NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

"Politika sile u međunarodim odnosima"

Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Svet oko nas & Svet i mi Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

"Politika sile u međunarodim odnosima"
Autor Poruka
gavrani
Naj forumas 2011.

Pol: Muski
Pridružio: 13 Maj 2010
Teme: 88
Lokacija: austrougarski deo prestonog grada zemaljske srbijice
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Uto Feb 07, 2012 10:06 pm Odgovoriti sa citatom

Saša ::
...EU nema alternativu...

Samo u ovom trenutku.

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
I AM - I CAN
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Pridružio: 04 Okt 2008
Teme: 36

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Feb 08, 2012 9:13 am Odgovoriti sa citatom

@Sasa

http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

Zar mislis da su ovo montirani snimci zadovoljnih gradjana demokratske zapadne civilizacije? Ne moras da mi odgovoris, znam da ces da mi kontriras. Otvori oci i priznaj sebi, meni sve jasno.

Pobednik u teskoj kategoriji najglupljih forumskih potpisa.
gavrani
Naj forumas 2011.

Pridružio: 13 Maj 2010
Teme: 88
Lokacija: austrougarski deo prestonog grada zemaljske srbijice
Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Feb 08, 2012 10:27 am Odgovoriti sa citatom

Najbitnije je ne gledati sve crno-belo.

I AM - I CAN
Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Pol: ?
Pridružio: 09 Jan 2007
Teme: 174
Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Feb 08, 2012 12:40 pm Odgovoriti sa citatom

EU je jedini nacin da ekonomski konkurises i odmeravas snage sa Kinom, SAD, Indijom....nijedna razvijena drzava clanica EU nema pojedinacnu moc da bude privredno uspesna u saradnji sa ovim silama, o nerazvijenim drzavama i da ne govorimo. EU je zato odgovor 24 casovnoj ekonomiji i globalizaciji, bez EU nije moguc mir, zaposljenje i time blagostanje na tlu Evrope.

Srbija nema neku posebnu privrednu granu kojom bi mogla unikatno da se istakne u Evropi kako bi ostala samostalna kao Svajcarska (bankarstvo, koje je sve vise pod pritiskom i izolacijom EU) i Norveska (nafta, uzgred zato ima specijalne odnose sa skandinavskim zemljama i EU). Srbija je sa privrednim granama uporedljiva sa bivsim drzavama istocnog bloka, da se ugleda na Cesku, Slovacku, Sloveniju, tim drzavama je clanstvo u EU pruzilo jak privredni rast i ogromne strane investicije, kontinentalni turizam im je na odlicnom nivou.....beleze odlicne privredne rezultate. Kao clan EU nisi obavezan da uvedes Evro, to je pitanje finansijske discipline i dugorocnog interesa....

EU nema alternativu. Wink

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Pametan se uči na tudjim greškama, a glupi ni na svojim ne nauči.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

AKO SRBIJA STANE (3 dela):
http://www.youtube.com/watch?f.....WWH3kCGNFM

http://www.youtube.com/watch?f.....RUijJ9xpAs

http://www.youtube.com/watch?f.....spmETzn_M0

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
http://www.youtube.com/watch?f.....2Z3G0D3x4E
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Feb 08, 2012 7:14 pm Odgovoriti sa citatom

EU ima alternativu. A Srbija ima cime da konkurise najrazvijenijim zemljama Evrope. to je poljoprivreda, turizam i odbrambena industrija. Da su onolike milijarde utrosene u te tri grane umesto u javnu potrosnju danas bi ti Sale pevao drugu pesmu, a mozda bi se razmislio i da dodjes ovde da zaradjujes... E sad EU nije kriva sto su kod nas na vlasti 60 godina lopovi, nesposobni i neskolovani ''strucnjaci'' i ostali otpad ljudskog drustva, niti iko razume fenomen da srbi za svoje vodje biraju najgore iz svog naroda, skart, izdajnike i Dinkica. Tu nisi ti kriv niti ja niti EU, to je prosto neobjasnjivi fenomen od kada nismo kraljevina... Doduse posle 45. nismo ni imali izbor, ali od 90ih biramo upravo takve, najveci sljam srpskog drustva. To je nesto sto je prosto neobjasnjivo i neshvatljivo.

Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Zemlja:

Poruka Upisano: Sre Feb 08, 2012 10:06 pm Odgovoriti sa citatom

Poljoprivreda i poljoprivredni proizvodi su vam skupi i nema sta da ponudite na trzistu cega vec nema u izobilju....toliko o konkurenciji u poljoprivredi...moze se samo jedan delic kolaca dobiti i to samo ako budete imali slobodan pristup trzistu EU ili van EU....samo van EU ce vam traziti iste uslove i sertifikate po bas tim propisima EU....Dole cu ti obrazloziti jos jedno dobro tvoje zapazanje koje je neposredno povezano sa bezizlaznom situacijom u nasoj poljoprivredi, sto ti mogu dokazati situacijom iz nekada bogate ravne Macve.

Turizam je smesno pomenuti....nisi mislio ozbiljno sigurno?
Ako cemo o turizmu, onda ima jos mnogo lekcija da se nauci.....Srbije nema nigde, ni u jednom renomiranom prospektu kao destinacija, uzgred nam infrastruktura jos uvek na pocetku razvoja......a strani gosti koji u "tolikom" broju dodju, su nasi iz dijaspore koje staisticki radije nazivamo stranim turistima.... Wink

Industrija oruzja konkurise na svetskom trzistu solidno, a mnogo bi bolje uslove za poslovanje imala da je deo EU i cak onda ne bi bilo dovoljno za oporavak Srbije, jer ne moze se na jednog konja kladiti.

Jedan fenomen, to je puč pod koji je izvrsio crveni bandit Josip Broz Tito 1945, on je nakon uspostavljanja komunisticke diktature unistio potencijal srpske poljoprivrede time sto je uspesna poljoprivredna domacinstva proglasio kapitalistickim i ukrao tim ljudima svoja dobra i kapacitete, desetkovao ih i poklonio siromasnoj raji, koja nije i nema ni danas pojma da efikasno obradjuje zemlju ili da se efikasno bavi stocarstvom kako se od toga moglo ziveti............ako seljak ili stocar hoce od svog rada da prezivi onda se obim gazdinstava mora dramaticno povecati kako postao efikasniji i imao profita, odnosno zaradu, uzgred placao radnike/segrte, one kojima danas zemlja stoji jer nemaju od cega da je obradjuju a nemaju ni zarade, cesto samo gubitke.........
Kad vidis da seljak u zapadnoj EU, onoj izvornoj koja nije pripadala istocnom opljackanom bloku, onda ces shvatiti zasto je Holandija jedna od najproduktivnijih i najvecih poljoprivrednih porizvodjaca u Evropi, a tako mala.
Komunisti su unistili ekonomiju i duh privrednika, koji se ne usadjuje i uci u skoli nego se DNK-om prenosi sa kolena na koleno.

Srbija nije nebeska, nema alternative nego da se ugleda u okruzenje i pljune u sake, krene raditi, svako svoj posao, uzgred privlaciti investitore bez kojih nece biti posla u Srbiji....govorimo o realnosti i izvodljivim programima, ne o naucnoj fantastici. Uzgred Srbija neka se potrudi da prehrani prvo sebe, pa onda neka misli da hrani "pola Evrope" kako to cesto hronicne pivopije umeju da se hvale sedeci i ne radeci nista pred podrumima pica.....Realni svet i privreda koja funkcionise izgledaju ipak malo kompleksnije. Wink

Pored toga vredja inteligenciju tvrditi da je alternativa u Brazilu, Kini i Indiji i Rusiji....kao da se bira ili, ili.....U EU cemo i dalje imati tu priliku da saradjujemo sa tim drzavama, samo cemo im biti mnogo zanimljiviji i bili bi uspesniji, jer sve te nabrojane drzave vec uspesno i obilno posluju sa EU, poznaju regulativu EU, a Srbija im je poslednja rupa dok god ne stvori identicne uslove....ulazak na trziste Srbije bez EU nije ulazak na trziste EU.....ulazak na trziste Srbije koja je EU, je ulazak na trziste EU....izaberi sta vise privlaci strane partnere iz daljine?

Procitaj jos jednom pricu o Ceskoj, poredi rezultate turizma, industrije oruzja i poljoprivrede ove drzave sa Srbijom....

O cemu to onda pricamo:

EU nema alternativu za Srbiju, ako izuzmemo onu koja bi bila u korist stete Srbiji.

Nije najjači u vrsti koji preživljava, nego je to najinteligentniji. To je onaj koji je se najbolje prilagodjava promeni.

Trebalo je milione godina da od majmuna postane čovek, komunistima je bilo dovoljno 50 godina da od čoveka naprave majmuna.

Richard von Weiszäcker:"Oni koji zatvaraju oči za prošlost su slepi u sadašnjosti."

