NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Promena pola

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Promena pola
Autor Poruka
Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Pol: Zenski
Pridružio: 14 Okt 2008
Teme: 123

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Čet Jun 11, 2009 4:17 am Odgovoriti sa citatom

Prvo mi je palo na pamet kako će im deca biti oduševljena kad porastu i počnu da čitaju po starim novinama o sebi i svojim roditeljima... Shocked
Hoće li umeti da se izbore sa komentarima druge dece, koja uopšte nisu tako naivna...
Mislim da je reč o nekoj vrsti egzibicionizma.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
Boriti se, tražiti, ne naći i ne klonuti...
ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
Kome zakon leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom!
Vanja
Urednik foruma
Urednik foruma

Pridružio: 30 Jan 2007
Teme: 180
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Poruka Upisano: Čet Jun 11, 2009 8:50 am Odgovoriti sa citatom

Druga deca nece smeti da komentarisu tako nesto.
Svarceneger je u Kaliforniji jos pre dve godine zabranio upotrebu reci mama i tata. Confused Ovaj Tomas je iz Oregona. Dok njegova deca odrastu, stici ce uredba (ili vec koji je akt u pitanju) i do Oregona, posto se on granici sa Kalifornijom Confused

Или се ти предај, или ја да ти се предам.

Colophon: Svi stavovi koje iznosim na forumu licno su moji i ne moraju se podudarati sa misljenjem urednika i autora emisije "Kljuc".
tratincica
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 01 Feb 2007
Teme: 8

Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Čet Jun 11, 2009 8:58 am Odgovoriti sa citatom

Citat:
Kontroverzni Tomas Biti na svet doneo i dečaka
Trudni muškarac rodio drugo dete

Znaci.. u cemu je caka...
Da bi neko pravno promenio pol, mora da se prilagodi muskom polu uklanjanjem dojki i uzimanjem hormona. Ne mora i potpuno da promeni pol, tj. da ukloni svoje reproduktivne organe.
Zato su i mogle da sklope brak... Rolling Eyes

E, sad... posto ovaj "cika" nije cika, vec teta na hormonima i malo duzom nedepiliranom bradom, ta prica da je muskarac rodio dete pada u vodu...

A sve bi bilo lakse da su lepo napisali da je to par lezbejki koji zeli decu...

Shameless self-promotion: www.conquiztador.rs
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Muski
Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Jun 11, 2009 10:23 am Odgovoriti sa citatom

Slažem se! Samo što sam gori od radikala po pitanju silovanja prirode. Brate što nije prirodno nije i baš me briga ako postane evolucijom tada ću uveliko biti mrtav...prirodno. Ovaj mamatata je čudo prirode to stoji, jer se rodio kao kreten, obično se rađaju ljudi koji su ok sa samim sobom što se seksualnosti tiče. To je prirodno, a čudo je kad se rodi neko ovako zajeban... Izvinite što psujem ali revoltiran sam, kao prvo sve bi to poslao u zatvor zajedno sa doktorima koji su to omogućili i sveštenikom koji im dao blagoslov. I to na duže vreme. Kao drugo revoltiran sam načinom kako je izneta ova vest, nije previše senzacionalna, kao što jeste skandal i uvreda za normalne parove koji ne mogu da imaju decu, ali ne zato što su sekli sebe i furali koktelima ko zna kakvih hemikalija, vest se pojavila u dnevnim novinama kao da je to nešto što trebaju da čitaju deca i stiču utisak da je cool ili normalno pa i njima padne na pamet nekad... strašno.

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Jun 11, 2009 1:31 pm Odgovoriti sa citatom

Vanja ::
Druga deca nece smeti da komentarisu tako nesto.
Svarceneger je u Kaliforniji jos pre dve godine zabranio upotrebu reci mama i tata. Confused ...

Zanimljivo mi je kako su decu naučili da poštuju zakone koje ni odrasli ne poštuju. Deca komentarišu ono što im je neobično... Definitivno će im biti zanimljivo ako neko bude rekao Mene je rodio tata... K'o morski konjići yebote... Embarassed
A ustvari nije tata, već je novinarska neobaveštenost unela pometnju.

ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Čet Jun 11, 2009 4:28 pm Odgovoriti sa citatom

JovanovicZ ::
Slažem se! Samo što sam gori od radikala po pitanju silovanja prirode. Brate što nije prirodno nije i baš me briga ako postane evolucijom tada ću uveliko biti mrtav...prirodno. Ovaj mamatata je čudo prirode to stoji, jer se rodio kao kreten, obično se rađaju ljudi koji su ok sa samim sobom što se seksualnosti tiče.

Ček, ček... polako... Smile Jesi gledao ovu Natašinu emisiju? Ako nisi, odgledaj... i meni je bilo odvratno i bila sam besna, mislila sam da je promena pola nešto perverzno, neki hir, moda, šta god... a onda sam polako počela da razumem te ljude...

