgovoriti sa citatom

maximus28 ::

Maxi,

Pa ti ljudi nisu krivi sto su tako rodjeni, to je neka vrsta hendikepa koja moze da koriguje. Nemoj odmah takvim "neznim" Shocked metodama.

pa dobro,ima i onih suptilnijih metoda,maljem...

ZBOGOM MAESTRO!
VECNA TI SLAVA...
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Sledeci
Strana 3 od 43

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Vaša novogodišnja jelka 2011/2012 Saša Uto Jan 03, 2012 12:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Jednog dana Ona vredi milijona Čet Maj 07, 2009 2:43 pm  Pogledaj zadnje poruke
Trudnice u Srbiji, ko je lud da radja decu daki77 Sre Maj 06, 2009 6:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Zatvori Vanja Pet Apr 18, 2008 11:04 pm  Pogledaj zadnje poruke
vidla zaba da se konj potkiva pa i ona digla noge!! vlaky Ned Apr 15, 2007 7:37 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!