Predsednik Srbije, "diplomac", "predskazao"/znao za smrt pokojnog premijera dr. Zorana Djindjica:
JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Feb 09, 2012 8:04 am Odgovoriti sa citatom

U Srbiji je najveci deo obradive povrsine zaparlozen, jer drzava ne isplacuje subvencije, isplacuje vrlo male ali i te male po hektaru kasni po dve tri sezone pa ih ponekad najcesce ustvari i ne isplati uopste. Srpski proizvod mora da bude skup jer nije subvencionisan od strane drzave koja je novac za tu namenu preusmerila u neku agenciju za nesto sa 100 zaposlenih stranackih aktivista, srpski poljoprivredni proizvod je daleko kvalitetniji, prirodniji i zdraviji od bilo kog evropskog, pasulj i luk uvozimo iz Kine, a maline koje po kvalitetu spadaju u svetski vrh izvozimo u zaledjenom stanju, i kao takve su bezvredne. Zito takodje uvzimo kao i kukuruz, iako imamo potencijala, geograski polozaj i klimu da sve pobrojano izvozimo ali problem je kao sto rekoh drzava i neodgovorna politika. Ah da, sljiva, kojom se tako ponosimo takodje ovih dana po marketima nosi oznaku made in neka pm. Toliko o tvom poznavanju stanja poljoprivrede, koje nema veze sa EU, Eu bas suprotno samo odmaze srpskoj poljoprivredi i ucenjuje drzavu da je ne razvija kako bas ne bi dobila konkurenciju u srpskim kvalitetnim i organskim proizodima koju ne bi mogla da izdrzi. Jugoimport izvozi zastavine karabineu USA koji stancuju zig Remingtona, pesadijsko naoruzanje je sastavni deo vojski bliskog istoka a skoro smo konstruisali bespilotnu letelicu vrabac malog dometa za izvidjanje koja je kvalitetnija i mnogo puta jeftinija od konkurentskih stranih. Zastavini pistolji se porede sa Glokom u stranim specijalizovanim casopisima i emisijama, a visenamensko transportno vozilo Lazar prevozi vojnike tamo gde se hamer redovno zaglavljuje. Toliko o odbrambenoj industriji. Turizam? ne ne salim se samo da napomenem put rimskih careva, koja je dobra ideja ali jos uvek sporo ide realizacija, mislim da je 15 ili 16 ne znam tacno rimskih imperatora rodjeno na ovim prostorima, tu su carske palate uvrstene u UNESCO, lepenski vir, najstarije organizovano naselje u Evropi, da ne pominjem srednjovekovne manastire, banje i planine, te kanjon Uvac sa jedinim stanistem beloglavih supova u Evropi, Djavolja varos... jel jos mislis da se salim? Sta ima Holandija? lale i vetrenjace? Turizam je cak i naj potencijalniji izvor prihoda od sve tri grane koje sam spomenuo, samo da drzava jos to i shvati. E da setio sam se i za fresku Belog Andjela iz Mileseve, jesi znao da je fotografija te freske poslata u sondi koju je NASA poslala u svemir zajedno sa par stotina umetnickih dela da luta kroz svemir... Ne znam koje godine imas na NASA sajtu ako ti nije odbojno da vidis sta imamo da ponudimo svetu ti pogledaj... informisi se ti, ja ovde zivim, sasvim sam dovoljno informisan.

Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Feb 09, 2012 11:02 am Odgovoriti sa citatom

Pa ako si dovoljno informisan dolazimo do kljucnog pitanja:

Ko ce tvoj spisak lepih zelja da plati? Nemoj drzava....i nju sa strane placaju i odrzavaju u zivotu.

Turizam:
Ne sporim da da Srbija ima sta da pokaze ali brojke govore svoje, ne pokazuje! Nema ni cime da pokaze ni da privuce a ako cekate drzavu onda opet postavljam pitanje: Ko ce to da plati?
Holandija ima kud i kamo vise turista kojima bi bilo dosadno da gledaju neke lale i vetrenjace, steta sto ne znas Holandiju, mozda prilika da izadjes iz Srbije i da posetis okolinu....nije toliko pakosna okolina koliko je zamisljas tu gde si.

Poljoprivreda:
Verujem da moze da proizvodi ali nisi procitao moj komentar....Nema ko da plati jer nema dovoljno ozbiljnih gazdinstava koji mogu efikasno da proizvode i time bi bili vredni za subvencije. Maline i sljive su najlepse u galaksiji i sire, dok god to verujemo imamo moral da se time bavimo, ali bi bilo dobro da se nezaposleni srbi sezonski zaposle, kako bi odmenuli rumune i bugare....
Lepe zelje, znaci, nema ko da plati.