Zamisli sad da si ti, takav kakav jesi - u telu žene... osećaš se kao muškarac celoga života, razmišljaš kao muškarac, spontano radiš sve što muškarci rade... a izgledaš kao žena... Confused Teško je to, rekla bih... a što je najgore, nije te takvim stvorila ni okolina, ni roditelji vaspitanjem, ni društvo - već si, da tako kažem, greška prirode još dok si bio začet u majčinoj utrobi... neki hromozom malo zastranio, i eto.

I koliko god mi čudno/neprirodno sve to bilo, opet nekako razumem te ljude... Dovoljno mi je da zamislim sebe recimo u nekoj banalnoj situaciji, gde 24h, celog svog života, moram da budem ono što nisam, da bi me društvo prihvatilo, razumelo... pukla bih u nekom trenutku, ne bih mogla da izdržim taj pritisak. Tako da razumem te ljude, osećam potrebu da ih razumem, ne znam kako bolje da objasnim to moje razumevanje za njih.

E sad... ovo što je mamatata uradio/la, je u najmanju ruku zbunjujuće i nakaradno.

NiM ::

A ustvari nije tata, već je novinarska neobaveštenost unela pometnju.

Ne znam. Ja ih ne gledam kao dve lezbejke koje su htele da imaju dete... kao što rekoh, totalno zbunjujuće. Ustvari, ovo je već hir, perverzija, bolest.

Ako je već odlučila da bude muško, ako ju je društvo prihvatilo kao takvu/takvog, ako imaju dobar zakon protiv diskriminacije (kao što možemo videti u primeru koji je Švarceneger izneo... o tome ima posebna tema čini mi se, to je TEK posebna priča), zašto ona/on ne odluči gde je kraj, gde je tačka, gde je granica tih sloboda i silovanja prirode. Da, baš tako. Ovo mi dođe kao neka nezajažljivost, pohlepa... ni manje ni više. Korisiti sve, do maksimuma... pa to valjda mora da ima neke posledice?

Zar ne?

Zar ne snosimo odgovornost za svoje postupke, izbore, odluke? I zar se ta odgovornost ne meri težinom našeg postupka i izbora?
Dobro je Aleksandra Janković (prepametno biće btw) rekla u jednoj emisiji (čini mi se onoj o homoseksualizmu): "gde je granica tim ličnim slobodama, gde je kraj"? ...

Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
Neko iz mase
Naj forumas 2010.
Naj forumas 2010.

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Jun 11, 2009 4:39 pm Odgovoriti sa citatom

U redu je razumeti transseksualce, homoseksualce... neka postoje, ali bih volela da se malo sklonim od propagande da je ok biti i mama i tata svojoj deci, da je ok polno opštiti sa istim polom... I još onako lepo poziraju na fotkicama... Wink Mogla je lepo da ćuti i da bude muško, ali ta adolescentska potreba da izaziva gađenje kod ostatka sveta, to me dovodi u sumnju da li je osoba... normalna Embarassed

ıdɐʞ sǝ oʞɹǝćǝ!
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Jun 11, 2009 6:21 pm Odgovoriti sa citatom

Jassa ::
Ček, ček... polako... Smile Jesi gledao ovu Natašinu emisiju? Ako nisi, odgledaj... i meni je bilo odvratno i bila sam besna, mislila sam da je promena pola nešto perverzno, neki hir, moda, šta god... a onda sam polako počela da razumem te ljude...

Zamisli sad da si ti, takav kakav jesi - u telu žene... osećaš se kao muškarac celoga života, razmišljaš kao muškarac, spontano radiš sve što muškarci rade... a izgledaš kao žena... Confused Teško je to, rekla bih... a što je najgore, nije te takvim stvorila ni okolina, ni roditelji vaspitanjem, ni društvo - već si, da tako kažem, greška prirode još dok si bio začet u majčinoj utrobi... neki hromozom malo zastranio, i eto.

Laughing Laughing Laughing Ma neću ni da se trudim... Very Happy

Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Čet Jun 11, 2009 7:40 pm Odgovoriti sa citatom

JovanovicZ ::

Laughing Laughing Laughing Ma neću ni da se trudim... Very Happy

Ok... to ti definitivno nije blisko Very Happy

Ali... zamisli recimo, da od samog svog rođenja želiš da slušaš samo rock. On te inspiriše, osećaš se naprosto normalnim dok ga slušaš, leči te, umiruje, uči... itd. Najlepše se osećaš dok nosiš neku, teget majicu na primer. Voliš kolač s višnjama više nego gibanicu... Voliš da dođeš na ovaj forum, a ne na forum Seke Aleksić, for example.
I sad...
Sve ti to voliš, u svemu tome bi uživao, živeo, kako god... ali: nalaziš se u nekom svetu gde sve to nije moguće.
Umesto rocka-a koji toliko voliš, moraš da slušaš onu Minelu iz Marinkove bare... Umesto teget majice, moraš da nosiš neku rozu, sa cvetićima.. Nikad ne jedeš kolač s višnjama, samo gibanicu (koju recimo) ne voliš... na ovaj forum ne možeš, ima samo forum Seke Aleksić, na kome moraš da budeš.
Zato što je društvo tako reklo. Pazi... ako pokušaš slučajno, da pojedeš kolač s višnjama, govoriće da si lud, svi će te izbegavati, možda završiš i u ludačkoj košulji... Nećeš imati nikakva prava.
A jedino se normalnim osećaš kad nosiš teget majicu, slušaš rock i jedeš kolač koji ti voliš... ali bez obzira na to sve, i na to kako se ti osećaš... ako bilo šta od toga uradiš - za društvo nisi normalan.
I niko te ne prihvata onakvim kakav jesi... A takav kakav jesi - od samog svog rođenja si...
I onda odjednom: trš! Very Happy Otvara se neki novi svet! Koji ti omogućuje sve to... da slušaš rock, jedeš kolač s višnjama, da konačno pravi ti - budeš ti!