Industrija oruzja:
Polako, Srbija konkurise, ali ima samo delic, citaj mrvicu, jednog ogromnog kolaca, to govori o uspehu. Ma mislim subjektivno i tu da smo najbolji u celoj galaksiji ali ipak, ako nemas dovoljno trzista, onda imas jedan veoma lep izazov da ga osvajas. Uglavnom je bitno da te kompanije ne rade sa gubitkom a sigurno nisu spas za srpsku privredu.
Da te podsetim da je dojucerasnji US Steel bio najveci izvoznik u Srbiji.....

EU nema alternativu. Wink

JovanovicZ
Starosedelac
Starosedelac

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Feb 09, 2012 12:52 pm Odgovoriti sa citatom

Ajde lepo sad procitaj polako zasto nemamo razvijene te tri grane koje bi nam donosile profit. Drzava ima para ali jednostavno nece, trosi ih uzalud i neracionalno. Pa normalno drzava da plati necu ja valjda da razvijam turizam i poljoprivredu, a lepo sam napisao i zasto nema para ali ti ne citas ti odma skaces ko oparen kad ti neko kaze nesto protiv te budjave holandije i kreces da omalovazavas ljude, e pa prijatelju mesta koja sam ja posetio ti ces da sanjas, pod jedan zato sto nemas maste a pod dva zato sto si verovatno ogranicen na aerodrom i hotel i to smatras putovanjem... Jel imas primerak mojih pasosa pa tvrdis to sto tvrdis, nemam obicaj kao ti da se hvalim ljudima koji nisu te srece i nemaju para da mogu da putuju, gde sam iso sta sam radio i kako sam ja neki sef strucnjak i sve ostalo ali kad me vec vuces za jezik... U holandiju mi se ne ide jer mi na brosurama deluje totalno retardirano, glupo i nezanimljivo, devojke su jedne od najruznijih na svetu a i ne drogiram se tako da neka hvala... Umesto sto se osecas prozvanim za tvoju prelepu holandijicu procitaj sta sam napisao pa onda optuzuj nekog da nije nigde putovao...

Saša
Naj forumas 2009.
Naj forumas 2009.

Zemlja:

Poruka Upisano: Čet Feb 09, 2012 1:32 pm Odgovoriti sa citatom

Navikao si na drzavne jasle....zato nece nista ni biti, nema ko da plati...a ta drzava nema, njen budzet se stalno dopunjuje. BDP vam je nesto bolji od Albanije....

Da si imao prilike da putujes, da imas kontakt sa ljudima iz drugih drzava (a da nisu srbi) imao bi drugaciji pogled na svet. Ako si putovao, onda svaka ti cast sto nista nisi naucio....mozda si samo ta mesta sanjao ili si sanjao dok si ih posecivao.

Ljudi koji su putovali obicno imaju drugaciji pogled na svet nego onaj koji opisuju Kurir i Velika Srbija.

Ne zalazim u tvoj ukus sto u Holandiju neces, to je nesto licno tvoje i sasvim normalno....lepo je da si Holandiju nasao u brošuri, Srbiju nemas gde da nadjes; na tu razliku sam zeleo da ti ukazem.

A to kakva je Holandija mozes se samo uveriti kad je posetis, reci da su im devojke ruzne primitivnim generalizovanjem vise govori o tebi i tvojim intelektualnim dometima......obrazovan covek sa sirokim pogledom na svet tako nesto ne bi mogao da izjavi.
Drogirati se mozes i u Srbiji na svakom koraku, neki klanovi i Saric su vam se zato pobrinuli i dalje brinu, zar ne?
A ne bih mogao da razumem sta ti je to "retardirano, glupo i nezanimljivo"....Ovde me ne interesuje Holandija uopste, nego nacin na koji je ti opisujes, moguce da si to hteo reci za izvor tvoje informacije pa i to ne ide tako da se kaze.

A gde sam ja bio....bitno je da ja to znam, za ostale nije vazno. Rolling Eyes

Evo pravilne argumentacije o ovoj temi:

Citat:
Harvardski profesor: Zašto bi Izrael trebalo da napadne Iran
MBS | 09. 02. 2012. - 13:36h | Komentara: 0

Živopisni harvardski profesor istorije Najal Ferguson, sklon alternativnom i ponekad radikalnom pogledu na globalne događaje, napisao je u članku za američki magazin "Njuzvik" da "postoji mnogo argumenata protiv izraelskog napada na Iran, ali da su svi - loši".