M? Smile

Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Jun 11, 2009 7:57 pm Odgovoriti sa citatom

Jassa ::
Ali... zamisli recimo, da od samog svog rođenja želiš da slušaš samo rock. On te inspiriše, osećaš se naprosto normalnim dok ga slušaš, leči te, umiruje, uči... itd. Najlepše se osećaš dok nosiš neku, teget majicu na primer. Voliš kolač s višnjama više nego gibanicu... Voliš da dođeš na ovaj forum, a ne na forum Seke Aleksić, for example.
I sad...
Sve ti to voliš, u svemu tome bi uživao, živeo, kako god... ali: nalaziš se u nekom svetu gde sve to nije moguće.
Umesto rocka-a koji toliko voliš, moraš da slušaš onu Minelu iz Marinkove bare... Umesto teget majice, moraš da nosiš neku rozu, sa cvetićima.. Nikad ne jedeš kolač s višnjama, samo gibanicu (koju recimo) ne voliš... na ovaj forum ne možeš, ima samo forum Seke Aleksić, na kome moraš da budeš.
Zato što je društvo tako reklo. Pazi... ako pokušaš slučajno, da pojedeš kolač s višnjama, govoriće da si lud, svi će te izbegavati, možda završiš i u ludačkoj košulji... Nećeš imati nikakva prava.
A jedino se normalnim osećaš kad nosiš teget majicu, slušaš rock i jedeš kolač koji ti voliš... ali bez obzira na to sve, i na to kako se ti osećaš... ako bilo šta od toga uradiš - za društvo nisi normalan.
I niko te ne prihvata onakvim kakav jesi... A takav kakav jesi - od samog svog rođenja si...
I onda odjednom: trš! Very Happy Otvara se neki novi svet! Koji ti omogućuje sve to... da slušaš rock, jedeš kolač s višnjama, da konačno pravi ti - budeš ti!

M? Smile

boldovani tekst si ubola kao da me poznaješ Smile sve se slažemo. E sad kurziv tekst koji sam gore podvukao je diskutabilan, jer mene je baš briga šta drugi misle, ja nemam ništa protiv da je neko nenormalan ( u smislu da je drugačiji od većine), ja sam protiv da tu svoju nenormalnost propagira kao nešto što je normalno, pa ne pada mi na pamet da odem u gej bar da tražim devojku... Isto tako ne volim da mi se po tv-u, novinama i ulici prave parade nakaza i propagiraju svoje vrednosti kao normalne... ako me razumeš... Znači ne bih ja njih tukao kao oni nacisti ali da sam neka blast nikad ne bi dobili zakon da dva muškarca ili dve žene svejedno usvajaju decu, žene se udaju u crkvi ili eto sad najnoviji primer rađaju decu... Bolest, obest, egzibicionizam... svejedno neka drže to u svoja četiri zida i ok je, ja nisam izašao na tv sa stavom da je normalno da se dvoje suprotnog pola venčaju i da mi smeta što druga strana ( poremećeni seksualci) uskraćuju pravo da budem normalan. A uskraćuju ga samim tim što se iz petnih žila na svim medijima trude da me ubede da je analni sex normalna stvar... Jok ja, dok sam živ biće muško plus žensko jednako dete. Sve ostalo su izopačenosti vremena u kome živimo. I ako mi nekad bože zdravlje priroda podari sina koji mi jednog dana dođe kući sa momkom ubiću boga u njemu od batina, jeste zvučim kao neandertalac, ali ako i pored vaspitanja da to nije normalno on odluči da jeste moraće da popije neku vaspitnu meru... dobro ne bih ga baš možda istuko ali za kaznu bih platio neke dve tri tete da ga drže u sobi zaključanog dva dana bez leba i vode i nauče lepotama normalnosti... Wink Laughing

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Najava: Teme u izradi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Sledeci
Strana 41 od 43

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Vaša novogodišnja jelka 2011/2012 Saša Uto Jan 03, 2012 12:16 pm  Pogledaj zadnje poruke
Jednog dana Ona vredi milijona Čet Maj 07, 2009 2:43 pm  Pogledaj zadnje poruke
Trudnice u Srbiji, ko je lud da radja decu daki77 Sre Maj 06, 2009 6:20 pm  Pogledaj zadnje poruke
Zatvori Vanja Pet Apr 18, 2008 11:04 pm  Pogledaj zadnje poruke
vidla zaba da se konj potkiva pa i ona digla noge!! vlaky Ned Apr 15, 2007 7:37 am  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!