Najal Ferguson je autor mnogih kontroverznih analiza iz oblasti istorije i geopolitike

Ferguson je u tekstu pisanom u njegovom poznatom stilu, koji uvek podigne mnogo prašine, pošao od pet najčešće navođenih razloga zašto bi bila katastrofa da Izrael bombarduje Iran, a zatim im suprotstavio svoje argumente u korist rata na Bliskom Istoku.

Razlog broj 1: Iranci bi uzvratili na napad velikom žestinom i blokirali bi Persijski zaliv, a zatim pokrenuli spiralu terora u Gazi, Libanu i Iraku.

Ferguson odgovara: Irancima se ne bi suprotstavio jedan ili dva, već čak tri američka nosača aviona. Dva su već u Zalivu: "Abraham Linkoln" i "Karl Vison", a treći, "Džordž H. V. Buš", na putu.

Da, znam da je predsednik Obama plemeniti svetac mira koji tek ponekad koristi bespilotne letelice za ubistva neprijatelja Amerike u neviđenim brojevima, a zatim se rve sa svojom savešću... Otprilike desetak sekundi.

Smestio Srbiju u "Ujedinjenu nemačku Evropu"

Ferguson je postao poznat u Srbiji krajem prošle godine, kada je objavio veoma neobičnu viziju budućnosti Evrope.

Između ostalog, Ferguson je smestio Srbiju i Hrvatsku budućnosti u "Ujedinjenu nemačku Evropu, novu formu evropske zajednice nastale izlaskom Velike Britanije i skandinavskih zemalja iz Evropske unije".

Razlog broj 2: Ceo region bi eksplodirao u besu Muslimana. Arapsko proleće bi se pretvorilo u dugu, hladnu, islamističku zimu.

Ferguson odgovara: Svi krokodili sveta ne bi mogli da isplaču toliko krokodilskih suza, kao što bi sunitske sile regiona mogle zbog napada na šitski Iran.

Razlog broj 3: Svetskoj ekonomiji bi bio zadat smrtonosni udarac u vidu povećane cene nafte.

Ferguson odgovara: Cene nafte trenutno padaju zahvaljujući udrženim naporima evropskih lidera da obnove Veliku ekonomsku depresiju. Izraelsko-iranski rat bi pogurao cene, ali Saudijci su spremni da proizvedu dodatne količine da bi se to ublažilo.

Razlog broj 4: Iranski režim bi ojačao.

Ferguson odgovara: Molim vas, pošaljite mi spisak svih režima u prethodnih 60 godina koji su preživeli vojno poniženje. Sadamovo preživljavanje prvog zalivskog rata je jedini slučaj koji mi pada na pamet - a i njega smo sredili u reprizi.

Razlog broj 5: Iran sa nuklearnim oružjem ne treba da nas brine. Države se, zapravo, više ustručavaju od rizika kada steknu atomski potencijal.

Ferguson odgovara: Čekaj malo. Trebalo bi da poverujemo da će revolucionarna šitska teokratija preko noći da postane trezveni, proračunati sledbenik realistične škole diplomatije, zato što je konačno stekla oružje masovnog uništenja?

To bi bilo isto kao kad bismo poverovali da bi se, da su nemački naučnici razvili atomsku bombu u Drugom svetskom ratu kad i Amerikanci, rat završio pregovorima u tadašnjoj Ligi naroda.

================================================================

Fergusonov zaključak: Najveća opasnost na Bliskom Istoku danas nije rizik rata Izraela protiv Irana, već rizik da će zapadni dobrodušni nemislioci dozvoliti mulama iz Teherana da se dokopaju nuklearnog oružja. I ne sumnjam da bi oni do krajnjih granica iskoristili tako smrtonosnu polugu.

Rat je zlo. Ali, ponekad, preventivni rat može biti manje zlo od politike popuštanja. Ljudi koji to još ne znaju su oni koji žive u poricanju činjenice koliko bi nas sve koštao nuklearni Iran.

Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Svet oko nas & Svet i mi Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 4 od 5

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
automobili i motori ... Borsky Sub Apr 21, 2012 11:48 am  Pogledaj zadnje poruke
Svastika Axios Pon Jun 08, 2009 1:45 pm  Pogledaj zadnje poruke
Teror mladosti Vanja Pet Dec 05, 2008 3:17 pm  Pogledaj zadnje poruke
Saobraćajne nesreće: Zemlja krajputaša Eric Cantona Pet Nov 02, 2007 11:18 pm  Pogledaj zadnje poruke
Nasilje Vladimir Banić Sub Jul 07, 2007 11:52 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!